کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حلها
همون پرینت حسابتون کاقیه ..واسه 1 نفر خیلی خوبه
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
یکی از دوستان پرسیده بود که یه دوست دانشجو توی آمریکا داره. آیا می تونه اسپانسر باشه یا نه؟
و یکی دیگه پرسیده بود که آیا گرفتن پذیرش میتونه مشکل اسپانسر رو حل کنه یا نه؟

اینا سوالاییه که منم میخواستم بپرسم
ممنون میشم کسی جوابی بده
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان:
کیس نامبر : as000098xx
دریافت نامه دوم:دو هفته قبل از مصاحبه از طریق ایمیل
تاريخ مصاحبه:12th feb 2009
دریافت ویزا :16th feb 2009
تاريخ دريافت گرين كات:28th may

سلام به همه
دوست عزيز مهم اينه كه بتونه شما رو ساپورت كنه يعني وضعيت ماليش خوب باشه البته بايد جايي كاركنه و تكساشو بايد داده باشه قبض اب وبرق و.. غيره خونشو داده باشه و حساب بانكيش طوري باشه كه كنسولو مجاب كنه ميتونه به شما كمك كنه اينجا خيليها هستن كه در ازاي مبلغي پول حاضرن اسپانسر بشن مي توني از طريق دوستت يكنفرو پيدا كني
تشکر کنندگان:
ممنون از ALEXعزیر
یه سوال دیگه:
آیا مقیمای دائم کانادا که وضع مالیشون هم خوب باشه، میتونن اسپانسر بشن؟ یا حتما باید امریکایی باشه؟
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان:
کیس نامبر : as000098xx
دریافت نامه دوم:دو هفته قبل از مصاحبه از طریق ایمیل
تاريخ مصاحبه:12th feb 2009
دریافت ویزا :16th feb 2009
تاريخ دريافت گرين كات:28th may

حتما بايدداخل امريكا زندگي كنند تا بتونند شما رو ساپورت كنند
تشکر کنندگان:
سلام
بالاخره سند ملک باید توسط کارشناس رسمی دادگستری کارشناسی بشه بعد ترجمه یا مستقیما سند رو ببریم ترجمه؟
تشکر کنندگان:
فقط سند رو ترجمه کنید ارزشگزاری لازم نیست ولی بازم میگم سند ملک به تنهایی قابل قبول نیست باید حتما حساب بانکی هم ببرید
قبلا گفتم که روزی که مصاحبه داشتم یه خانم و آقایی (کیس لاتاری)اسپانسر نداشتن و فقط سند ملک همراهشون بود ولی افسر ازشون قبول نکرد تازه تو ابوظبی که افسراش بیشتر کنار میان آنکارا که خیلی بدتره
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها اگه کسی اسپانسر داشته باشه دیگه نیازی به حساب بانکی و سند ملک که نیست. درسته؟ (البته من هنوز اسپانسر پیدا نکردم).
تشکر کنندگان:
setareh نوشته: سلام بچه ها اگه کسی اسپانسر داشته باشه دیگه نیازی به حساب بانکی و سند ملک که نیست. درسته؟ (البته من هنوز اسپانسر پیدا نکردم).

ستاره جون دقیقا همینطوره اگه شما اسپانسر داشته باشی دیگه به سند و حساب بانکی نیازی نداری............
ما اسپانسر داشتیم ولی اسناد و حساب بانکی هم برده بودیم سفارت که اصلا ازمون نخواستن و حتی سوال هم نکردنBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
اگه کسي اطلاع دقيق داره اين دوتا سوالو جواب بده لطفاً:

1) آيا مانده حساب براي يک روز کفايت مي‌کنه؟ (بعد از پرينت حسابو خالي کنيم)

2) روند اخذ حساب بانکي رو به طور کامل شرح داده و يک مثال بزنيد؟ (2.5 نمره) Big Grin Wink
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: shahram1347
بله میتونید پول رو به حسابتون واریز کنید و همون روز از بانکتون درخواست کنید و بگید که آخرین موجودی حسابتون رو میخواهید به لاتین به تایید اداره امور بین الملل برسونید بعد اونها یه نامه بهتون میدن که ببرید اداره امور بین الملل بانکتون و از اونجا نامه لاتین رو دریافت کنید نیازی به ترجمه هم نداره فرداش هم میتونید حسابتون رو خالی کنید ولی سعی کنید که روزای آخر نزدیک به مصاحبه برای پرینت بانکی اقدام کنید
تشکر کنندگان: indmehdi
سلام
1) مانده حساب واسه 1 روز کافیه
2) از شعبه خودتون فرم مخصوص گواهی حساب رو بگیرین ، قسمت درخواست رو پر کنین، بدین مسئول شعبه بقیه اش رو کامل میکنه بعد از مهر و امضا میده به شما که ببرین قسمت امور بین الملل که تائید کنن. (آدرس رو از شعبه بپرسین) امور بین الملل بانک ملت و تجارت تو طالقانی برجهای ملت و تجارت ، و ملی کمی بالاتر از چهارراه ولیعصره. اونجا میتونین بگین تائیدیه رو به انگلیسی بدهند ولی من ترجیح دادم فارسی بگیرم و ببرم دارالترجمه و بعد تائیدیه وزارت امور خارجه رو گرفتم ( تو ماه رمضان همه ادارات اونها تا 1 هستن)
تشکر کنندگان: indmehdi ، sniffer ، success
ولی نامه لاتینی که توسط امور بین الملل صادر میشه کافیه لازم به ترجمه نیست
من در ابوظبی مصاحبه داشتم همراه فرم اسپانسرم پرینت حساب بانکی از بانک سامان هم داشتم و قبول کردند
تشکر کنندگان:
سلام
می خواستم از دوستان سوال کنم اسپانسر از آمریکا چه مدارکی رو باید بفرسته؟ اصلا چطور اسپانسر رو به سفارت معرفی کنم؟
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان:
فرم I-134
برگه مالیاتی 1040 یا W2 ( سه سال آخر)
اگر آنکارا مصاحبه دارید 15 روز قبل از تاریخ مصاحبه با پست میفرستید سفارت
اگر ابوظبی میرید همون روزمصاحبه با خودتون میبرید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان