کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات ما در اجاره خونه!
(2016-06-29 ساعت 12:15)Atknow نوشته:  من جولای دارم میرم لوس انجلس کسی هست اونجا همخونه بخواد یا
کسی هست بخوایم با هم خونه بگیریم
پیام خصوصی بده، لطفا

مرسی

درود بر شما
من با خانواده ام یک آپارتمان اجاره کردیم و چهار نفر هستیم . شرمندتم نمیتونیم همخونه داشته باشیم
اجاره ها اینجا بسته به محله ها و شهر ها قیمتهای مختلفی داره . اما بهترین راه برای پیدا کردن خونه و یا همخونه مجله هفته بازار هست که خیلی آگهی میزارن توش.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من و همسرم و فرزند ۵ ساله مان حدود اواسط سپتامبر قصد امدن به واشینگتن دی سی و حومه برای مدت حدود یک ماه داریم.فعلا کردیت هم نداریم.خیلی سپاسگزار میشویم دوستان پیشنهادی در مورد نحوه پیدا کردن جا برای اقامت دارند مطرح بفرمایند و یا اگر گزینه ای برای اجاره کوتاه مدت سراغ دارند اعلام بفرمایند . با سپاس از همه دوستان
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-08-19 ساعت 09:08)alborz3718 نوشته:  سلام به همه دوستان
من و همسرم و فرزند ۵ ساله مان حدود اواسط سپتامبر قصد امدن به سیاتل برای مدت حدود یک ماه و نیم داریم.فعلا کردیت هم نداریم.خیلی سپاسگزار میشویم دوستان پیشنهادی در مورد نحوه پیدا کردن جا برای اقامت دارند مطرح بفرمایند و یا اگر گزینه ای برای اجاره کوتاه مدت سراغ دارند اعلام بفرمایند . با سپاس از همه دوستان

بستگی به این که چقدر میخواین هزینه کنید، هتل آپارتمان میتونه خوب باشه (از حدود ماهی ۱۷۰۰$ به بالا) و یا آپارتمان مبله بگیرید که گرون تره !
چون با خوانواده هستید فکر نمیکنم حالت share بدرد شما بخوره ! ولی ارزون تره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-19 ساعت 13:12)rezavfx نوشته:  
من و همسرم و فرزند ۵ ساله مان حدود اواسط سپتامبر قصد امدن به سیاتل برای مدت حدود یک ماه و نیم داریم.فعلا کردیت هم نداریم.خیلی سپاسگزار میشویم دوستان پیشنهادی در مورد نحوه پیدا کردن جا برای اقامت دارند مطرح بفرمایند و یا اگر گزینه ای برای اجاره کوتاه مدت سراغ دارند اعلام بفرمایند . با سپاس از همه دوستان

بستگی به این که چقدر میخواین هزینه کنید، هتل آپارتمان میتونه خوب باشه (از حدود ماهی ۱۷۰۰$ به بالا) و یا آپارتمان مبله بگیرید که گرون تره !

سلام ممنون از پاسختان. شما سیاتل تشریف دارید؟؟ با توجه به تجربه تان نظرتان درباره گزینه های airbnb و motel6 چی هست.؟ آیا بدرد می خورند؟
شماره کیس‎2016as5***‎    تاریخ رویت قبولی:‎19 نوامبر ‎2015‎   کنسولگری: آنكارا  تعداد افراد منظور در کیس :۳   برنده اصلی آقا- سربازی ارت ش    ارسال فرمهای260: 3 دسامبر2015  کارنت شدن کیس:9 فوريه2016   نامه دوم ‎: 22فوريه2016   مديكال: 2آپريل ‎2016‎   مصاحبه: 7 آپريل ۲۰۱۶     نتیجه:AP  آپدیتها: 8آپریل و کلی آپدیت بدرد نخور دیگر از سفارت ،آپديت سيس براي نفر اول و دوم و دو خطي شدن 3 آگست ،  8 آگست or کلیر:به خواست خدا 9 آگست  دریافت ویزا: 18 آگست  ورود به آمریکا:14 سپتامبر ‎  دریافت گرین کارت:    
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-19 ساعت 23:27)alborz3718 نوشته:  
(2016-08-19 ساعت 13:12)rezavfx نوشته:  

سلام ممنون از پاسختان. شما سیاتل تشریف دارید؟؟ با توجه به تجربه تان نظرتان درباره گزینه های airbnb و motel6 چی هست.؟ آیا بدرد می خورند؟

سلام ، من لس انجلس هستم ، motel6 اتاق های خیلی کوچکی داره ولی هستند هتل هایی مثل extend stay american hotel شاید بهتر باشند.
یه اشپزخونه نقلی هم دارند. airbnb رو برای خوانواده من پیشنهاد نمیکنم ولی این نظر منه و شما خودتون میدونید کدوم انتخاب بهتر خواهد بود
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-20 ساعت 02:21)rezavfx نوشته:  
(2016-08-19 ساعت 23:27)alborz3718 نوشته:  
(2016-08-19 ساعت 13:12)rezavfx نوشته:  بستگی به این که چقدر میخواین هزینه کنید، هتل آپارتمان میتونه خوب باشه (از حدود ماهی ۱۷۰۰$ به بالا) و یا آپارتمان مبله بگیرید که گرون تره !

سلام ، من لس انجلس هستم ، motel6 اتاق های خیلی کوچکی داره ولی هستند هتل هایی مثل extend stay american hotel شاید بهتر باشند.
یه اشپزخونه نقلی هم دارند. airbnb رو برای خوانواده من پیشنهاد نمیکنم ولی این نظر منه و شما خودتون میدونید کدوم انتخاب بهتر خواهد بود

دوست عزیز سلام.
از اینکه وقت گذاشتید و صبورانه به من پاسخ دادید از شما سپاسگزارم.برایتان آرزوی خیر و شادی دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، pishtaz611
(2016-07-02 ساعت 06:04)mehdi2138 نوشته:  
(2016-06-29 ساعت 12:15)Atknow نوشته:  من جولای دارم میرم لوس انجلس کسی هست اونجا همخونه بخواد یا
کسی هست بخوایم با هم خونه بگیریم
پیام خصوصی بده، لطفا

مرسی

درود بر شما
من با خانواده ام یک آپارتمان اجاره کردیم و چهار نفر هستیم . شرمندتم نمیتونیم همخونه داشته باشیم
اجاره ها اینجا بسته به محله ها و شهر ها قیمتهای مختلفی داره . اما بهترین راه برای پیدا کردن خونه و یا همخونه مجله هفته بازار هست که خیلی آگهی میزارن توش.

سلام دوست عزیز و خسته نباشید ممکنه بپرسم آپارتمان برای چهار نفر چند خوابه اجاره کردید و مقدار اجاره چقدر است و اینکه ایا مبله هست یا نه؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من ٢٠ اكتبر عازم لس آنجلس هستم،اگر خانومي براي هم خونه شدن هست، و يا خانواده اي رو مي شناسيد كه اتاقي شون رو اجاره مي دن،لطفاً پيام خصوصي بديد.
خيلي استرس دارم، ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام  
من أواخر سپتامبر تا أوايل أكتبر مي خوام برم ايالت آيوا. شهر دس موينس يا شهر آيوا.

لطفا براي پيدا كردن و أجاره نمودن محل سكونت ؛ مثل پانسيون ، سوييت آپارتمان ، أتاق تك نفره ، خانه ، در ‎(شهر دس موينس ‎Des Moines‎ و يا شهر آيوا ‎Iowa City ) در ايالت آيوا ‎IOWA STATE‎ راهنمايي ام كنيد. يك نَفَر هستم .

متشكرمf
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-17 ساعت 09:08)AMIRI1 نوشته:  سلام  
من أواخر سپتامبر تا أوايل أكتبر مي خوام برم ايالت آيوا. شهر دس موينس يا شهر آيوا.

لطفا براي پيدا كردن و أجاره نمودن محل سكونت ؛ مثل پانسيون ، سوييت آپارتمان ، أتاق تك نفره ، خانه ، در ‎(شهر دس موينس ‎Des Moines‎ و يا شهر آيوا ‎Iowa City ) در ايالت آيوا ‎IOWA STATE‎ راهنمايي ام كنيد. يك نَفَر هستم .

متشكرمf

سلام دوست عزیز، شما می تونید از لینک های زید جایی رو پیدا کنید، اونجا اکثرا از طریق این سایت ملکشون رو برای اجاره میزارن مخصوصا جاهای کوچک رو، از همین سایت هم می تونید وسایل خونه و ماشین پیدا کنید، خیلی چیزها هم مجانی میزارن! من هم میرم آیوا به زودی Wink

https://iowacity.craigslist.org/search/apa
https://desmoines.craigslist.org/search/apa
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: AMIRI1
سلام دوستان عزیز و آماده سفر
یه هتل یا متل سوییت رو بهتون معرفی میکنم با دو مدل اتاق که در اولی اتاق همراه است با یک تخت کویین دو نفره و یک آشپزخانه کوچک که امکانات پخت و پز داره و در این آشپزخانه یک ماشین ظرفشویی + یک ماکروویو + یک گاز رومیزی برقی دو شعله + پوستر + یخچال + سینک ظرفشویی + کلی ظرف و ظروف و در اتاق یه میز صبحانه خوری کوچک همراه با میز کامپیوتر. سر هم
و در حالت دوم تمامی امکانات فوق + یه قسمت نشیمن با یکدست مبل و میز جلوی آن
فقط در حالت دوم قیمت شبی ۲۵ تا ۳۰ دلار گرونتره
اسم هتل یا متل سوییت هست candlewood suites
سرچ کنید پیداش میکنید به نظر من برای کسانی که تازه وارد میشن جای مناسبیه
قیمتش هم بر اساس منطقه ای که انتخاب میکنید متفاوته ولی فکر کنم حداقل باید روی شبی ۱۰۰ دلار حساب کنید
امیدوارم به دردتون بخوره
ارادتمند
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، pishtaz611 ، AMIRI1
(2016-09-17 ساعت 09:38)omid40 نوشته:  سلام دوستان عزیز و آماده سفر
یه هتل یا متل سوییت رو بهتون معرفی میکنم با دو مدل اتاق که در اولی اتاق همراه است با یک تخت کویین دو نفره و یک آشپزخانه کوچک که امکانات پخت و پز داره و در این آشپزخانه یک ماشین ظرفشویی + یک ماکروویو + یک گاز رومیزی برقی دو شعله + پوستر + یخچال + سینک ظرفشویی + کلی ظرف و ظروف و در اتاق یه میز صبحانه خوری کوچک همراه با میز کامپیوتر. سر هم
قیمتش هم بر اساس منطقه ای که انتخاب میکنید متفاوته ولی فکر کنم حداقل باید روی شبی ۱۰۰ دلار حساب کنید
امیدوارم به دردتون بخوره
ارادتمند

سلام.منم پیرو صحبت دوستمون,دوجاروبهتون معرفی میکنم که همه امکانات بالا رودارند البته به غیرازماشین ظرفشویی واتاق نشیمن ,یکی استودیو 6 ویکی هم in town suiteهردودراکثرشهرهاشعبه دارند وهفته ای حدودا سیصددلارهستند.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، omid40
(2016-09-17 ساعت 11:09)lighthouse نوشته:  
امیدوارم به دردتون بخوره
ارادتمند

سلام.منم پیرو صحبت دوستمون,دوجاروبهتون معرفی میکنم که همه امکانات بالا رودارند البته به غیرازماشین ظرفشویی واتاق نشیمن ,یکی استودیو 6 ویکی هم in town suiteهردودراکثرشهرهاشعبه دارند وهفته ای حدودا سیصددلارهستند.

این ۲جایی که فرمودین ۲خوابه هم دارن یا فقط ۱ خوابه و کوچکه؟
قیمت ۲خوابه هم همین ۱۲۰۰ دلار تقریبا؟
(محدوده شهر لس آنجلس)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-18 ساعت 00:25)lotfali.zadeh نوشته:  
(2016-09-17 ساعت 11:09)lighthouse نوشته:  
امیدوارم به دردتون بخوره
ارادتمند

این ۲جایی که فرمودین ۲خوابه هم دارن یا فقط ۱ خوابه و کوچکه؟
قیمت ۲خوابه هم همین ۱۲۰۰ دلار تقریبا؟
(محدوده شهر لس آنجلس)

سلام جناب لطفعلی زاده
این مکانهایی که من و دوست عزیزمون معرفی کردیم برای اسکان موقت نهایتا تا چند ماهه شما اگر دنبال آپارتمان هستین باید پس از ورودتون سرچ کنید و برای اجاره اوون اقدام کنین
موفق باشین
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse
(2016-09-17 ساعت 09:38)Roo نوشته:  
(2016-09-17 ساعت 09:08)AMIRI1 نوشته:  سلام  

متشكرمf

سلام دوست عزیز، شما می تونید از لینک های زید جایی رو پیدا کنید، اونجا اکثرا از طریق این سایت ملکشون رو برای اجاره میزارن مخصوصا جاهای کوچک رو، از همین سایت هم می تونید وسایل خونه و ماشین پیدا کنید، خیلی چیزها هم مجانی میزارن! من هم میرم آیوا به زودی  Wink

https://iowacity.craigslist.org/search/apa
https://desmoines.craigslist.org/search/apa

سلام
به سلامتي انشالله چه زماني راهي هستيد؟
به خاطر راهنمايي أتون سپاسگزارم . ?
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان