کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: مدت زمان ارسال فرم DS-230 و بقیه مدارک تا دریافت نامه مصاحبه برای کیس شما چقدر بود ؟
کمتر از یک ماه
11.76%
12 11.76%
یک ماه
3.92%
4 3.92%
یک ماه و نیم
4.90%
5 4.90%
دو ماه
5.88%
6 5.88%
دو ماه و نیم
2.94%
3 2.94%
سه ماه
2.94%
3 2.94%
چهار ماه
12.75%
13 12.75%
پنج ماه
6.86%
7 6.86%
شش ماه
15.69%
16 15.69%
يك سال
14.71%
15 14.71%
يك سال و نيم
6.86%
7 6.86%
دوسال
10.78%
11 10.78%
مجموع 102 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه
دوستان عزيز بنظر شما كدام كنسولگري را براي مصاحبه انتخاب كنم ؟
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-18 ساعت 21:46)m_vaziran نوشته:  دوستان عزيز بنظر شما كدام كنسولگري را براي مصاحبه انتخاب كنم ؟
تا انجا که دوستان مطرح کردن و خانواده خودم برای گرین کارت چندین سال پیش از طریق سفارت ابوظبی اقدام کردن به نظر میرسه نسبت به انکارا و ایروان از نظم بهتری برخورداره
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، battosai
آقا عجب اوضاعیه... ما رو کلافه کردن بابا...

من در جولای فرم 260 رو ارسال کردم... آگوست نامه دادن که بزودی وقت مصاحبه میدن و باید فلان مدرک رو روز مصاحبه بیارم...

سپتامبر هم تموم شد و خبری از وقت مصاحبه نیست... به NVC هم که زنگ میزنیم میگن سرشون شلوغه و بزودی بهمون خبر میدن...

ناسلامتی 3 ماهه کارنت شدیما!!
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-08-15 ساعت 14:11)مهسا20132013 نوشته:  دوستا ن سلام سئوالات من مربوط با این تاپیک نمی شه اما گفتم شاید شما دوستان که این دوره را طی کردید بهتر در جریان باشید.
ممنون می شم پاسخ بدین
فرم ds260 را فقط principle applicant باید پر کنه یا من و دخترم هم که همراه همسرمم هستیم هم جداگانه باید پر کنیم.
دوم این فرم I864 که پتیشنر باید پر کنه آنلاینه یا اینکه باید پرینت بگیره پر کنه بعد با اسناد و مدارک ما و خودش یکجا پست کنه؟ سوم تو قسمت choose agent همسر من به عنوان principle applicant نوشته شده و من و دخترم join to follow نوشتند در کنار همسرم وضعیت ارسال not started قرمزه است و در کنار اسم من و دخترم not available و طوسیه . وضعیت فیش ها هم همه برداخت شده است. این روال درسته؟ در کنار اسم من و دخترم قبلا not started بود. حالا not available . ببخشید سئوالام زیاد شد در ضمن f4 هستیم
سلام
در مورد فرم ds260 همه افراد جداگانه باید پر کنند.
فرم i864 آنلاین نیست باید توسط پتیشنر تکمیل امضا و همراه بقیه مدارک پست شود
بقیه سوالها نمی دونم
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من برای پدر و مادرم درخواست گرین کارت کرده‌ام و الان ۵ ماه است که منتظر تاریخ مصاحبه هستن. آیا به نظرتون عجیب نیست؟ محل مصاحبه در آنکارا می‌باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
تا اونجایی که من میدونستم اصولاً چند روز قبل از اینکه یه نفر کارنت بشه (معمولاً اوایل هر ماه میلادی) دوستان از طریق تماس تلفنی با NVC تاریخ مصاحبه شون رو متوجه میشدن. حالا با اینکه من این ماه کارنت شدم و Case Complete هم هستم اما هنوز وقت مصاحبه رو برام مشخص نکردن برای سفارت آمریکا در آنکارا.
PD: Mar 2014

دوستان نظرشون چیه؟ آیا این تاخیر مربوط به سفارت آمریکا در آنکاراست؟ دوستان دیگه هم همچین تجربه ای دارن؟ من در سایت Visa Journey افرادی رو دیدم که از کشورهای مختلف هستن و تقریباً به موقع تاریخ مصاحبه شون مشخص شده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-28 ساعت 19:57)123goli نوشته:  سلام دوستان، من برای پدر و مادرم درخواست گرین کارت کرده‌ام و الان ۵ ماه است که منتظر تاریخ مصاحبه هستن. آیا به نظرتون عجیب نیست؟ محل مصاحبه در آنکارا می‌باشد.

سلام دوست عزیز
امیدوارم هرچه زودتر تاریخ مصاحبه شما مشخص بشه.
در طی این مدت که خیلی هم طولانی شده آیا هیچ کسی رو ندیدید که وقت مصاحبه بهش داده باشن در آنکارا؟ آخه اگه توی این مدت هیچ کس از آنکارا وقت مصاحبه نمیگرفت حتماً اینجا اعلام میکردن.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet
خب
من همین الان تماس گرفتم NVC. جالب اینجاست که کلاً 5 دقیقه هم پشت خط نبودم. خیلی سریع وصل شدم.
از خانومه پرسیدم که " اصولاً قبل از کارنت شدن تاریخ مصاحبه مشخص میشه چرا من که 13 مارچ هستم بهم تاریخ مصاحبه نمیدین؟"
گفت که ما الان داریخ تاریخ مصاحبه رو برای اپلیکنت هایی که PDشون 1 مارچ هست تاریخ نعیین میکنیم. بنابراین باید تا چند روز آینده نوبت شما بشه.
پرسیدم این 12 روز تقریباً چقدر طول میکشه که به من برسه؟
گفت تا چند روز اول اکتبر بگذره نوبت شما هم میشه.
بنابراین 123goli عزیز شما حتماً باید پیگیر ماجرا بشی چون ممکنه این تاخیر دلیل خاصی داشته باشه که نیاز به پیگیری داره.
امیدوارم همگی همین فردا که چشاتون رو باز کردین توی خاک امریکا باشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، واهيك آقاجاني ، alireza88 ، amir2640
(2015-09-30 ساعت 01:30)hamiii نوشته:  خب
من همین الان تماس گرفتم NVC. جالب اینجاست که کلاً ۵ دقیقه هم پشت خط نبودم. خیلی سریع وصل شدم.
از خانومه پرسیدم که " اصولاً قبل از کارنت شدن تاریخ مصاحبه مشخص میشه چرا من که 13 مارچ هستم بهم تاریخ مصاحبه نمیدین؟"
گفت که ما الان داریخ تاریخ مصاحبه رو برای اپلیکنت هایی که PDشون ۱ مارچ هست تاریخ نعیین میکنیم. بنابراین باید تا چند روز آینده نوبت شما بشه.
پرسیدم این 12 روز تقریباً چقدر طول میکشه که به من برسه؟
گفت تا چند روز اول اکتبر بگذره نوبت شما هم میشه.
بنابراین 123goli عزیز شما حتماً باید پیگیر ماجرا بشی چون ممکنه این تاخیر دلیل خاصی داشته باشه که نیاز به پیگیری داره.
امیدوارم همگی همین فردا که چشاتون رو باز کردین توی خاک آمریکا باشن.

سلام دوست عزیز
یعنی من که تاریخ کارنت شدنم 3 ماه مونده ، میتونم ازشون بپرسم که کِی تاریخ مصاحبه هست؟ البته اینطور که شما میفرمایین که واسه مارس هنوز تاریخ نذاشتن، واسه منم هنوز نذاشته باشن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
تاریخ مصاحبه من روز جمعه 2 اکتبر مشخص شد. ایشالله 7 نوامبر روز گرفتن ویزام خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، amir2640
(2015-10-04 ساعت 13:04)hamiii نوشته:  سلام
تاریخ مصاحبه من روز جمعه ۲ اکتبر مشخص شد. ایشالله ۷ نوامبر روز گرفتن ویزام خواهد بود.

با سلام و تبریک
یعنی برای شما ایمیل وقت مصاحبه اومد یا تلفنی وقت مصاحبه رو پرسیدی؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
تاریخ مصاحبه من روز جمعه ۲ اکتبر مشخص شد. ایشالله ۷ نوامبر روز گرفتن ویزام خواهد بود.

میشه بفرمایید کیس شما چیه
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 22:24)Amrika نوشته:  

با سلام و تبریک
با تشکر

ممنونم
ایمیلش اومد
پشت تلفن فقط گفت که هنوز مشخص نشده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان چند پرسش دارم:
1-فردی که گرین کارت دارد وساکن ا م ر ی کا است میتواندپس از 4سال و9ماه درخواست سیتیزنی بدهد.آیا این اطلاعات درست است؟
2-پس از درخواست چه مدت طول میکشد سیتیزن شود؟
3-پس از سیتیزنی بلافاصله میتواندبرای پدرومادرش درخواست اقامت دهد.آیا این اطلاعات درست است؟
4-پس از درخواست برای پدرومادرش حدودا چه مدت طول میکشد تا والدینش برای مصاحبه دعوت شوند؟
پیشاپیش از پاسختون ممنون وسپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 02:42)hamiii نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 22:24)Amrika نوشته:  

با سلام و تبریک
با تشکر

ممنونم
ایمیلش اومد
پشت تلفن فقط گفت که هنوز مشخص نشده.

با سلام مجدد
یعنی تاریخ کارنت شدن شما مارس 2016 هست و واست 7 نوامبر وقت مصاحبه گذاشتن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان