کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ابوظبی
سلام دوستان، من ٢٧ oct دبي مصاحبه داوم، ميشه اينهايي كه اخيرا دبي مصاحبه داشتن برا كيس نامزدي سريع جواب بدن چه هزينه هايي داشته؟ كجا بايد پرداخت بشه و روز مصاحبه دقيق چه مداركي بردين؟ خيلي ممنون ميشم يكي زود جواب بده بهم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-11 ساعت 07:59)pjfreeboy نوشته:  سلام دوستان

من از طریق ویزای نامزدی رفتم مصاحبه روز ۵ ژوئن یعنی‌ حدوداً ۵ روز پیش. مصاحبه انجام شد و طرف مصاحبه کننده به من گفت که روز سه شنبه پاسپورت رو میدن به امپست (پست امارت) با ویزا بیاره به مرکزی که تو شارجه هستش، خلاصه کلی‌ خوشحال شدم که یکضرب گرفتم ویزا رو. من گفتم چهار شنبه پرواز دارم و طرف گفت که پس باید پروازتو عوض کنی‌ چون نمیرسه به دستت و از اون روز تا الان من منتظر پاسپورتم هستم و هنوز هیچی‌. باید برگردم ایران و پاسپورتم هم دست اینها هستش، واقعا گیر افتادم. هر چه قدر هم ایمیل یا زنگ میزنم هیچ اطلاعاتی نمیدن. تو سایت هم کیس استتوسم: ادمینیسترتیو پروسسینگ هستش از اون روز تا الان. چه کار باید بکنم الان به نظرتون؟ آیا من اف بی‌ ای‌ چک خوردم؟ اگر اینطوره پس برای چی‌ طرف گفت پاسپورتتو بگذار بمونه تا بدیم پست بیاره؟

salam mishe mano dar morede hazineh rahnamai konid
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-22 ساعت 21:49)termeh.abrishami نوشته:  سلام دوستان عزیز من دوم فوبریه یعنی 11 بهمن مصاحبه داشتم رفتم و خداروشکر خیلی راحت ویزای یک ضرب گرفتم
اصلا نگران هیچی نباشید
مدارک رو کامل ببرید و با اعتماد به نفس و محکم باشید
مصاحبه کننده من یه آقای خیلییی خوش رو و خوش اخلاق بود که خیلی بهم آرامش داد دو سه تا سوال در مورد محل کارم پرسید که دقیقا چی کار می کردم چندنفر اونجا کار می کردند و نحوه آشنایی با نامزدم .حتی عکس ها و ایمیل ها و مدارکم رو نگاه نکرد چه برسه به فاکتور حلقه و ..،البته من تا نشستم مدارک و آلبوم عکس رو گذاشتم جلوم که ببینه همش رو کامل دارم،آخر هم گفت پنجشنبه برات مناسب هست بیای برای گرفتن پاسپورت ؟ که من شک شدم چون من سه شنبه رفته بودم دو روز بعدش می شد پنجشنبه،از خوشحالی داشتم بال در می آوردم گفتم عالییییهه Smile
چیز جدیدی نبود بچه ها همه چیز رو نوشته بودند به جز اینکه
1- از من آدرس FB و تویترم رو هم خواستند البته پسوردش رو نخواستند من چون خیلی وقت بود استفاده نکرده بودم حضور ذهن نداشتم ولی کمی فکر کردم نوشتم
2-دوم اینکه من برای اثبات فیلم نامزدی رو روی سی دی بردم و اصل تمام چت ها رو چون برای پرینیت گرفتن زیاد بو کمیش رو پینت گفتم کمیش رو روی فلش ریختم که هم سی دی و هم فلش رو دم در ازم گرفتند اجازه ندادند ببرم داخل :دی
3-سعی کنید هیچ وسیله فلزی از قبیل ساعت و دستبند و کمربند و.. و کیف و موبایل همراهتون نباشه که مثل من بدون استرس و راحت رد بشید،دیدم بقیه استرس گرفتند و معطل شدند یکم اعصاب خوردی می شه بهتره سبک برید که با آرامش کامل برید داخل برای مصاحبه
4-حواستون باشه ویزای نامزدی جزو ویزای ایمیگرنت حساب می شه ،موقع نوبت گرفتن یعنی وقتی دم در سفارت رو نیمکت می شینید حتما سمت چپ بشینید که شماره هاش از 600 شروع می شه و تمام پروسه طبق همین نوع شماره جلو میره .اگر اشتباه بشینید بعدا دچار دردسر می شید(هرکس هم گفت انو بشینید یا خودش نامزدی بود اونور نشست شما توجه نکنید و سر جاتون بشینید این مورد دقیقا برای من اتفاق افتاد و اگر م.الفی عزیز از قبلش بهم نگفته بود دچار دردسر می شدم)
باز اگر سوالی داشتید در خدمتم
امیدوارم همتون موفق باشید Shy  Wink

mishe dar morede hazinehpardakht be sefart komak konid man to web sefart khondam k1 visa bayad 350 dolar pardakht konan
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
میشه راهنمای کنید دز مورد هزینه k1 دیرای نامزدی در ابوضبی من خودم وقت سفارت گرفتم 260 $ پرداخت کردم ووبسایت سفارت میگه باید 350$که 140$تو بانک و 210 تو سفارت پرداخت کنم میشه یکی راهنمای کنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 20:20)Fighii نوشته:  سلام دوستان، من ٢٧ oct دبي مصاحبه داوم، ميشه اينهايي كه اخيرا دبي مصاحبه داشتن برا كيس نامزدي سريع جواب بدن چه هزينه هايي داشته؟ كجا بايد پرداخت بشه و روز مصاحبه دقيق چه مداركي بردين؟ خيلي ممنون ميشم يكي زود جواب بده بهم

سلام.ویزای من نامزدیه.265 دلار قبل وقت گرفتن مصاحبه با کردیت پرداخت کردیم دیگه پرداختی نداشتیم.مدارکی که همراهم بردم، مدیکال و کارت زرد، اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی و عدم سوء پیشینه(ازم نگرفت) مدارک دامیسیل نامزدم، عکسها و پرینت چت ها و بلیت های سفر مشترک و فرم I-134 و تکس .دیگه چیزی یادم نمیاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Fighii ، negarak62
(2016-10-18 ساعت 13:49)s.div نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 20:20)Fighii نوشته:  سلام دوستان، من ٢٧ oct دبي مصاحبه داوم، ميشه اينهايي كه اخيرا دبي مصاحبه داشتن برا كيس نامزدي سريع جواب بدن چه هزينه هايي داشته؟ كجا بايد پرداخت بشه و روز مصاحبه دقيق چه مداركي بردين؟ خيلي ممنون ميشم يكي زود جواب بده بهم

سلام.ویزای من نامزدیه.265 دلار قبل وقت گرفتن مصاحبه با کردیت پرداخت کردیم دیگه پرداختی نداشتیم.مدارکی که همراهم بردم، مدیکال و کارت زرد، اصل و ترجمه شناسنامه  و کارت ملی و عدم سوء پیشینه(ازم نگرفت) مدارک دامیسیل نامزدم، عکسها و پرینت چت ها و بلیت های سفر مشترک و فرم I-134  و تکس .دیگه چیزی یادم نمیاد.

خيلي ممنون كه جواب دادين، شما خودتون وقت گرفته بودين يا سفارت بهتون وقتو اعلام كرد؟ دقيقاً چه تاريخي مصاحبه داشتين؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shahr2831
(2016-10-18 ساعت 17:45)Fighii نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 13:49)s.div نوشته:  

سلام.ویزای من نامزدیه.265 دلار قبل وقت گرفتن مصاحبه با کردیت پرداخت کردیم دیگه پرداختی نداشتیم.مدارکی که همراهم بردم، مدیکال و کارت زرد، اصل و ترجمه شناسنامه  و کارت ملی و عدم سوء پیشینه(ازم نگرفت) مدارک دامیسیل نامزدم، عکسها و پرینت چت ها و بلیت های سفر مشترک و فرم I-134  و تکس .دیگه چیزی یادم نمیاد.

خيلي ممنون كه جواب دادين، شما خودتون وقت گرفته بودين يا سفارت بهتون وقتو اعلام كرد؟ دقيقاً چه تاريخي مصاحبه داشتين؟

خواهش میکنم.بله خودمون وقت گرفتیم و ایمیلی که از سفارت اومد بهمون گفت وقت بگیرین و مدارکی که بالا نوشتم رو همراهتون بیارین و بهمون اعلام کنین که کی وقت گرفتین.من 15 می که میشه 26 اردیبهشت وقت مصاحبه داشتم.درواقع اولین روزی که بعد ایمیل وقت میداد همین بود.حدود یک ماه بعد از ایمیل سفارت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
خواهش میکنم.بله خودمون وقت گرفتیم و ایمیلی که از سفارت اومد بهمون گفت وقت بگیرین و مدارکی که بالا نوشتم رو همراهتون بیارین و بهمون اعلام کنین که کی وقت گرفتین.من 15 می  که میشه 26 اردیبهشت وقت مصاحبه داشتم.درواقع اولین روزی که بعد ایمیل وقت میداد همین بود.حدود یک ماه بعد از ایمیل سفارت.
[/quote]

سلام ببخشيد چقدر از زماني كه اپروو شديد طول كشيد تا كيس نامبرتون بياد؟من ٢٢سپتامبر اپروو شدم الان يكماهه منتظر ايميل از nvcهستم.?
خودمم بهشون ايميل زدم دوسه روز پيش،ولي جواب ندادند.
نوع ويزا:نامزديk1
تاريخ ارسال مدرك:اگست ٢٠١٦
تاريخ مصاحبه:١٠ژانويه ٢٠١٧
تاريخ ورود:فوريه ٢٠١٧
تاريخ ازدواج:فوريه٢٠١٧
ارسال مدارك براي گرين كارت:مي ٢٠١٧
تاريخ انگشت نگاري: ٢٣ جون ٢٠١٧
دريافت نامه مصاحبه:اگست ٢٠١٧
دريافت مجوز كار و سفر:سپتامبر٢٠١٧
مصاحبه:٢٦سپتامبردريافت گرين كارت:يكهفته بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 12:47)negarak62 نوشته:  خواهش میکنم.بله خودمون وقت گرفتیم و ایمیلی که از سفارت اومد بهمون گفت وقت بگیرین و مدارکی که بالا نوشتم رو همراهتون بیارین و بهمون اعلام کنین که کی وقت گرفتین.من 15 می  که میشه 26 اردیبهشت وقت مصاحبه داشتم.درواقع اولین روزی که بعد ایمیل وقت میداد همین بود.حدود یک ماه بعد از ایمیل سفارت.

سلام ببخشيد چقدر از زماني كه اپروو شديد طول كشيد تا كيس نامبرتون بياد؟من ٢٢سپتامبر اپروو شدم الان يكماهه منتظر ايميل از nvcهستم.?
[/quote]

سلام.برای کیس ما از تاریخ اپروو تا نامه nvc حدود 2 هفته طول کشید.البته ویزای من نامزدی ه و برای ازدواجی طولانی تره.نمیدونم شما نامزدی هستی یا ازدواجی.
پاسخ
تشکر کنندگان: negarak62
(2016-10-22 ساعت 10:01)s.div نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 12:47)negarak62 نوشته:  خواهش میکنم.بله خودمون وقت گرفتیم و ایمیلی که از سفارت اومد بهمون گفت وقت بگیرین و مدارکی که بالا نوشتم رو همراهتون بیارین و بهمون اعلام کنین که کی وقت گرفتین.من 15 می  که میشه 26 اردیبهشت وقت مصاحبه داشتم.درواقع اولین روزی که بعد ایمیل وقت میداد همین بود.حدود یک ماه بعد از ایمیل سفارت.

سلام.برای کیس ما از تاریخ اپروو تا نامه nvc حدود 2 هفته طول کشید.البته ویزای من نامزدی ه و برای ازدواجی طولانی تره.نمیدونم شما نامزدی هستی یا ازدواجی.
[/quote]

ممنونم.کیس ما هم نامزدیه. Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز
من دو ماه بيش وقت مصاحبه داشتم ، يك كاغذ مالياتي اسپانسر كم بود ، برگه سفيد گرفتم ، بالاي برگه نوشته برو توي سايت ايس ، وضعيتت را تايپ كن ، اين كار را كردم ، و برگه هاي پست را بهم داده ، ولي توي همان برگه سفيد نوشته تو سايت چك كن ،. هنوز اپديت نشده ، و تو مرحله پروسه است حالا نميدانم مداركم را از طريق دفتر هواپيمائي بفرستم ، يا منتظر عوض شدن سايت باشم ، ممنون مي شوم اگر ميدانيد بگوئيد ،
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 10:26)negarak62 نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 10:01)s.div نوشته:  

[/quote]

عزیزم نگران نباش.اپروو اولیه مدارک ما یکسال طول کشید .فقط nvc 2 هفته ای جواب داد.کیس ها با هم فرق میکنن.
پاسخ
(2016-10-22 ساعت 12:19)s.div نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 10:26)negarak62 نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 10:01)s.div نوشته:  سلام ببخشيد چقدر از زماني كه اپروو شديد طول كشيد تا كيس نامبرتون بياد؟من ٢٢سپتامبر اپروو شدم الان يكماهه منتظر ايميل از nvcهستم.?

عزیزم نگران نباش.اپروو اولیه مدارک ما یکسال طول کشید .فقط nvc 2 هفته ای جواب داد.کیس ها با هم فرق میکنن.
[/quote]

من بعد از دو هفته با nvc تماس گرفتم و وقت مصاحبه همسرمو تلفني بهم گفتن كه ٢٠ روز بعد از تماسم بود، به نظر من ريسك نكنين و حتما باهاشون تماس بگيرين
پاسخ
(2016-10-22 ساعت 13:56)ya30 نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 12:19)s.div نوشته:  
(2016-10-22 ساعت 10:26)negarak62 نوشته:  سلام.برای کیس ما از تاریخ اپروو تا نامه nvc حدود 2 هفته طول کشید.البته ویزای من نامزدی ه و برای ازدواجی طولانی تره.نمیدونم شما نامزدی هستی یا ازدواجی.

من بعد از دو هفته با nvc تماس گرفتم و وقت مصاحبه همسرمو تلفني بهم گفتن كه ٢٠ روز بعد از تماسم بود، به نظر من ريسك نكنين و حتما باهاشون تماس بگيرين
[/quote]

مرسی عزیزم از راهنماییت. ما تلفنی موفق نشدیم تماس بگیریم .من دوبار ایمیل زدم و الان منتظر جواب ایمیلام هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسي هست كه منتظر اعلام وقت مصاحبه اوظبي باشه؟ (ويزاي ازدواجي)
الان حدود 85 روز شده و ازشون خبري نيست.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان