کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلاس زبان در آمریکا
سلام دوستان تو منطقه كوپرتينو كاليفرينا دنبال كلاس زبان ميگردم خيلي ارزون باشه و نزديك اگه ميتونيد لطفا راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: NodetordIdove ، behfaza
سلام دوستان
مشکل خیلی از ما ها آموزش زبان هست. یا زبانمون خوبه و مشکل لهجه داریم و یا خب نیست و باید زود و ارزون یاد بگیریم.
من در بدو ورودم از روی اینترنت چند تا موسسه پیدا کردم که کلاس ای اس ال داشتند، با هزینه های خیلی خیلی بالا برای ۳ ماه ۲۸۰۰ دلار.
در نهایت رفتم کتا بخونه، اینجا در هر محله ای شما امکان پیدا کردن کتابخونه های همگانی و رایگان رو دارید. در قسمت اینفورمیشن افرادی هستند که به سوال های مراجع کنندگان پاسخ می دن،
من از اونجا در مورد کلاس های زبان و آموزش زبان پرسیدم، و اونها کلاس های مراکز بزگسالان رو به من توصیه کردند. این کلاس ها از کیفیت خو ب آموزش ، متد های جدید و هزینه ناچیز ۲ تا ۲۵ دلار در هر سمستر برخوردار هستند. در ابتدا یک امتحان تعین سطح گرفته میشه و شما کلاس رو آغاز می کنید.
شما می تونید از روی اینترنت این مدارس رو پیدا کنید .
موسسه ای که من استفاده کردم از کلاس هاش
http://daceweb3.lausd.k12.ca.us/schoolfi....htm&-Find
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، rasarasa ، Parniyan ، كاميلا ، bakhshandehgy ، asal1907 ، f.khorasani ، nedaUSA ، sepideh IR ، behfaza ، biber ، pv-n ، Rock ، khder
salam sode jan man natonestam chizi befahmam to cupertinue dobale adress gasgtanm nabod
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-03 ساعت 05:53)sabzeh نوشته:  salam sode jan man natonestam chizi befahmam to cupertinue dobale adress gasgtanm nabod

سلام سوده جان من نتونستم چیزی بفهمم تو کوپرتینو دنبال آدرس گشنم نبود
=====
لطفا فارسی تایپ نمایید!

================================
دقیقا بزرگترین مشکل ما نوع تلفظ و لهجه مون هست! که با در محیط بودن کم کم رفع میشه
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، NodetordIdove ، sepideh IR ، behfaza
من امریکا بودم سانتامونیکا کالج کلاسهای مجانی داشت که میرفتم برای اینکه از خدمات دانشجوئی مثل تخفیف بانک و اتوبوس و.. استفاده کنید باید 13 دلار میدادید و کترت دانشجوئی 2 ساله براتون صادر میشدsanta monica college
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، rasarasa ، كاميلا ، f.khorasani ، NodetordIdove ، sepideh IR ، shadi79 ، behfaza ، pv-n ، Rock ، khder
سلام بر تمامی دوستان
امیدوارم که همگی خوش و خرم باشند
کی میدونه واسه تقویت زبان انگلیسی چه کلاسهایی میشه رفت یا چه کاری کرد من تو کالیفرنیا , سن هوزه هستم , البته دنباله ادولت اسکول و esl class میگردم , اگه کسی ازدوستان اطلاعاتی در این باره بده ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، hamid.0711 ، sepideh IR ، behfaza
با درود فراوان بر تمامی دوستان
من منطقه کمپبل هستم نزدیک سن هوزه هست و دنبال کلاس زبان میگردم با قیمت مناسب اگر بصورت آنلاین باشه هم مشکلی ندارم دوستانی که تجربه دارند ممنون میشم اطلاعاتی بدن و راهنمایی کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها؟ کسی هست که تو هیوستون زندگی کنه یا اطلاعاتی در مورد کلاسهای زبان اونجا داشته باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.
کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر - دریافت ویزا: هفته آخر ژانویه-مقصد فعلی:هیوستون :Big Grin، لیست لوازم ضروری و سایت های مفید برای مهاجرت، سفرنامه آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: NodetordIdove ، moon_rose ، shadi79 ، behfaza
این سایتی که می نویسم ماله کالیفرنیاست ولی برای بقیه جاها گوگل کنید حتما پیدا می کنید
http://californiaadultschools.org/cas/
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، مانترا ، kaveh7 ، f.khorasani ، moon_rose ، sepideh IR ، behfaza ، pv-n
(2012-11-08 ساعت 11:28)مانترا نوشته:  بچه ها؟ کسی هست که تو هیوستون زندگی کنه یا اطلاعاتی در مورد کلاسهای زبان اونجا داشته باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

این یک موسسه زبان که بصورت رایگان کلاسهای زبان , رزومه نویسی , قوانین سیتیزن شیب , آموزش کامپیوتر برگزار می کنه.
http://www.literacyadvance.org/About_Us/Contact_Us
بعد از اینکه یکسال گذشت و رزیدنت تگزاس شدین میتونین با هزینه ایی بسیار پایین به کالج (HCC) برین و در اونجا زبان بخونید که مدرک هم بهتون میدن .
ضمنا اکثر کلیساها هم کلاسهای آموزش زبان دارند.
/
پاسخ
سلام به همگی
خونه ما نزدیک ادیسون هست میحواستم بدونم کسی میدونه اینجا کلاسهای زبان که هزینش کمتر باشه کجاست؟ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: NodetordIdove ، sepideh IR ، behfaza
دوستان توی دالاس برا ما که میخوایم اونجا بریم و تازه واردیم کلاسهای زبان رایگانه یا هزینه داره ؟ دوستانی که در دالاس ساکن هستند ممنونم راهنمایی کنند
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: azar1348 ، sepideh IR ، shadi79 ، behfaza ، khder
(2010-02-02 ساعت 14:13)یه مهاجر نوشته:  عجب حکایت و پروسه پیچیده ای !!! من فکر میکردم آموزش زبان برای مهاجرا در آمریکا رایگانه.سارا جان به نظر من به کل بی خیال این کلاسها شو و فقط بیشتر در بین مردم باش اینجوری تدریجا به تلفظ ها بیشتر و سریعتر عادت می کنی .البته من سطح زبان انگلیسی شما رو نمیدونم اما اگه در حدی هست که موقتا بتونی کاراتو انجام بدی خواهر من چه کاریه این قدر بدو بدو و حرص و جوش.

دوست عزیز توی ال ای کلاس مجانی هستا !!!
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، ffrfar ، rasarasa ، behfaza
(2013-10-22 ساعت 03:24)mechanicalengineer نوشته:  
(2010-02-02 ساعت 14:13)یه مهاجر نوشته:  عجب حکایت و پروسه پیچیده ای !!! من فکر میکردم آموزش زبان برای مهاجرا در آمریکا رایگانه.سارا جان به نظر من به کل بی خیال این کلاسها شو و فقط بیشتر در بین مردم باش اینجوری تدریجا به تلفظ ها بیشتر و سریعتر عادت می کنی .البته من سطح زبان انگلیسی شما رو نمیدونم اما اگه در حدی هست که موقتا بتونی کاراتو انجام بدی خواهر من چه کاریه این قدر بدو بدو و حرص و جوش.

دوست عزیز توی ال ای کلاس مجانی هستا !!!

ممنون از توضیحتون . این دوستمون با توجه به ارسال اول بنده که حدود چهارسال پیش داشتم دنبال کلاس زبان میگشتم این رو نوشته اند .در ارسالهای بعدی من توضیح دادم که کلاس زبان مجانی پیدا کردم در سن فرناندو ولی
occupational center و کلاسهای نان کردیت کالجها با هزینه بسیار کم در حد مجانی هستند .
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، amin arefi ، behfaza ، Rock
(2013-06-23 ساعت 14:50)KIMIA2005 نوشته:  دوستان توی دالاس برا ما که میخوایم اونجا بریم و تازه واردیم کلاسهای زبان رایگانه یا هزینه داره ؟ دوستانی که در دالاس ساکن هستند ممنونم راهنمایی کنند

علی جان یه چیزی بگم و راحتت کنم.
تا اونجایی که من دستگیرم شده،تو این مملکت چیزی رو ارزون به کسی نمی دن.مطمئن باش اگر هم ارزون باشه یه عیب و ایرادی توشه.الته این نظر منه.اینجا من توی هیوستون خیلی ها رو دیدم که بیش از 5 یا 6 سال میشه که دارن زندگی می کنن و سطح زبانشون در حد مورد نظری که ماها فکر می کنین هرگز نیست.کارهای خوبی هم دارن و افراد نسبتا موفق هم هستن.با این حال جوش خوردن با جامعه آمریکایی راه حل مشکل زبان ماهاست.البته اگه بخواین واسه ادامه تحصیل اقدام کنین اون یه موضوع دیگست.
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان