کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلام به دوستان
اسماعیل جان فکر نمیکنم برای تک تک افراد خانواده فرم I-134لازم بشه البته من این رو از تجربیات دوستان 2009 میگم فقط برای فرد برنده چون بقیه از طریق اون دارن میرن.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
esmail نوشته: الهام عزیز ممنون از راهنمايي ات.فقط چندتا سوال دارم:
- اگر شما دی وی 2009 شرکت کردین و باید برگه مالیاتی 2008 رو می داشتین (که گفتین نداشتین) پس ما باید 2007 و 2008 و 2009 رو ببریم دیگه نه؟ (يعني يه سال قبلترش رو بايد 2010 هي ها ببرن)
- فرم آي 134 بايد حتمن روي يك برگه A4 پرينت بشه؟ يعني پشت رو باشه يا روي دو صفحه هم مي شه پرينت گرفت؟
- سوال دیگه این که ما 11000 هستیم. به نظرت از همین حالا بگیم اسپانسرمون فرمها و مدارک رو بفرسته؟ w2 هر سال نمی دونین کی میاد دست آمریکایی ها؟ می خوام بدونم اگر مثلا یه ماه دیگه فرمها و مدارک مالیاتی دست مون برسه آخرین برگه مالیاتی رو خواهیم داشت یا نه؟
- بعد اين كه من خانومم برنده شده. می خواستم بدونم کارت پایان خدمت منم باید ترجمه بشه؟ البته چون تو فرمهای اولیه گفتم سربازی نرفتم(معاف شدم) گفتم شاید کارت معافی لازم باشه.
خيلي خيلي ممنون از محبت شما و آقاي توكلي. مرسي كه براي دوستان وقت مي گذارين و كمك شون مي كنين.

سلام ببینید ماه april آخرین برگه مالیاتی صادر میشه الان april2009 تازه همه مالیات 2008 رو پرداخت کردند و تا april2010سال بعد همین برگه میشه آخرین برگه مالیاتی اسپانسر شما....پس اگر شما تا قبل از april 2010 مصاحبه برید همون هایی که گفتم رو باید ببرید ولی اگر بعدش برید باید 2007-2008-2009 رو ببرید
2- تو راهنمای فرم نوشته روی A4 پشت و رو پرینت بگیرید ولی مال من روی 2 برگه جدا پرینت گرفته شده بود و با خودکار مشکی هم پر شده بود اصلا سخت نمیگیرند خیالتون راحت باشه
3-به اسپانسرتون بگید اکتبر واستون بفرسته از الان زوده البته فرم از زمان امضا 1 سال اعتبار داره
4-شما کارت معافی رو ترجمه کنید وروز مصاحبه همراه خودتون ببرید هر چند که اصلا از ما و دوستان دیگه هم نخواستند ولی همراه داشتنش ضرر نداره
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: Jav3 ، elnaz295
الهام عزيز يك دنيا ممنون. خير ببيني. من دوباره اينستراكشن رو خوندم. توش اثري از دو برگه يا پشت رو بودن فرم آي 134 نديدم. فكر كنم اين فرم جديد اينستراكشنش فرق مي كنه. تو صفحه اول تو قسمت supporting evidence نوشته كه بايد شواهد زير هم كپي اش براي اسپانسر ضميمه بشه: A: نامه از بانكي كه اسپانسر حساب توش داره ، كه تاريخ باز كردن حساب، ميزان سپرده و بالانس فعلي(فكر مي كنم منظورش تراز بدهي و موجودي باشه) در اون ذكر شده باشه. B: نامه از كارفرما كه تاريخ و نوع استخدام، حقوق پرداختي و موقعيت شغلي از لحاظ موقتي بودن يا دائمي بودن توش ذكر شده باشه!! مي تونين فرم قديم و اينستراكشنش رو اينجا بگذارين تا مقايسه كنيم؟
تشکر کنندگان:
ببینید اون چیزایی که نوشته رو بی خیال بشید
فقط فرم I-134
برگه مالیاتی 1040یا W2
تشکر کنندگان:
servin عزيز. خوشبختانه و انشاالله تو توي اولين مصاحبه شونده ها هستي و در اين صورت ما مي تونيم اطلاعات خوبي ازت بگيريم ولي من وقتي دستورالعمل پر كردن فرم آي 134 رو خوندم به چيزهاي جديدي برخوردم كه توضيح دادم. بايد خيلي تحقيق كنيم و از بچه هاي سالهاي گذشته بخواهيم تا كمك مون كنن كه انشا الله با نقص مدارك مواجه نشيم چون كارمون رو به تاخير مي ندازه. حالا من منتظرم ببينم بچه هاي سالهاي قبل چي مي گن. من لينك فرمي رو كه ديدم(كه مي گن جديده و احتياج به نوتارايز شدن نداره) و دستورالعمل رو اينجا مي گذارم تا بچه ها ببينن. اميدوارم اطلاعات مون از ايني كه هست بيشتر بشه.
لينك فرم آي 134
http://www.uscis.gov/files/form/I-134.pdf
و لينك دستورالعمل پر كردن فرم
http://www.uscis.gov/files/form/i-134instr.pdf
تشکر کنندگان: seravin
الهام عزيز سعي مي كنم بي خيال نوشته هاي لينكي كه گذاشتم بشم ولي باور كن نمي تونم!!!! همش فكر مي كنم يه فرقهايي انگار با سال گذشته هست! البته اين ها رو كه مي خونم اينطوري مي شم. والا مي ترسم اسپانسرمون جا بزنه وقتي ببينه اين همه اطلاعات مي خوان آخه! خيلي خيلي معذرت مي خوام ولي فقط مي مونه رنگ لباس زير اسپانسر كه اين ها نمي خوان!!!! يه نامه از بانك و يه نامه از كارفرما و برگه هاي مالياتي و فرم و ... اگه اين لينك هايي كه گذاشتم سالهاي قبلش رو داشتيم مي تونستيم مقايسه كنيم ولي من لينكهاي سال قبل رو نتونستم پيدا كنم.
لطفن بچه ها لينك هايي رو كه گذاشتم بخونن و نظرشون رو بگن.
تشکر کنندگان:
دوست عزیزمن 10 روز پیش مصاحبه رفتم باور کنید نگرانی شما کاملا بیهوده هست
اصلا نیازی به پرینت حساب بانکی اسپانسر نیست شما همون برگه مالیاتی رو که ببرید میزان درامد اسپانسرتون رو نشون میده همچنین SSN اسپانسرتون در برگه مالیاتیش نوشته شده که تمام اطلاعات اون فرد رو نشون میده/
تشکر کنندگان: HAMEDMIM
سلام دوستان

میشه لینک یا مدرک قابل استناد برای لزوم "برگه مالیاتی 1040یا W2 " را برام مشخص کنید؟ میخوام برای اسپانسرم بفرستم.

شماره کیس: 2010AS00005000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس:-
تاریخ دریافت نامه دوم: -
تاریخ مصاحبه: -
تشکر کنندگان:
ببخشید میخواستم سوال بالا رو کامل کنم

میشه لینک یا مدرک قابل استناد برای لزوم "برگه مالیاتی 1040یا W2 " و همچنین نیاز به کپی citizenship را برام مشخص کنید؟ میخوام برای اسپانسرم بفرستم.

شماره کیس: 2010AS00005000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس:-
تاریخ دریافت نامه دوم: -
تاریخ مصاحبه: -
تشکر کنندگان:
کپی سیتیزن شیپ اسپانسر الزمی نیست
تشکر کنندگان: HAMEDMIM
الهام عزیز ممنون از محبتت و وقتی که برای ما می گذاری. باور کن من اصلن نمی خوام اعصاب دوستانی رو که تجربه دارن به هم بریزم. ولی می خوام حالا که دارم به اسپانسرم می گم چی ها لازم دارم برام بفرسته، از همه لحاظ مطمئن بشم. این اینستراکشن لعنتی فقط نگرانم کرده. تو اون قسمتی که گفتم و لینکش رو گذاشتم به این چیزا اشاره کرده بود. به هر حال خیلی خیلی ممنون از محبتت.
تشکر کنندگان:
سلام
بقیه رو چطور؟ میشه لینک یا مدرک قابل استناد برای لزوم "برگه مالیاتی 1040یا W2 " را برام مشخص کنید؟ میخوام برای اسپانسرم بفرستم.

ممنون
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
من با مشكل جديدي مواجه شدم. اسپانسر من برگه مالياتي اش دو نفره ست!! يعني tax خودش و شوهرش يكجا در برگه مالياتي اومده. حالا سوال من اين هست كه آيا هر دوي اونها بايد فرم آي 134 رو برامون پر كنن يا فقط يكي شون كافيه؟ حالا براي محكم كاري و اين كه درآمد جفت شون براي ساپورت ما كافي خواهد بود اگر دو نفره اسپانسر بشن مشكلي پيش نمياد؟ ممنون مي شم راهنمايي ام كنيد.
تشکر کنندگان:
اسپانسر من هم برگه مالیاتیش به اسم خودش و همسرش بود و در فرم I-134 اسم همسرش هم نوشته شده بود و در بند 11 که باید تعهد رو بنویسه به جای I نوشته بود we یعنی هر 2 نفر تعهد کردند که ضامن ما میشن ولی فقط 1 نفر امضا کرده بودو در ضمن نوترایز هم شده بود.
1 فرم کافیه...
تشکر کنندگان:
مرسي الهام عزيز
ببين توي فرم آي 134 فقط براي يه اسم جا هست. اين طور كه تو مي گي يعني توي فرم اسم هر دوشون نوشته شده بود؟ مي شه توضيح بدي كه فرم تو چطوري پر كرده بودن تا من هم براي اسپانسرم توضيح بدم؟ ممنون مي شم اگر زودتر جواب بدي. چون من ايميل زدم و گفتم جدا جدا پر كنن. حالا اگر بتوني توضيح بدي كه چطوري اسم هر دوشون اومده بوده توي فرم خيلي كمك بزرگي كردي. منتظرم. راستي همه جاي فرم هم I اومده و حتمن اسپانسرهاي تو هر دوشون به w تبديلش كردن. خواهش مي كنم سريع به من جواب بدين.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان