کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هرچه می خواهد دل تنگت بگو
یه چیزی بگم برای اینایی که اینقدر استرس دارند و منتظرند.
هیچ وقت زندگیتون رو بر پایه یه قمار نزارید. همه 100% احتمال بدید که اسمتون در نمیاد مگه اینکه خلافش ثابت بشه.
تا هفته پیش من هم مثل شما فکر می کردم ولی اتفاقی افتاد که باعث شد بشینم به کل ماحرا درست فکر کنم. نتیجه آخرش این بود که گرین کارت که هیچی برای به دست آوردن هر چیزی باید خدا بخواد ، همه میانبرهای زندگی وسطش باتلاق و دام داره.
نمیخوام بگم که گرین کارت دیگه برام ارزش نداره و دایورتش کردم، نه. ولی دیگه منتظرش نیستم. اومد که اومد نیومد هم ادامه زندگی. خدا هیچ وقت گل بدون خار دستت نمیده. خودم تا حالا 9 سری شرکت کردم. ولی هیچ بار به اندازه الان آروم و ریلکس نبودم. شاید به خاطر این باشه که تا حالا اینقدر از بالا به موضوع نگاه نکرده بودم.
نامه های ایران هم که شروع نشده پس هنوز برای همه شانس هست. به اندازه امید داشته باشید (1%) نه بیشتر. 99% زندگی قبلی رو ادامه بدید. چون با دعا و نذر و نیاز و انرژی مثبت هیچ چیز تو این دنیا عوض نمیشه، اگه قرار بود بشه این همه مریض و آدم مشکل دار که دارند با همه سلول های بدنشون دعا می کنند وجود نداشتند و همه خوب شده بودند. سال پیش نه به خاطر خود گرین کارت آمریکا بلکه برای مسئله دیگه ای برام خیلی مهم بود که ببرم. اینقدر روی این موضوع انرژی گذاشته بود که حد نداشت. لحظه ای مزخرف تر از اون نیست که با این همه امید رو سایت عبارت "شما انتخاب نشدید" رو ببینید. ایمانتون از همه چی ، من جمله از خدا بین میره. گرین کارت یا هر چیزی که قراره با اون بدست بیارید ارزش این رو نداره که آدم ایمانش رو به کمک خدا، از دست بده.
بقیه اش رو هم خود دانید اگه دوست دارید دم در خونه کمپ بزنید. به مامور پست شیرینی بدید. خودتون رو هم حلق آویز کنید شانستون بیشتر از 1% نمیشه.
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، jayjay ، laili ، hvm ، honareirani ، payam_prz ، lexington
(2010-05-15 ساعت 12:35)keivan نوشته:  یه چیزی بگم برای اینایی که اینقدر استرس دارند و منتظرند.
هیچ وقت زندگیتون رو بر پایه یه قمار نزارید. همه 100% احتمال بدید که اسمتون در نمیاد مگه اینکه خلافش ثابت بشه.
تا هفته پیش من هم مثل شما فکر می کردم ولی اتفاقی افتاد که باعث شد بشینم به کل ماحرا درست فکر کنم. نتیجه آخرش این بود که گرین کارت که هیچی برای به دست آوردن هر چیزی باید خدا بخواد ، همه میانبرهای زندگی وسطش باتلاق و دام داره.
نمیخوام بگم که گرین کارت دیگه برام ارزش نداره و دایورتش کردم، نه. ولی دیگه منتظرش نیستم. اومد که اومد نیومد هم ادامه زندگی. خدا هیچ وقت گل بدون خار دستت نمیده. خودم تا حالا 9 سری شرکت کردم. ولی هیچ بار به اندازه الان آروم و ریلکس نبودم. شاید به خاطر این باشه که تا حالا اینقدر از بالا به موضوع نگاه نکرده بودم.
نامه های ایران هم که شروع نشده پس هنوز برای همه شانس هست. به اندازه امید داشته باشید (1%) نه بیشتر. 99% زندگی قبلی رو ادامه بدید. چون با دعا و نذر و نیاز و انرژی مثبت هیچ چیز تو این دنیا عوض نمیشه، اگه قرار بود بشه این همه مریض و آدم مشکل دار که دارند با همه سلول های بدنشون دعا می کنند وجود نداشتند و همه خوب شده بودند. سال پیش نه به خاطر خود گرین کارت آمریکا بلکه برای مسئله دیگه ای برام خیلی مهم بود که ببرم. اینقدر روی این موضوع انرژی گذاشته بود که حد نداشت. لحظه ای مزخرف تر از اون نیست که با این همه امید رو سایت عبارت "شما انتخاب نشدید" رو ببینید. ایمانتون از همه چی ، من جمله از خدا بین میره. گرین کارت یا هر چیزی که قراره با اون بدست بیارید ارزش این رو نداره که آدم ایمانش رو به کمک خدا، از دست بده.
بقیه اش رو هم خود دانید اگه دوست دارید دم در خونه کمپ بزنید. به مامور پست شیرینی بدید. خودتون رو هم حلق آویز کنید شانستون بیشتر از 1% نمیشه.

منم یه مدت سنگین رفته بودم تو کف این ماجرا، گفتم قبلا
واقعا خواب و بیداری همه چی رو نامه می دیدم ولی درست
حسابی که بهش فکر کردم دیدم بهتره اینقدر امید بیخود ندم
به خودم، الانم محکم چسبیدم به زندگیم، شد خدا رو شکر می کنم
نشدم بازم ناامید نمی شم چون سطح توقع خودم در حد اونموقع نیست
و باز واسه سال بعدش ثبت نام می کنم
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان: cky ، honareirani
احتمال و شانس هست.ولی نه اون قدر که زندگیتونو فکرتون رو بذارین پاش!بهترین لحظه های زندگی وقتی اتفاق میافته که شما حتی فکرش رو هم نمی کردید ...
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: elhaaam
[font=Arial]I win DV2011 آره من بردم آره آره آره بچه ها بالاخره خواب بردن رو دیدم من[/font]
2013 I WIN
تشکر کنندگان:
بچه ها منم با شما موافقم منم الان حدود ۱۰ روزی هست که دیگه مثل قبل به گرین کارت فکر نمیکنم.با اینکه ساله اول ثبت نامم هست و ذوقو شوق زیادی داشتم اما نمیدونم چرا الان که حساسترین وقت توی مدّت این ۸-۹ماه اعلام نتیجه هاست از همیشه بیخیال ترم!پیش خودم فکر می‌کنم حیف عمر جوونیم نیست که الکی‌ به امید یه تیری در تاریکی‌ حروم کنم و تمام لحظاتم رو فقط در فکر قبولی بگذرونم!؟فکر می‌کنم منطقی‌ فکر کنم بهتر از اینه که رویائی باشم. به قول cky عزیز بهترین اتفاق ها وقتی‌ میفتن که ادم انتظارشو نداره شاید بی‌خیالی واسه ادم بیشتر خوش شانسی بیاره!
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: elhaaam
دوستان عزیز سایت وزین مهاجرسرا
تا قبل از اعلام قبولی ها با خودم فکر می کردم حتما قبولم و حتی به همسرم گفتم برو ایران من می مونم تا جواب نامه بیاد ( چون آدرس اینجا رو دادم )
اما چند وقتی که گذشت اصلا حس و حال سابق و ندارم و احتمالا تا دو سه هفته دیگه خودم هم بیام ایران
فوق فوقش در بهترین حالت نامه میاد و می مونه پشت درب یا که گم می شه در هر صورت می شه در سایت چک کرد که اون رو از ایران هم می شه پیگیری کرد
یه چیز و بارها گفتم باز هم می گم
یه ضرب المثل امریکایی می گه : خوش بین باشید به بهترین شرایط اما برنامه ریزی کنید برای بدترین شرایط
لاتاری شد که چه خوب ، نشد هم فدای سر ، من برنامه زندگیم رو با قبول نشدن در لاتاری ریخته ام حالا شد و قبول شدیم هم خب یه برنامه دیگه کاری نداره که
همچنین اصلا هم به انرژی مثبت و دعا و نذر و نیاز اعتقاد ندارم
خداوند در قرآن می فرماید : ای بنده ما ، من بهتر می دونم چی بدردتون می خوره پس الکی اصرار نکن که من صلاح شما را بهتر از خودتون می دونم
امریکا تضمین خوشبختی نیست بلکه اون هم سختی های خودش و داره که همه ما می دونیم و به تن می خواهیم بخریم
حرف آخر :
دوستان بسپرید به روزگار ، به خدا ، به شانس یا اقبال ، علی رغم تلاش ما بخواد بشه می شه نخواد هم . . .
یا حق
خداوندا، مگذار آنچه را که حق مي دانم،به خاطر آنچه که بد مي دانند، کتمان کنم

تشکر کنندگان: cky ، mercedeh ، hvm ، honareirani ، mehran61
می بینم که باعث تغییرات شگرف در نگرش بچه های این سایت شدم Big Grin

خوب شد زیاد آتیش پستم رو زیاد نکردم، وگرنه الان همه پرینت کانفرمیشن رو پاره میکردن میریختن دور ! Big Grin
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: hvm ، honareirani
(2010-05-16 ساعت 00:40)keivan نوشته:  می بینم که باعث تغییرات شگرف در نگرش بچه های این سایت شدم Big Grin

خوب شد زیاد آتیش پستم رو زیاد نکردم، وگرنه الان همه پرینت کانفرمیشن رو پاره میکردن میریختن دور ! Big Grin

نه کیوان عزیز من الان چند روزه که دیگه بی خیال شدم اما اینجا چیزی نمیگفتم چون میدیدم بچه ها خیلی‌ امیدوارن و نمی خواستم ضد حال بزنم اما الان که دیدم بعضی ها با من همفکرن منم حرف دلمو زدمWink
امیدوارم امید هیچکس نا امید نشه
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: hvm ، honareirani
امیدوار بودن با اینکه مبنای زندگیتو بذاری رو احتمالات فرق می کنه. شما میتونی کارهایی که لازمه انجام بدی و به لاتاری هم امید داشته باشی. نه اینکه دستتو بذاری زیره چونه و منتظره جواب لاتاری باشی و بعد از اینکه قبول نشدی بشینی فکر کنی که چیکار باید بکنی. مهم این هست که به سمت هدف حرکت کنی ولو با سرعت کم ولی هیچ وقت نایستی
تشکر کنندگان: sh-b ، hvm ، Behinaz ، elhaaam
درود بر همه
منم فعلا که لاتری رو بیخیال شدم و جای همگی تون خالی اومدم شیراز یه هوایی بخوریم و گشتی تو این بهشت خودمون بزنیم.
جاتون خالی هوا خنک و عالی و همه جا هم سرسبز و دوست داشتنی.
فقط یه چیزی کمه که اونم شر.اب شیرازهست که نمیدونیم از کجا اوریجینالش رو پیدا کنیم!! Big Grin
تنها چیزی هم که حسابی حالم رو گرفت این بود که دیگه هیچی از تخت جمشیدمون نمونده! هیچی ِ هیچی...
تشکر کنندگان: atm849 ، mehran61 ، R.F ، ADONIS ، lexington
(2010-05-16 ساعت 18:54)honareirani نوشته:  درود بر همه
منم فعلا که لاتری رو بیخیال شدم و جای همگی تون خالی اومدم شیراز یه هوایی بخوریم و گشتی تو این بهشت خودمون بزنیم.
فقط یه چیزی کمه که اونم شر.اب شیرازهست که نمیدونیم از کجا اوریجینالش رو پیدا کنیم!! Big Grin
تنها چیزی هم که حسابی حالم رو گرفت این بود که دیگه هیچی از تخت جمشیدمون نمونده! هیچی ِ هیچی...

یعنی چی هیچی از تخت جمشید نمونده؟

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان: honareirani
(2010-05-16 ساعت 19:00)Behinaz نوشته:  

یعنی این که همه اش رو دزدیدن و بردن!!!
من نمیدونم این تخت جمشیدی که تا چند سال پیش این همه سرستون داشت الان کجا رفتن اینها؟! یا شاید هم قهر کردن!!!
تشکر کنندگان: elhaaam ، R.F ، lexington
شاید تخت جمشید رو برداشتن بردن یه جای دیگه و اینجا هم یه ماکت نصفه نیمه از تخت جمشید بوده!!
البته یه تئوریه دیگه هم اینه که کلا ما تخت جمشید نرفتیم و توهم زدیم!!!
تشکر کنندگان: elhaaam ، ADONIS ، lexington
خیلی متاسفم خیلی
تخت جمشید مکان مقدسی هست اگر در تاریخ بنگریم ،نمونه اش را در کمتر مکانی می توان یافت
فقط از لحاظ رسیدگی به کارگران و خانواده هاشون فکر کنم الان هم که قرن 21 باشه چنین قوانین و مهربانی در قبال هیچ کارگری در هیچ کجای دنیا نداشته باشیم
تخت جمشید مکان مقدسی هست
این وظیفه ماست که به نسل آینده تخت جمشیدی که دیگر وجود نخواهد داشت را یادآور شویم
خدایا ریشه هر چی . . . را از سرزمین پارسیان بردار
آمین
یا حق
خداوندا، مگذار آنچه را که حق مي دانم،به خاطر آنچه که بد مي دانند، کتمان کنم

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani ، lexington
(2010-05-16 ساعت 19:04)honareirani نوشته:  
(2010-05-16 ساعت 19:00)Behinaz نوشته:  

یعنی این که همه اش رو دزدیدن و بردن!!!
من نمیدونم این تخت جمشیدی که تا چند سال پیش این همه سرستون داشت الان کجا رفتن اینها؟! یا شاید هم قهر کردن!!!

همش رو کندن ، بردن جاش گلدون گذاشتن !!
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mercedeh ، honareirani ، lexington

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان