کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هرچه می خواهد دل تنگت بگو
شايد راننده تاكسيه مي فهميده بوده چه پاكت مهميه!

اما پاكت من هم داستان جالبي داشت.

من آدرس خونه يكي از آشنايان رو در لندن داده بودم. خونه اين عزيز در محله اي از لندن به نام Wimbledon هست كه هر ساله اونجا مسابقات تنيس مهمي به همين نام برگزار مي شه. در موقع برگزاري اين مسابقات،‌ خونه هاي اون محل رو مي شه به قيمت خوبي براي كوتاه مدت اجاره داد به توريست هايي كه براي ديدن مسابقات ميان.

دست بر قضا، رسيدن نامه من مواجه مي شه با برگزاري مسابقات تنيس و اين آشناي ما هم براي اين كه پولي به جيب بزنه، خونه رو در طي مسابقات اجاره مي ده به يه آمريكايي عشق تنيس و به خونه مادر زنش پناهنده مي شه.

چه دردسرتون بدم ... بعد از چند روز كه مي خواد به مستأجر آمريكايي سر بزنه ببينه زنده هست يا مرده، يارو مي گه يه سري نامه اومده برات و يه دسته نامه مي ده بهش. آشناي من مي بينه با يه دسته نامه تبليغاني و بروشور رنگارنگ شركت هايي كه همه ميخوان كالا يا خدماتي رو بهش غالب كنند مواجه هست و به سمت سطل زباله مي ره. اين در حالي بوده كه نامه بد بخت من بين نامه هاي تبليغاتي بوده.... همين طور كه داشته به سمت سطل آشغال مي رفته، دسته نامه ها رو بر مي زده كه يه دفعه احساس مي كنه پاكت عجيبي بين اونا هست و درست چند ثانيه پيش از وقوع فاجعه، متوجه مي شه پاكتي رو الان در دست داره كه يه نفر خيلي منتظرشه...

خلاصه تلفن مي زنه و طلب شيريني مي كنه كه هر چند با وعده و وعيد پاكت رو ازش گرفتم، اما هنوز شيرينيش رو ندادم بهش!!!!

(2010-05-17 ساعت 22:51)Monica نوشته:  پاکت نامه ما آجری رنگ نبود... سفید بود که جای انگشت گلیه کاگر ساختمونی که اونو برامون آورده بود هم روش مونده بود...

پستچیه ما پاکت رو انداخته بود دو تا بلوک اونورتر! یکی از اهالی اونجا هم (یه راننده تاکسی) اونو دیده بود و داده بود دست اون کارگر ساختمونی که برسونه به دست ما!!!

من واقعا توی کار خدا موندم! یه همچین نامه ای به نظر شما چند درصد احتمال داشت به مقصد برسه؟! Wink
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: elhaaam ، atm849 ، Behinaz ، Monica ، Snowman ، laili ، mehran61 ، اليزا ، kianoush ، honareirani ، lexington
آقا اشکان شما که الحمدلله لاتاری برنده شدید این آواتارتون منو کشته!!! تصویر بدبین ترین شخصیت کارتونی که من دیدم "من می دونستم کارمون تمومه" رو گذاشتید! می بایست الان خیلی خوشبین تر باشید این طور نیست؟!
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، lexington
سلام به همه
بچه ها هنوز کسی توی ایران نامه نگرفته ؟
من مدتی نبودم اما به نظرم هر کسی که نامه گرفته آدرس خارج از ایران داده بوده ؟! درسته ؟
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان: honareirani ، mehran61
(2010-05-18 ساعت 10:34)giantboy94 نوشته:  سلام به همه
بچه ها هنوز کسی توی ایران نامه نگرفته ؟
من مدتی نبودم اما به نظرم هر کسی که نامه گرفته آدرس خارج از ایران داده بوده ؟! درسته ؟
تا حالا که تمام دريافت تمام نامه ها از خارج ايران بخصوص آمريکا بوده
البته به پيش بيني من از روز 20 مي پنجشنبه شاهد دريافت نامه ها در ايران خواهيم بود
اميدوارم تک تک بروبچز مهاجر سرا نامه ها شون دريافت کنند
Big Grin
تشکر کنندگان: mehran61
اول از همه ببخشید که تو این تاپیک می نویسم چون غیر مرتبطه
می خواستم بدونم کسی راهی سراغ داره که یک لپ تاپ را تا یک هفته آینده بفرستم تورنتو.
DHL و TNT و امثالهم به خاطر اینکه باید از آمریکا رد بشه و اونجا ممکنه جلوشو بگیرن قبول نمی کنن
تشکر کنندگان:
(2010-05-16 ساعت 23:21)mehran61 نوشته:  اینم بگم که جناب هنرایرانی پارسال دوست امسال آشنا کجا هستید ای رفیق شفیق؟ دلمان هم سو با موضوع تاپیک برایتان تنگ شده بود! دعا می نمایم که سال آینده همین اوقات به هنر آمریکایی یا سایر هنرهای خارجی مبدل شده باشید و نامه تمام

درود بر مهران عزیز
بنده که همین دوروبرا هستم و در خدمت شما.
ممنون از لطف و سپاس شما دوست عزیز. دل به دل لوله کشی دارد برادر! Big Grin
از دعایتان کمال سپاس را دارا میباشم و بسیار امیدوار به گفته هایتان و خدا از دهان مبارکتان بشنود Big Grin
تشکر کنندگان: mehran61
من خيلي دوستش دارم... واسه كمي خنده بچه ها بد نيست.

اما اينم بگم كه قراره روزي كه ويزامو گرفتم تغييرش بدم و با تأييد بسياري از دوستان، Avatar بعدي من چهره متبرك شخص شخيص Fido هستو اگه مي خوايد زيارتش كنيد كافيه يه نوشابه Seven Up ميل كنيد و در حين نوشيدن به عكس روي قوطي يا بطري توجه فرماييد!!!!

(2010-05-18 ساعت 08:29)mehran61 نوشته:  آقا اشکان شما که الحمدلله لاتاری برنده شدید این آواتارتون منو کشته!!! تصویر بدبین ترین شخصیت کارتونی که من دیدم "من می دونستم کارمون تمومه" رو گذاشتید! می بایست الان خیلی خوشبین تر باشید این طور نیست؟!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: mehran61 ، Ali Sepehr ، honareirani ، lexington
امروز دلم خیلی گرفته بود و دلشوره داشتم
به خاطر همین خواستم از ته دل بگم:
خدایا فقط دریاب مرا و حاجتم را با رسیدن نامه اولم برآورده ساز
خدای خوبم من انسان شایسته ای نبوده ام ولی دوست دارم تو مرا با کرامتت شرمنده سازی
ای خدای خوبم زیبا ترین و بزرگترین آرزویم این است که یکی از برندگان باشم
چرا که همیشه گویند
با خدا باش و پادشاهی کن

بی خدا باش و هرچه خواهی کن

دوستان من ببخشید که بی توجه به موضوع سایت درد دل کردم
امیدوارم امسال خداوند نطر ویژه ای بر دوستان این سایت داشته باشی و همه دوستان چشم انتظار من جمله بنده حقیر را در برنده شدن یاری کنی
منتظر خبرهای خوش از طرف حضرت باری تعالی می مانم
امیدوارم امسال همگی با هم عازم سفر کشور آرزوها (امریکا ) باشیم

انشاالله
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: lexington ، honareirani ، loony ، jayjay ، m.memari
ashoury عزیز
اگر مطلبی می نویسم دال بر فضولی نگذار همچنین بخاطر مبحث و احساس مشترک لاتاری هم نیست
بلکه به مراتب مهم تر و جدی تر ، بخاطر حس ناراحتی هست که ابراز کردی
دردی که در تمام موجودات دو پای ناطق، مشترک است
.
احساس نارحتی ات را دریافت کردم و وظیفه دیدم اگر چیزی می دانم یا بلد هستم با شما طرح موضوع کنم
دوست عزیز
تا چندین سال پیش زمانی که در ابتدای جوانی و ناپختگی به سر می بردم ، هنگامی که به کوچکترین مشکلی بر می خوردم احساس می کردم که این فقط من هستم که در عالم مشکل دارم و همه باید برای حل مشکل من بسیج شوند و از همه بالاتر خود خدا باید مستقیم وارد مشکل من شود و آن را سریع حل کند
اما به مرور زمان
دریافتم که همیشه هستند کسانی که مشکلشان به مراتب از من بیشتر بوده اما فقط سکوت کرده و با مشکل دست و پنجه نرم می کنند
.
اما اینجا دو بحث است که آیا ما زورمان به خدا می رسد که حاجتمان را به هر قیمتی که شده از او بگیریم ؟!؟
و آیا اگر حاجتمان را می توانستیم بزور بگیریم ، تضمینی در نتیجه خوب آن بود ؟!؟
که در این مورد قصه ها و حکایاتهای زیادی از جمله داستان حضرت موسی ، آمده که روایتش در این مجال نیست .
همانطور که در گفته های قبلی ام هم گفتم ام خداوند در قرآن می فرماید :
من صلاح کار شما را به مراتب بهتر از شما می دانم
پس به دو دلیل نمی توانیم خیلی با این خدای مهربان دست و پنجه نرم کنیم
1- زورمان اصلا به او نمی رسد
2- به قول خودش بهتر از ما امورمان را کفایت می کند
شاید خیلی از دوستان اینجا ، من جمله شمای عزیز رفتن حکم حیاتی برایتان داشته باشد همچنین خود من
اما
با این وجود همیشه در تمام مشکلات فقط یک چیز از خدا خواسه ام :
آنچه را که تو برایم صلاح می دانی برگزین ، زیرا تو به همه امور واقفی ( پسندم آنچه را یزدان پسندد )
در پایان
خیلی غمگین شدم از ناراحتی ات
و
فقط می توانم بالاترین خواسته را برایت بخواهم
خدایا بهترین حالت ممکن که برای دوستمان صلاح می دانی را فراهم کن
آمین
در پناه حق
خداوندا، مگذار آنچه را که حق مي دانم،به خاطر آنچه که بد مي دانند، کتمان کنم

elhaaam عزیز ! واقعا درست و قشنگ نوشتی ...من هم با اینکه به عقل خودم و محاسبات خودم ,موندنم اینجا ,اصلا خوب نیست برام , اما باز هر بار که از خدا می خوام برنده شم , می گم که اگه به صلاحمه و ظرفیتشو (چون خیلی ها هستن که ظرفیت نعمت های بزرگ خدا رو ندارن) دارم و خوشبخت می شم , برنده بشم... Smile
[font=Arial] IN GOD WE TRUST [/font]
تشکر کنندگان: elhaaam ، lexington ، Behinaz
موضوع اینه که خیلی وقت ها آنچه که برای ما آرزوست در حقیقت مصلحت نیست و برعکس اون اتفاقی رو که از ته دل بد میدونیم روزی متوجه میشیم که به نفعمون بوده به قول جناب حافظ:
غمناک نباید بود از طعن حسود ای دل * شاید که چو وا بینی خیر تو در این باشد
در حقیقت همه این موضوعات برمی گرده به اعتقادات آدمی. آدمایی که به نقش خداوند در زندگی انسان ها اعتقاد دارند خیلی وقت ها راحت تر میتونند مسائل رو هضم کنند چرا که وقوع یا عدم وقوع یک پدیده رو مرتبط با خواست یا به عبارت دیگه مصلحت خداوندی میدونند در نتیجه قبولش می کنند مثلاً اگه من 20 سال لاتاری شرکت کنم برنده نشم اما معتقد باشم میتونم توجیه کنم که مطمئناً حکمتی در کار بوده وگرنه برنده میشدم. بنابراین آدم های قلباً معتقد(نه ظاهراً معتقد!) خیلی راحت تر زندگی می کنند و مسائل رو خیلی راحت تر می پذیرند و با دعا و راز و نیاز با حضرت دوست همه چیز رو مرتفع می کنند. برعکس این ماجرا مربوط به افرادیه که همچین اعتقاداتی ندارند و همه چیز رو در ید خواست خود و شرایط محیط میدونند در این نوع اعتقاد مصلحت و غیر مصلحت مفهوم زیادی نداره چراکه همه مسائل با تصمیم انسان نقش پیدا می کنه. در حقیقت خواست فرد منجر به وقوع موفقیت یا عدم موفقیت میشه اما نکته اینجاست که در این نوع تفکر نمیشه تفسیر مثبتی از شکست استخراج کرد در حالی که در اعتقاد قبلی میشد اون رو به خواست خداوند تفسیر کرد. البته اعتقاد اول هم مشکلات خاص خودش رو داره به این دلیل که برخی از معتقدانش به بیراهه میرند در نتیجه دست از کار و تلاش بر میدارند و منتظر خواست خداوند می مونند!
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: elhaaam ، lexington ، Parandeye Mohajer ، Soofia
به نظر من نباید خدا رو توی این مسائل قاطی کنیم......اگه دوستش دارید و بهش اعتقاد هم دارید بهتره که باهاش معامله نکنید و ازش توقع خیلی چیزها رو نداشته باشید چون در صورتی که به خواسته هاتون نرسید ممکنه ایمانتون رو از دست بدید و این رابطه ی زیبائی که باهاش برقرار میکنید رو خودتون با دست خودتون خدشه دارش کنید................
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: atm849 ، mehran61 ، elli ، elhaaam ، jayjay ، honareirani ، lexington ، Monica ، Parandeye Mohajer ، hvm
دوست عزیز یا شما اطلاعات ندارید یا ما رو بی اطلاع فرض کردید . اولا کلیه ادارات دولتی آمریکا با پسوند gov ختم مشند نه com . هر گردی هم گردو نیست من میتونم یک دامین با پسوند ir ثبت کنم و ادعا کنم نماینده رسمی KCC هستم؟؟؟

لطفا در اطلاع رسانی دقت بیشتری کنید.

(2010-05-19 ساعت 15:41)shervin1988 نوشته:  Kentucky Consular Center Information

http://kentucky-consular-center.com

Lottery Winner Notification

Diversity Visa lottery applicants selected are notified by mail between May and July of the next year, following DV Online entry. Lottery entrants selected are provided further instructions, including information on fees connected with immigration to the U.S. Those selected in the random drawing are NOT notified by email. Those individuals NOT selected will NOT receive any notification. The Diversity Visa Lottery Instructions "Selection of Applicants" section provides information about the DV timeframe and process.
امروز 19 ماه می هستش و تا به امروز خیلیا نامه ی قبولی توی قرعه کشی رو گرفتن
اگر شما مشتاق هستید که بدونید تا حالا چند ایرانی نامه رو دریافت کردند و چند روز دیگه مونده و یا اینکه هنوز چند نفر موندن تا اولین نامشون رو بگیرند...
یه جایی هست که این اطلاعات رو بهتون میده
اما من تا این موضوع رو پست می کنم
مدیران محترم این انجمن اون مطلب رو پاک می کنند
اخلاق ایرانی جماعت همینه دیگه کاریش نمیشه کرد
به محض اینکه چیزی رو نمیدونه داد و بیداد راه میندازه و اینکه اصلا نمیزاره کسی براش توضیح بده
یه بنده خدایی میره امام رضا کارت عابر بانکش رو میندازه توی zari نذر میکنه که اگه اسمش توی لاتری در بیاد برگرده و رمزش رو بندازه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: loony ، lexington ، Monica ، laili ، mehran61 ، hvm ، payam_prz
(2010-05-19 ساعت 10:40)laili نوشته:  به نظر من نباید خدا رو توی این مسائل قاطی کنیم......اگه دوستش دارید و بهش اعتقاد هم دارید بهتره که باهاش معامله نکنید و ازش توقع خیلی چیزها رو نداشته باشید چون در صورتی که به خواسته هاتون نرسید ممکنه ایمانتون رو از دست بدید و این رابطه ی زیبائی که باهاش برقرار میکنید رو خودتون با دست خودتون خدشه دارش کنید................

التماس به خدا شجاعت است
اگر برآورده شود ، حاجت است
اگر برآورده نشود ، حكمت است

التماس به خلق شرمندگي است
اگر برآورده شود ، منت است
اگر برآورده نشود ، ذلت است
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: loony ، usa.lover ، lexington ، Behinaz ، abnanta ، shabgard25
من فکر کنم که مدیران خیلی بهتر میدونن که چه کسی داره حرف حسابی میزنه و چه کسی نه و قصد هم ندارند مردم آزاری کنند. اما در مورد این سایتهایی که پول میگیرند و برای آدمهای بیچاره ثبت نام میکنند. اولا که این سایت که آقا shervin معرفی کردند یکی از این سایتهاست و اطلاعاتی هم اگه توش باشه در مورد برندگانی است که توسط این سایت ثبت نام کردند. دوم اینکه من توی یک سایتی که مسءولش هم اصفهانیست دیدم که اطلاعات غلطی در مورد عکس داده است. همین الان هم اگر برید و لاتاری ۲۰۱۱ را توی گوگل سرچ کنید همون صفحه اول میاردش. نوشته که عکس یا سیاه سفید ۸ بیت یا رنگی ۱۶ بیت. در حالیکه در شرایط عکس در خود سایت دقیقا نوشته: عکس حتما باید رنگی باشد و ۲۴ بیتRGB که اگه اطلاعات گرافیکی هم بخواین چون من کارم این هست میدم وبعدش نوشته که عکسهای سیاه و سفید ۸ بیت و رنگی ۱۶ بیت مورد پذیرش قرار نمیگیرند و کیس حذف خواهد شد! تو رو خدا خودتون رو دست این آدمهای جیب بر ندهید. من توی سایت forum. immigritionخوندم یک نفر اوکراینی از طریق این سایتها برنده شده بود و حالا ازش باج میخواستند که نامه را بدهند چون confirmation number هم نداشت هیچ طور نمیتونه بفهمه که اونها راست میگن یا دروغ و خلاصه اینکه سر کیسه هم شد! در ضمن وقتی اطلاعاتتون را این جور شرکتها دارند ممکنه از روی بدجنسی هم که شده سالهای بعد کیستونو کنسل کنن یعنی براتون دوبار ثبت نام کنن! من از مدیرهای مهترم که در این ایام به فکر اطلاعاتی که در اختیار بچه ها قرار میگیره هستند متشکرم.
برای رسیدن به مقصد به وسیله نیاندیش به مقصد فکر کن. آنوقت خواهی دید که چه آسان وسیله پیش پایت خواهد ایستاد و تو را به مقصد خواهد رساند.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، keivan ، lexington ، jayjay ، honareirani ، Monica ، laili ، mehran61 ، hvm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان