کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت نیویورک
(2010-01-31 ساعت 19:35)N0!$!eRv@mp!eR نوشته:  سلامی دوباره دوستان! چرا میتونین با کاره ساده شروع کنین همونطور که گفتم بیشتر خارجیایی که میرن نیویورک اول با کارای کوچیک شوروع میکننSmile

تازه توی آمریکا مخصوصا نیویورک همه ی استعداد های انسان ها مورد اهمیته هر کسی میتونه واسه خودش کاره ای بشه چرا که نه؟! ^^ مثلا حقوق گارسون شدن تو نیویورک و نیوجرسیو اینا روزی 12 دلاره!

من تازه عضو شدم و اولین بار که عضو یه تاپیک شدم، کسانی که پ... میشن و از ترکیه میان چه خدماتی بهشون تعلق میگره? این خدمات تا چه رمانی است ? و شامل چه چیز هایی مشود ? از کلاس زبان تا منزل و بیمه و اموزش و لطفا اگه از دوستان اطلاع دارید جواب بدهید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15 ، pishtaz611 ، jsmlz
(2010-01-31 ساعت 19:35)N0!$!eRv@mp!eR نوشته:  سلامی دوباره دوستان! چرا میتونین با کاره ساده شروع کنین همونطور که گفتم بیشتر خارجیایی که میرن نیویورک اول با کارای کوچیک شوروع میکننSmile

تازه توی آمریکا مخصوصا نیویورک همه ی استعداد های انسان ها مورد اهمیته هر کسی میتونه واسه خودش کاره ای بشه چرا که نه؟! ^^ مثلا حقوق گارسون شدن تو نیویورک و نیوجرسیو اینا روزی 12 دلاره!

ساعات کار در نیویورک چطور هست ، و اینکه اکثر دوستان میفرمایند حقوق از 1500 دلار هست به بالا با 1509 دلار در نیو یورک چطور میشود زندگی کرد! یعنی خرج و دخل با اجاره خونه و بقیه هزینه ها مثل بیمه و امثالهم چگونه میشود !
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15 ، alirezanz ، pishtaz611 ، jsmlz
(2013-12-10 ساعت 12:14)raminkhademzadeh نوشته:  سلام من ساکن نیو یورک هستم.دوستان اگه سوالی داشتین خوشحال میشم کمک کنم

در مورد اجاره مسکن باید ببینین کجا می‌خواهید مشغول به کار بشید

بزرگترین و مهم‌ترین حسن نیو یورک برای تازه وارد‌ها سیستم حمل‌و نقل نیو یورک هست بطوری که با یک کارت مترو ۱ ماه به صورت نه محدود میتونید از اتوبوس و مترو در منهتن/کوینز و برکلین استفاده کنین

یه جورایی تو نیو یورک شما نیاز واقعا به ماشین ندارین و این یعنی‌ حدود ماهی‌ ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار صرف جویی

سلام دوست عزیز ، اجاره یه سوئیت یا یه واحد یه خوابه کوچیک در یه منطقه امن چقدر هست، و اینکه ایا برای دوره های زبان کلاس مجانی وجود دارد و کیفیت این کلاس ها چطوره، وحداقل دستمزد در نیویورک چقدره با توجه به کسر مالیات، و این حقوق کفاف خرج زندگی در نیویورک می دهد، با حساب حورد خوراک کرایه خونه حمل و نقل و بیمه های پزشکی و غیره ،
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15 ، jsmlz
یکی میگه سن مهم نیست یکی دیگه میگه اگه 30 رد کردی اصلا نیا، یکی میگه حداقل قیمت اجاره تو منهتن 1500 واسه یه اتاق یکی دیگه میگه 600 یکی میگه اینجا مملکت سرمایه داری هست و یکی میگه برده داری ، یکی میگه من از صفر شروع کردم و هیچی نداشتم یمکی دیگا میگه اصلا بدون پول نمیییییشه اینجا شروع کرد یکی میگه اینجا خوردو خوراک ارزونه یکی دیگه میگه 2 برابر جاهای دیگس وووووو... واقعا دوستان درسته یه سری چیزا به ادمش بستگی داره ولی مثلا قیمت خوردوخوراک وبعضی چیزای دیگه ربطی به ادم نداره مثلا گوشت یا مرغ و .. مرغ در نیویورک 2 برابر مثلا پرتلند هست! یا دوستی دیگه فرمودن ارزونتر از جاهای دیگس تازه.. حالا اونی که این ها رو میخونه جز گیجی چی نصیبش میشه لطفا راهنمایی درست بفرمایید و از چیزی که اطلاع ندارید یا کاملا و دقیق نیست اصلا چیزی نگید خیلی بهتره تا این همه ضد و نقیض به وجود نیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15 ، pishtaz611 ، Tero.guy ، jsmlz
دوستان چرا جواب نمیدید! لطفا جواب سوال های منو یکی بده واقعا ممنون میشم
پاسخ
(2016-02-13 ساعت 02:13)Rira_1982 نوشته:  سلام
دوستاني كه در نيويورك هستن، چه دوره هاي حرفه اي و تخصصي پيشنهاد ميدين كه بعد از گذروندن اون بشه كار مرتبط تخصص با حقوق خوب پيدا كرد؟
ممنون

سلام. از دوستان اگر کسی اطلاعاتی درباره ی شرایط اخذ مجوز کار تو رشته ی مامایی هم داره، لطف کنه بده. ممنون
پاسخ
من واسه fall 2016 دنبال همخونه ای میگردم.دانشگاهم تو منهتنه.اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz
(2015-05-30 ساعت 09:32)mojgan m نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 11:10)tabim4 نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 20:12)soheil1993 نوشته:  سلام . خسته نباشید
من 25سال و همسرم35سال - انشالله بزودی عازم آمریکا میشیم چندتا سوال داشتیم
با توجه به اینکه ۱میلیون دلار سرمایه داریم و قصد داریم 500هزارتاشو خونه بخریم
لطفا راهنمایی کلی بفرمایید که:
۱) با 500هزارتا سرمایه میشه یه بیزینس امن و ثابت رو توی نیویورک خرید؟ بیزینسی که ماهیانه ۴هزاردلار رو حداقل درامد خالص بده
۲) چه پیشنهاداتی برای خرید بیزینس برای کسی که هیچ تجربه کاری توی ایران نداشته دارید؟(خرید شعبات مک دونالد-استارباکس-یا سوپرمارکت های کوچک یا خرید سهام؟ ...) اصلا شدنی هست با این حدود مبلغ؟
۳) برای شرایط ما که زبان در حد متوسط خوب اوکی هستیم و اینقدر سرمایه داریم اما تجربه نداریم بین شهرهای بزرگ آمریکا(ترجیحا نیویورک یا لس انجلس) کدوم مناسب تره؟
خیلی خیلی ممنونم
آقا یا خانم محترم خدمتتون عرض کنم شما کار بسیار بسیار خطرناک و ریسک صد در صد خطرناکی کرده اید که به این سادگی اسرار مالی تون را در یک فضای مجازی فاش می کنید.آیا میدانید اگر به تور کلاهبرداران چه ایرانی و چه غیر ایرانی بخورید چه بلایی سرتون میاد؟تمام هستی و نیستی تان را در یک چشم به همزدن بالا می کشند.موارد مشابه فراوانی از هموطنان ساده دل و بی احتیاط در آمریکا بوده اند که چنین بلایی سرشان آمده است.
توصیه اکید می شود که بهیچ عنوان اسراز مالی تان را در هیچ جا و هیچ مکانی فاش نکنید حتی در یک فضای مجازی چون در آن مملکت بی در و بی پیکر , دزدان و کلاهبرداران شیاد قدم به قدم در کمین انسانهای ساده دل و زود باور نشسته اند.و اغلب مشاهده شده است که متاسفانه هموطنان کلاهبردار و دزد در آنجا زیادند و منتظر ورود ایرانی های تازه وارد و از همه چیز بی خبر هستند تا نقشه های شوم خود را پیاده کنند.
پیشنها میشه اکیدا از مشورت و نظر خواهی از هموطنان چه مقیم آمریکا و چه در ایران خودداری نموده و فقط با یک سرچ ساده در اینترنت در مورد سرمایه گذاری در آمریکا و راه اندازی بیزینس کوچک تحقیق و مطالعه کنید.بنده فقط میدونم در آن کشور با نظام بی رحم سرمایه داری که از آن به عنوان نظام برده داری نوین نام برده می شود چرا که مردم عادی یک عمر برده و گروگان سرمایه دارها محسوب میشوند , نزدیک به صد در صد بیزینس های کوچک و شرکتهای تازه تاسیس محکوم به شکست و فنا هستند و خیلی سریع توسط باند ها و غول های بزرگ اقتصادی که زنجیروار اداره می شوند قورت داده می شوند.
البته همیشه در این بین استثناء و معجزه وجود دارد و ممکن است یک در یک میلیونم از بیزینس های کوچک بتونه کار خارق العاده ای انجام بده و سرپا وایسته و توسط رقبا محو نشه!

بسیار ممنونم دوست عزیز. منظور منم دقیفا همین بود. ولی  متاسفانه سایرین به خودشون گرفتن و از اصطلاحاتی مثل خودش شاه دزده استفاده کردن ...

سلام. تا حدودی دوستمون راست می گویند اما همه جا بد و خوب داره. امریکاییها دست کمی از بقیه ندارند. حتما با همه مشورت کنید. من اطلاعاتی در مورد بیزینس تو تگزاس دارم که می تونه مفید باشه در ضمن خودم همه خونه خریدم اما نکته خیلی خیلی زیاد داره و فعلا اون هم توصیه نمی کنم. حتما مدتی اینجا یاشید تحقیق کنید و از نزدیک و با دقت اطلاعات جمع کنید بعد تصمیم بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، faraz15 ، soheil1993 ، jsmlz
سلام دوستان عزیز. در مورد نیویورک اطلاعات می خواستم. برای دو نفر بدو ورود می خواستم بدونم هزینه ماهیانه چند دلار میشه ؟ با کرایه یک خونه یک خواب جای خوب ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، faraz15 ، jsmlz
(2016-06-01 ساعت 14:17)nikijoun نوشته:  سلام دوستان عزیز. در مورد نیویورک اطلاعات می خواستم. برای دو نفر بدو ورود می خواستم بدونم هزینه ماهیانه چند دلار میشه ؟ با کرایه یک خونه یک خواب جای خوب ؟

سوال منم هست
دوستانی که در اونجا زندگی میکنند لطف میکنند اگه پاسخ بدن
مرسی
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: MiladCr7 ، alirezanz ، faraz15 ، jsmlz
(2016-04-17 ساعت 16:27)Rira_1982 نوشته:  دوستان
ما يك خانواده سه نفري هستيم و مقصد اصلي و نهاييمون ان شاءالله نيويورك خواهد بود. اما اطرافيان اصرار دارن كه براي شروع حتماً به ايالتهايي كه آشنا داريم بريم، مثل كاليفرنيا و آريزونا.
ميخواستم از شمايي كه تجربه دارين بپرسم، آيا ما از عهده اين برمياييم كه خودمون مستقيم به نيويورك بريم يا حتما ً احتياج به كمك ديگران در بدو ورود داريم؟ و اگر امكانش هست كه به تنهايي گليم خودمونو از آب بيرون بكشيم، ديگه يه پرواز حدود ٦ ساعته رو اضافه نكنيم به برنامه مون با وجود يه بچه يك ساله كه ميدونين چقدر سخته پرواز با بچه كوچيك.من تمام تاپيك هارو خوندم و تقريبا ميدونم چه كارهايي رو بايد انجام داد.
فعلاً هم قصد پيدا كردن شغل نداريم و ميخوايم مدتي رو تحقيق و بررسي كنيم براي شروع يك بيزنس.
ممنون ميشم راهنمايي كنين.

سلام دوست عزیز من هم به شخصه عاشق نیویورک هستم و حتما به نیویورک میرم با تمام سختی ها،

درباره اصرار اطرافیانتون : تا جایی که من میدونم آریزونا اصلا ایالت خوبی نیست و همه میگن مث دهات میمونه تو همین مهاجر سرا هم دوستی بود که بعد از مدت طولانی بودن در آریزونا مینالید و میگفت کار پیدا نمیشه و روستاست

تنها جذابیت آریزونا واس من به شخصه هوم تاونه سیلوستر استالونه تو فیلمای اولین خونه  Smile

اینا فقط اطلاعاته منه و ممکنه که درست نباشن دوستان وارد تر بهتر میتونن راهنمایی کنن، کالیفرنیا هم که دیگه واضحه و به وفور در بارش صحبت شده و میشه..
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، dv2017 ، faraz15 ، jsmlz
خیلی جالبه برام،تیتر زده ایالت نیویورک نه شهر نیویورک
شهر نیویورک در ایالت نیوجرسی هست.
بعد دوستان دارن از تجارب شون میگن در رابطه با موضوعی که ربطی به تایپیک نداره:دی

پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، jsmlz ، hosseinix
سلام منم امسال پاییز یا زمستان میام به نیویورک. کسی اگه دنبال همخانه میگرده لطفا پیغام بدین. متشکرم
پاسخ
آقای saeedm اگه ممکنه و اطلاعات دارید در مورد آپارتمان ارزون در اختیار من هم بگذارید
پاسخ
تشکر کنندگان: jsmlz
سلام دوستان, من پنج سال پیش به آمریکا امدم, و در مهاجر سرا از تجربه بقیه دوستان زیاد استفاده کردم , از ابتدا به نیویورک آمدم اگر سوالی دارید از طریق ایمیل 40signdesign@gmail.com در تماس باشید امیدوارم بتونم کمکتون کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، ed2008 ، alirezanz ، pishtaz611 ، jsmlz ، sajaad ، رضا٨٦ ، محبوبه. 68 ، narges1234 ، hosseinix

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان