کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2015-12-16 ساعت 10:25)sf_home81 نوشته:  دوستان ببخشید من مسیر رو اشتباه وشتم الان چک کردم مسیرش اینه:
تهران - رم آلیتالیا
رم - آتلانتا دلتا
آتلانتا - شارلوت دلتا

کلش برای ۳ نفر (دو بزرگسال و یک کودک ۴ ساله) 1250 دلار
طول سفر 26 ساعت

نظرتون چیه؟

سلام
آیا پروازها code share هستن؟ یعنی پرواز اول رو نوشته
delta operated by alitalia .... یا بصورت جداگانه هست؟ اگر اینجوری نوشته که خب خیلی هم خوبه و اگر نه... خیلی بده
چون اینجوری بجز تلف شدن وقتتون برای گرفتن چمدان هاتون در رم و تحویل دوباره اون به دلتا ... اگر دیر به پرواز برسید, دلتا هیچ مسعولیتی نداره و باید دوباره پول پرواز به ایالات متحده رو پرداخت کنید

باز هم میگم... اگر code share نیست, ریسک داره ... واگر هم code share هست که خیلی هم خوبه

اگر در نهایت پروازها بصورت جداگانه انجام میشد و تصمیم گرفتید باز هم بلیط رو بگیرید... حتمن به فرودگاه رم یه نگاهی بندازید ... چون ممکنه برای تعویض ترمینال ها به مشکل بخورید

**من فقط پیشنهاد میدم و در نهایت تصمیم با شماست پس حتمن خودتون هم تحقیق کنید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، Joje mohajer ، lighthouse ، matin86
دوست عزیز عجب قیمت مناسبی اگه به نتیجه رسیدید لطفا بقیه دوستان رو هم مطلع نمایید.
[/quote]

قیمتش که فوق العاده است اونم با دلتا و آلیتالیا که پروازهای اروپایی هستن و مشکلات قطری و امارات رو هم از لحاظ دوستان هندی و پاکستانی ندارن
اما موندم واقعاً اعتبار این سایت چقدره و مهم اینکه توی بلیط ها و ترانسفرها و جابجایی بارها برامون مشکلی ایجاد نشه...
بخاطر همین خواستم ببینم قبلاً کسی از دوستان تجربه بوک کردن از طریق این سایت رو داشته یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
آیا پروازها code share هستن؟ یعنی پرواز اول رو نوشته
delta operated by alitalia .... یا بصورت جداگانه هست؟ اگر اینجوری نوشته که خب خیلی هم خوبه و اگر نه... خیلی بده
چون اینجوری بجز تلف شدن وقتتون برای گرفتن چمدان هاتون در رم و تحویل دوباره اون به دلتا ... اگر دیر به پرواز برسید, دلتا هیچ مسعولیتی نداره و باید دوباره پول پرواز به ایالات متحده رو پرداخت کنید

باز هم میگم... اگر code share نیست, ریسک داره ... واگر هم code share هست که خیلی هم خوبه

اگر در نهایت پروازها بصورت جداگانه انجام میشد و تصمیم گرفتید باز هم بلیط رو بگیرید... حتمن به فرودگاه رم یه نگاهی بندازید ... چون ممکنه برای تعویض ترمینال ها به مشکل بخورید

**من فقط پیشنهاد میدم و در نهایت تصمیم با شماست پس حتمن خودتون هم تحقیق کنید

موفق باشید
[/quote]

به این ترتیب هست:
تهران به رم مستقیماً با آلیتالیا
رم به آتلانتا با کی ال ام operated by دلتا
آتلانتا به شارولت با کی ال ام operated by دلتا
هم فرودگاه رم و هم آتلانتا ورودی و خروجی هم یکی هست

6 ساعت در فرودگاه رم بین پروازی که می نشینه و پرواز خروجی به آتلانتا فاصله هست و دوتا شونم داخل یک فرودگاه هستند فقط یک نکته اینکه باتوجه به اینکه برای پروازهای دوم و سوم با آلیتالیا operate نشدن آیا باید بارها رو در رم از آلیتالیا تحویل بگیریم و بعد تحویل دلتا بدیم؟
لطفاً دوستان پیشکسوت در اطلاعات پروازی کمک کنن...
ممنون

فقط نگران اعتبار خدمات این سایت هستم

البته برای رزرو و پرداخت هم بعد از انتخاب پرواز، کاربر رو به سایت tripsta یا travelgenio و غیره منتقل می کنه...

جالبه وقتی رفتم به tripsta برای وارد کردن اسم مسافرها مبلغ جمع بلیطها رو زده 1550 به علاوه 192 تکس که جمعاً شده1692 ؟؟؟؟

چرا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Joje mohajer
این قیمت برای هر نفر هست نه کلش دوست عزیز.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-16 ساعت 15:15)alisarvareharchiabi نوشته:  این قیمت برای هر نفر هست نه کلش دوست عزیز.

خیر دوست گرامی هرنفر زده 400 و توتال 1200
اینو مطمئنم و چک کردم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
پرواز اول بصورت مستقل هست و دو پرواز بعدی بلیطش رو هواپیمای کی ال ام صادر میکنه ولی بخاطر همون موردی که گفتم توسط دلتا انجام میشه
بر اساس اطلاعاتم ... بله باید بارها رو تحویل بگیرید
همفرومی های باتجربه هم اگر ممکنه راهنمایی کنند

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-16 ساعت 16:38)sf_home81 نوشته:  
(2015-12-16 ساعت 15:15)alisarvareharchiabi نوشته:  این قیمت برای هر نفر هست نه کلش دوست عزیز.

خیر دوست گرامی هرنفر زده 400 و توتال 1200
اینو مطمئنم و چک کردم...

اگر شما بگید مقصد میخواهید چمدون ها رو بگیرید انجام میدن اگر هم نشد که به شما میگن در استاپ بعدی باید بگیرید اما طبق تجربه چمدون ها به مقصد خواهد رفت .
در مورد سایت قیمت ها رو به پوند زده.

سایت رو هم دیدم بله قیمتاش عجیب پایینه ؟!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر شما بگید مقصد میخواهید چمدون ها رو بگیرید انجام میدن اگر هم نشد که به شما میگن در استاپ بعدی باید بگیرید اما طبق تجربه چمدون ها به مقصد خواهد رفت .

[/quote]

بله ممنون از دقت نظرتون درسته قیمتش به پوند بود 1200 پوند
اما در تبدیل به دلار هم گزینه ای برای تنظیمات داره باز شد 1860 دلار که بازهم برای یک پرواز اروپایی قیمت خوبیه
البته قطر هم پرواز دو استاپه ای داره
تهران . دوحه . فیلادلفیا . شارلوت
و
تهران . دوحه . شیکاگو . شارلوت
که تقریبا همین قیمته
ولی فکر کنم آلیتالیا و دلتا بهتر باشند

البته کلا پرواز یک استاپه ای هم هست به صورتهای زیر
تهران . فرانکفورت . شارلوت
و
تهران . رم . شارلوت
که قسمت دومشون با امریکن ایرلاینز هست هر دو به قیمت 2055 دلار

به نظر دوستان باتجربه کدوم به صرفه تره؟
دو استاپه با 200 دلار ارزونتر
یا
یک استاپ 200 دلار گرونتر

ممنون از راهنماییهاتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-16 ساعت 19:33)sf_home81 نوشته:  اگر شما بگید مقصد میخواهید چمدون ها رو بگیرید انجام میدن اگر هم نشد که به شما میگن در استاپ بعدی باید بگیرید اما طبق تجربه چمدون ها به مقصد خواهد رفت .

اما در تبدیل به دلار هم گزینه ای برای تنظیمات داره باز شد 1860 دلار که بازهم برای یک پرواز اروپایی قیمت خوبیه
و
که تقریبا همین قیمته

و
تهران . رم . شارلوت

یا
یک استاپ 200 دلار گرونتر

ممنون از راهنماییهاتون
[/quote]

یک استاپ با قیمت بیشتر اینطور خسته نمیشید البته من اینطوریم شاید شما اینطور نباشید . سایت خود امارات یا لوفتانزا رو چک کردید؟ لوفتانزا با کارت بانکی ایرانی هم میتونید پرداخت کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، j.modarres
(2015-12-16 ساعت 20:11)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-12-16 ساعت 19:33)sf_home81 نوشته:  اگر شما بگید مقصد میخواهید چمدون ها رو بگیرید انجام میدن اگر هم نشد که به شما میگن در استاپ بعدی باید بگیرید اما طبق تجربه چمدون ها به مقصد خواهد رفت .

و
که تقریبا همین قیمته

و
تهران . رم . شارلوت

یا
یک استاپ 200 دلار گرونتر

ممنون از راهنماییهاتون

یک استاپ با قیمت بیشتر اینطور خسته نمیشید البته من اینطوریم شاید شما اینطور نباشید . سایت خود امارات یا لوفتانزا رو چک کردید؟ لوفتانزا با کارت بانکی ایرانی هم میتونید پرداخت کنید .
[/quote]

ممنون دوست عزیز
نظر خودمم همینه که با یک لستاپ بدلیل خستگی کمتر و همچنین تحویل گرفتن بارها و انجام کارهای ورودی در شهر مقصد نهایی خیلی بهتره
خصوصا با خانواده و یک فرزند 4ساله
بهرحال ممنون از راهنمایی تون
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، battosai ، asher
(2015-10-30 ساعت 18:56)Richard نوشته:  دوستانی که تجربه زیادی توی پرواز دارند میخواستم ببینم که خرید اینترنتی بلیت هواپیما و چاپ توسط مسافر امر عادی هست؟
یعنی هیچ فرقی با بلیتی که شرکت هواپیمایی به همراه مهر بهمون داده نداره؟
چون تو ایران یه عده بنا به هر دلیلی با روش های الکترونیکی مشکل دارند واسم جالبه بدونم که فرودگاه های ایران براحتی این نوع بلیت ها قبول میکنند یا اینکه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
برای سفرهای خارجی هم اگه بلیت بصورت اینترنتی باشه مشکلی نداره ؟
ممنون میشم قوانین مربوط به این نوع بلیت که توسط خود مسافر چاپ میشه ارائه کنید

با تشکر.

مشكلي نداره دوست عزيز
شما از هر ايرلايني بليط بگيرين و بخواين از ايران سفر كنين تو ايران دفتر داره.
براحتي زنگ بزنين دفترش اكي بگيرين حتي صندليتونم تعيين كنين
يا اگه برنامه غذايي خاصي دارين بهشون اعلام كنين

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
همفرومی های محترم برای امنیت سفر فکر میکنم فعلن بهتره از ارلاین های اروپایی یا عربی استفاده کنید
دیشب در فرودگاه صابیها ترکیه انفجار رخ داده[/size]

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان پرواز اتحاد كه يك استاپش از امريكا توي ابوظبي هست براي من كه پاسپورت ايراني دارم ويزاي امارات ميخواد؟
ويزاى ازدواجى با سيتيزن
ارسال مدارک و رسيد مدارک بهمن 92
اپروو تير 93
دريافت کيس نامبر شهريور 93
مصاحبه دى 93
ارمنستان, ايروانس
کليرنس ارديبهشت 94
سرويس سنتر ورمونت

Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Interuniversal ، h_aghapour
(2015-12-25 ساعت 09:15)dorfam نوشته:  دوستان پرواز اتحاد كه يك استاپش از امريكا توي ابوظبي هست براي من كه پاسپورت ايراني دارم ويزاي امارات ميخواد؟

خیر دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، dorfam ، h_aghapour
(2015-12-25 ساعت 09:15)dorfam نوشته:  دوستان پرواز اتحاد كه يك استاپش از امريكا توي ابوظبي هست براي من كه پاسپورت ايراني دارم ويزاي امارات ميخواد؟
همونطور كه علي جان گفتن نيازي نيست،معمولا پروازهايي كه بيشتر از ٢٤ ساعت طول بكشه شما نياز به ويزا داريد و اگه نداشته باشيد بهتون اون بليط رو نميفروشن چون در توضيحاتش نوشته دقت كنيد!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، matin86 ، h_aghapour

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان