کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2015-12-25 ساعت 05:57)mehrak1 نوشته:  memolk عزیز این پلانو با همون منطقه ای که من گفتم یعنی وست پلانو یکیه؟ برا زندگی محل خوبیه؟
میشه چند تا منطقه خیلی خوب بهم معرفی کنید برا زندگی که من خودم سرچ کنم برا قیمت؟
مدرسه هم خیلی برامون مهمه من دو تا دانش اموز دارم
ممنون

سلام
غرب پلینو منطقه خوبی هست.
زیب کد 75024 و 75093 جزو منطقه های خوب هست. من خودم 75024 هستم البته فریسکو هم مدارس خوبی داره.و مثلا زیب کد 75034 منطقه خوبی در فریسکو هست مدارس خوب هم که زیادند.
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، mehrak1 ، golia ، soheil1993
(2015-12-26 ساعت 04:16)MARYAM2 نوشته:  
(2015-12-25 ساعت 05:57)mehrak1 نوشته:  memolk عزیز این پلانو با همون منطقه ای که من گفتم یعنی وست پلانو یکیه؟ برا زندگی محل خوبیه؟
میشه چند تا منطقه خیلی خوب بهم معرفی کنید برا زندگی که من خودم سرچ کنم برا قیمت؟
مدرسه هم خیلی برامون مهمه من دو تا دانش اموز دارم
ممنون

سلام
غرب پلینو منطقه خوبی هست.
زیب کد 75024 و 75093 جزو منطقه های خوب هست. من خودم 75024 هستم البته فریسکو هم مدارس خوبی داره.و مثلا زیب کد 75034 منطقه خوبی در فریسکو هست مدارس خوب هم که زیادند.
ممنونم از راهنماییتون پس با همین زیپ کدها الان سرچ کنم بهتره
کلا برام عجیب بود تفاوت قیمت خیلی زیاد دو تا شهر هیوستن و دالاس
یعنی بیشتر برام عجیب بود که قیمت خونه اینقدر تو هیوستن اونهم منطقه اولویت اولی که من از طریق نت پیدا کردم اینقدر پایینه
توی کره که ما ساکن هستیم با 400 هزار دلار رهن کامل هم نمیشه کرد قیمت رهن کامل اپارتمان خوب بالای یک میلیون دلاره ولی اونجا خونه ویلایی و همه امکانات با 500 تا 700 میشه خرید
پاسخ
تشکر کنندگان: MARYAM2 ، soheil1993
(2015-12-24 ساعت 14:19)amrikale نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 16:58)pouyasanat نوشته:  سلام دوستان آیا کسی هست بتونه در گرفتن خونه اجاره و ماشین اجاره یا همخونه در دالاس کمک کنه؟ ورودم به دالاس 12فبریه(23بهمن)هست. ؟؟؟؟

سلام من همین امروز صبح از دالاس برگشت . با یک دوستی که اونم تو مهاجر سرا پیدا کرده بودم رفته بودیم من متاسفانه به خاطر شرایطم تو ایران برگشتم ولی اون مونده . متاسفانه در دالاس و در کل آمریکا هیچWord Filteredبه هیچ کسی کمک نمی کنه مگر اینکه شرایط یکسان باشه و دو طرف به هم نیاز داشته باشن . این دوستی که با هم بودیم و یک هفته سویت اجاره کردیم پسر خوبیه و فوق لیسانس داره اجاره خونه هم چون گرون بود و تنهایی نمی تونه بگیره احتمالا برگرده . البته گرون برای ایشون که یک نفر بودن و الا 800-900 دلار پول زیادی نیست برای یک آپارمان خوب . شما که تصمیم داری بری به نظر من باهاش هماهنگ کن که از آلان اجاره کنه که شما رفتی تو دردسر نیوفتی . باورت نمیشه ما برای سویت هزینه یک ماه اجاره آپارتمان رو دادیم . خلاصه اینکه اینایی که میگن اره ما هستیم و میایم فرودگاه دنبالتون و ... همش کشکه ولی چون به نظر من ایشون هم تنها هستن و دنبال همخونه به نظر من می تونین با هم باشین البته من هم هر موقع رفتم میرم پیشش
سلام دوست عزیز متشکرم از لطفتون -منتظر پیام یا ایمیل فوری هستم. متشکرم
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان جهت هم خونه یا هم اتاقی در ایالت تگزاس هر کسی تمایل داشت لطفا فوری تماس بگیرد. متشکرم
ورودم حدود 40روز دیگه به دالاس
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان: golia
یک سوال مهم اگر همه دوستان و عزیزان ایرانی تگزاس نشین جواب بگذارن باعث کمک به اینجانب یا خیلی ها که تازه وارد میشن و در اوایل ورود ارتباطی به کسی ندارند میشه:
1-نام یا سایت منطقه هایی در تگزاس که بیشترین ایرانی ساکن هستند؟
2-نام یا سایت منطقه هایی در تگزاس که بیشترین فروشگاهها یا خدمات توسط ایرانیان ارائه میشود؟
3-نام یا سایت منطقه هایی در تگزاس که بیشترین دانشجوی ایرانی را دارد؟
4-نام یا سایتی که ایرانیان تگزاس جهت خرید -فروش-اجاره-همخونه و....یا هرخدمات دیگری با هم ارتباط دارند؟

و در آخر فکر کنم با جواب (متمرکز در این پست) 4 سئوال خیلی مهم باعث صواب و حل مشکل خیلی از هم وطنان عزیز میشوید. متشکرم از همت همه خداوند پشت و پناه همه دوستان مهاجر سرایی باشه انشاالله
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان: soheil1993
(2015-11-24 ساعت 15:23)فرهاد نوشته:  
(2015-11-24 ساعت 00:02)amrikale نوشته:  دوستان ما برای تاریخ ۱۰ یا 14 دسامبر بلیط رزرو کردیم ۳ میلیون رفت و برگشت دوستان اگر کسی خواست هماهنگ شیم که با هم برین اونجا اگر چند نفر باشیم خیلی بهتره تا تک تک باشیم . از دوستانی که در دالاس هستن هم اگر کسی همخونه نیاز داره و یا اینکه می تونه دو سه رو به ما جا بده ممنون میشم

با عرض سلام و احترام
اميدوارم كه هميشه موفق باشيد با چه ايرلايني و چه شماره پروازي بليط تهيه فرمودين ( احتمالا قطر ) خوشحال ميشوم به شماره من 9121063106 پيامك بزنيد.

با آرزوي موفقيت مجدد
سلام دوست عزیر چطوری با این قیمت بلیط رفت و برگشت گرفتید؟ لطفا راهنمایی کنید متشکرم
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام از اقایون مجرد کسی هست که بخواد توی دالاس با من هم خونه ای بشه ارشد مکانیک سن 31 لطفا شماره تلگرامتونو توی پیام خصوصی بذارید پی ام بدم چون اینجا من نمیتونم پیام خصوصی بذارم واسه کسی قفل هست
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat ، alirezanz
(2015-12-27 ساعت 23:25)amirmec42 نوشته:  سلام از اقایون مجرد کسی هست که بخواد توی دالاس با من هم خونه ای بشه ارشد مکانیک سن 31 لطفا شماره تلگرامتونو توی پیام خصوصی بذارید پی ام بدم چون اینجا من نمیتونم پیام خصوصی بذارم واسه کسی قفل هست

سلام دوست عزیز من هم عازم دالاس هستم و دنبال همخونه هستم -(پی ام خصوصی دادم).
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
خانومي هست كه تا قبل عيد همخونه بخاد؟بهم پيام خصوصي بده
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
من چقدر کم پیدا. شدم اینجا ? به سلامتی و میمنت هفته ی پیش درایور لایسنسم را گرفتم جا نمی داد که همه جا فول شده بود. وقت من برای ۱۴ ژانویه بود ولی از اونجا که هر. شب سایت را چک می کردم بلاخره یه جای خالی پیدا. کردم و امتحان دادم و تمام.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، ofrfar ، غنچه ، mojgan m ، alirezanz ، rabbit ، sib 24
(2015-12-27 ساعت 23:25)amirmec42 نوشته:  سلام از اقایون مجرد کسی هست که بخواد توی دالاس با من هم خونه ای بشه ارشد مکانیک سن 31 لطفا شماره تلگرامتونو توی پیام خصوصی بذارید پی ام بدم چون اینجا من نمیتونم پیام خصوصی بذارم واسه کسی قفل هست
سلام دوست عزیز من هم در دالاس دنبال همخونه میکردم.
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای 10روز موندن و گشتن در دالاس ،کدام منطقه بیشتر مرکزیت داره برای گرفتن هتل،یا خدمات شهری کامل باشه و دیدنی باشه.کجا ها رو پیشنهاد میدید که کمتر به ماشین احتیاج باشه و ایرانی ها هم باشن؟
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان لطف میکنید مزیت ها و معایب دالاس به هیوستون رو به صورت تیتروار ذکر کنید ؟ ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: shervin56
(2016-01-04 ساعت 19:31)miyu نوشته:  سلام
خانومي هست كه تا قبل عيد همخونه بخاد؟بهم پيام خصوصي بده
ممنون

سلام. براتون پیام خصوصی فرستادم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اینجوری که معلومه خر هرکسی از پل گذشت دیگه جواب کسی رو نمیده!!مخصوصا همونایی که یک روزی گیر بودن و هنوز وارد آمر ی کا نشده بودن و حالا که رفتن محل کسی نمیزارن!!
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان