کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هرچه می خواهد دل تنگت بگو
(2010-05-23 ساعت 23:09)ساشا نوشته:  اسم این تاپیک باعث شد من بیام اینجا و اینا رو بنویسم ....

خیلی دلم گرفته .... جایی بهتر از مهاجرسرا واسه زدن حرفام پیدا نکردم ... امشب از تمام کسانی که حتی ذره ای تعارف کمک کردن، اونم بصورت شابدوالعظیمی زده بودند جواب منفی گرفتم ..... اونم بصورت ناخوشایند جوری که می دونی دارن می پیچوننت ....
رفتن بسوی سرنوشتی نامعلوم اصلا چیز جالبی نیست....
میشه واسم دعا کنین؟....

خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری

امیدوارم راه بهتری رو برای رسیدن به خواستت پیدا کنیSmile
تشکر کنندگان: ساشا ، Monica
اين حرف رو به عنوان Glum مهاجرسرا مي زنم كه هم ملت به ماهيت من پي ببرن، هم لحظاتي لبخند به لب دوستان بشينه، به خصوص ساشاي عزيز:

خدا گر ز حكمت ببندد دري
زند بر درش قفل محكمتري!!!

(2010-05-24 ساعت 00:18)ata_ata نوشته:  خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری

امیدوارم راه بهتری رو برای رسیدن به خواستت پیدا کنیSmile
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Soofia ، atm849 ، ساشا ، Monica ، mehran61
(2010-05-23 ساعت 23:09)ساشا نوشته:  اسم این تاپیک باعث شد من بیام اینجا و اینا رو بنویسم ....

خیلی دلم گرفته .... جایی بهتر از مهاجرسرا واسه زدن حرفام پیدا نکردم ... امشب از تمام کسانی که حتی ذره ای تعارف کمک کردن، اونم بصورت شابدوالعظیمی زده بودند جواب منفی گرفتم ..... اونم بصورت ناخوشایند جوری که می دونی دارن می پیچوننت ....
میشه واسم دعا کنین؟....

هر وقت دلت میگیره مطمئن باش اتفاقای خوبی در انتظارته.
فقط باید صبر کنی و امیدت و از دست ندی.
آرزو کن...امیدوار باش
تشکر کنندگان: Monica ، hvm ، سارا کوچولو ، mehran61 ، ساشا ، laili ، mohajerusa2011
(2010-05-22 ساعت 12:37)keivan نوشته:  
(2010-05-22 ساعت 12:04)mehran61 نوشته:  کیوان جان برادر من به خدا اشتباه می کنی عزیزم. نمی خوام باب نصیحت و این جور حرفا رو باز کنم چون خودم اصلاً خوشم نمیاد ولی آخه اینجوری هم که نمیشه! تو هر 1000 نفر 9 نفر برنده میشن تازه همم ویزا نمیگیرن خب با این شرایط چقدر از زندگیمون رو باید بر اساس قبولی لاتاری برنامه ریزی کنیم؟! به خدا اگه یه کم فکر کنی و از احساساتت فاصله بگیری دیگه همه چیز رو به خاطر لاتاری نمی بازی. حرفی توش نیست قبول شدن در لاتاری میتونه زمین و آسمون زندگی یه آدم رو عوض کنه ولی قبول شدن در لاتاری نه شرکت کردن در لاتاری. شما خودت بشین محاسبه کن ببین احتمال قبولی تو 10 سال چقدره؟ نه درصد!!! تازه اگه کسی ده سال شرکت کنه احتمال قبولیش اینقدر میشه. خب با این اوصاف نمیشه که بر اساس لاتاری برنامه ریزی کرد. نمی خوام ناامیدت کنم ایشاا... همین امسال برنده شی اما با حرف هایی که میزنی احتیاج به یک تلنگر داری تا یه بار دیگه در مورد همه چیز تجدید نظر کنی. ارادتمند مهران.

آقا مهران، شما لطف کن نوع سازت رو مشخص کن من کمر درد گرفتم هی نوع رقصم رو عوض کردم Big Grin تو چند صفحه قبل یه پست خفن زدم که بابا بیخیال لاتاری این حرفا چیه برید زندگی کنید پست #82 ، شما اومدی گفتی کالیبراسیون دل شماها به این تاپیک نمیخوره (ر.ک #97) و میزان گشودگیش زیاده!
حالا اومدم بعد بوقی دلمو با سنجدولوژی تنگش کردم متناسب با فضای تاپیک، شما اومدی عدد و رقم تحویلم میدی. من خودم ته آمار و استاتستیک ام، 9 سال پیاپی بدون نفس کشیدن وسطش لاتاری شرکت کردم گور بابای قوانین احتمال هر سال هم تابع امید ریاضیم به صفر نزدیک تر میشه. Big Grin
Wink فقط میخواستم گرو کشیم با خدا رو یه جا مکتوب کنم بعداً دبه نکنه که تو که نگفتی وگرنه 10 تا نامه از KCC و ناسا و سیسکو برات میفرستادم.
Big Grin ههههههههه!!!!! هههه!!! Smile) Keivan یه چیزی بگم ؟ شما خیلی بانمکین ! Big Grin اصلا نوشته هات خنده س ... خیلی خوب بود ! دپ بودم سر این لاتاری کوفتی ...روحیه ام عوض شد ,,, فک کنم شما از همه ما مستحق تری , بابا 9 سال یه عمره ! ایشالا خدا دستتو بگیره Big Grin امروز آمار پست چی منطقه پستی مون رو که این جور نامه ها (نامه های پست شده از خارج با پست معمولی ) رو هم می بره ,گرفتم و باهاش تلفنی حرفیدم ! قرار شده اگه نامه ای بود تحویل خودم بده حتما! گفت نامه ای در رابطه با لاتاری هنوز دستش نیومده !!!!!!!!!!!! وای خدا !امروز رفتم کف پارکینگمون دم درش نشستم و لای در رو با عشق نگاه می کردم Big Grin و منتظر یه چیزی بودم که از اونجا بیفته پایین ...
(2010-05-24 ساعت 01:51)shabgard25 نوشته:  

میشه واسم دعا کنین؟....

هر وقت دلت میگیره مطمئن باش اتفاقای خوبی در انتظارته.
فقط باید صبر کنی و امیدت و از دست ندی.

مطمئن باش اگه خدا چیزی رو واست بخواد ,خودش همه مشکلات رو از سر راهت بر می داره یا کمکت می کنه که قدم هات محکم تر شه و تو چاله نیوفتی و نیازی به کمک بنده ش پیدا نکنی ! اگه اتفاقی بخواد بیفته ,حتما می افته و هیچ چیز و هیچ کس هم نمی تونه مانعش بشه ! چه کسی باشه کمکت کنه چه نباشه ... سرنوشت نامعلوم (آینده ی نامعلوم ) رو هم خیلی خوب می فهمم ! اما امید و توکل همه چی رو درست می کنه !برات آرزوی موفقیت می کنم
[font=Arial] IN GOD WE TRUST [/font]
تشکر کنندگان: ساشا ، lighthouse
(2010-05-24 ساعت 15:51)Parandeye Mohajer نوشته:  Big Grin ههههههههه!!!!! هههه!!! Smile) Keivan یه چیزی بگم ؟ شما خیلی بانمکین ! Big Grin اصلا نوشته هات خنده س ... خیلی خوب بود ! دپ بودم سر این لاتاری کوفتی ...روحیه ام عوض شد ,,, فک کنم شما از همه ما مستحق تری , بابا 9 سال یه عمره ! ایشالا خدا دستتو بگیره Big Grin امروز آمار پست چی منطقه پستی مون رو که این جور نامه ها (نامه های پست شده از خارج با پست معمولی ) رو هم می بره ,گرفتم و باهاش تلفنی حرفیدم ! قرار شده اگه نامه ای بود تحویل خودم بده حتما! گفت نامه ای در رابطه با لاتاری هنوز دستش نیومده !!!!!!!!!!!! وای خدا !امروز رفتم کف پارکینگمون دم درش نشستم و لای در رو با عشق نگاه می کردم و منتظر یه چیزی بودم که از اونجا بیفته پایین ...

خواهش میکنم. ولی جدی چون آدرس خونه قبلی رو داده ام هر روز که از اونجا رد میشم سعی میکنم خودم رو خم کنم تا وسط حیاط قبلی رو دید بزنم همین روزاس که سر اینکار یه تصادف اساسی بکنم. باور کنید کار سختیه هم رانندگی هم خم شدن پشت فرمون برای تنظیم زاویه دید از وسط خیابون! چه زجرهایی که به خودم نمیدم! از اون جالب تر موضوع صندوق پستیه هر سال تمدیدش اینقدر طول میکشید که از این لیبل های "چرا پول تمدید صندوق رو نمیدی؟" میچسبوندن در صندوق، حالا امسال هر روز میرم میپرسم نامه تمدید صندوق نیومده ؟؟ مسئول پست منطقه شاکی شده Big Grin
یه چند روزم نیومدم به امید اینکه شمارش معکوس ATM یه تحول زیادی کرده باشه. الان فهمیدم که فقط 2 روز گذشته Sad
شما هم که روحیت فاجعس ! لای در رو با عشق نگاه میکنی ؟ خوب شاید نامه رو از جای دیگه بندازه تو! شما همه جا رو با عشق نگاه کن Big Grin دیدی وقتی منتظر SMS خاص ( Cool از اون SMS که واردین ) هستی همش بانک ملت و فروشگاه آدیداس برات تبلیغ میفرسته. موقعی که منتظر زنگش هستی ( Cool ) هی شماره تو اشتباه میگیرن ؟به نظر من شما پشت در عاشقونه نشین طبق استقرای بالا احتمالا یه راننده (زن محتملاً) با ماشین میکوبه به در خونه شما، به جای اینکه یه "چیزی از اونجا بیفته پایین" در میفته روت ! Big Grin
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: nasr ، elhaaam ، Parandeye Mohajer ، honareirani ، lighthouse
من تازه امروز متوجه شدم، تو آپارتمانمون دزد داریم، اصلا تهمت نمی زنم
120% مطمئنم ، اگه فعلا کاری نمی کنم می خوام ببینم واقعا قبول می شم
تو لاتاری و تا تیر صبر میکنم، اگه برنده شده بودم و نامه ام اومده بود و کسی
بر داشته بود (همون خانوم دزده!!!!) من می دونم و اون و یک ساختمان که تو
سرشون خراب می شه
من الان رسما بر این عقیده ام که یا تا حالا نامه ای نیومده برام یا اومده و غیب شده
ویا این که اصلا هرگز امسال نمیاد !!!
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، payam_prz ، mehran61 ، honareirani ، lighthouse
(2010-05-24 ساعت 17:01)shervin1988 نوشته:  
(2010-05-24 ساعت 16:52)Zero نوشته:  من تازه امروز متوجه شدم، تو آپارتمانمون دزد داریم، اصلا تهمت نمی زنم
سرشون خراب می شه
من الان رسما بر این عقیده ام که یا تا حالا نامه ای نیومده برام یا اومده و غیب شده

زیاد فیلم میبینی
نه؟
world of war

حداقل یه فیلمی می نوشتی ربط داشته باشه
بعدا چه ربطی به فیلم دیدن داره، اینکه یکی هرچی نامه اس
ور میداره و بعد ها لاشه اش رو تو سطل آشغالی جایی پیدا می کنی
شما که در جریان وضعیت من نیستی الکی داستان ننویس !!!
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، usa.lover
(2010-05-24 ساعت 16:52)Zero نوشته:  من تازه امروز متوجه شدم، تو آپارتمانمون دزد داریم، اصلا تهمت نمی زنم
سرشون خراب می شه
من کاملا شما رو درک می کنم و یه جورایی با شما هم دردم.
ایشا الله که این یکی نامه از دست همسایه های نامهربون دور بمونه!Wink
آرزو کن...امیدوار باش
تشکر کنندگان: Zero
اصلا نامه رو برداشته باشن مهم نیست.اون نامه محتوای خاصی نداره که.این قدر حساس نباشین ... بابا Con Number دارین
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
پستچی که برای ما میاد یه آقای باحال و با صفایی هست که باهام رفیقه...
جداً اگر نامه ام رو خودش آورد، یک تراول 50 تومانی بهش هدیه میدم...

صفر جان Big Grin آپارتمان نشینی همین مشکلات داره دیگه...امیدوارم در آمریکا یک خونه ویلایی شیک و تر و تمیز گیرتون بیاد و صفا کنید و هیچگاه نگران صندوق پستی در خونه تون نباشید... Wink
تشکر کنندگان: hvm ، mehran61 ، honareirani
دوستان خوبم سلام
من هم مثل خیلی از اعضای سایت دنبال یک تاپیکی میگردم که کل جریان لاتاری پس از قبولی رو کامل توضیح داده باشه که ندیدم.
یکی از دستام هم به ما رو به تایپیک MILAD ارجاع داده که اونم قدیمی هستش و نمیدونم میشه روش حساب کرد یا نه چون به عنوان مثال میگه در بند سوم:-(((((( رسيدن بسته پستي از آمريکا که مبني بر برنده شدن شخص در لاتاري مي باشد که اين نامه حاوي فرم DS-230 مي باشد که در آن بايد مشخصات خواسته شده را پر کرد و همراه با شماره کيس نامبر ازطريق پست به KONTAKY CONSOLAR CENTER ارسال کرد ))))))) که متوجه این نامه نمیشوم.
چون ظاهرا در نامه ای که به دست بستگان من در الاباما رسیده فرمی در کار نبوده.

خلاصه سرتون درد نیارم خلاصه کاری برای برندگان 2011 نداریم.

ممنون میشوم اگر یاری کنید یا منابع دیگری رو معرفی کنید.

با سپاس فراوان از همه شما دوستان خوبم.
تشکر کنندگان:
روزی دو مرد جوان نزد استادی آمدند و ازاو پرسیدند:

" فاصله بین دچار یک مشکل شدن تا راه حل یافتن برای حل مشکل چقدراست؟" استاد اندکی تامل کرد و گفت:

"فاصله مشکل یک فرد و راه نجات او از آن مشکل برای هر شخصی به اندازه فاصله زانوی او تا زمین است!"

آن دو مرد جوان گیج و آشفته از نزد او بیرون آمدند و در بیرون مدرسه با هم به بحث و جدل پرداختند. اولی گفت:" من مطمئنم منظور استاد معرفت این بوده است که باید به جای روی زمین

نشستن از جا برخاست و شخصا برای مشکل راه حلی پیدا کرد. با یک جا نشینی و زانوی غم در آغوش گرفتن هیچ مشکلی حل نمی شود. "

دومی کمی فکر کرد و گفت:" اما اندرزهای پیران معرفت معمولا بارمعنایی عمیق تری دارند و به این راحتی قابل بیان نیستند. آنچه تو می گویی هزاران سال است که بر زبان همه جاری است و

همه آن را می دانند. استاد منظور دیگری داشت." اآندو تصمیم گرفتن نزد استاد بازگردند و از خود او معنای جمله اش را بپرسند. استاد با دیدن مجدد

دو جوان لبخندی زد و گفت:

" وقتی یک انسان دچار مشکل می شود. باید ابتدا خود را به نقطه صفربرساند. نقطه صفر وقتی است که انسان در مقابل کائنات و خالق هستی زانو می زند و از او مدد می جوید.

بعد از این نقطه صفر است که فرد می تواند برپا خیزد و با اعتماد به همراهی کائنات دست به عمل زند. بدون این اعتماد و توکل برای هیچ مشکلی راه حل پیدا نخواهد شد. باز هم می گویم فاصله بین مشکلی که یک انسان دارد با راه چاره او ، فاصله بین زانوی او و زمینی است که برآن ایستاده است
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: Parandeye Mohajer ، hamid123 ، mehran61 ، shabgard25 ، ابی22
(2010-05-24 ساعت 20:40)loveusa2010 نوشته:  دوستان خوبم سلام
من هم مثل خیلی از اعضای سایت دنبال یک تاپیکی میگردم که کل جریان لاتاری پس از قبولی رو کامل توضیح داده باشه که ندیدم.
یکی از دستام هم به ما رو به تایپیک MILAD ارجاع داده که اونم قدیمی هستش و نمیدونم میشه روش حساب کرد یا نه چون به عنوان مثال میگه در بند سوم:-(((((( رسيدن بسته پستي از آمريکا که مبني بر برنده شدن شخص در لاتاري مي باشد که اين نامه حاوي فرم DS-230 مي باشد که در آن بايد مشخصات خواسته شده را پر کرد و همراه با شماره کيس نامبر ازطريق پست به KONTAKY CONSOLAR CENTER ارسال کرد ))))))) که متوجه این نامه نمیشوم.
چون ظاهرا در نامه ای که به دست بستگان من در الاباما رسیده فرمی در کار نبوده.

خلاصه سرتون درد نیارم خلاصه کاری برای برندگان 2011 نداریم.

ممنون میشوم اگر یاری کنید یا منابع دیگری رو معرفی کنید.

با سپاس فراوان از همه شما دوستان خوبم.

سلام
تا سال پش فرم ها توی پاکت بود. از امسال هیچ فرمی ارسال نشده و فرم ها رو میتونی از سایت http://dvselectee.state.gov دانلود کنی. تو همین سایت 4 تا step عنوان شده که مسیر کلی شماست. کار خاصی هم نیست در مرحله اول پر کردن درست فرم ها و پست کردن اون هاست. حالا اگه در مورد بند خاصی تو فرم ها اشکال داشته باشید میتونید رو کمک دوستان حساب کنید. مسلما هیچ کس نمیتونه تمام حالات ممکن رو برای پر کردن فرم ها بدونه و یک مرجع کامل براش بنویسه. بهتره مورد به مورد اگر کسی مشکل داشت موضوع رو مطرح کنه و دیگران با تجربیات قبلیشون پاسخ بدهند.
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان:
به نام خداوندی که داشتن او جبران تمام نداشته های من است
ثبت نام: 2009/6/اکتبر
كيس نامبر: 2011ASxxx
دريافت نامه اول:امروز انشاالله
محل دریافت : تهران - در خونه
خداوندا تنها امید من برای موفقیت تو هستی

امضای زیبایی است
با تشکر
تشکر کنندگان: Soofia ، honareirani ، mohajerusa2011
سلام بچه ها از ايران تقريبا چقدر شركت كننده هست بنظرتون؟
وقتي من رفتم عكاسي گفتم برا گرين كارت (2011) عكس ميخوام گفت اين گرين كارت چيه بازارش بين همه مردم از عيد به بعد گرم شده من امسال عكاس شدم و اين كلمه رو شنيدم .گفتم مگه خيليا ميان عكس ميگيرن اونم از عيد؟ گفت فراوون هر كي از دم در عكاسي مياد تو خانوادگي ميشينن عكس ديجيتال برا گرين كارت ميخوان. مثل اينكه شركت كننده خيلي زيادتر شده مخصوصا امسال
تشکر کنندگان: honareirani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان