کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
ترو خدا زود جوابمو بدین بچه ها
من مجبورم سابورترمو عوض کنمو 1.اگر ادرسی که در فرم اول دادم برای زندگی و گرفتن گرین کارت ادرس سابورترم نباشه اشکالی داره؟
2.حتما باید به ایالت همان ادرس اول وارد شویم؟ به ایالت سابورترمان چی؟
یعنی میشه 3 گزینه(ایالت)متفاوت داشته باشیم:1.ادرس فرم اول 2.ادرس سابورتر 3.ادرس خودمان که با ادرسی که در فرم اول برای زندگی دادیم متفاوت شده باشه؟
حالا چیکار کنم باید این چیزارو ایمیل کنم براشون یا لازم نیست؟
لطفا کمکم کنید ناراحتم مرسی
تشکر کنندگان:
فرناز عزيز
هيچ مشکلي پيش نمياد، لازم نيست که محل زندگي شما با محل زندگي ساپورتر تون يکي باشه. اونا گرين کارت تون را به آدرسي که در فرم اول نوشته ايد مي فرستند. اما در مورد ايالت فکر مي کنم اگر بخواهي به ايالتي غير از اون چيزي که در فرم اول نوشتي وارد بشي ، تو هواپيما فرمي بهت ميدن که پر کني که ميتوني اون آدرسي را که مي خواهي بري در اون فرم تغيير بدي و مشکلي هم پيش نمياد.
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
تشکر کنندگان: Ashkan78
farnaz fahimi نوشته: سلام میشه فوری کمکم کنید لطفا
1.سابورتر بهتره فامیل باشه یا غریبم فرقی نداره؟?ok
2.باید حتما واسه دولت کار کنه؟
ممنونم

سلام
کسی که شما را ساپورت می کنه طبیعتا بهتر است فامیل باشه و درجه اول حساب می شه بهتر است اما اگر فامیل نبود هم خیلی ها بدون فامیل ویزا گرفتن اون هم خوبه و اصلا مهم نیست برای دولت کار کنه یا نه یک شهروند معمولی باشه فرقی نداره
تشکر کنندگان:
از تون ممنونمو همچنین از اقا بابک و الیزای عزیز
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان . من امروز فرم i-134 رو گرفتم و با کمال تعجب اسپانسرم فقط برگه مالیاتی 1040 سال 2008 رو که 17 صفحه است رو برام فرستاده . بهش گفتم بر گه های مالیاتی 2 سال قبل رو هم بده .بهم گفتش آخه 2007 و 2006 هم جمعا 34 صفحه میشه .من گیج شدم والا یعنی من اگه بخوام برگه مالیاتی 3 سال قبل اسپانسرم و ببرم باید 51 صفحه ضمیمه فرم i-134 کنم Smile این مدلشو تو مهاجر سرا ندیدم گفتم اینجا بنویسم شاید کسی سر در بیاره و یا برای آیندگان سرمشق بشه .....

تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
کسی می تونه بهم بگه اگه به جای ساپورتر مالی، بتونم پذیرش با بورس از دانشگاه بگیرم و بعد نامه پذیرش رو ارائه بدم ازم قبول می کنن یا نه؟
ممنون میشم جواب بدین
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان:
ALIREZA205 نوشته: سلام به همه دوستان . من امروز فرم i-134 رو گرفتم و با کمال تعجب اسپانسرم فقط برگه مالیاتی 1040 سال 2008 رو که 17 صفحه است رو برام فرستاده . بهش گفتم بر گه های مالیاتی 2 سال قبل رو هم بده .بهم گفتش آخه 2007 و 2006 هم جمعا 34 صفحه میشه .من گیج شدم والا یعنی من اگه بخوام برگه مالیاتی 3 سال قبل اسپانسرم و ببرم باید 51 صفحه ضمیمه فرم i-134 کنم Smile این مدلشو تو مهاجر سرا ندیدم گفتم اینجا بنویسم شاید کسی سر در بیاره و یا برای آیندگان سرمشق بشه .....

فرم ۱۰۴۰ دو صفحه بیشتر نیست، قطعاً سپنسرتون یه چیز دیگه براتون فرستاده.
شماره کیس: 2010AS87XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: می ۲۰۰۹
کنسولگری: تغییر از آنکارا به ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۵ جون ۲۰۰۹
تاریخ کارنت شدن کیس:دسامبر ۲۰۰۹
تاریخ دریافت نامه دوم:تا الان هم دریافت نکردم
تاریخ مصاحبه: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۰
تاریخ دریافت کلیرنس: بعد از ۶۴ روز
تاریخ دریافت ویزا :۲۸ مارچ ۲۰۱۰

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یه سوال داشتم ... آیا مهم است که چقدر قبل مصاحبه اسپانسر فرم I134 رو بفرسته ؟
البته میدونم که خود فرم جدید اعتبارش تا 5/31/2010 ، می خوام ببینم من که مصاحبه ام مثلا 5 6 ماه دیگه خواهد بود الان میتونم بگم اسپانسرم فرم رو بفرسته ؟(آخه الان ایرانه راحت میشه باهاش گیرش آورد)
راستی کپی گرین کارت لازمه ؟
تشکر کنندگان:
سلام به همگی دوستان عزیز،
1-اگر کسی نامه دوم را دریافت کرده اسکن آن را حتما بگذارد.
2- آیا بچه هایی که قرار است بروند مصاحبه، خبر دارند که فرم اسپانسر کماکان فرم I-134 است؟ اگر خبر دارند، از کجا؟
شماره کیس: 2010AS9XXX
تشکر کنندگان:
hamed_gh نوشته: سلام دوستان
یه سوال داشتم ... آیا مهم است که چقدر قبل مصاحبه اسپانسر فرم I134 رو بفرسته ؟
البته میدونم که خود فرم جدید اعتبارش تا 5/31/2010 ، می خوام ببینم من که مصاحبه ام مثلا 5 6 ماه دیگه خواهد بود الان میتونم بگم اسپانسرم فرم رو بفرسته ؟(آخه الان ایرانه راحت میشه باهاش گیرش آورد)
راستی کپی گرین کارت لازمه ؟

فکر کنم اعتبار فرم اسپانسر یک سالست.
کپی گرین کارت لازم نیست.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
svi نوشته: سلام به همگی دوستان عزیز،
1-اگر کسی نامه دوم را دریافت کرده اسکن آن را حتما بگذارد.
2- آیا بچه هایی که قرار است بروند مصاحبه، خبر دارند که فرم اسپانسر کماکان فرم I-134 است؟ اگر خبر دارند، از کجا؟
شماره کیس: 2010AS9XXX

1- هنوز کسی نامه دوم رو دریافت نکرده
2- بله کماکان فرم I-134 هستش.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
آیا اگر در جواب سوال 11 فرم I-134 جلوی I do not intend علامت زده شده باشد( توسط اسپانسر) برای متقاضی مشکلی ایجاد می شود؟
شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
تشکر کنندگان:
Taranehجان
تا اونجایی که من میدونم این که شما گقتین به معنی اینه که قصد ندارم......
فکر کم اسپانسر شما نمی خواسته هیچ گونه تعهدی در قبال شما بده
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: Taraneh
Taraneh نوشته: سلام به همگی
آیا اگر در جواب سوال 11 فرم I-134 جلوی I do not intend علامت زده شده باشد( توسط اسپانسر) برای متقاضی مشکلی ایجاد می شود؟

وقتی اسپانسر شما فرم I-134 رو پر میکنه بمعنی اینه که شما را ساپورت مالی کرده و اگه سوال 11 رو با I do not intend هم جواب بده بمعنی این نیست که شما رو ساپورت نمیکنه.
سوال 11 بمعنی قصد داشتن اسپانسر برای تعهدات بیشتر هستش که باید دقیقا مشخص کنه که در قبال شما چه امکانات اضافی رو متقبل میشه مثلا خونه، غذا، پول و غیره و مدتش رو هم ذکر کنه.
مطمئنا اون اسپانسری که سوال 11 رو با intend جواب میده و دقیقا امکاناتی رو که در اختیار شما قرار میده رو مشخص میکنه بهتر از اسپانسریه که با I do not intend جواب میده و هیچ امکاناتی رو در قبال شما تعهد نمیکنه.
پیشنهاد من برای شما اینه که اگه براتون امکان داره نسبت به تهیه برگه تمکن مالی اقدام کنید تا با خیال راحت به مصاحبه برید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: Taraneh ، sam_hash
من هم با سراوین موافقم
به زبون ساده فرقش مثل بیمه شخص ثالث و بیمه کامل می مونه Big Grin
اصل فرم بر اساس اینه که اسپانسر اگر شما به کمک دولت نیازمند بشید پرداخت مبلغ هزینه شده رو تقبل می کنه.
در ضمن این فرم برای مقاصد دیگر مثل درخواست ویزیت ویزا برای دوستان یا افراد خانواده هم استفاده میشه و اون قسمت معمولا برای این منظوره
شماره کیس: 2010AS00002xxx
نامه قبولی: می 2009
کنسولگری: Abu Dhabi
نامه دوم : سپتامبر 2009
مصاحبه: 6 اکتبر 2009
ویزا: روز مصاحبه
سفر به آمریکا: 29 اکتبر 2009
دریافت گرین کارت: 13 نوامبر 2009
CoolCool
تشکر کنندگان: seravin ، sh-b ، Taraneh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان