کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
معرفي خودرو براي خريد
(2014-06-21 ساعت 16:40)face1 نوشته:  دوستان از بین acura tsx 2006 و acuta tl 2005 و mb c 230 2006 کدام بهتره ؟

بسته به مایلجشون و سلامتیشون ولی در کل همگی پر هزینه اند
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: face1 ، taherifar ، nora
سلام دوستان عزیز
نظرتون در مورد هیوندا النترا و اکسنت 2014 چیه چون هم قیمتهاش مناسبه هم شرکت هیوندای جدیدا 10 سال گارانتیشون کرده تا حالا هیچ شرکتی 10 سال گرانتی نداشته !!
بین مزدا 3 وتویوتاکرولا و هیوندای النترا کدوم به نظر شما بهتره؟؟
ممنون ازنظراتتون

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
النترا من داشتم و ماشین خوبیه و این افر 10 سال هم خیلی خوبه. مازدا نه به نظر من. کرولا که خوبه فقط این 2 تا قیمتشون در شرایط مساوی از هاندیی خیلی بالاتره و نمیشه مقایسه کرد.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: اریوبرزن ، moqadam ، taherifar ، nora
من النترا دارم و کلا راضی بودم قبلا یک 2010 داشتم که کلا با این مدل فرق داشت اما یک گیربکس را برام عوض کردن .
اما در مورد ده سال اگر دقیق بشید این گارانتی تنها برای موتور و گیربکس هست . بقیه شرایط وارانتی مثل بقیه ماشینهاست ( یک سال بامپر تو بامپر)

(2014-07-03 ساعت 21:35)اریوبرزن نوشته:  سلام دوستان عزیز
نظرتون در مورد هیوندا النترا و اکسنت 2014 چیه چون هم قیمتهاش مناسبه هم شرکت هیوندای جدیدا 10 سال گارانتیشون کرده تا حالا هیچ شرکتی 10 سال گرانتی نداشته !!
ممنون ازنظراتتون

پاسخ
تشکر کنندگان: اریوبرزن ، taherifar ، nora
ممنون ازنظراتتون

منم اکسنت اتاق جدید داشتم ماشینه خوبیه تازه مال من سفارش خاورمیانه بوده تنها ایرادش این بود کمکاش ضعیف بود در حالتی که ماشین کاملا سنگین بود اذیت میکرد اگه نه بقیه چیزاش خوب بود
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
پاسخ
تشکر کنندگان: اریوبرزن ، qeshmi ، taherifar ، nora
10 سال گارانتی هیوندای یا 100000 مایل فقط به first owner تعلق میگیره. این ها تو تبلیغات بیشتر دنبال جذب مشتری هستند.
پاسخ
first owner or CPO
http://www.hyundaicertified.com/PDF/CPO-...igital.pdf
(2014-07-06 ساعت 19:14)renausa نوشته:  10 سال گارانتی هیوندای یا 100000 مایل فقط به first owner تعلق میگیره. این ها تو تبلیغات بیشتر دنبال جذب مشتری هستند.

پاسخ
(2014-07-09 ساعت 08:48)stealth نوشته:  first owner or CPO
http://www.hyundaicertified.com/PDF/CPO-...igital.pdf
(2014-07-06 ساعت 19:14)renausa نوشته:  10 سال گارانتی هیوندای یا 100000 مایل فقط به first owner تعلق میگیره. این ها تو تبلیغات بیشتر دنبال جذب مشتری هستند.

این یک وارانتی تقریبا بیفایده اس معمولا چون این قطعه هایی رو که کاور میکنه معمولا خیلی به ندرت خراب میشه که نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشه و در مقابلش شما مجبورین همیشه واسه کوچکترین سرویس ها مثل تعویض روغن و ... هر چیز دیگه فقط پیش دیلر برین و هزینه ای تقریبا دو برابر بیرون رو بدید درغیر این صورت وارانتی باطل میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: roz 777 ، taherifar ، Sam-90 ، nora
سلام دوستان عزیز من فوریه برای چند ماه برمیگردم ایران و قصد دارم ماشینم رو بفروشم چون پارکینگ ندارم و اگه اینجا بمونه منتقل میکنند پارکینگ و .....
ایسوزو - suv- 2004 - مشکی - وضعیت اکسلنت و عالی - اجازه تست هم داده میشه :-) - مایلج هم 124000
میتونید پیغام بدارید یا با ایمیل من درتماس باشین m_mohammady82@yahoo.com
ضمناً من کالیفرنیا - ارواین هستم
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان نظرتون راجب به این مدل چیه؟ظاهرا قیمت ارزانی داره و بادوام هست و هزینه تعمیرات پایینی داره.دیزلی هست و 4 سیلندر که مصرفش حدود 9 تاس.

از همه مهمتر بنزه.....

MERSEDES BENZ 1976-1996 300D

http://upload7.ir/preview.php?user=&file...2bd5c4.jpg
پاسخ
تشکر کنندگان:
لطفا شایعه درست نکنید . به هیچ عنوان نیاز نیست برای سرویس پیش دیلر مربوطه برید! تا زمانیکه بتونید نشون بدید سرویسهای دوره ای انجام شده برای وارنتی کافی هست. هرچند زمانی که من وارنتی نیاز داشتم هیچ سوالی درباره سرویسها نشد!

[/quote]

شما مجبورین همیشه واسه کوچکترین سرویس ها مثل تعویض روغن و ... هر چیز دیگه فقط پیش دیلر برین و هزینه ای تقریبا دو برابر بیرون رو بدید درغیر این صورت وارانتی باطل میشه.
[/quote]

پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون ازنظراتتون

فقط تویوتا بخرید اگه می خواهید پشیمان نشوید.
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid usa
سلام به همگی
من به تازگی اکانت کارفکس خریدم و الان 3 تا ریپورت دیگه با وین نامبر دارم که استفاده نکردم. از دوستان اگه کسی میخواد به من پیغام خصوصی یا ایمیل بده تا براش ریپورتو بفرستم. قیمتشم 14.99$ هست.اگه هم با شماره پلاک بخواید 8.99$. همونطور که میدونین قیمت ریپورت کارفکس برای یک ریپورت 40 دلار هستش. پس فکر میکنم به صرفه دوستان باشه. sa_alireza2004@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-19 ساعت 07:56)Lecturer نوشته:  
نظرتون در مورد هیوندا النترا و اکسنت ۲۰۱۴ چیه چون هم قیمتهاش مناسبه هم شرکت هیوندای جدیدا ۱۰ سال گارانتیشون کرده تا حالا هیچ شرکتی ۱۰ سال گرانتی نداشته !!
بین مزدا ۳ وتویوتاکرولا و هیوندای النترا کدوم به نظر شما بهتره؟؟
ممنون ازنظراتتون

فقط تویوتا بخرید اگه می خواهید پشیمان نشوید.

در مورد ماشین های با عمر یکسال و کارکرد نسبتا بالا و قیمت مناسب،
مخصوصا برندهای مثل هیوندا، نیسان و تویوتا و..
حواستون باشه که احتمال زیادی وجود داره که ماشین قبلا متعلق به rental company بوده باشه.
اینکه حالا خرید ماشینی که rental بوده با قیمت مناسب کار درستی هست یا نه؟ بحثی است جدا.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora
سلام، من در هیوستن تگزاس هستم. یک ماشین لکسوس دست دوم سالم برای فروش میشناسم از بچه های ایرانی هست و ماشین و میخواد به یک ایرانی بفروشه با قیمت خوب. تو رنج $5000 تا اگر کسی مایل بود اطلاع بده لطفا. مرسی
Lexus, IS 300 SPORT
2002
137000 Milage
rdazimi@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان