کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2015-12-13 ساعت 19:46)pouyasanat نوشته:  سلام دوستان جهت خرید بلیط و دیدن قیمتها حتما به سایت alibaba.ir حتما سری بزنید خیلی جالبه

دوستان پرواز ترکیش چطوره ؟ از نظر راحتی و پذیرایی ،از شیراز به استانبول به آ م ر ی ک؟

دوست عزیز چه سایت خوبی گذاشتید.من قیمتهاش رو با سایت هواپیمایی قطر مقایسه کردم تقریبا مثل قطر یا بهتر از اون بود.فقط یادمه یکی از دوستان رفته بود بلیط رو از ترکیه تهیه کرده بود که خیلی ارزونتر شده بود .آیا اگه بتونیم مثلا بلیط رو از امارات بگیریم برامون ارزونتر در میاد؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-14 ساعت 10:43)a4542 نوشته:  
(2015-12-13 ساعت 19:46)pouyasanat نوشته:  سلام دوستان جهت خرید بلیط و دیدن قیمتها حتما به سایت alibaba.ir حتما سری بزنید خیلی جالبه

دوستان پرواز ترکیش چطوره ؟ از نظر راحتی و پذیرایی ،از شیراز به استانبول به آ م ر ی ک؟

دوست عزیز چه سایت خوبی گذاشتید.من قیمتهاش رو با سایت هواپیمایی قطر مقایسه کردم تقریبا مثل قطر یا بهتر از اون بود.فقط یادمه یکی از دوستان رفته بود بلیط رو از ترکیه تهیه کرده بود که خیلی ارزونتر شده بود .آیا اگه بتونیم مثلا بلیط رو از امارات بگیریم برامون ارزونتر در میاد؟

دوستان سلام
حدالامکان از ترکیش خرید نکنید به خاطر مسایل از قبیل فقدان چمدان برخودناشایست با هموتنان عزیزمان وتوهین های اخیر مقامات ترکیه به مردم عزیز ایران.
ایر فرانس از ماه اینده به تهران میاد میتونه گزینه خوبی باشه
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: j.modarres ، sahar2016
(2015-12-14 ساعت 11:08)abbas41 نوشته:  

دوستان سلام
حدالامکان از ترکیش خرید نکنید به خاطر مسایل از قبیل فقدان چمدان برخودناشایست با هموتنان عزیزمان وتوهین های اخیر مقامات ترکیه به مردم عزیز ایران.

شما خودتون شخصن مسافرت کردین تا حالا ؟ اینطور قضاوت کردن ها عجیبه . این گفته ها بیشتر به سایت های زرد میخوره تا اینجا .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-14 ساعت 15:57)alisarvareharchiabi نوشته:  

دوستان سلام

شما خودتون شخصن مسافرت کردین تا حالا ؟ اینطور قضاوت کردن ها عجیبه . این گفته ها بیشتر به سایت های زرد میخوره تا اینجا .

اره من با ترکیش رفتم . نه باترکیش با اکثر ایرلاینهای دنیا رفتم شما هم یک بار تشریف ببرین متوجه موضوع میشید
سایت رزد ابی نداریم هموطن هموطنه ....چرا باید به ایرانی توهین کنن.شما دلیلش بگید . بگید شاید من اشتباه کردم توهین حق مابوده ..چرا باید پاستو پرت کنن جلوت تامیفهمن ایرانی هستی دوبار میگردنت به اسم کنترل پاس نگهمیدارن پرواز که میره پاستو میدن. شما بگو این قضاوت یا بی احترامی و توهین . اگر به شما درفرودگاه صرف این که ایرانی هستین بد برخورد به شه یا جواب شما رو ندن چه فکری میکنید .
این موضوع شخصی نیستها که فکرکنید من قربانی این موضوع شدم . در فرودگاها اروپا که خیلیاتون ارزوی زندگی در اون کشور دارن اینها رو دیدم .به افرادی توهین شده و اذیتشون کردن که نه دولتی بودن نه وابسته به جایی .... شما جایی اون بودین چیکار میکردین ..ها

شما بگید دلیل این که با ایرانی بد برخورد میشه چیه .شاید من اشتباه میکنم...
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: حسین دستجردی ، h_aghapour
(2015-12-14 ساعت 18:21)abbas41 نوشته:  
(2015-12-14 ساعت 15:57)alisarvareharchiabi نوشته:  

دوستان سلام

اره من با ترکیش رفتم . نه باترکیش با اکثر ایرلاینهای دنیا رفتم شما هم یک بار تشریف ببرین متوجه موضوع میشید
سایت رزد ابی نداریم هموطن هموطنه ....چرا باید به ایرانی توهین کنن.شما دلیلش بگید . بگید شاید من اشتباه کردم توهین حق مابوده ..چرا باید پاستو پرت کنن جلوت تامیفهمن ایرانی هستی دوبار میگردنت به اسم کنترل پاس نگهمیدارن پرواز که میره پاستو میدن. شما بگو این قضاوت یا بی احترامی و توهین . اگر به شما درفرودگاه صرف این که ایرانی هستین بد برخورد به شه یا جواب شما رو ندن چه فکری میکنید .
این موضوع شخصی نیستها که فکرکنید من قربانی این موضوع شدم . در فرودگاها اروپا که خیلیاتون ارزوی زندگی در اون کشور دارن اینها رو دیدم .به افرادی توهین شده و اذیتشون کردن که نه دولتی بودن نه وابسته به جایی .... شما جایی اون بودین چیکار میکردین ..ها

شما بگید دلیل این که با ایرانی بد برخورد میشه چیه .شاید من اشتباه میکنم...

ها چیه ؟ دعوا دارین ؟ مطمئن هستم من بیشتر از شما سفر کردم حالا اصن من تا کرج هم نرفتم قبول. این چیزایی که شما میگید رو من ندیدم. جز احترام من چیزی ندیدم شما یه جوری میگی مقامات توهین میکنن شب تا صبح شما تلویزیون خودتون به این و اون بدو بیراه میگن چیزی نیست ؟ اتفاقن تجربه خودم من هر وقت رفتم تا فهمیدن ایرانی هستم خیلی خوب برخورد کردن . منتها ما مردم خودخواهی هستیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Hamid_rr

دوست عزیز ،ترکیش از شیراز عالیه ،علاوه براینکه هواپیما نو وشیک وراحت است. سعی کن با چند ساعت فاصله پرواز استانبول به امریکا را بگیری .اونوقت میتونی یک تور داخل شهر مجانی نیز بری !از شیراز ساعت ۶ صبح میرسی استانبول ،سعی کن پرواز بعدی به امریکا را بعد از ظهر یک به بعد بگیری . وارد محوطه ترانزیت نشو و برو پاسپورت کنترل ووارد ترکیه شو. از خروجی رد شو د کنار استارباک ؛بردینگ پس امریکا را نشون بده بعد ااز ساعت ۸۳۰ تا یازده یک گشت کامل با دوتا استاپ تو استانبول میبرندد مهمون ترکیش.. برای اطلاعات بیشتر روی سایت ترکیش منو تور استانبول را ببین

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Joje mohajer ، matin86
(2015-12-10 ساعت 14:37)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-12-10 ساعت 14:10)sara456 نوشته:  از لحاظ کیفیت و راحتی پرواز

هر سه تاشون هواپیماشون یکی هست یا تو همون رده هست پس در شرایط یکسان آب وهوایی هر سه یکسان هست ولی از لحاظ اینترتیمنت داخل پرواز قطری و اتحاد هردوشون خوبن . اما اگه به من باشه قطر رو انتخاب میکنم .

من یک نکته ای رو به صحبنهای دوستمون اضافه کنم که اگر به آمریکا تشریف میبرید فاصله پرواز از " ایران- ترکیه - آمریکا " با استاپ های یکسان از پرواز از " ایران-قطر یا امارات - آمریکا " کمتر است ... چون در پرواز به کشورهای عربی باید مسیر را تا امارات یا قطر رفته و از آنجا دوباره به سمت آمریکا برگردید که به زمانتان در بهترین شرایط 5 ساعت اضافه خواهد شد ... " این مورد برای دوستانی که فرزند خردسال دارند یا افراد مسن همراه دارند میتواند مهم باشد"

مورد دوم وجود باجه کنسولگری آمریکا در پروازهای اتحاد در ابوظبی است که برای کسانی که میخواهند برای اولین بار به آمریکا سفر کنند میتوانند در کارهای مربوطه خود را در استاپ پرواز انجام دهند که البته خیلی توصیه نمیشود ...
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، j.modarres ، Danoosh ، sahar2016 ، matin86 ، h_aghapour
سلام
امروز ایمیل قطر اروز برای تخفیف در بعضی مسیر ها اومد
میتونید در این لینک اطلاعات بیشتری ببیید
مهلت خرید تا 17 دسمبر هست

**اینجا رو بهترین تاپیک برای این خبر دیدم ... در صورت اشتباه, مدیران لطفن ویرایش و یا منتقل کنند

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، battosai ، online27H ، Interuniversal ، Joje mohajer
سلام دوستان کسی تجربه خرید بلیط از سایت skyscanner.com رو داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی تجربه خرید بلیط از سایت skyscanner.com رو داره؟
قیمتهاش به طرز عجیبی پایینتر از گوگل و سایر سایتها مثل cheapoair و غیره هست.
مثلاً من بلیط 2 استاپه از تهران به شارلوت رو (برای سه نفر) در هیچکجا کمتر از 2100 دلار ندیدم (حتی برای 6 ماه بعد) ولی اسکای اسکنر مسیرها رو باه چک میکنه مسیر دوحه- نیویورک-شارلوت رو میده 1250 برای سه نفر؟
کسی نظری درباره این سایت داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2015-12-16 ساعت 08:14)sf_home81 نوشته:  سلام دوستان کسی تجربه خرید بلیط از سایت skyscanner.com رو داره؟
مثلاً من بلیط ۲ استاپه از تهران به شارلوت رو (برای سه نفر) در هیچکجا کمتر از 2100 دلار ندیدم (حتی برای ۶ ماه بعد) ولی اسکای اسکنر مسیرها رو باه چک میکنه مسیر دوحه- نیویورک-شارلوت رو میده 1250 برای سه نفر؟

سلام
تجربه خرید نداشتم.. ولی همفرومی های وارد قبلن گفتن که موقع خرید حواستون به کلاس بلیط و شرایط خرید باشه
چون معمولن هزینه زیادی برای کنسلی یا تعویض بلیط میگیرن... یکی از دلایل ارزونیش هست
این مطلب رو فقط بعنوان اطلاعات شر کردم
موقع خرید مراقب قوانین باشید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، battosai ، lighthouse ، matin86
(2015-12-16 ساعت 09:39)Danoosh نوشته:  
(2015-12-16 ساعت 08:14)sf_home81 نوشته:  سلام دوستان کسی تجربه خرید بلیط از سایت skyscanner.com رو داره؟
مثلاً من بلیط ۲ استاپه از تهران به شارلوت رو (برای سه نفر) در هیچکجا کمتر از 2100 دلار ندیدم (حتی برای ۶ ماه بعد) ولی اسکای اسکنر مسیرها رو باه چک میکنه مسیر دوحه- نیویورک-شارلوت رو میده 1250 برای سه نفر؟

سلام
تجربه خرید نداشتم.. ولی همفرومی های وارد قبلن گفتن که موقع خرید حواستون به کلاس بلیط و شرایط خرید باشه
چون معمولن هزینه زیادی برای کنسلی یا تعویض بلیط میگیرن... یکی از دلایل ارزونیش هست
این مطلب رو فقط بعنوان اطلاعات شر کردم
موقع خرید مراقب قوانین باشید

موفق باشید
دوست عزیز از ایران چگونه میتوان از این سایت خرید گرد؟
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
از ایران که فکر نکنم بشه ولی اگر من بخوام بخرم رزروش رو انجام میدم و پرداختش رو میگم دوستانم که در کانادا کردیت کارت دارن برام انجام بدن.

هیچکس تجربه شو نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Danoosh
دوستان ببخشید من مسیر رو اشتباه وشتم الان چک کردم مسیرش اینه:
تهران - رم آلیتالیا
رم - آتلانتا دلتا
آتلانتا - شارلوت دلتا

کلش برای 3 نفر (دو بزرگسال و یک کودک 4 ساله) 1250 دلار
طول سفر 26 ساعت

نظرتون چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، battosai
(2015-12-16 ساعت 10:25)sf_home81 نوشته:  دوستان ببخشید من مسیر رو اشتباه وشتم الان چک کردم مسیرش اینه:
تهران - رم آلیتالیا
رم - آتلانتا دلتا
آتلانتا - شارلوت دلتا

کلش برای ۳ نفر (دو بزرگسال و یک کودک ۴ ساله) 1250 دلار
طول سفر 26 ساعت

نظرتون چیه؟

دوست عزیز عجب قیمت مناسبی اگه به نتیجه رسیدید لطفا بقیه دوستان رو هم مطلع نمایید.
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان