کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2015-12-02 ساعت 07:40)maxsupermax نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 15:49)sharifian نوشته:  دوستان دالاسي كسي مي دونه اگر حدود ١٣ ماه (يك سال و يك ماه) از خاك امريكا دور باشي بعلت بارداري و زايمان در ايران، آيا هنگام ورود به دالاس با وجود داشتن مدارك پزشكي و نوزاد ٢ ماهه ممكنه گير بدند؟؟

سلام
قدوم نو رسیده مبارک باشه !
جواب این سوال مشخص نیست . در زمان مراجعت چنانچه تصمیم بر سین جیم کردن شما گرفتند خودتان را نبازید و با آرامش و خونسردی و لبخند پاسخ بدهید... استنتاخ مامور مهاجرت و احتمال ایجاد شک در شما برای روشن کردن دلیل اصلی تاخیرتان خواهد بود و از آنجا که این کوچولوی ناز دلیل تاخیر مامانش اینا بوده و چیزی غیر از ثبات وضعیت نوزاد و نظایر این دلایل موجود بوده نتوانستید زودتر وارد بشید.

ضمنا یه لطفی کنید . این فرشته دو ماهه تون رو عوض عمو ببوسیدش !Big Grin

سفر بی خطر !
خيلي ممنونم Rolleyes چشم حتماRolleyes
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، مهدی 2014 ، alirezanz
(2015-12-02 ساعت 09:20)saeid Mercedes نوشته:  سلام دوست عزیز

تبریک میگم بهتون ، ولی چرا نمی خواهید کوچولوتون همونجا بدنیا بیاد. اونطوری فکر میکنم ملیتش هم آمریکایی میشهSmileSmileSmile
ممنونم دوست عزيز، بله درسته ولي شرايط بهمون اجازه نميده مدت زيادي اونجا باشيم.. هزينه هاو .. هم مزيد بر علت شدهWink
wife and mommy
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، مهدی 2014
(2015-12-02 ساعت 13:03)sharifian نوشته:  
(2015-12-02 ساعت 09:20)saeid Mercedes نوشته:  سلام دوست عزیز

تبریک میگم بهتون ، ولی چرا نمی خواهید کوچولوتون همونجا بدنیا بیاد. اونطوری فکر میکنم ملیتش هم آمریکایی میشهSmileSmileSmile
ممنونم دوست عزيز، بله درسته ولي شرايط بهمون اجازه نميده مدت زيادي اونجا باشيم.. هزينه هاو .. هم مزيد بر علت شدهWink

من شنیدم هزینه بیمارستان و ... برای زایمان در آمریکا خیلی زیاده مخصوصن سزارین .
پاسخ
تشکر کنندگان: sharifian
سلام به همه دوستان دالاسي
اميدوارم كه حالتون خوب باشه.
كسي از دوستان اطلاعاتي درباره شهر ريچاردسون داره؟
اگه بخواييم اين شهرو با آرلينگتون مقايسه كنيم، كدوم بهتره؟ (از لحاظ شهريت و امنيت و لوكس بودن...)

ممنون و به اميد ديدار Smile
مهدي
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sharifian ، shadi79
کسی از دوستان میدونه برای رشته کامپیوتر کدام شهر و ایالت مناسبتره و اوضاع کار به چه صورته ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-04 ساعت 01:08)مهدی 2014 نوشته:  سلام به همه دوستان دالاسي
اگه بخواييم اين شهرو با آرلينگتون مقايسه كنيم، كدوم بهتره؟ (از لحاظ شهريت و امنيت و لوكس بودن...)

مهدي

ممنون اگه كسي به اين سوال جواب بده٠ سپاس
wife and mommy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-04 ساعت 21:17)sharifian نوشته:  
(2015-12-04 ساعت 01:08)مهدی ۲۰۱۴ نوشته:  سلام به همه دوستان دالاسي

مهدي

سلام.این سایت خیلی خوبه .هرجایی رومیخواهیدمیتونیدازچندین جنبه باشهرهای دیگه مقایسه کنیدwww.areavibes.com
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: hossein_1987 ، Danoosh
(2015-11-25 ساعت 11:08)farnaz100 نوشته:  
(2015-11-11 ساعت 14:29)raminvet نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 08:50)farnaz100 نوشته:  سلام به همه دوستان

میشه لطفا راهنمایی کنید وضعیت کار تو دالاس برای رشته دامپزشکی و مهندسی شیمی به چه صورته؟

از دوستان دالاسی کسی دامپزشک هست؟

ﺳﻼﻡ ,ﻣﻦ ﺩاﻣﭙﺰﺷﻚ ﻫﺴﺘﻢ.

سلام اقای رامین
ممنون میشم راجع به وضعیت دامپزشکی تو دالاس راهنماییم کنین.
شما الان ساکن دالاس هستین؟
تو رشته خودتون مشغول به کارین؟
بازار کار دامپزشکی چطوره؟
چه دوره هایی رو برای تایید مدرکتون گذروندین یا در حال گذروندن هستین؟

خیلی خیلی ممنون Smile
ﺳﻼﻡ, ﻣﻦ ﻫﻢ ﻣﺜﻞ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺩاﻻﺱ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﻣﻴﻜﻨﻢ,ﻭﻫﻨﻮﺯ اﻭﻧﺠﺎ ﻧﺮﻓﺘﻢ,ﻇﺎﻫﺮا ﺑﺮاﻱ ﻛﺎﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﻣﺪﺭﻙ ﺭﺟﻴﺴﺘﺮ ﺑﺸﻪ ﻛﻪ ﺧﻮﺩش ﺳﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺩاﺭﻩ ,ﺑﺮاﻱ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻪ ﺳﺎﻳﺖ avma ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻛﻨﻴﺪ ,اﻃﻼﻋﺎﺕ ﻛﺎﻣﻞ ﻫﺴﺖ,ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﻣﻦ ﻓﻬﻤﻴﺪﻡ ﻇﺎﻫﺮا ﭘﺎﺱ ﻛﺰﺩﻥ ﺳﻪ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺳﺨﺖ ﻫﺴﺖ.
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-02 ساعت 11:15)Sam2014 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 12:13)farnaz100 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 09:20)Danoosh نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 08:36)farnaz100 نوشته:  سلام به دوستان عزیز ساکن دالاس
لطفا منو در مورد پیدا کردن مدرسه خوب راهنمایی کنید. ما یه دختر داریم که تا سال اینده کلاس اولی میشه. معیارمون رو برای انتخاب جا گذاشتیم امنیت و نزدیکی به مدرسه خوب. ممنون میشم اگه کمکمون کنیدSmile

سلام
میتونید تاپیک آموزش در مدارس آمریکا رو بخونید
شدیدن توصیه میکنم بخونیدش ... اطلاعات خیلی با ارزشی داره
در اون تاپیک مطمعنن کاربران با اطلاعات بالا پاسخگوی شما هستن

موفق باشید

اون تاپیک رو خوندم. تاپیک خوبیه ولی اطلاعات کلی راجع به همه مقاطع تحصیلی و ایالت های مختلف رو داره. تو سایت گریت اسکول هم رفتم ولی هیچ دیدی نسبت به مناطق معرفی شده و مدارس ندارم.
می خواستم از دوستانی که تو دالاس هستن و خودشون از نزدیک درگیر مسیله مدرسه هستن کمک بگیرم.
بازم ممنون از پاسخ و راهنماییتون
درود بر شما
پسرم Grade ۸ و دخترم Grade 11 هستن . سوالاتون را تا جایی گه بتوانم پاسخ میدم . دقیقاً بفرمایید چه دغدغه هایی دارید ؟

سام عزیز ممنون از لطفتون. می خوواستم بدونم چه فاکتورهایی رو تو انتخاب مدرسه در نظر بگیرم. ایا همینکه مدرسه ای ریت 10 یا 9 داره کافیه؟ بجز این مسیله کدوم فاکتورها مهمن؟

از طرفی هم شناختی از مناطق مختلف دالاس ندارم. تو کدوم منطقه پیشنهاد می کنید که دنبال مدرسه بگردم. دوستان اینجا از پلینو صحبت کردن. شما با توجه به اینکه بچه دارید کدوم منطقه رو از نظر امنیت و امکانات برای ورود پیشنهاد می کنید؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
(2015-12-04 ساعت 21:17)sharifian نوشته:  
(2015-12-04 ساعت 01:08)مهدی ۲۰۱۴ نوشته:  سلام به همه دوستان دالاسي

مهدي

شهرهای دالاس کلا چسبیده به هم هستن. ریچاردسون بیشترین فروشگاه ها و رستوران های ایرانی رو داره . یه خورده از پلینو شلوغ تره و دانشگاه یو تی دی هم تو همون منطقس. درباره آرلینگتون اطلاعی ندارم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-07 ساعت 12:33)farnaz100 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 12:13)farnaz100 نوشته:  [quote='Danoosh' pid='682623' dateline='1448945449']
[quote='farnaz100' pid='682616' dateline='1448942777']
تحصیلی و ایالت های مختلف رو داره. تو سایت گریت اسکول هم رفتم ولی هیچ دیدی نسبت به مناطق معرفی شده و مدارس ندارم.
می خواستم از دوستانی که تو دالاس هستن و خودشون از نزدیک درگیر مسیله مدرسه هستن کمک بگیرم.
درود بر شما
پسرم Grade ۸ و دخترم Grade 11 هستن . سوالاتون را تا جایی گه بتوانم پاسخ میدم . دقیقاً بفرمایید چه دغدغه هایی دارید ؟

سام عزیز ممنون از لطفتون. می خوواستم بدونم چه فاکتورهایی رو تو انتخاب مدرسه در نظر بگیرم. ایا همینکه مدرسه ای ریت ۱۰ یا ۹ داره کافیه؟ بجز این مسیله کدوم فاکتورها مهمن؟

از طرفی هم شناختی از مناطق مختلف دالاس ندارم. تو کدوم منطقه پیشنهاد می کنید که دنبال مدرسه بگردم. دوستان اینجا از پلینو صحبت کردن. شما با توجه به اینکه بچه دارید کدوم منطقه رو از نظر امنیت و امکانات برای ورود پیشنهاد می کنید؟
عرضم به خدمتتون من سعی می کنم (صرفنظر از علاقه شدید تعدادی از دوستان به Plano) فاکتورهای مهم را در انتخاب مدرسه و شهر فهرست وار بیان کنم.متروپلکس دالاس از چندین شهر به هم چسبیده تشکیل شده که قبلاً درباره اش مفصل بحث شده است. برای افرادی که بچه مدرسه ای دارند اولویت می شود مدسه با درجه 8 تا 10 . پس تعداد شهرهایی که مدارسشون عالی باشه اتوماتیک حذف می شوند.
در ضمن مدارس دولتی مورد نظر هستند و مدارس خصوصی حکایتشان با ایران کلاً فرق می کنه و ما باهاشون کاری نداریم .
1- مدارس به ترتیب (1 تا 3 ) ضعیف ، (4 تا 7 ) متوسط و (8 تا 10 ) عالی درجه بندی می شوند .
2- تعداد مدارس درجه 8 تا 10 فاکتور مهمی در انتخاب محل سکونت می باشد . ( مخصوصاٌ دبیرستان )
3- سه منطقه پلینو ، فریسکو و مکینی دارای مدارس دبیرستان با درجه 8 تا 10 هستند . ( البته مکینی تعدادش کمتره و فریسکو تعداد دبیرستان های 8 تا 10 از پلینو بیشتره ) هر چه به سمت جنوب بریم به دالاس نزدیک شویم کیفیت کاهش پیدا می کند .
4- در کل در این سه شهر مدارس دولتی درجه 8 تا 10 از بقیه شهرها بیشتر هستند و البته هموطن هامون بیشتر در ریچاردسون و پلینو ساکن هستند و بعد هم در فریسکو ( من خودم فریسکو هستم )
5- شما اول باید مدرسه را انتخاب کنید بعد با توجه به آن دنبال محل سکونت باشید.
در مورد کیفیت مدارس هم نگران نباشید . مدارس عالی واقعاً عالی هستند . مناطقی که عرض کردم به لحاظ امنیت هم مشکلی ندارند .(در مدارس فریسکو از صبح تا موقع تعطیلی یک افسر پلیس مستقر است )
من خودم خیلی بررسی و تحقیق کردم و فریسکو را اتنخاب کردم . هم به لحاظ تعدد مدارس عالی و هم به خاط نوسازتر بودن.
شما هم وقت بگذارید و با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید ولی اکیداً توصیه می کنم : با حرف بنده و دیگران و دوست داشتن یک شهر پیش نروید ... خودتان . من هم در بدو ورود رفتم پلینو و به من هم پلینو توصیه شد ولی خوب با شرایط من فریسکو خیلی بهتر از پلینو است . برای کسی که دانشگاه می رود شرایط کاملاً متفاوت و برای کسی که بچه مدرسه ای ندارد اولویت می شود نزدیکی به محل کار .
در خدمتیم.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: afrand ، پرسپولیس6 ، Danoosh ، غنچه ، armina-2014 ، Alex 2014 ، golia ، alirezanz ، Interuniversal
(2015-12-09 ساعت 01:58)Sam2014 نوشته:  
(2015-12-07 ساعت 12:33)farnaz100 نوشته:  
(2015-12-01 ساعت 12:13)farnaz100 نوشته:  [quote='Danoosh' pid='682623' dateline='1448945449']
[quote='farnaz100' pid='682616' dateline='1448942777']
تحصیلی و ایالت های مختلف رو داره. تو سایت گریت اسکول هم رفتم ولی هیچ دیدی نسبت به مناطق معرفی شده و مدارس ندارم.
درود بر شما

سام عزیز ممنون از لطفتون. می خوواستم بدونم چه فاکتورهایی رو تو انتخاب مدرسه در نظر بگیرم. ایا همینکه مدرسه ای ریت ۱۰ یا ۹ داره کافیه؟ بجز این مسیله کدوم فاکتورها مهمن؟

عرضم به خدمتتون من سعی می کنم (صرفنظر از علاقه شدید تعدادی از دوستان به Plano) فاکتورهای مهم را در انتخاب مدرسه و شهر فهرست وار بیان کنم.متروپلکس دالاس از چندین شهر به هم چسبیده تشکیل شده که قبلاً درباره اش مفصل بحث شده است. برای افرادی که بچه مدرسه ای دارند اولویت می شود مدسه با درجه ۸ تا ۱۰ . پس تعداد شهرهایی که مدارسشون عالی باشه اتوماتیک حذف می شوند.
در ضمن مدارس دولتی مورد نظر هستند و مدارس خصوصی حکایتشان با ایران کلاً فرق می کنه و ما باهاشون کاری نداریم .
۱- مدارس به ترتیب (۱ تا ۳ ) ضعیف ، (۴ تا ۷ ) متوسط و (۸ تا ۱۰ ) عالی درجه بندی می شوند .
۲- تعداد مدارس درجه ۸ تا ۱۰ فاکتور مهمی در انتخاب محل سکونت می باشد . ( مخصوصاٌ دبیرستان )
۳- سه منطقه پلینو ، فریسکو و مکینی دارای مدارس دبیرستان با درجه ۸ تا ۱۰ هستند . ( البته مکینی تعدادش کمتره و فریسکو تعداد دبیرستان های ۸ تا ۱۰ از پلینو بیشتره ) هر چه به سمت جنوب بریم به دالاس نزدیک شویم کیفیت کاهش پیدا می کند .
۴- در کل در این سه شهر مدارس دولتی درجه ۸ تا ۱۰ از بقیه شهرها بیشتر هستند و البته هموطن هامون بیشتر در ریچاردسون و پلینو ساکن هستند و بعد هم در فریسکو ( من خودم فریسکو هستم )
۵- شما اول باید مدرسه را انتخاب کنید بعد با توجه به آن دنبال محل سکونت باشید.
در مورد کیفیت مدارس هم نگران نباشید . مدارس عالی واقعاً عالی هستند . مناطقی که عرض کردم به لحاظ امنیت هم مشکلی ندارند .(در مدارس فریسکو از صبح تا موقع تعطیلی یک افسر پلیس مستقر است )
من خودم خیلی بررسی و تحقیق کردم و فریسکو را اتنخاب کردم . هم به لحاظ تعدد مدارس عالی و هم به خاط نوسازتر بودن.
شما هم وقت بگذارید و با توجه به شرایط خودتان انتخاب کنید ولی اکیداً توصیه می کنم : با حرف بنده و دیگران و دوست داشتن یک شهر پیش نروید ... خودتان . من هم در بدو ورود رفتم پلینو و به من هم پلینو توصیه شد ولی خوب با شرایط من فریسکو خیلی بهتر از پلینو است . برای کسی که دانشگاه می رود شرایط کاملاً متفاوت و برای کسی که بچه مدرسه ای ندارد اولویت می شود نزدیکی به محل کار .
در خدمتیم.

جناب سلم عزیز

ممنون از وقتی که گذاشتین و راهنمایی کردین. حتما در مورد مسایلی که گفتین تحقیق می کنم و احتمالا بازم مزاحمتون می شم.
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)

پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014
دوستان یه خونواده سه نفره می تونن برای شروع اپارتمان یک خوابه اجاره کنن؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان نظرشون در مورد این خبر چی هست و اونهایی که قراره بعد سیتیزن بشن رفت و امد آینده به کشور عزیزمون در این شرایط جدید تحت چه تاثیری قرار خواهد گرفت ؟

"مجلس نمایندگان محدودیت‌های تازه مسافرتی به آمریکا را تصویب کرد. "
......
به گزارش خبرگزاری رویترز این طرح، ورود بدون روادید کسانی که طی پنج سال گذشته به کشورهایی مانند ایران، سودان، سوریه یا عراق سفر کرده باشند را لغو می‌کند.
به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان شهروندانی که تابعیت دوگانه (یعنی پاس امریکایی و ایرانی مثلا" ) این چهار کشور را دارند نیز شامل این طرح شده و باید برای ورود به ایالات متحده روادید بگیرند.

Sad
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh
(2015-12-09 ساعت 11:13)maxsupermax نوشته:  سلام

دوستان نظرشون در مورد این خبر چی هست و اونهایی که قراره بعد سیتیزن بشن رفت و امد آینده به کشور عزیزمون در این شرایط جدید تحت چه تاثیری قرار خواهد گرفت ؟

"مجلس نمایندگان محدودیت‌های تازه مسافرتی به آمریکا را تصویب کرد. "
......
به گزارش خبرگزاری رویترز این طرح، ورود بدون روادید کسانی که طی پنج سال گذشته به کشورهایی مانند ایران، سودان، *******ه یا عراق سفر کرده باشند را لغو می‌کند.
به گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان شهروندانی که تابعیت دوگانه (یعنی پاس آمریکایی و ایرانی مثلا" ) این چهار کشور را دارند نیز شامل این طرح شده و باید برای ورود به ایالات متحده روادید بگیرند.

Sad
سلام. نظر من اینه که ما مثل همیشه کتک خورمون ملسه. کلی حرص خوردیم تا ویزا گرفتیم و پامون رسید به آمریکا. بعدش دنبال کار و خونه و .... حالا باید استرس رفت و آمد و سیتیزن شدن هم داشته باشیم. خدا رحم کنه
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: