کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انرژی مثبت
* افکار فعلی تو زندگی آینده ات را خلق می کند. به هر چه بیش تر فکر کنی و بر آن تمرکز داشته باشی, به شکل واقعیتی از زندگی ات ظاهر می شود.*

25 فروردین_ روز شمار راز
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، kavoshgarnet ، maryamjay ، kianoush ، ChairMan ، honareirani ، OverLord ، Ashkan78 ، 20reza
* تا می توانی به همه چیز عشق بورز. تا می توانی به همه کس محبت کن. فقط روی چیزهایی که دوست داری حواست را متمرکز کن. اگر عشقی را با تمام وجود حس کنی, چند برابر از همان عشق و لذت را به سوی خودت جذب خواهی کرد!! قانون جذب باید چیزهای دوست داشتنی بیشتری را به تو برگرداند. وقتی از خودت عشق ساطع کنی, چنین به نظر می رسد که کل کائنات هر کاری را برای تو انجام می دهد و هر چیز لذت بخشی و هر فرد خوبی ر ابه سوی تو می آورد و در حقیقت نیز چنین است.* Smile

26 فروردین_ روز شمار راز
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

پاسخ
تشکر کنندگان: kianoush ، kavoshgarnet ، OverLord ، ChairMan ، Ashkan78 ، 20reza ، sh-b ، honareirani
اين روزا به دنبال انرژي مثبت اساسي هستم...

های ! نخراشی به غفلت گونه ام را تیغ
های ! نپریشی صفای زلفم را دست
آبرویم را نریزی دل
ای نخورده مست ...
لحظه ی دیدار نزدیک است
يه رباعي از خيام هست كه بهش اعتقاد زيادي دارم...

من بی می ناب زیستن نتوانم بی باده کشید بارتن نتوانم

من بنده آن دمم که ساقی گوید: « یک جام دگر بگیر» و من نتوانم !

به نظر من بايد در حال زندگي كرد و با حال حال كرد...
اي کاش آدمها ميدانستند در انتظار چه هستند،
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، kavoshgarnet ، ChairMan ، Ashkan78 ، R.F ، sh-b ، honareirani ، wushu kung fu
گرچه شب تاریک است اندکی صبر سحر نزدیک است

ما میتوانیم
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، sh-b ، kavoshgarnet ، OverLord ، ChairMan ، honareirani ، kianoush
* وقتی حواس خود را روی خواسته هایت متمرکز کنی, در آن لحظه همراه با عظیم ترین قدرت کائنات, خواسته ات را به سوی خود می کشانی.*

27فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، kavoshgarnet ، OverLord ، ChairMan ، honareirani ، emadziaei ، kianoush
آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست
هر کجا هست خدایا به سلامت دارش

به اميد موفقيت همه دوستان در راه رسيدن به سرزمين آرزوها Smile
انسان مي تواند در انتظار همه چيز باشد، از هيچ تا لايتناهي، آري انسان حتي مي تواند در انتظار هيچ باشد، هيچ هيچ
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، R.F ، OverLord ، ChairMan ، soltan
همیشه ناممکن، ناممکن است

پیرمردی تنها در مینه سوتا زندگی می کرد . او می خواست مزرعه سیب زمینی اش راشخم بزند اما این کار خیلی سختی بود. تنها پسرش که می توانست به او کمک کند در زندان بود . پیرمرد نامه ای برای پسرش نوشت و وضعیت را برای او توضیح داد :

پسرعزیزم من حال خوشی ندارم چون امسال نخواهم توانست سیب زمینی بکارم . من نمی خواهم این مزرعه را از دست بدهم، چون مادرت همیشه زمان کاشت محصول را دوست داشت. من برای کار مزرعه خیلی پیر شده ام. اگر تو اینجا بودی تمام مشکلات من حل می شد . من می دانم که اگر تو اینجا بودی مزرعه را برای من شخم می زدی .

دوستدار تو پدر

پیرمرد این تلگراف را دریافت کرد :

پدر, به خاطر خدا مزرعه را شخم نزن , من آنجا اسلحه پنهان کرده ام .

صبح فردا 12 نفر از مأموران FBI و افسران پلیس محلی دیده شدند , و تمام مزرعه را شخم زدند بدون اینکه اسلحه ای پیدا کنند . پیرمرد بهت زده نامه دیگری به پسرش نوشت و به او گفت که چه اتفاقی افتاده و می خواهد چه کند ؟ پسرش پاسخ داد :

پدر برو و سیب زمینی هایت را بکار، این بهترین کاری بود که از اینجا می توانستم برایت انجام بدهم .. -

در دنیا هیچ بن بستی نیست. یا راهی‌ خواهم یافت، یا راهی‌ خواهم ساخت.
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، kavoshgarnet ، SamiraN ، ChairMan ، Ali Sepehr ، Ashkan78 ، OverLord ، loony ، farzad24 ، نیاز کیان ، mehrsa4
* وقتی باور داشته باشی,هر چیزی امکان پذیر است.*

28 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، Ashkan78 ، honareirani ، emadziaei ، sh-b ، kianoush ، OverLord ، نیاز کیان
زندگی به زیبایی رویاهایتان

زندگی شما می‌تواند به زیبایی رویاهایتان باشد. فقط باید باور داشته باشید که می‌توانید کارهای ساده‌ای انجام دهید. در زیر لیستی از کارهایی که می‌توانید برای داشتن زندگی شادتر انجام دهید، آورده شده است..

هر روز آنها را به کار بگیرید و از زندگی خود در این سال لذت ببرید.

سلامتی:

1- آب فراوان بنوشید..

2- مثل یک پادشاه صبحانه بخورید، مثل یک شاهزاده ناهار و مثل یک گدا شام بخورید..

3- از سبزیجات بیشتر استفاده کنید تا غذاهای فراوری شده.

4- بااین 3 تا E زندگی کنید: Energy (انرژی)، Enthusiasm (شور و اشتیاق)، Empathy (دلسوزی و همدلی).

5- از ورزش کمک بگیرید.

6- بیشتر بازی کنید..

7- بیشتر از سال گذشته کتاب بخوانید.

8- روزانه 10 دقیقه سکوت کنید و به تفکر بپردازید.

9- 7 ساعت بخوابید.

10- هر روز 10 تا 30 دقیقه پیاده‌روی کنید و در حین پیاده‌روی، لبخند بزنید.

شخصیت:

11- زندگی خود را با هیچ کسی مقایسه نکنید: شما نمی‌دانید که بین آنها چه می‌گذرد.

12- افکار منفی نداشته باشید، در عوض انرژی خود را صرف امور مثبت کنید.

13- بیش از حد توان خود کاری انجام ندهید.

14- خیلی خود را جدی نگیرید.

15- انرژی خود را صرف فضولی در امور دیگران نکنید.

16- وقتی بیدار هستید بیشتر خیال‌پردازی کنید.

17- حسادت یعنی اتلاف وقت، شما هر چه را که باید داشته باشید، دارید.

18- گذشته را فراموش کنید... اشتباهات گذشته شریک زندگی خود را به یادش نیاورید. این کار آرامش زمان حال شما را از بین می‌برد.

19- زندگی کوتاه‌تر از این است که از دیگران متنفر باشید. نسبت به دیگران تنفر نداشته باشید.

20- با گذشته خود رفیق باشید تا زمان حال خود را خراب نکنید...

21- هیچ کس مسئول خوشحال کردن شما نیست، مگر خود شما..

22- بدانید که زندگی مدرسه‌ای می‌ماند که باید در آن چیزهایی بیاموزید. مشکلات قسمتی از برنامه درسی هستند و به مانند کلاس جبر می‌باشند.

23- بیشتر بخندید و لبخند بزنید.

24- مجبور نیستید که در هر بحثی برنده شوید. زمانی هم مخالفت وجود دارد.

جامعه:

25- گهگاهی به خانواده و اقوام خود زنگ بزنید.

26- هر روز یک چیز خوب به دیگران ببخشید.

27- خطای هر کسی را به خاطر هر چیزی ببخشید.

28- زمانی را با افراد بالای 70 سال و زیر 6 سال بگذرانید.

29- سعی کنید حداقل هر روز به 3 نفر لبخند بزنید.

30- اینکه دیگران راجع به شما چه فکری می‌کنند، به شما مربوط نیست.

31- زمان بیماری شغل شما به کمک شما نمی‌آید، بلکه دوستان شما به شما مدد می‌رسانند، پس با آنها در ارتباط باشید.

زندگی:

32- کارهای مثبت انجام دهید.

33- از هر چیز غیر مفید، زشت یا ناخوشی دوری بجویید.

34- عشق درمان‌گر هر چیزی است.

35- هر موقعیتی چه خوب یا بد، گذرا است.

36- مهم نیست که چه احساسی دارید، باید به پا خیزید، لباس خود را به تن کرده و در جامعه حضور پیدا کنید.

37- حتی بهترین هم می‌آید.

38- همین که صبح از خواب بیدار می‌شوید، باید از هستي تان شاكر باشيد.

39- بخش عمده درون شما شاد است، بنابراین خوشحال باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، honareirani ، kavoshgarnet ، sh-b ، kianoush ، ChairMan ، soltan ، OverLord ، lexington ، loony
هیچ کس نه باعث موفقیت شما و نه باعث عدم موفقیت شماست بلکه این شمایید که میتوانید به خودتان کمک کنید تا به پیروزی برسید شاید به اون چیزی که میخواهید دیر برسید شاید راه خیلی دور زندگی سخت باشد اما شما باهمت و پشتکار خواهید توانست به ارزوی خود برسید پس دنیای خود را کسترش دهید و به حرفهای دیگران که شما را مایوس میکنند گوش ندهید شاید انها از موفقیت شما ناراحت شوند ودوست نداشته باشند موفقیت شما را ببینند.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، sh-b ، ChairMan ، OverLord
ساقیا موعد آمدن نامه مبارک بادت

وان مواعید که دادی مرواد از یادت

در شگفتم که در این مدت ایام فراق

بر گرفتی ز حریفان دل و دل می دادت

شادی مهاجر سرائیان در قدم و مقدم توست

جای غم باد مرا آن دل که نخواهد شادت

با اجازه حافظ یکم دست بردیم تو شعرش

شاد باشید موفقیت نزدیکه همه برا همدیگه آرزوی موفقیت کنیم دیدن شادیتون ارزومه

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، kavoshgarnet ، OverLord ، ChairMan
* همین حالا شاد باش. همین حالا احساس خوبی داشته باش. این تنها کاری است که باید انجام دهی. اگر این تنها چیزی است که در قبال خواندن کتابِ راز به دست می آوری, در این صورت, مهم ترین بخش راز را دریافت کرده ای.*Smile

29 فروردین_ روز شمار راز

پاسخ
تشکر کنندگان: sh-b ، emadziaei ، kavoshgarnet ، OverLord ، ChairMan ، soltan
مثبت بودن رو تمرين كن ، حتي در ظاهر ...
به ستاره تو آسمون داشتن اعتقاد دارم ، هميشه مي تونم عكس خودمو تو ستاره ام ببينم...
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، ChairMan ، R.F
خدایا هر چه خواست توست همان میشود

اما بی زحمت یکم خواست خود را به سمت ما کج فرما

به امید بهروزی

yes we can
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، nicole.gemini ، lexington ، loony
تشکر میکنم از تمام عواملی که ما را در راستای شناخت هرچه بهتر این نظریه یاری میکند و تشکر میکنم از کسانی که واقعا به خودشان و قدرت درونی و الهی شان اعتقاد دارند . خدا یار و نگهدارتان. GOD bless us
پاسخ
تشکر کنندگان: R.F ، honareirani ، sh-b ، soltan ، lexington ، loony

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان