کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چه دوره هایی قبل از رفتن بگذرونیم؟؟؟
زبان زبان زبان
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، jojo_hami ، مریم فتوحی ، behjat ، sib 24 ، radman87 ، ریحانا
لب کلام افراد با تجربه ی این تاپیک خلاصه میشه تو اینکه:

1-مهارت لازمه(شما نیازی نیس مدرکی از ایران بگیری ورداری بیاری تو امریکا بگی من مدرک دارم بم کار بدین)

2-اگر هم دوره ای (فنی ، دانشگاهی یا علمی) رو تو میهن گل و بلبل گذروندین باید بازم برید تو امریکا دوره ی رسمی همون رشته رو بگذرونید تا یه مدرک رسمی خود امریکا بهتون بدن تا بتونین کار پیدا کنین(این ظاهر تو پیدا کردن شغل و ادامه تحصیل صدق میکنه).

3- "زبان" برای پیدا کردن شغل خیلی اهمیت داره تا جایی که بعضی از متخصصین این تاپیک بر این باور بودند که مهارت زبانی خوب حتی بالاتر از مهارت برای یافتن شغل قرار میگیره.
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، talie ، مریم فتوحی ، Elahvision ، behjat ، sib 24 ، m.ghoreishi ، rezahoorjandi ، 4ugh
دوستان عزیز
چون برای من مقدور نیست کلاس تافل برم.الان دنبال ielts هستم.مدرک ielts ارزش داره اونجا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-11-13 ساعت 13:45)maral.seti نوشته:  دوستان عزیز
چون برای من مقدور نیست کلاس تافل برم.الان دنبال ielts هستم.مدرک ielts ارزش داره اونجا؟

تا جاییکه من میدونم اکثر دانشگاههای امریکا هم مدرک تافل را قبول دارن و هم آیلتس. البته جی آر ای هم میخوان.
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، radman87 ، قصه گو
من مهندس شیمی گرایش صنایع غذایی خوندم دوره های ایزو ۹۰۰۰ و ۲۲۰۰۰ برای صنعت غذا رو گذروندم و تجربه کاری دارم به نظرتون این مدارک ایزو بدردم می خوره اونجا می تونم کاری در رابطه با ایزو پیدا کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: ریحانا
دوستان من در شیرینی پزی مهارت دارم به نظرتون در امریکا به درد میخوره?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، lighter ، قصه گو ، SAAM_60 ، omid man ، ریحانا
(2014-11-30 ساعت 18:36)neda733 نوشته:  دوستان من در شیرینی پزی مهارت دارم به نظرتون در آمریکا به درد میخوره?

عالی من مشتری شما میشم اونجا! Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، قصه گو ، SAAM_60 ، goliii ، ریحانا ، AliReza.Sh
من به صندوقداري مسلط هستم ، 3سال سابقه كار تو يه فروشگاه زنجيره اي دارم
واسه شروع كار تو آ م ر ي ك ا ميتونم روي اين شغل حساب كنم يا نه؟ Cool
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، sib 24
(2014-12-08 ساعت 01:57)fati.d نوشته:  من به صندوقداري مسلط هستم ، 3سال سابقه كار تو يه فروشگاه زنجيره اي دارم

اگه از نظر زبان مشکلی نداری چرا که نه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
پاسخ
تشکر کنندگان: fati.d ، Siamak
(2014-12-08 ساعت 02:08)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-08 ساعت 01:57)fati.d نوشته:  من به صندوقداري مسلط هستم ، 3سال سابقه كار تو يه فروشگاه زنجيره اي دارم

اگه از نظر زبان مشکلی نداری چرا که نه

دوست عزیز چیزی که اینجا خیلی نیاز هست cashier هست
نگران نباش یک هفته ای کار گیرت میاد {در تگزاس}
ورود به امریکا: اکتبر2014

پاسخ
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mohammadg846 ، sib 24 ، قصه گو ، fati.d
(2014-11-30 ساعت 19:26)رضا2015 نوشته:  
(2014-11-30 ساعت 18:36)neda733 نوشته:  دوستان من در شیرینی پزی مهارت دارم به نظرتون در آمریکا به درد میخوره?

دوستان زبان خیلی مهمه!من الان داشتم با یک امریکایی حرف میزدم یک کلمه هم نفهمیدم واقعا از خودم نا امید شدم!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، قصه گو ، mohammadg846 ، Rock ، HERMES7 ، DELPHI5 ، ریحانا ، AliReza.Sh
سلام.دوستان کسی از بازار جوشکاری آرگون در حدودای ایالت واشنگتن خبر داره که چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-09 ساعت 23:46)neda733 نوشته:  
(2014-11-30 ساعت 19:26)رضا2015 نوشته:  

دوستان زبان خیلی مهمه!من الان داشتم با یک آمریکایی حرف میزدم یک کلمه هم نفهمیدم واقعا از خودم نا امید شدم!

سلام. شما تونستی با شیرینی پزی کاری دست و پا کنی؟
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستای عزیزم . نمیدونم چرا باب شده هر کسی تا اسم مدرک میاد میگه MCITP . زمانی که شما یک تصویر کاملی از مباحث شبکه و چند و چونش توی ذهنتون ندارین چطوری ممکنه واردش بشین و توی اون کار موفق بشین ؟؟؟
من خودم عاشق مباحث شبکه بوده و هستم و الانم ADMIN یک شرکت بزرگ هستم اما با وجود مدارک زیادی که توی این رشته دارم هنوز هم میگم من هیچی نمیدونم و باید خیلی خاک این رشته رو بخورم .
دوستای گلم با وجود اشخاصی که تخصص کامل در رشته شبکه دارن . داشتن یه مدرک MCITP دردی رو دوا نمیکنه . البته ببخشید اگه جسارت شد
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، taherifar ، turadjk
سلام به همه دوستان
من فوق لیسانس عمران گرایش سازه دارم
به نرم افزارهای رشتم تقریبا مسلطم و سحط زبانمم در حد متوسط هست

اما می خوام برای مهاجرت یه حرفه ای هم یاد بگیرم (به قول معروف کار یدی هم بلد باشم)
مقصدم لس آنجلس هست
بنظرتون چه حرفه ای خوبه
خودم نظرم رو آشپزی هست مخصوصا کباب پزی ایرانی
بازار کار کباب پزی تو لس آنجلس چطوره؟
اگه خوب نیست چه حرفه ای رو پیشنهاد میکنین؟؟؟

با تشکر از همگی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان