کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
با سلام
من بايد جمعه انكارا باشم . با توجه به اينكه جمعه براي انكارا هيچ پروازي وجود نداره به نظر شما بهترين كار چيه ؟ ايا برم استانبول وبعد از انجا با پرواز برم انكارا كار خوبيه ؟ كسي از دوستان تجربه اي داره ؟ ممنون از راهنمايي تون .
تشکر کنندگان: maaref ، mml
(2011-04-26 ساعت 01:30)obama نوشته:  کسی شماره جزیره بهشت رو داره؟ اگه دارین لطفا بزارین

۸۸۷۸۶۳۹۶ -۸۸۷۹۵۴۸۵ -۸۸۷۹۵۴۸۳
(2011-04-26 ساعت 08:38)REZA1390 نوشته:  با سلام
من بايد جمعه انكارا باشم . با توجه به اينكه جمعه براي انكارا هيچ پروازي وجود نداره به نظر شما بهترين كار چيه ؟ ايا برم استانبول وبعد از انجا با پرواز برم انكارا كار خوبيه ؟ كسي از دوستان تجربه اي داره ؟ ممنون از راهنمايي تون .
چهار شنبه و پنجشنبه به ترتیب ایران ایر و ترکیش به آنکارا پرواز دارن

برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
درود بر دوستان عزیز
بنده در خصوص هتل رویال اطلاعاتی ندارم.نمیشه به سایت هم اکتفا کرد.از دوستان عزیز کسی هست که تجربه موندن در این هتل رو همراه با خانواده داشته باشه؟ما سری قبل ریکسوس بودیم.خیلی همه چیز عالی بود.اما اگر کسی 4 ستاره بهتری رو میشناسه به ما هم معرفی کنه وپیشنهاد بده.الان با افزایش قیمت یورو دیگه هتل 110-120 یورویی ارزش موندن نداره.چون شبی 160-170 تومان هزینه داره.من بلیط هم گرفتم.ایران ایر برای خرداد ما 345000 تومان.چون ما مدیکالمون هم باطل شده،هم میریم مدیکال و هم ایشالا ویزا بگیریم.
ممنون
تشکر کنندگان: Linspire ، maaref ، satusa ، arshida ، mml
[quote='DLT' pid='104190' dateline='1303798642']
درود بر دوستان عزیز
بنده در خصوص هتل رویال اطلاعاتی ندارم.نمیشه به سایت هم اکتفا کرد.از دوستان عزیز کسی هست که تجربه موندن در این هتل رو همراه با خانواده داشته باشه؟ما سری قبل ریکسوس بودیم.خیلی همه چیز عالی بود.اما اگر کسی 4 ستاره بهتری رو میشناسه به ما هم معرفی کنه وپیشنهاد بده.الان با افزایش قیمت یورو دیگه هتل 110-120 یورویی ارزش موندن نداره.چون شبی 160-170 تومان هزینه داره.من بلیط هم گرفتم.ایران ایر برای خرداد ما 345000 تومان.چون ما مدیکالمون هم باطل شده،هم میریم مدیکال و هم ایشالا ویزا بگیریم.
ممنون
------------------------------------------------------------------------------------
با سلام
پيشنهاد من هتل سگمن 4 ستاره مي باشد.
تشکر کنندگان: mml
(2011-04-26 ساعت 10:47)DLT نوشته:  درود بر دوستان عزیز
ممنون

قبلا هيوستون (4* Houston) رو معرفي كرده بودم. اونموقع ما با چونه حدود 85-87 يورو داديم.
ممنون

سلام متاسفانه این آژانس ها نرخ رو بردن بالا!فکر کنم متقاضی ویزای توریستی در این فصل زیاد خواهد شد. من برای خرداد با آقای عباس در ترکیه تماس گرفتم هتل سگمان را شبی 50 دلار( قبلا 45 دلار) برای سینگل و 100 دلار اجباری برای رزرو هتل و ترانسفر و وقت دکتر .... می گیره البته برای دو نفر را نمی دانم.
2011AS25xxx آنکارا
تشکر کنندگان: maaref ، لیلا ج ، frozen mind ، satusa ، mml
(2011-04-26 ساعت 21:53)سروناز نوشته:  
ممنون

سلام متاسفانه این آژانس ها نرخ رو بردن بالا!فکر کنم متقاضی ویزای توریستی در این فصل زیاد خواهد شد. من برای خرداد با آقای عباس در ترکیه تماس گرفتم هتل سگمان را شبی 50 دلار( قبلا 45 دلار) برای سینگل و 100 دلار اجباری برای رزرو هتل و ترانسفر و وقت دکتر .... می گیره البته برای دو نفر را نمی دانم.
2011AS25xxx آنکارا

اولا که ترانسفر فرودگاهی رفت برگشت نفری ۳۰ دلار هستش....از ۱۰۰ دلار ۳۰ دلار کم کنیم باقیمانده می‌شه ۷۰ دلار یه‌چیزی حدودن معادل ۸۰ هزار تومان.

یعنی‌ شما یک چیزی حدود ۸۰ هزار تومان فقط برای گرفتن وقت دکتر (که وقت دکتر از اینترنت هستش و مجانی‌ هستش) و بابت رزرو هتل قراره پرداخت کنید؟؟؟

آن مبلغی که هر اژانسی یا شخصی‌ (که عباس آقا آژانس نیست و سر پایی‌ کار می‌کنه) بهتون میده سوده خودش هم روشه،یعنی‌ به طور مثال اصلا منطقی‌ نیست که کسی‌ قیمت هتل را بگه شبی ۵۰ دلار و ۷۰ دلار هم بابت رزروش بگیره!!!

تشکر کنندگان: maaref ، لیلا ج ، سروناز ، WIKIMAN ، mml ، saman33 ، coming soon
ممنون

سلام
من و همسرم بار اول نوا پلاس رفتیم 4 ستاره بود ولی برای بار دوم که بدلایل شخصی باز مجبور شدیم همه با هم بریم رفتیم سویس هتل اتاق دبل شبی 120 دلار سویس هتل یک هتل 5 ستاره واقعی و لوکس با تمام امکانات بود فقط تنها مشکلش اینه که از هتل تا سفارت و دکتر با تاکسی 11 لیر واسه ما آب خورد البته ما فقط یکبار این مسیر را رفتیم ولی نمی دونم شما که دوباره باید یکسری هم آزمایش بدید و سمت تونالی هیلمی کار دارید واستون به صرفه هست یا نه؟
کیس نامبر:2011AS 12000
مصاحبه:27ژانويه آنکارا
کلیرنس:4 مارس

تشکر کنندگان: mml ، maaref ، nastaran86
سلام دوستان عزیزی که هیچکدامتان را ندیدم اما از تکتکتان یاردگرفتم و ممنونم.این اولین پست من است و تا چند ساعت دیگه راهی آنکارا هستم برام خیلی دعا کنید و اگر تونستم شرحی از احوالاتم از ابتدا برنده شدن تا الان و سفرنامه مختصری رو که شاید فقط جهت ادای دین است را برایتان مینویسم بلکه افرادی که مثل من نا امیدند رو تا حدودی امید بدم(شاید)فعلا بای تا بعد.
(2011-03-01 ساعت 12:17)mml نوشته:  يه توصيه دوستانه:

براي سفرتون بيمه مسافرتي بگيرين، اگه كمتر از 7 روز ميمونين ميشه 15 تومن و بيشتر از 8 روز تا 15 روز ميشه حدود 30 تومن. تا سقف 50 هزار يورو پوشش بيمه درمان و حوادث دارين از شركتي اسپانيايي به اسم MAPFERE، البته بيمه نامه رو از هر شركت بيمه ايراني ميتونين بخرين و قيمت و شرايط همشون يكسانه...

سلام

ممكنه بيشتر توضيح بديد كه چطور ميشه اين بيمه رو خريد؟
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، coming soon
با سلام خدمت دوستان
كسي مدونه كدوم اژانس در تهران با هتل اوريلهان در انكارا كار مي كنه؟
قيمت براي تك نفره چنده؟
با تشكر
تشکر کنندگان: mml ، coming soon
(2011-05-01 ساعت 13:31)maaref نوشته:  با سلام خدمت دوستان
كسي مدونه كدوم اژانس در تهران با هتل اوريلهان در انكارا كار مي كنه؟
قيمت براي تك نفره چنده؟
با تشكر
یک تخته 36دلار 2تخته54دلار وتخته 66دلار
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، آمریکا
سلام
پیام خصوصیت رو چک کن. جناب MAAREF

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، coming soon
(2011-04-27 ساعت 23:41)nastaran86 نوشته:  
(2011-03-01 ساعت 12:17)mml نوشته:  يه توصيه دوستانه:

براي سفرتون بيمه مسافرتي بگيرين، اگه كمتر از 7 روز ميمونين ميشه 15 تومن و بيشتر از 8 روز تا 15 روز ميشه حدود 30 تومن. تا سقف 50 هزار يورو پوشش بيمه درمان و حوادث دارين از شركتي اسپانيايي به اسم MAPFERE، البته بيمه نامه رو از هر شركت بيمه ايراني ميتونين بخرين و قيمت و شرايط همشون يكسانه...

سلام

ممكنه بيشتر توضيح بديد كه چطور ميشه اين بيمه رو خريد؟
به اینجا مراجعه کنید
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3910
تشکر کنندگان: nastaran86 ، dreamer60 ، maaref ، mml ، frozen mind ، coming soon ، آمریکا
(2011-04-27 ساعت 23:41)nastaran86 نوشته:  ممكنه بيشتر توضيح بديد كه چطور ميشه اين بيمه رو خريد؟

با تشكر از ساسان عزيز...
به دفاتر نمايندگي بيمه هر شركتي مراجعه كنيد، طي يه ربع بيمه نامه رو به شما مي دن. پاسپورت يادتون نره.
کیس: 2011AS7XXX
نامه اول: هیچ وقت
کنسولگری: آنکارا
فرمهای سری اول: 07/08/2010
نامه دوم: 17/01/2011
مصاحبه: 16/02/2011
کلیرنس: 01/06/2011
اولين سفر: 01/07/2011 - تولیدو، اوهایو
جمع هزینه ها تا ابتدای سفر اول: 8000 دلار - 2 نفر
سفر دوم: 18/11/2011 - دالاس، تگزاس
تشکر کنندگان: frozen mind ، coming soon ، maaref ، آمریکا ، sasan_rock ، nastaran86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان