کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت نیویورک
حمل و نقل
متروی نیویورک با داشتن 26 خط و 462 ایستگاه و مسیر 1355 کیلومتر یک از بزرگترین و طولانی ترین متروی شهری در جهان است از نظر تعداد مسافر جابه جا شده در رده چهارم جهان است
متروی شهری نیویورک یکی از معدود ترین قطار شهری در جهان است که به صورت 24 ساعته و تمامی روزهای سال به سرویس دهی می پردازد پس مشکلی از نظر حمل و نقل نیست ولی کرایه تاکسی بسیار بالاست
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، پرسپولیس6 ، Rock ، alirezanz ، faraz15 ، jsmlz ، maral-map ، 4ugh ، pishtaz611
دوستان توجه داشته باشید نیویورک یکی از امن ترین و بهترین در حمل و نقل و هیچ وقت خسته نشدن از این شهر و ..غیره غیره
یک از مهم ترین مسایلی برای دوستانی که پول زیادی ندارن و وارد امریکا می خواهند بشن نیویورک می تونه سخت ترین روز های بی پولی رو نصیب مون کنه منظور از پول کم زیر (20000) تا است
من یک سری از تفاوت قیمت ها در بیشتر هزینه های روزمره براتون میزارم
به این لینک سر بزنید
http://www.bankrate.com/calculators/savi...lator.aspx

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
کیس نامبر‎
2016000005‎
پاسخ
تشکر کنندگان: Rira_1982 ، پرسپولیس6 ، Danoosh ، peymanmohajer ، alirezanz ، faraz15 ، jsmlz ، saeedm
سلام دوستان پس از کلی بررسی و تحقیق آخر به این نتیجه رسیدیم که بیایم نیویورک (آخر نوامبر یا اوایل دسامبر ) . این تاپیک 14 صفحه ای مربوط به نیویورک رو هم خوندم کلی اطلاعات کسب کردم مرسی از دوستان . من به همراه یک دوستی که اون رو هم تو مهاجرسرا پیدا کردم می خواهیم بیایم نیویورک هر دو فوق لیسانس هستیم ولی فعلا نمی خواهیم ادامه تحصیل بدیم چون هزینش زیاده .
ما می خواهیم یک دکه و یا یک مغازه کوچک برای آبمیوه و بستنی و یا فست فود بگیریم به مدت یک ماه می خواستم ببینم کسی در این مورد اطلاعاتی داره ؟ یا از این فود تراک ها اجاره کنیم .
از طرف دیگه چون ماشناختی نسبت به نیویورک نداریم کسی حاضر هست با ما هم خونه بشه حداقل چند روز اول (اهل مشروب و سیگار هم نیستیم ) ؟
برای رانندگی هم گواهینامه رانندگیمون رو بین اللمللی کردیم می تونیم روی رانندگی حساب باز کنیم ؟
در کل می خواهیم تو این یک ماهی که اونجا هستیم یک کاری پیدا کنیم که برنگردیم و اگر برگشتیم بدونیم که می تونیم کار داشته باشیم و در آمد کسب کنیم ؟
اینم بگم که آدمای کاری هستیم و وجدان کاری شدیدی داریم که هر کاری رو دوست داریم به نحو احسن انجام بدیم و از خیانت توی کاربیزاریم
دوستان منتظر راهنمائیهاتون هستم .
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993 ، faraz15 ، jsmlz ، pishtaz611
سلام به همه دوستان عزیز
اقا چرا اینجا اینقدر خلوته هیچکی نیست من تحقیقی کرده بودم بعد از ایالت کالیفرنیا نیویورک بیشترین ایرانی رو داره پس چرا هیشکی نیست تو رو خدا دوستان نیویورکی یک حرکتی بزنید صفحه شهر های دیگه شلوغ همه در حال فعالیت لطف کنید تجربیات خودتون به اشتراک بگذارید WinkSmile
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
کیس نامبر‎
2016000005‎
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، faraz15 ، jsmlz
(2015-11-15 ساعت 14:53)amrikale نوشته:  سلام دوستان پس از کلی بررسی و تحقیق آخر به این نتیجه رسیدیم که بیایم نیویورک (آخر نوامبر یا اوایل دسامبر ) . این تاپیک 14 صفحه ای مربوط به نیویورک رو هم خوندم کلی اطلاعات کسب کردم مرسی از دوستان . من به همراه یک دوستی که اون رو هم تو مهاجرسرا پیدا کردم می خواهیم بیایم نیویورک هر دو فوق لیسانس هستیم ولی فعلا نمی خواهیم ادامه تحصیل بدیم چون هزینش زیاده .
ما می خواهیم یک دکه و یا یک مغازه کوچک برای آبمیوه و بستنی و یا فست فود بگیریم به مدت یک ماه می خواستم ببینم کسی در این مورد اطلاعاتی داره ؟ یا از این فود تراک ها اجاره کنیم .
از طرف دیگه چون ماشناختی نسبت به نیویورک نداریم کسی حاضر هست با ما هم خونه بشه حداقل چند روز اول (اهل مشروب و سیگار هم نیستیم ) ؟
برای رانندگی هم گواهینامه رانندگیمون رو بین اللمللی کردیم می تونیم روی رانندگی حساب باز کنیم ؟
در کل می خواهیم تو این یک ماهی که اونجا هستیم یک کاری پیدا کنیم که برنگردیم و اگر برگشتیم بدونیم که می تونیم کار داشته باشیم و در آمد کسب کنیم ؟
اینم بگم که آدمای کاری هستیم و وجدان کاری شدیدی داریم که هر کاری رو دوست داریم به نحو احسن انجام بدیم و از خیانت توی کاربیزاریم
دوستان منتظر راهنمائیهاتون هستم .

سلام دوست عزیز
در مورد فست فود باید بگم هزینه خرید دستگاه ها و غیره بسیار بالاست پس میشه همون سرمایه گذاری خودمون که قطعا پول بسیار زیادی میخواد
و مسئله دیگه این که گرفتن گواهی نامه های سلامت و بهداشت و غیره .. خودش دنیایه شما هر که کاری بخواهی در نیویورک انجام بدی باید مدرک اونو داشته باشی در مورد فود تراک هم نمی دونم شما فرض می خواهید در شهر دیگه تو خود ایران کاسبی راه بندازی ببین چه مشکلاتی است حالا داشتن زبان بالا و شناختن مناطق خوب و شناخت بازار که دیگه .......
ولی من در حدی نیستم که بگم قطعا اینجوری است فقط نظر خودم رو دادم
در مورد گواهی نامه بین المللی هم من نظر دوستان در صفحات دیگه خوندم بودم
دوستان گفته بودم تا 90 روز میشه رانندگی کرد و اینکه صددر صد به دردتون خواهد خورد
در مورد خانه هم می تونین یک اتاق دو تخته کرایه کنید یا یک استدیو که حالا هم دو نفر هستید خیلی عالی چون اگه یک استدیو عالی و یا یک خوابه مثلا 1300 هم کرایه کنید در منطقه عالی خوب میشه نفری 650 دلار
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
کیس نامبر‎
2016000005‎
پاسخ
تشکر کنندگان: amrikale ، soheil1993 ، faraz15 ، jsmlz ، pishtaz611
(2015-05-21 ساعت 20:12)soheil1993 نوشته:  سلام . خسته نباشید
من 25سال و همسرم35سال - انشالله بزودی عازم آمریکا میشیم چندتا سوال داشتیم
با توجه به اینکه ۱میلیون دلار سرمایه داریم و قصد داریم 500هزارتاشو خونه بخریم
لطفا راهنمایی کلی بفرمایید که:
۱) با 500هزارتا سرمایه میشه یه بیزینس امن و ثابت رو توی نیویورک خرید؟ بیزینسی که ماهیانه ۴هزاردلار رو حداقل درامد خالص بده
۲) چه پیشنهاداتی برای خرید بیزینس برای کسی که هیچ تجربه کاری توی ایران نداشته دارید؟(خرید شعبات مک دونالد-استارباکس-یا سوپرمارکت های کوچک یا خرید سهام؟ ...) اصلا شدنی هست با این حدود مبلغ؟
۳) برای شرایط ما که زبان در حد متوسط خوب اوکی هستیم و اینقدر سرمایه داریم اما تجربه نداریم بین شهرهای بزرگ آمریکا(ترجیحا نیویورک یا لس انجلس) کدوم مناسب تره؟
خیلی خیلی ممنونم

دوست عزيز، اگه اينقدر پول داريد، بگذاريدش ايران بانک، با سود 25 درصد، ماهيانه بيش از 20 هزار دلار بهتون ميدن. با 50 هزار تا پا شيد بريد نيویورک هم اوضاع و احوال را ببينيد، هم کارها را بررسي کنيد. اگه بتونيد يک رشته بيزينس هم تو يک دانشگاه بخونيد که نور علا نور مي شه اونوقت مي دونيد که با پولتون چه کار کنيد. ولي اگه همه پولتون را اونجا ببريد، همه از افراد تا دولت سعي مي کنند به بهانه هاي مختلف ازتون پول بگيرند.
من اگه همچي پولي داشتم به کمتر از 15 الي 20 درصد سود، سرمايه گذاري نمي کردم.پ
در ضمن اگه هيچ کاري نمي کنيد، يک مشاور مالي با هزينه 100 الي 200 دلار (پول يک ساعت مشاوره) به شما مي گه چه سبد بورسي بخريد، که حداقل 15 درصد بازگشت سرمايه داشته باشه.
موفق باشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، saeidfireboy67 ، Rira_1982 ، soheil1993 ، faraz15 ، jsmlz ، copol ، SAAM_60 ، pishtaz611
(2015-11-25 ساعت 11:08)Azer نوشته:  
(2015-05-21 ساعت 20:12)soheil1993 نوشته:  سلام . خسته نباشید
من 25سال و همسرم35سال - انشالله بزودی عازم آمریکا میشیم چندتا سوال داشتیم
با توجه به اینکه ۱میلیون دلار سرمایه داریم و قصد داریم 500هزارتاشو خونه بخریم
لطفا راهنمایی کلی بفرمایید که:
۱) با 500هزارتا سرمایه میشه یه بیزینس امن و ثابت رو توی نیویورک خرید؟ بیزینسی که ماهیانه ۴هزاردلار رو حداقل درامد خالص بده
۲) چه پیشنهاداتی برای خرید بیزینس برای کسی که هیچ تجربه کاری توی ایران نداشته دارید؟(خرید شعبات مک دونالد-استارباکس-یا سوپرمارکت های کوچک یا خرید سهام؟ ...) اصلا شدنی هست با این حدود مبلغ؟
۳) برای شرایط ما که زبان در حد متوسط خوب اوکی هستیم و اینقدر سرمایه داریم اما تجربه نداریم بین شهرهای بزرگ آمریکا(ترجیحا نیویورک یا لس انجلس) کدوم مناسب تره؟
خیلی خیلی ممنونم

دوست عزيز، اگه اينقدر پول داريد، بگذاريدش ايران بانک، با سود 25 درصد، ماهيانه بيش از 20 هزار دلار بهتون ميدن. با 50 هزار تا پا شيد بريد نيویورک هم اوضاع و احوال را ببينيد، هم کارها را بررسي کنيد. اگه بتونيد يک رشته بيزينس هم تو يک دانشگاه بخونيد که نور علا نور مي شه اونوقت مي دونيد که با پولتون چه کار کنيد. ولي اگه همه پولتون را اونجا ببريد، همه از افراد تا دولت سعي مي کنند به بهانه هاي مختلف ازتون پول بگيرند.
من اگه همچي پولي داشتم به کمتر از 15 الي 20 درصد سود، سرمايه گذاري نمي کردم.پ
در ضمن اگه هيچ کاري نمي کنيد، يک مشاور مالي با هزينه 100 الي 200 دلار (پول يک ساعت مشاوره) به شما مي گه چه سبد بورسي بخريد، که حداقل 15 درصد بازگشت سرمايه داشته باشه.
موفق باشيد.

من با دوست عزیز مون موافقم شما یک مقدار پول با خودتون ببرید اونجا یک سالی با محیط و شرایط کار و بازار اشنا بشید یک بیزینس با توجه به اینکه هیچ شناختی ندارید و زبان بسیار عالی که اونم در صورت نبودن تو محیط بدست نمیاد قطعا بیزینس تون به شکست می خورد بعدان شما یک مشکل برای خروج پولتون از ایران و حتی توضیح برای امریکا چه چطوری این همه پول رو جمع کردید و تحت نظر از لحاظ تروریستی براتون مشکل خواهد بود به نظرم شما یک 2یا3 سالی اونجا باشید از کاری که می خواهید شروع کنید مطمئن شودید بعد تو این مدت زمان پولتون کم کم خارج کنید
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
کیس نامبر‎
2016000005‎
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Rira_1982 ، soheil1993 ، faraz15 ، jsmlz ، copol
سلام دوستان عزیز
ما هم حدود یک ماه میشه که آمدیم نیویورک با پول خیلی کم!
چون فقط اینجا آشنا داشتیم 10 روز دنبال خونه گشتیم چون کار نداشتیم نمیدادن برا 1 ماه از airbnb اتاق رزرو کردیم و پولش از کردی کارت آشنامون پرداخت شد و ما بهش نقد دادیم!
رفتیم اتاق تحویل بگیریم 10 شب بود چشمتون روز بد نبینه اتاق 180 درجه با عکس فرق داشت
و کثیف بود در ضمن طرف خودش ندیدیم کلید گذاشته بود توی key locker تو باغچه و رمزش برامون اس ام اس کرده بود
وقتی وارد شدیم دیدیم طرف کلاه برداره و جایی رو که بهش تعلق نداره گذاشته تو سایت شماره صاحب خونه رو از همسایه گرفتیم و باهاش صحبت کردیم و اونم تایید کرد آشنامون با airbnb تماس گرفت و قضیه رو گفت
گفتن برا جبران ضرر یک شب میتونن برن هتل و بعدن رسیدش به ما بدن و پول بگیرن یا دوباره ی جای دیگه از سایت رزرو کنن و ما هم 200 دلار بابت ضرر زیان بهشون تخفیف میدیم که ماهم دوباره برگشتیم خونه آشنامون و بعد چند روز ی آپارتمان دوخوابه رو با پرداخت اجاره دو ماه و پول پیش اجاره کردیم ماهی 1100$
هزینه خورد و خوراک خوبه ما از کی فود خرید میکنیم
اصلا به ماشین نیازی نیست چون مترو هر 5 دقیقه میاد
الان هم دنبال کار میگردیم ولی هنوز هیچی در ضمن اگه عجله ندارید صبر کنید گرین کارتتون بیاد برین تو بانک آمریکا حساب باز کنید چون من از ایران پرسیدم گفتن از ایران سه روزه پول میاد حساب
سوشیال 14 روزه آمد گرین کارت 23 روزه آمد
بانک کپیتال وان قبول نکرد واسمون حساب باز کنه چون قبل آمدن گرین کارت رفته بودیم
البته ولزفارگو چون دور بود و شعبه کمی داشت نرفتیم
شرایط تی دی بانک هم خوب بود
ولی چون قراره از ایران واسمون پول بفرستن بانک آمریکا برا ما بهترین گزینه بود
امیدوارم بزودی کار پیدا کنیم
خبرش میدم
سوالی بود در خدمتم
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
پاسخ
(2015-11-28 ساعت 06:09)golli نوشته:  سلام دوستان عزیز
چون فقط اینجا آشنا داشتیم ۱۰ روز دنبال خونه گشتیم چون کار نداشتیم نمیدادن برا ۱ ماه از airbnb اتاق رزرو کردیم و پولش از کردی کارت آشنامون پرداخت شد و ما بهش نقد دادیم!
رفتیم اتاق تحویل بگیریم ۱۰ شب بود چشمتون روز بد نبینه اتاق 180 درجه با عکس فرق داشت
و کثیف بود در ضمن طرف خودش ندیدیم کلید گذاشته بود توی key locker تو باغچه و رمزش برامون اس ام اس کرده بود
وقتی وارد شدیم دیدیم طرف کلاه برداره و جایی رو که بهش تعلق نداره گذاشته تو سایت شماره صاحب خونه رو از همسایه گرفتیم و باهاش صحبت کردیم و اونم تایید کرد آشنامون با airbnb تماس گرفت و قضیه رو گفت
گفتن برا جبران ضرر یک شب میتونن برن هتل و بعدن رسیدش به ما بدن و پول بگیرن یا دوباره ی جای دیگه از سایت رزرو کنن و ما هم 200 دلار بابت ضرر زیان بهشون تخفیف میدیم که ماهم دوباره برگشتیم خونه آشنامون و بعد چند روز ی آپارتمان دوخوابه رو با پرداخت اجاره دو ماه و پول پیش اجاره کردیم ماهی 1100$
اصلا به ماشین نیازی نیست چون مترو هر ۵ دقیقه میاد
الان هم دنبال کار میگردیم ولی هنوز هیچی در ضمن اگه عجله ندارید صبر کنید گرین کارتتون بیاد برین تو بانک آمریکا حساب باز کنید چون من از ایران پرسیدم گفتن از ایران سه روزه پول میاد حساب
خبرش میدم
سوالی بود در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15 ، jsmlz ، narges1234
Omidvaram karatoon khob pish bere v natije jostle joloye kar v oza ahvAl Karoo tonic bara ma ham benevisid. Good luck Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: faraz15 ، jsmlz
(2015-11-21 ساعت 14:41)saeidfireboy67 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
اقا چرا اینجا اینقدر خلوته هیچکی نیست من تحقیقی کرده بودم بعد از ایالت کالیفرنیا نیویورک بیشترین ایرانی رو داره پس چرا هیشکی نیست تو رو خدا دوستان نیویورکی یک حرکتی بزنید صفحه شهر های دیگه شلوغ همه در حال فعالیت لطف کنید تجربیات خودتون به اشتراک بگذارید WinkSmile

معمولا بچه هایی که برنده میشن خیلی کم میرن NY بیشتر میرن طرف Texas ایرانی های نیو یورکم اگه زیاد باشن احتمالا او فسیلایی هستن که از 30،40 سال پیش رفتن و خیلی با ایرانیا داخل ایران فرق میکنن که بهتره ازشون فاصله گرفت...
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidfireboy67 ، soheil1993 ، faraz15 ، jsmlz ، pishtaz611
(2015-12-01 ساعت 07:29)parisa656 نوشته:  
چون فقط اینجا آشنا داشتیم ۱۰ روز دنبال خونه گشتیم چون کار نداشتیم نمیدادن برا ۱ ماه از airbnb اتاق رزرو کردیم و پولش از کردی کارت آشنامون پرداخت شد و ما بهش نقد دادیم!
رفتیم اتاق تحویل بگیریم ۱۰ شب بود چشمتون روز بد نبینه اتاق 180 درجه با عکس فرق داشت
خبرش میدم
سوالی بود در خدمتم
دوست گرامی ممکنه بپرسم
دوخوابه ای که گرفتید تو همون سایت پیدا کردید؟
واینکه این دوخوابه سمت نیوجرسیه؟ (میگن اونور پل بری تو نیوجرسی اجاره ارزونتره)
آیا با 1500 تا میشه یه 3 خوابه تمیز و جای آبرومند پیدا کرد؟
ما احتمال قریب به یقین (اگه ویزا بشیم) میایم نیویورک . ولی مارو خیلی از هزینه هاش ترسوندن ؟ ولی چاره ای نداریم .
مخصوصا من دو تا بچه نوجوان دبیرستانی دارم (و اونام هزینه های خاص خودشونو دارن)
ممنون از دوستانی که وقت میذارن و سایرین رو راهنمایی میکنن.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidfireboy67 ، soheil1993 ، faraz15 ، jsmlz
(2015-12-02 ساعت 14:48)alirezanz نوشته:  
(2015-11-21 ساعت 14:41)saeidfireboy67 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز

معمولا بچه هایی که برنده میشن خیلی کم میرن NY بیشتر میرن طرف Texas ایرانی های نیو یورکم اگه زیاد باشن احتمالا او فسیلایی هستن که از 30،40 سال پیش رفتن و خیلی با ایرانیا داخل ایران فرق میکنن که بهتره ازشون فاصله گرفت...
یک پیچ در فیسبوک است به نام ایرانیان مقیم نیویورک عضو شدنش خالی از لطف نیست به با 2 دوست عزیز اونجا دوست شدم که اطلاعاتی ازشون می گیرم
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
کیس نامبر‎
2016000005‎
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، parisa656 ، Rira_1982 ، faraz15 ، jsmlz ، copol
(2015-12-02 ساعت 16:17)پرسپولیس6 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 07:29)parisa656 نوشته:  
خبرش میدم
سوالی بود در خدمتم
دوست گرامی ممکنه بپرسم
دوخوابه ای که گرفتید تو همون سایت پیدا کردید؟
واینکه این دوخوابه سمت نیوجرسیه؟ (میگن اونور پل بری تو نیوجرسی اجاره ارزونتره)
آیا با 1500 تا میشه یه ۳ خوابه تمیز و جای آبرومند پیدا کرد؟
ما احتمال قریب به یقین (اگه ویزا بشیم) میایم نیویورک . ولی مارو خیلی از هزینه هاش ترسوندن ؟ ولی چاره ای نداریم .
مخصوصا من دو تا بچه نوجوان دبیرستانی دارم (و اونام هزینه های خاص خودشونو دارن)
ممنون از دوستانی که وقت میذارن و سایرین رو راهنمایی میکنن.

دوست عزیز با دو نفر از دوستان که الان در نیویرک هستن ارتباط دارم و اونا از هزینه های وحشتناک نیویورک گفتند همش از گرونی صحبت می کنند
که واقعا گرون است و مالیات زیاد
استدیو در منهتن 900 تا الا ماشاالله-3 خوابه 2000به بالا
در مورد بروکلین که یکی از دوستان هستن گفتن به زحمت یک 2 خوابه 1200 تا اونم محله متوسط به پایین گرفتند که از بی فرهنگی بیشترشون و کثیفی می گن
در مورد این سایت ها زیاد روشون حساب نکنید اونایی که خودشون اونجا هستن میگن این قیمت ها الکیه
به من گفتن اگه پول خیلی زیادی دارید بیاد نیویورک اونم فقط منهتن خوبه یا brooklyn height
من خودم یکی از عشق نیویورکی هام ولی با اینجور وضعیت همش دو به شکم
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
کیس نامبر‎
2016000005‎
پاسخ
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، nora ، alirezanz ، soheil1993 ، faraz15 ، jsmlz
دوست عزیز من دو خوابه رو از طریق ی نفر اونم شانسی گرفتم قبول نمیکردن بهمون خونه بدن طرف برنکس گرفتیم اکثرا سیاه پوست هستن والا طرفهای کالیفرنیا که صحبت از 2000 تا است برا خونه
بهتره خونه رو طرفهای برکلین یا منهتن یا کوئین بگیرین یا لانگ آیلند چون ایرانی ها اکثرا اون طرفها میرن
در مورد هزینه ها راستش خورد و خوراک خوبه مالیات هم نداره حمل و نقل عمومی هم
خونه رو اگه از طریق بنگاه بگیری باید اجاره ی ماه بدی به بنگاهیه حالا نمیدونم اجاره چند ماه ازتون ی جا میگیرن
مال ما دو ماه اجاره با پول پیش گرفت پول بنگاه هم ندادیم اگه پول زیاد با خودتون بیارین و زبان خوب خوب باشه بیاین اینجا در ضمن من از دوستان شنیدم که تو ایالتهای دیگه همه بهم سلام میکنن و از این حرفها اینجا همچین خبرهای نیست منهتن بری میبینی طرف تو خیابون خوابیده همه جا اشغال هستش متروها قدیمیه
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidfireboy67 ، alirezanz ، پرسپولیس6 ، soheil1993 ، faraz15 ، jsmlz ، sahar2016 ، pishtaz611

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان