کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
(2016-01-15 ساعت 12:33)armehraboon نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 06:37)ya30 نوشته:  با سلام بالاخره تاریخ اینترویو ما هم مشخص شد! یکم فوریه. میشه لطفا بگین فرم خاصی لازمه که پر کنیم که تو مصاحبه همراهمان باشه؟ منظورم خارج از فرم هایی که انلاین پر کردیم. اگر کسی مطلبی به ذهنش میرسه که کمک کننده است ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام و تبریک بابت نوبت مصاحبه
نیازی به فرم خاصی نیست.
مدارک خاصی رو ازتون خواستند که ببرید؟

فقط اصل شناسنامه و سند ازدواج و کارت معافیت
پاسخ
تشکر کنندگان: PNM ، عدلی
(2016-01-22 ساعت 21:37)termeh.abrishami نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 06:37)ya30 نوشته:  با سلام بالاخره تاریخ اینترویو ما هم مشخص شد! یکم فوریه. میشه لطفا بگین فرم خاصی لازمه که پر کنیم که تو مصاحبه همراهمان باشه؟ منظورم خارج از فرم هایی که انلاین پر کردیم. اگر کسی مطلبی به ذهنش میرسه که کمک کننده است ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام منم دوم فوریه وقت مصاحبه دارم
می شه دقیقا لیست مدارکی که داری با خودت می بری رو به منم بگی ؟
من ds 160 رو آنلاین پر کردم ،صفحه کانفیرمیشن و ds 157k و ds156 رو که البته آخری رو از خودم پر کردم می خوام ببرم
به اضافه صفحه ای که بعد از تعیین وقت مصاحبه برام اومد همون instrauction به اضافه پاسپورت و شاسنامه و کارت زرد واکسن و عکس و سوپیشینه و ترجمه هاشون و کپی هاشون به اضافه مدارک اثبات نامزدی
مدارک ساپورت مالی من هنوز دستم نرسیده،یعنی حدود 10 روزی هست که پست کردند نرسیده دارم سکته می کنم Sad
با م.الف می ری ابوظبی ؟ هماهنگ کردی ؟ وقت مدیکال چی گرفتی ؟

من کپی تمام مدارکی که برای ان وی  سی فرستادم + همین مدارکی که گفتین و مدارک دامیسیل و برای همسرم فرستادم که ببرن. اگر مدارک دامیسیل به دستتون نرسیده بگین حتما ایمیلشون کنن که کپیشون همراهتون باشه 

من به ان ام سی برای مدیکال ایمیل دادم ولی وقت نگرفتم به دلیل اینکه جواب را زود میخوام گفتن باید قبل ساعت ۹ صبح بدون وقت انجا باشیم تا روز بعد جوابو بدن. با همون خانم هم همسرم هماهنگ کردن به نظر خیلی کمک میکنن. امیدوارم برای شما هم همه چی خوب پیشش بره و ویزا یکضرب بگیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، PNM ، termeh.abrishami ، عدلی
(2016-01-27 ساعت 21:54)ya30 نوشته:  
(2016-01-15 ساعت 12:33)armehraboon نوشته:  

با سلام و تبریک بابت نوبت مصاحبه
نیازی به فرم خاصی نیست.
مدارک خاصی رو ازتون خواستند که ببرید؟

فقط اصل شناسنامه و سند ازدواج و کارت معافیت
با سلام

عکس هم به تعداد کافی ببرید.
اگر کار خصوصی خودتون رو ندارید رزومه هم ببرید خوبه ، از من گرفتند.
وضعیت دامیسل همسرتون چطور هست؟
اونجا مقیم هستند چند سال یا اخیرا رفتند؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: PNM
حتما رزومه یا سی وی را همراه داشته باشید
از من هم خواستن همراهم نبود گفت ایمیل کن و از اونجایی که سفارت ابوظبی توی امور مربوط به سایتش و دریافت ایمیل و پاسخ فوق العاده ضعیف هست فقط سه ماه طول کشید وضعیت من از درخواست سی وی به مرحله بعد بره و حتی یکی از دوستان سی وی همراه نداشت مجبور شد با همکاری بچه های شرکت پاریز رزومه را دستی به سفارت برسونه
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان: PNM ، armehraboon ، storagemeter
(2016-02-04 ساعت 03:23)Norton1 نوشته:  
حتما رزومه یا سی وی را همراه داشته باشید
از من هم خواستن همراهم نبود گفت ایمیل کن و از اونجایی که سفارت ابوظبی توی امور مربوط به سایتش و دریافت ایمیل و پاسخ فوق العاده ضعیف هست فقط سه ماه طول کشید وضعیت من از درخواست سی وی به مرحله بعد بره و حتی یکی از دوستان سی وی همراه نداشت مجبور شد با همکاری بچه های شرکت پاریز رزومه را دستی به سفارت برسونه

با سپاس از یادآوری شما، از من هم رزومه حواستند روز مصاحبه که سفرنامه خودم نوشته بودم.
البته مسلما گرفتن رزومه ربط به شغل و مدرک تحصیلی داره و از همه هم نمیخوان ولی افرادی که کارمند بخش های خصوص یا دولتی هستند. مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر باشند میتونه شامل حالشون بشه.
کار سختی نیست یک رزومه به زبان انگلیسی باید تهیه کنید و نیازی به ضمیمه کردن گواهی بیمه و سابقه کار و .. هم اصلا نیست.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
خانم مليكا واقعا با دل و جون كار مي كنه و براي مديكال و رفتن به ابوظبي خيلي خيلي كمكم كرد .بچه هايي كه ابوظبي هستند با وجود خانم مليكا هيچ مشكلي ندارن و مي تونن راحت به همه كاراشون برسن.حتي اونهايي كه نمي خوان بيان تا ابوظبي واسه شون پيكاپ هم ميكنه .مي خواستم ازش تشكر كنم چون احساس كردم علاوه بر مسئوليت پذيري واقعا عاشق كارش هست و اين خيلي قشنگه.
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، zorel13 ، Babak.T ، majidramzi
سلام دوستان

من 12 فروردین مصاحبه دارم، لطفا اگر شخص مورد اطمینانی برای رفت و برگشت ابوظبی از دبی میشناسید توی پیام خصوصی بهم معرفی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
Star 
سلام دوستان عزیز من دوم فوبریه یعنی 11 بهمن مصاحبه داشتم رفتم و خداروشکر خیلی راحت ویزای یک ضرب گرفتم
اصلا نگران هیچی نباشید
مدارک رو کامل ببرید و با اعتماد به نفس و محکم باشید
مصاحبه کننده من یه آقای خیلییی خوش رو و خوش اخلاق بود که خیلی بهم آرامش داد دو سه تا سوال در مورد محل کارم پرسید که دقیقا چی کار می کردم چندنفر اونجا کار می کردند و نحوه آشنایی با نامزدم .حتی عکس ها و ایمیل ها و مدارکم رو نگاه نکرد چه برسه به فاکتور حلقه و ..،البته من تا نشستم مدارک و آلبوم عکس رو گذاشتم جلوم که ببینه همش رو کامل دارم،آخر هم گفت پنجشنبه برات مناسب هست بیای برای گرفتن پاسپورت ؟ که من شک شدم چون من سه شنبه رفته بودم دو روز بعدش می شد پنجشنبه،از خوشحالی داشتم بال در می آوردم گفتم عالییییهه Smile
چیز جدیدی نبود بچه ها همه چیز رو نوشته بودند به جز اینکه
1- از من آدرس فیس بوک و تویترم رو هم خواستند البته پسوردش رو نخواستند من چون خیلی وقت بود استفاده نکرده بودم حضور ذهن نداشتم ولی کمی فکر کردم نوشتم
2-دوم اینکه من برای اثبات فیلم نامزدی رو روی سی دی بردم و اصل تمام چت ها رو چون برای پرینیت گرفتن زیاد بو کمیش رو پینت گفتم کمیش رو روی فلش ریختم که هم سی دی و هم فلش رو دم در ازم گرفتند اجازه ندادند ببرم داخل :دی
3-سعی کنید هیچ وسیله فلزی از قبیل ساعت و دستبند و کمربند و.. و کیف و موبایل همراهتون نباشه که مثل من بدون استرس و راحت رد بشید،دیدم بقیه استرس گرفتند و معطل شدند یکم اعصاب خوردی می شه بهتره سبک برید که با آرامش کامل برید داخل برای مصاحبه
4-حواستون باشه ویزای نامزدی جزو ویزای ایمیگرنت حساب می شه ،موقع نوبت گرفتن یعنی وقتی دم در سفارت رو نیمکت می شینید حتما سمت چپ بشینید که شماره هاش از 600 شروع می شه و تمام پروسه طبق همین نوع شماره جلو میره .اگر اشتباه بشینید بعدا دچار دردسر می شید(هرکس هم گفت انو بشینید یا خودش نامزدی بود اونور نشست شما توجه نکنید و سر جاتون بشینید این مورد دقیقا برای من اتفاق افتاد و اگر ملیکای عزیز از قبلش بهم نگفته بود دچار دردسر می شدم)
باز اگر سوالی داشتید در خدمتم
امیدوارم همتون موفق باشید Shy Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، armehraboon ، tico ، عدلی ، negarak62 ، omid5494 ، majidramzi
کسی هست بتونه ما رو اونجا کمک کنه واسه مدیکال هتل از این مسال من 25 اپریل مصاحبه دارم دوروز قبل واسه مدیکال خوبه؟ مدیکال تو کلینیک nmc احتیاج به گرفتن وقت از قبل داره یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-07 ساعت 03:44)abbasran نوشته:  کسی هست بتونه ما رو اونجا کمک کنه واسه مدیکال  هتل از این مسال من 25 اپریل مصاحبه دارم دوروز قبل واسه مدیکال خوبه؟ مدیکال تو کلینیک nmc احتیاج به گرفتن وقت از قبل داره یا نه؟

با سلام

مدیکال روز جمعه تعطیل هست و روز شنبه رو ظاهرا تعطیل نیست. البته مطمئن نیستم.
جواب اگر بخواهید یک روزه اماده بشه مثل اینکه هزینه بیشتری داره.
ولی خوب سه روز قبل مصاحبه برید خوبه.
نیازی به وقت قبلی هم نداره. کار سختی نیست فرایند مدیکال، ولی سئوالی هست یپرسید.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: zorel13 ، abbasran
(2016-03-07 ساعت 03:44)abbasran نوشته:  کسی هست بتونه ما رو اونجا کمک کنه واسه مدیکال  هتل از این مسال من 25 اپریل مصاحبه دارم دوروز قبل واسه مدیکال خوبه؟ مدیکال تو کلینیک nmc احتیاج به گرفتن وقت از قبل داره یا نه؟

دو روز قبل خوبه، البته بستگی داره چ روزی مصاحبه دارید. من دوشنبه مصاحبه داشتم، من جمعه رفتم دبی که شنبه اول وقت رفتم برای مدیکال، ساعت ۸ شب یکشنبه جوابش حاضر بود.
اصلا سخت نیست ولی میتونید از خانم ملیکا کمک بگیرید. وقت هم احتیاجی نیست، اول وقت اونجا باشید نوبتیه.
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، zorel13 ، abbasran
(2016-03-07 ساعت 15:38)مینز نوشته:  

دو روز قبل خوبه، البته بستگی داره چ روزی مصاحبه دارید. من دوشنبه مصاحبه داشتم، من جمعه رفتم دبی که شنبه اول وقت رفتم برای مدیکال، ساعت ۸ شب یکشنبه جوابش حاضر بود.
اصلا سخت نیست ولی میتونید از خانم م.الف کمک بگیرید. وقت هم احتیاجی نیست، اول وقت اونجا باشید نوبتیه.

ممکنه شماره خانم م .الف رو به من بدید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: abbasran
سلام دوستان، کسی به تازگی از ابو ظبی کلیر شده؟ متوسط انتظار برای بک راند چک ابوظبی چقدره؟ ۲ ماه گذشته بدون هیچ آپدیتی [emoji53]

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، shadoow
(2016-03-07 ساعت 16:07)azb2003 نوشته:  
(2016-03-07 ساعت 15:38)مینز نوشته:  

اصلا سخت نیست ولی میتونید از خانم م.الف کمک بگیرید. وقت هم احتیاجی نیست، اول وقت اونجا باشید نوبتیه.

ممکنه شماره خانم م .الف رو به من بدید ممنون میشم

ممنون که جواب دادین اطلاعتتون عالیبود . اگه شماره ای از لیدری داشتین برام بزارید .در ضمن یه مورد جالب البته واقعا بد برای یه بنده خدا بود خودندم شما هم ببینید لینکش میزارم شاید تونستیم یه همفکری بکنیم تو صفحه برما چه میگزرد و بر دیگران اینو نوشته بودن بنده خدا واقعا ناراحت شدم خوندم کیسیشونو

قرباني ‎pid='691422 نوشته:

دوستان سلام
تقريبا دو سه روز اينجارو زيرو كردم
با روند اداري ويزاهاتون آشنا شدم
حالا كمي شما بشنويد بر من عروس ٢٣ساله ايي كه دو سال و نيم از عروسيم مي گذره چه گذشت
دو سال و نيم پيش شهريور ٩٢ شروع پرونده من بعد از گرفتن يه عقد و عروسي كاملا مفصل و رسمي بود
ويزاي گرين كارت ازدواج پرونده من بود
خوب وكيل پي گيري كاراي منو مي كرد
همسرم سيتيزن هست و بعد از گذشت ٩ماه از شروع پرونده مون كه دقيقا بعد از شروع عروسي مون بود
به ما وقت مصاحبه تو ارمنستان دادن
در صورتي كه درخواست من آنكارا بود مارو فرستادن ارمنستان
رفتيم روند پزشكي با اينكه جو نامناسبي تو بيمارستان بدي بود اما خوب گذشت
در مورد هتلم كه توليپ هتل بود بهتون بگم موقعيت مكانيش و خود هتل خيلي خوب بود
روز مصاحبه من تنها رفتم همسرمو اجازه همراهي با من بهش ندادن
ماشالله كنسول گر اتاق ١١ مرد بسيار جدي بود كه ١ ساعت كاملا مصاحبه داشتيم
و در آخر خيلي شيك برگ آبي رو علامت كنار پيرينت تلفن زد و بهم داد
پاسپورتمم نداد
خوب بعد از ضد حالي كه بهمون زد
به مدت ٢٠ روز مارو ارمنستان نگه داشت و هرهفته زنگ زدن هتل كه بازم مدارك بيارين
و ما هم هي جور مي كرديم و مي نداختيم تو صندوق
تا تماس آخرشون كه كنسول گر ازدواج شمارو باور نداره پرونده تون برگردونده شد آمريكا
بياين پاستون رو بگيرن

دست شون درد نكنه با كلي غصه از همسرم خدافظي كردم
اون راهي آمريكا و من ايران

تا امروز يك سال از از اون موقع مي گذره
و بعداز گذشت اين همه مدت نامه دادن ازدواج تون دروغي و سوري
اگه مدركي دارين كه ثابت مي كنه بفرستين ?????

ما هم چي داريم جزء شناسنامه و سند ازدواج و عكس و فيلم عروسي و عقد و پرينت تلفن مون براشون فرستاديم
و يه نامه سوزناك هم نوشتيم كه نمي دونم اصلا تاثير داره يا نه

چه كنم چيكار كنم نمي دونم آخرش چيه

ازدواج ما سنتي بود از طريق اقوام آشنا شديم و بعدش عاشق شديم
اما براي كنسول گر ازدواج مون منطقي نبود

اگه كسي تونست منو بهتر راهنمايي كنه يا سوالي ازم داشت پيام خصوصي بدين

از ته دلم برا همه مون به زودي زود گرفتن ويزا مي خوام آمين
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، negarak62
سلام...مي شه لطفا بهم بگيد كه كسي از مصاحبه ي ژانويه كليير شده؟(k١)
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان