کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلاس زبان در آمریکا
(2010-04-10 ساعت 00:21)soroush2031 نوشته:  توجه توجه
از اونجائی که همیشه خوش شانسم .بهترین و جدیدترین متد آموزش زبان انگلیسی رو پیدا کردم . این روش هم اکنون تنها متدی است که در آمریکا و کانادا در درجه اول است. استاد این روش در شهر سانفرانسیسکو است .
روش فوق العاده ای است.
از امشب تمام کتابهای گرامر و نوشته های انگلیسی خود را بریزید توی جوب آب .این ره که ما میرفتیم به افغانستان هم نمیرسید .آموزش زبان بدون تلاش ....
توی آمریکا باید از سایتش بخرید.اما من اینجا 5000 تومان خریدم .شامل 2تا دی وی دی است.
http://www.effortlessenglishclub.com

در این سایت فقط تبلیغات شده و توضیح خاصی ندارد.

اما روش فوق که شما به آن اشاره کرده‌اید یکی از روشهای مکمل و خوب (اما نه جامع) یادگیری است که از مدتها قبل به صورت آنلاین وجود داشته و قبل از آن هم از دهه‌ها پیش با کتاب و نوارهایی مثل چهارجلدی هیلز Hills و ال جی الکساندر Elexsander و موارد دیگر که الان در خاطرم نیست آموزش داده می‌شده است که ما در دوران نوجوانی یعنی بیش از بیست سال پیش از آنها به عنوان کمک آموزشی مکمل استفاده می‌کردیم.

من اخیرا به عنوان مکمل منابعی را در تاپیک آموزشهای چند منظوره معرفی می‌کنم که بر این مبنا اما جدیدتر است و از ویدئوهای کاربردی بهره گرفته می‌شود.

این روش یک روش مکمل است و جایگزین آموزشهای کلاسی نمی‌شود اما کسانی که به کلاسهای با استاد Native دسترسی ندارند یا فرصت رفتن به کلاس ندارند می‌تواند روش مفیدی برای تقویت زبان باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: tehranipoor ، rasarasa ، hasti_banoo ، kianoush ، iliad ، maaref
از ما گفتن بود من الباب وظیفه
این روش 7 قانون داره که در ذیل آمده است:
1. stop studying english words.native speakers learn phrases
2. don`t study grammer
3. listen first.you should listen 1-3 hour everyday
4. slow &deep learning is best
5. you learn grammer english by listening to real english
6. listen only to real english
7. listen & answer don`t listen and repeat
این روش هم گرامر هم لغت و لیسنینگ و اسپیکینگ رو از طریق شنوائی یاد میده .واگه توجه کنیم میبینیم که وقتی کودک بودیم اول فقط گوش دادیم تا تونستیم بگیم بابا ماما گاگا و بعدش هر چی بیشتر گوش میکردیم بیشتر زبون باز میکردیم .پس الانم اگه از روی فطرتمون بیشتر گوش کنیم بیشتر میتونیم حرف بزنیم . استادی که صاحب این سبکه خودش معلم زبانه و در سن فرانسیسکو تدریس میکنه و تمرکز تدریسش روی لیسنینگ و ریدینگ است.
بعد از گوش دادن به داستان استاد برای یادگیری شما درباره داستان سوالهائی در زمانهای مختلف میپرسد که تمام زمانها رو یاد میگیریم .بعدش تمام لغتهای جدید رو با آرامش توضیح میده .
خانه دوست کجاست...
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، tehranipoor ، rasarasa ، hasti_banoo ، kianoush ، megaholding ، iliad ، maaref ، Rock
من این روش رو برای همه کسانی که از در حد متوسط به بالا هستند توصیه میکنم البته متوسط روبه پائین .
و به کسانیکه واسه یادگیری عجله دارند و حوصله گوش دادن ندارند توصیه نمیکنم چون توی این متد روی یک مقاله یا داستان باید حد اقل یک هفته بمونند تا اثرش رو بذاره .
منبع مورد استفاده من دوستم هست که اونم با خودم شروع کرده . ولی منبع موثق عموی دستمون هست که کانادا استفاده کردن و نتیجه عالی گرفتند.
خانه دوست کجاست...
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، Rock
از اونجائی که همیشه خوش شانسم .یک متد آموزش زبان انگلیسی عالی پیدا کردم . استاد این روش در شهر سانفرانسیسکو است . روش فوق العاده ای است.
از امشب تمام کتابهای گرامر و نوشته های انگلیسی خود را نریزید توی جوب آب .این ره که ما میرفتیم به افغانستان هم میرسید .آموزش زبان بدون تلاش ....
توی آمریکا باید از سایتش بخرید.اما من اینجا 5000 تومان خریدم .شامل 2تا دی وی دی است.
از ایران خریدید؟
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref
(2010-04-11 ساعت 22:38)Soofia نوشته:  
از اونجائی که همیشه خوش شانسم .یک متد آموزش زبان انگلیسی عالی پیدا کردم . استاد این روش در شهر سانفرانسیسکو است . روش فوق العاده ای است.
از امشب تمام کتابهای گرامر و نوشته های انگلیسی خود را نریزید توی جوب آب .این ره که ما میرفتیم به افغانستان هم میرسید .آموزش زبان بدون تلاش ....
از ایران خریدید؟

بله.دوستم از توی اینترنت فروشنده این متد رو پیدا کردو خرید.اگه خواستید باید توی گوگل بزنید .آموزش انگلیسی بدون تلاش
خانه دوست کجاست...
پاسخ
صدای آمریکا یک دوره اینترنتی آموش زبان انگلیسی را برای فارسی زبانان تهيه کرده است.
لینک وب سایت:
http://farsi.goenglish.me
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، rasarasa ، kavoshgarnet ، soroush2031 ، Soofia ، kianoush ، laili ، maaref
(2010-04-12 ساعت 00:56)soroush2031 نوشته:  
(2010-04-11 ساعت 22:38)Soofia نوشته:  
از ایران خریدید؟

بله.دوستم از توی اینترنت فروشنده این متد رو پیدا کردو خرید.اگه خواستید باید توی گوگل بزنید .آموزش انگلیسی بدون تلاش
مرسی از راهنماییتون
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
سلام.من میخوام به شهر دالاس برم و اطلاعاتی راجع به هزینه کلاس زبان های اونجا ندارم.ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
ما اینجا توی کانتی مون یه موسسه هست برای آموزش بزرگسالان (Acalanes Adult Education Center) که کلاسهای زبان رایگان برگزار می کنه... هفته ای سه شب به زور کتک تشریف می بریم سر کلاس!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، hoda_ch ، m.memari ، sib 24 ، kianoush ، Hossein81 ، ARASH@MH
(2010-04-27 ساعت 23:26)sib 24 نوشته:  سلام.من میخوام به شهر دالاس برم و اطلاعاتی راجع به هزینه کلاس زبان های اونجا ندارم.ممنون میشم کمکم کنید

در دالاس کتابخانه های عمومی کلاس زبان به صورت رایگان برگزار می کنند به نام small talk که برنامه هر کتابخانه هفته ای یک روز به مدت دوساعت است و می توانید در کلاس های چند کتابخانه,همزمان شرکت کنید چون معمولا در ساعت و روزهای مختلفی برگزار می شود. این کلاس ها بیشتر توسط داوطلبان اداره می شود و در هر جلسه در باره یک موضوع صحبت می شود.
تعدادی از کلیساها برنامه آموزش زبان دارند که تعداد جلسات و محتوای آموزشی آن ها متفاوت است. این کلاس ها نیز رایگان هستند.
در تعدادی از مدارس هم کلاس زبان برگزار می شود که بعضی مجانی هستندو بعضی شهریه کمی می گیرند.
اگر می خواهید پس از گذراندن دوره زبان مدرک دریافت کنید می توانید در کلاس زبان کالج و دانشگاه ها شرکت کنید این کلاس ها تا آن جایی که من خبر دارم شهریه دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، sib 24 ، kianoush ، Monica ، ana ، tehranipoor ، binahayat_m ، aadine ، maaref
من شنیدم که این کلاسهای رایگان و یا با شهریه ی کم تا سپتامبر بیشتر نیست و دولت به خاطر اینکه بودجه نداره مجبوره اینها رو تعطیل کنه....یعنی کلاس زبان ما که اینطوریه....دوستان چیزی در این مورد میدونید؟

خوبه میگن کالیفرنیا یکی از ایالتهای ثروتمنده.......اگه فقیر بود چی میشد دیگه؟Smile Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، Hossein81 ، maaref
(2010-04-28 ساعت 09:40)laili نوشته:  من شنیدم که این کلاسهای رایگان و یا با شهریه ی کم تا سپتامبر بیشتر نیست و دولت به خاطر اینکه بودجه نداره مجبوره اینها رو تعطیل کنه....یعنی کلاس زبان ما که اینطوریه....دوستان چیزی در این مورد میدونید؟

خوبه میگن کالیفرنیا یکی از ایالتهای ثروتمنده.......اگه فقیر بود چی میشد دیگه؟Smile Smile

لیلی خانم شما می توانید بعد از 1 سال به کالجهای شهر خودتون مراجعه کنید و زیرو یونیت بر دارید و یا اگر می خواهید یونیت بردارید فکر نمی کنم برای کالیفرنیا بیشتر از 25 دلار باشه .موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، maaref ، Rock
(2010-04-28 ساعت 09:40)laili نوشته:  من شنیدم که این کلاسهای رایگان و یا با شهریه ی کم تا سپتامبر بیشتر نیست و دولت به خاطر اینکه بودجه نداره مجبوره اینها رو تعطیل کنه....یعنی کلاس زبان ما که اینطوریه....دوستان چیزی در این مورد میدونید؟

امیدواریم که اینطور نشه و حسین آقا اوباما یه فکری واسه اقتصاد بکنه .دیشب که میگفت مهم نیست تو پاشو بیا بالاخره خدا بزرگه نمیزاریم بهتون بد بگذره بعدشم گفت که :این شارژر مبایل مارو قربون دستات بیار که خیلی بهش نیازه .
راستی هزینه کالج خوب زبان که بشه توش 1 ساله تافل گرفت و آماده واسه یک پذیرش دانشگاهی چند است؟وآیا در این کلاسهای ارزان کامیونیتی یک ساله میشه نتیجه مطلوب گرفت؟
ممنون از توجه شما
خانه دوست کجاست...
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، Monica ، Hossein81 ، maaref
یه وبسایت عالی برای یادگیری زبان انگیلسی:
روش کار بصورت تمرین صحبت کردن از طریق تماشای فیلم هست. تماشای فیلم یکی از بهترین روش های یاد گیری زبان هست. ولی این سایت یک سری امکانات اضافه کرده که این روش را بسیار کارآمد و جالب شده.
در این سایت میتونید انتخاب کنید که فیلم بعد از هر جمله مکس کنه و با کلیک بر روی هر کلمه در زیرنویس میتونید تلفظ و معنی ان را ببنید.
متونید هر جمله ای را متوجه نشید با سرعت آهسته تر بشنوید.
میشه عین همان جمله را که میشنوید خودتون تکرار کنید و صداتون ضبط میشه و نمره میگیرید. نمره شما با افراد مختلف از کشور های دنیا و با تلفظ قبلی خدتون مقایسه میشه و رتبه میگیرید. و نشون میده چقدر پیشرفت داشتین.

http://www.englishcentral.com/
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، Monica ، Shahoo52 ، tehranipoor ، soroush2031 ، Hossein81 ، sib 24 ، azin ، babakped ، kianoush ، maaref
با عضو شدن در این سایت تقریبا هر روز برای شما یک ایمیل که همراه فایل تصویری و صوتی میباشد ارسال میشود که خالی از لطف نیست و البته مجموعه کاملش و میتونید با یک سرچ در گوگل (رپیدشیر) پیدا و دانلودش کردBig Grin

http://www.LearnRealEnglish.com
شماره کیس:2010AS27000
دریافت نامه قبولی:July 2009
ارسال نامه اول:July 11,2009
مصاحبه: آنکارا
کارنت شدن:June 10,2010
مصاحبه:Aug 26
كليرنس:20 Sep
ويزا:Sep 24
Big Grinورود به امریکاBig Grines 1Big Grin
گرین کارت:2 ماه بعد
سوشالBig Grines 15