کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
(2016-06-09 ساعت 08:27)sahar2016 نوشته:  سلام بر دوستان ساکن دالاس ممکنه بفرمایید الان که ماه رمان هست در دالاس فاصله بین اذان صبح تا اذان مغرب چند ساعته ؟و در حال حاضر ماکزیمم دمای هوا چند درجه هست؟

طلوع:۶/۱۸
غروب:۲۰/۳۴
دما هوا:۲۳-۳۶
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، copol ، Sam2014
سلام بر دوستان. عزیزانی که در ایالت تگزاس ساکن هستند لطفا اطلاعاتی در مورد شهر لاس پالماس در خصوص کار، درآمد، اجاره مسکن و هزینه های روزمره ارائه بفرمایید. متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: milspider
(2016-06-10 ساعت 20:29)parhamjoon نوشته:  سلام بر دوستان. عزیزانی که در ایالت تگزاس ساکن هستند لطفا اطلاعاتی در مورد شهر لاس پالماس در خصوص کار، درآمد، اجاره مسکن و هزینه های روزمره ارائه بفرمایید. متشکرم.

دوست گرامي
اين تاپيك مربوط به خود شهر دالاس و اطرافش هست و گمون نكنم دوستان تجربه اي داشته باشن ،بهرحال اگر كسي باشه حتما مطرح ميكنه در اين بين شما ميتونيد تحقيق كنيد در نت مطمئنا به جوابهاي خوبي ميرسيد!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، milspider
با سلام
دوستان آیا گروه و یا کانال تلگرامی برای بچه های شهر دالاس تشکیل شده ؟ اگر هست لطفا آدرسشو بذارید
کیس نامبر: 2016as4xxx
تعداد افراد کیس: دو نفر
ارسال فرم 260: می ۳۱
مصاحبه: مارچ ، ابوظبی
سربازی: معاف
شغل: غیردولتی ، غیرحساس
مدرک تحصیلی: کارشناسی غیر حساس
کلیر: با سپاس از پروردگار مهربان ۷ آگوست

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من و همسرم ديروز وارد شهر پلينو شديم دنبال خريد سيم كارت هستيم مي تونيد يه شركت خوب با پلن مناسب رو پيشنهاد بديد؟
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كانال تلگرامي كه براي ارتباط با دوستان هست رو مي تونيد به بنده معرفي كنيد؟ ممنونم
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-19 ساعت 05:54)sinapco نوشته:  دوستان كانال تلگرامي كه براي ارتباط با دوستان هست رو مي تونيد به بنده معرفي كنيد؟ ممنونم

سلام لطفا اگر آدرسو گیر آوردین به من پیام خصوصی بدین
با تشکر
کیس نامبر: 2016as4xxx
تعداد افراد کیس: دو نفر
ارسال فرم 260: می ۳۱
مصاحبه: مارچ ، ابوظبی
سربازی: معاف
شغل: غیردولتی ، غیرحساس
مدرک تحصیلی: کارشناسی غیر حساس
کلیر: با سپاس از پروردگار مهربان ۷ آگوست

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار ...
پاسخ
تشکر کنندگان: sinapco
(2010-05-07 ساعت 01:46)mahdis نوشته:  سلام دوست عزیز
در خصوص کلاس دقیق نمیدونم ولی اینجا ( دالاس ) هستن باشگهایی که ۲۴ ساعته هستن ولی براتون سوال میکنم
در ضمن  دوستان هر کسی قصد اومدن به دالاس رو داشته باشه ما هر کمکی از دستمون بر بیاد براتون انجام میدیم از گرفتن خونه تا اومدن از فرودگاه و ...
زمانی که امدیم خیلی اذیت نشدیم چون خونه رو کسی از طرف ما دیده بود و ما هم حساسیت نشون ندادیم و اولین خونه رو قرارداد بستیم در کل سختی نکشیدیم و دوست داریم  دوستانی که قصد مهاجرت دارن  کمکشون کنیم  تا از سفرشون لذت ببرن
به هر حال ما  ( من و همسرم ) در خدمت دوستان هستیم

همگی موفق باشید

سلام. راستش من الان لس آنجلس هستم ولی میخواستم به دالاس بیام. میخاستم در مورد کار در اونجا و اجاره خونه بدونم. ممنون میشم راهنماییم کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من یه سوال ازمادران عزیز مقیم دالاس دارم واون اینکه ایا بهتره دختر 7 ساله من تا سال دیگه که به امید خدا به امریکا می اییم اینجا شنا رو یاد بگیره یا در مدارس اونجا اموزش میدن لطفا دوستان با تجربه جواب بدن چون این تابستون اخرین تابستانی هست که در ایران هستیم.و یه سوال دیگه اینکه پسر 12 ساله ام به مدت سه ساله که کلاس پیانو میره ایا در مدارس اونجا درس موسیقی هم دارن ؟البته تا حالا فقط اهنگهای ایرانی آموزش دیده ولی استادش جدیدا اهنگهای خارجی رو شروع کرده ایا اصلا ادامه موسیقی در این یکسال با قی مانده در مدارس اونجا به کارش میاد یا نه.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان, من نوامبر 2015 به همراه همسرم به ایالت میشیگان امریکا اومدیم و بعد از گرفتن گرین کارت و پاس سفید به ایران برگشتیم, حالا قصد دارم تنهایی یکسال بیام دالاس تا کار پیدا کنم و خونه خوب اجاره کنم و بعد از اون همسرم بیاد امریکا, قبل از اون(در مدت تنهایی و مجردی) ایا کسی توی دالاس میشناسید که بتونیم با هم یک اپارتمان بگیریم(دو یا سه نفری)؟ یا کسی که الان مثل من ایران هست و قصد رفتن داره تا از اینجا joint بشیم برنامه بریریم با هم بریم, تنهایی بد دردیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
ایا توی دالاس هموطنی هست که در بدو ورود بتونه توی مقدمات جا افتادن توی زندگی کمک(راهنمایی) بکنه برای کسی مثل من که بلد نیست ؟ مثل حساب باز کردن, اجاره اپارتمان, اپلای کردن برای کار, به خدا حالا که رسیدم پای کار به جزییات که فکر میکنم خیلی ترسنامه حتی برای من که عشق امریکا بودم از بچگی و کارتونی هم راجع بهش فکر نمیکردم, اگه کسی باشه که داوطلب کمک کردن برای تازه واردها باشه با پشت گرمی اون با دل قرص با کله میام وسط دالاس, اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم و قول میدم که بعدا خودم هم به دیگر هموطن هام از همین یاری.های سبز و شاید رنگهای جدیدتر و بهتر برسونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 13:30)Ali.f نوشته:  سلام دوستان یه سوال
واسه کسی که مجرده و جوون شهر Arlington, TX چجور جاییه واسش؟ از لحاظ کار محیط شهری زنده بودن شهر و همه چیز...

رشته و زمینه کاری هم طراحی و مهندسی مکانیک (کار هست تو این زمینه اصلا؟ اگه هست کجای دالاس بهتره واسه این کار؟)
رفت و برگشت به مرکز دالاس چطوره راحته؟

کسی اگه اطلاعات داره با ما در میون بزاره ممنون میشم

شهر دانشجویی , توریستی و با قدمتی است.کارخانه جنرال موتور دراین شهر هست وموقعیتهای کاری خوبی داره سوالتون رو واضح تر بپرسید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
دوستان چند تا سوال داشتم
۱- بدو ورود به تگزاس (دالاس) شنیدم بدون کردیت نمیشه اپارتمان اجاره کرد و بدون اجاره نامه یا قبض برق و... هم نمیشه حساب باز کرد و کردیت درست کرد, پس چه باید کرد؟

۲-از بدو ورود تا گرفتن گواهینامه تقریبا چقدر طول میکشه ؟

۳-تا قبل از گرفتن گواهینامه وقتی هنوز کردیت نداریم چطور میشه ماشین اجاره کرد؟

۴-ایا در دالاس انجمن ایرانی یا چیزی هست که با تازه وارد ها برای انجام کارهای اولیه کمک بکنه ؟ مثل نحوه پر کردن فرم های مختلف یا نحوه اپلای کردن اینترنتی برای کار و اینطور خورده کاری ها برای کسایی که بلد نیستن ؟
ممنونم به خاطر اطلاعات که میدید, برای ماها مثل گنج هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-14 ساعت 12:00)بهزااد نوشته:  دوستان چند تا سوال داشتم
۱- بدو ورود به تگزاس (دالاس) شنیدم بدون کردیت نمیشه اپارتمان اجاره کرد و بدون اجاره نامه یا قبض برق و... هم نمیشه حساب باز کرد و کردیت درست کرد, پس چه باید کرد؟

۴-ایا در دالاس انجمن ایرانی یا چیزی هست که با تازه وارد ها برای انجام کارهای اولیه کمک بکنه ؟ مثل نحوه پر کردن فرم های مختلف یا نحوه اپلای کردن اینترنتی برای کار و اینطور خورده کاری ها برای کسایی که بلد نیستن ؟

خیلی جاها با گرفتن دپازیت بیشتر اپارتمان اجاره می دهند.تا قبل از پیدا کردن اپارتمان میتوانید در متل 6 اقامت کنید. از همه متلها و هتلها ارزانتر هست
قرارداد با اداره برق هچ ربطی به کردیت کارت نداره همینکه حساب بانکی داشته باشید کافیه
بانک wells fargo با داشتن پاسپورت ایران از همون روز اول می توانید حساب باز کنید.
هروقت SSN را گرفتید میتونید امتحان گواهینامه بدید. گواهینامه ایران رو بین المللی کنید تا 3ماه اجازه رانندگی دارید.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2016-07-14 ساعت 12:00)بهزااد نوشته:  دوستان چند تا سوال داشتم

سلام. من اکتبر 2015 وارد شدم.
روز اول پاسپورت و پول رو بردم بانک ولزفارگو و گفتم ویزای اقامتی دارم. خیلی راحت برام ی حساب چکینگ و ی حساب سکیورد کردیت باز کردن
با همون حساب پرداخت های گرین کارت و اجاره منزل رو انجام دادم. بعضی از کامپلکس ها اجاره چند ماه رو پیش میگیرن و یا از بانک درخواست نامه تایید میکنن که شما تا چند ماه توان پرداخت اجاره رو دارید. باید خودتون به دفاتر مجتمع ها سربزنید و شرایط رو ازشون بپرسید. هرچقدر خونه رو ارزونتر اجاره کنید سال بعد هم مبلغ کمتری پرداخت میکنید. مثلا من آپاراتمان رو 720 دلار اجاره کردم و سال جدید قراره 765 دلار پرداخت کنم. در حالی که به شما هم تازه وارد هستسد 850 دلار قیمت میدن.
برای گواهینامه من امتحان کتبی رو آنلاین پاس کردم و برای نوبت امتحان شهری یا رود تست بین 2 تا 3 ماه بعدش بهتون نوبت میرسه.
ماشین اجاره نکردم و در موردش اطلاعاتی ندارم.
ما تو تلگرام ی گروه داریم که میتونید درخواست بدید لینکش رو براتون بفرستن. دوستان تا جایی که بتونن کمک میکنن.
برای کار اکثر دوستان با والمارت شروع میکنن. اپلای کردنش راحته و اگر مرتب برید و با مدیرها صحبت کنید زودتر بهتون کار میدن
موفق باشید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، dv2017 ، parhamjoon ، mahdii ، kimberly

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان