کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن مفقودین مهاجرسرا
سلام به همه دوستان قدیمی و کاربران جدید مهاجرسرا. سایت محبوب من که دوران گذار یا بهتره بگم دگردیسی ! رو به کمکش سر کردم. شاید یک سال بشه که نتونستم سر بزنم و ببینم چه خبره اینجا. خوشحالم که همه چیز مثل همون روزها خوب و پُرباره.

زندگی جدید فرصت سر خاروندن هم برام باقی نگذاشته، وگرنه همیشه به یادتون هستم و دوستتون دارم.

از همه دوستانی هم که برام پیام خصوصی گذاشتن و دیگه سوالاتشون الان مشمول مرور زمان شده ! عذر می خوام. شرمنده.. امیدوارم هر کجا که هستین ، دلتون خوش و تنتون سالم باشه.
چقدر خوشحالم که شما رو اینجا میبینم!
من اوایلی که عضو شدم تمام پستهای شما رو خوندم و خیلی استفاده کردم.
امیدوارم همیشه پیروز باشید.
(2012-09-09 ساعت 01:33)Sheriff نوشته:  چقدر خوشحالم که شما رو اینجا میبینم!
من اوایلی که عضو شدم تمام پستهای شما رو خوندم و خیلی استفاده کردم.
امیدوارم همیشه پیروز باشید.

ضمن خوش آمد گویی از این عضو کوچک مهاجرسرا به hasti_banoo گرامی، منم اضافه کنم که ارسال های شما رو خوندم و ازش کلی مطلب یاد گرفتم.
امید وارم که بتونید بیشتر به سایت و ما سر بزنید.
موفق باشید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
منم مفقود شده بودم، الان توی دالون مهاجرت گیر کردم. هی میام و میرم. خدایا منو یه وری کن! :-)
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
به به ببین کی اومده!!!

هستی جان اینجا رو نور بارون کردی خواهر!!!

مهدی تو حرف نزن :دی
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
ای بابا مثل اینکه اینجا فقط ما نخودی هستیم ، همه قدیمی هستن Smile
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

تشکر کنندگان: GBUSA ، behzadb57 ، sima s
هستی بانوی گرامی ، خیلی خوشحالم که دوباره به مهاجرسرا برگشتید. جای شما در مهاجرسرا بویژه در تاپیک های مهاجرت خانوادگی خیلی خالی بود. تاپیک جامع مهاجرت خانوادگی که به قلم شیوای شما نوشته شده هنوز هم به عنوان یک رفرانس کامل مهاجرت خانوادگی راهنمای من و بسیاری از دوستان است. همیشه شاد و سلامت باشید.
Visa Category : F2B
Case Number : ANK2009
ياد بار آن روزگاران، ياد باد
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Ali Sepehr ، Omidooo ، behzadb57 ، frozen mind ، laili ، hasti_banoo ، ASALI
(2012-09-10 ساعت 21:31)honareirani نوشته:  ياد بار آن روزگاران، ياد باد

برادر چی شد؟؟؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: siralex
(2012-09-10 ساعت 22:31)sadra_sepehr نوشته:  
(2012-09-10 ساعت 21:31)honareirani نوشته:  ياد بار آن روزگاران، ياد باد

برادر چی شد؟؟؟

برادر يکي دو روز ديگه اوکي ميشه.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
(2012-09-09 ساعت 00:53)hasti_banoo نوشته:  .... زندگی جدید فرصت سر خاروندن هم برام باقی نگذاشته، وگرنه همیشه به یادتون هستم و دوستتون دارم......

سلااااااااااااااااااااام! خوش گلدیز!

پس بگو شما چرا غیبتون زد، دچار «زندگی جدید» شدین! خب حالا زندگی جدید حالشون چطوره؟ از طرف من از ایشون خواهش کنین عضو مهاجرسرا بشن تا با هم آشنا بشیم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
سلام به همه ی دوستای عزیز و قدیمی.
من تازه فهمیدم که چرا یک سری از ادم ها مفقود میشن از جمله خود من...
بعد این همه مدت واقعا توی سایت احساس غریبی میکنم Sad
فقط خواستم برگشتنم رو اطلاع داده باشم...امیدوارم که بتونم به بچه های جدید کمک کوچیکی بکنم
بیایید سریال قهوه ی تلخ رو کپی نکنیم تا با این کار کمکی کرده باشیم و فرهنگ سازی را از امروز شروع کنیم .

(2012-09-09 ساعت 00:53)hasti_banoo نوشته:  سلام به همه دوستان قدیمی و کاربران جدید مهاجرسرا. سایت محبوب من که دوران گذار یا بهتره بگم دگردیسی ! رو به کمکش سر کردم................

WOW !!!!! Look who is here

سلام هستی بانوی عزیز ، معلم همه ما !!! من خوشحالم که شما رو دوباره در این سایت میبینم . خوبه که گاهی بزرگترها هم سری به کوچیکترها بزنن . باور کنید که از دیدن اسمتون و مطالبتون خیلی خیلی خوشحال شدم . من در گذشته از مطالب بسیار بسیار مفیدتون نهایت استفاده رو بردم . بخصوص در فروم بچه های 2011 که خودش یکی از بهترین فرومهای اون دوره و شاید هم اون سال از فعالیت مهاجرسرا بود . به هر صورت خوش اومدی و بر سرما منت گذاشتید . امیدوارم که بچه های 2012 و 2013 از تجربیات فراوان شما نهایت استفاده رو ببرن . ارادتمند شما - afshin4749
خواستم به دکمه تشکر اکتفا کنم ولی دلم نیومد از این همه لطف دوستان خوبی که منو فراموش نکردند، به سادگی بگذرم. ممنونم و همیشه برقرار باشید
سلام بر همگي

من حدود يك ماه هستش كه كلا ديگه مهاجرت كرديم اومديم ارواين كاليفرنيا .
اگه كسي كاري اين طرفها داشت حتما پيغام بده
شماره کیس: 2010AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبول--2009-30JUNE
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009-05-JULY
تاریخ کارنت شدن کیس:jun-15-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:1aug
تاریخ مصاحبه:2010-25-aug
تاریخ دریافت کلیرنس:13sep
تاريخ دريافت ويزا 17sep
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، امیر مهاجر ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان