کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان

من کلیر شدم و برای بار دوم می خوام برم سفارت به نظر شما بین رفت و برگشتم چند روز باید فاصله باشه؟
اگه چهارشنبه برم سفارت آیا تا یکشنبه شب بهم ویزا رو می دن؟
به نظرتون کوتاهترین زمانی که بین پروازهای ایران ایر و ترکیش هست کدومه؟

ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: لیلا ج ، maaref ، mml ، coming soon
سلام به نظر شما نزدیک ترین هتل های اطراف سفارت کدام هست وقیمتهای اونا چه جوری هست؟مرسی
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، آرتين
(2011-05-02 ساعت 21:33)golbano نوشته:  سلام.هتلهای اطراف سفارت عبارتند از:ددمان و رویال و بست وسترن و قیمتهاشون و توی این دو تا سایت می تونی کاملا ببینی:
http://search.hotelpricebot.com/Searched...%3d1459126

http://www.booking.com/

اگه توی گوگل هم سرچ کنی بهت با متراژ فاصله هتل از سفارا میگه.موفق و پیروز باشید

فقط محض اطلاع دوستانه عزیز، من الان روی این سایت کلیک کردم و هتل رویال رو نشون داد که توی مالتپه هستش،فقط دوستان اشتباه نکنید هتل رویال‌ای که نزدیک سفارت هستش در خیابون بوکلوم هستش و با سفارت ۱۳۰-۱۴۰ متر فاصله دارد،در صورتی که مالتپه فاصلش بیشتره،یعنی‌ در کلّ اینا ۲ تا هتل مختلف هستند.

تشکر کنندگان: WIKIMAN ، maaref ، parastoo2011 ، لیلا ج ، mml ، hasti_banoo ، آمریکا ، free_free ، coming soon ، DLT
سلام دوستان
من سوالم رو دوباره می ذارم !!!!!!!!!!! من کلیر شدم و برای بار دوم می خوام برم سفارت به نظر شما بین رفت و برگشتم چند روز باید فاصله باشه؟
اگه چهارشنبه برم سفارت آیا تا یکشنبه شب بهم ویزا رو می دن؟
به نظرتون کوتاهترین زمانی که بین پروازهای ایران ایر و ترکیش هست کدومه؟

ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

(2011-05-02 ساعت 20:01)آمریکا نوشته:  سلام به نظر شما نزدیک ترین هتل های اطراف سفارت کدام هست وقیمتهای اونا چه جوری هست؟مرسی

با سلام خدمت شما دوست عزیز
به نظرم شما به دلیل اینکه یک روز باید بری سفارت و یک روز هم دکتر خیلی روی فاصله ها حساس نباش. ببین چه موضوع هایی برات مهمه و هتل رو انتخاب کن.
با توجه به اینکه هزینه رفتن از طریق آژانس کمتر از اینه که خودت رزرو کنی از طریق آژانس رزرو کنی بهتره.
اونجا هم مطمئن باش اینقدر سفارت و مطب دکتر سرراست هست که هیچ لزومی به کمک گرفتن از دیگران نداری فقط کافیه یه نقشه از آژانس یا از این نقشه هایی که دوستان تو سایت گذاشتن داشته باشی از رو نقشه خیلی راحت می تونی به هتل و سفارت بری نهایتش هم اینه که برا رفتن سفارت یه تاکسی می گیری
با آرزوی موفقیت
تشکر کنندگان: mml ، coming soon ، آمریکا ، sepinod ، maaref ، free_free ، لیلا ج
(2011-05-04 ساعت 17:31)سروناز نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 20:01)آمریکا نوشته:  سلام به نظر شما نزدیک ترین هتل های اطراف سفارت کدام هست وقیمتهای اونا چه جوری هست؟مرسی

سلام این سایت را اگر دوست داشتی چک کن برو فارسی -تورهای خارجی -قسمت هتل های آنکارا یا تور آنکارا و بعدش تعداد زیادی هتل با فاصله زمانی تا سفارت را قید کرده با ذکر قیمت به نظرم قیمت هاش بهتر از بقیه تورها است. البته حتما هتل های دیگری به جز این ها در آنکارا هست.
www.arianaagency.com

دوستان بهترین جا برای دیدن فاصله‌ها سایت گوگل مَپ هستش....چون اکثر آژانس‌ها این فاصله هارو اشتباه مینیویسند...مثلا به طور مثال در همین سایت بالا که دوستمون نوشته فاصلهٔ هتل ددمان و سورملی را جفتشو ۱۵ دقیقه نوشته که اصلا به هم ربط نداره....فقط از هتل سورملی تا نزدیکی ددمان تقریبا ۱۵ تا ۲۰ دقیقه پیاده هستش....یعنی‌ منظور اینکه خودتون از سایت گوگل نقشرو نگاه کنید و از اونجا مناسبترین هتل مورد نظرتون را انتخاب کنید

تشکر کنندگان: frozen mind ، WIKIMAN ، sepinod ، free_free ، maaref ، mml ، لیلا ج ، hasti_banoo
سلام دوستان
من هم از 11 تا 17 می انکارا هستم
هتل هم احتمالا اویزلهان
از بچه های سایت اگر کسی بود خوشحال میشم
تشکر کنندگان: sepinod ، mml ، WIKIMAN ، maaref
(2011-04-27 ساعت 12:35)POURIA RAHVARI نوشته:  [quote='سروناز' pid='104274' dateline='1303838629']
[quote='DLT' pid='104190' dateline='1303798642']
درود بر دوستان عزیزاولا که ترانسفر فرودگاهی رفت برگشت نفری ۳۰ دلار هستش....از ۱۰۰ دلار ۳۰ دلار کم کنیم باقیمانده می‌شه ۷۰ دلار یه‌چیزی حدودن معادل ۸۰ هزار تومان.

یعنی‌ شما یک چیزی حدود ۸۰ هزار تومان فقط برای گرفتن وقت دکتر (که وقت دکتر از اینترنت هستش و مجانی‌ هستش) و بابت رزرو هتل قراره پرداخت کنید؟؟؟

آن مبلغی که هر اژانسی یا شخصی‌ (که عباس آقا آژانس نیست و سر پایی‌ کار می‌کنه) بهتون میده سوده خودش هم روشه،یعنی‌ به طور مثال اصلا منطقی‌ نیست که کسی‌ قیمت هتل را بگه شبی ۵۰ دلار و ۷۰ دلار هم بابت رزروش بگیره!!!

آفرین بر شما آقای راهوری با اطلاعات کاملتون!!! ...
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: maaref ، mml
(2011-04-27 ساعت 12:35)POURIA RAHVARI نوشته:  
(2011-04-26 ساعت 21:53)سروناز نوشته:  
(2011-04-26 ساعت 10:47)DLT نوشته:  درود بر دوستان عزیز
بنده در خصوص هتل رویال اطلاعاتی ندارم.نمیشه به سایت هم اکتفا کرد.از دوستان عزیز کسی هست که تجربه موندن در این هتل رو همراه با خانواده داشته باشه؟ما سری قبل ریکسوس بودیم.خیلی همه چیز عالی بود.اما اگر کسی 4 ستاره بهتری رو میشناسه به ما هم معرفی کنه وپیشنهاد بده.الان با افزایش قیمت یورو دیگه هتل 110-120 یورویی ارزش موندن نداره.چون شبی 160-170 تومان هزینه داره.من بلیط هم گرفتم.ایران ایر برای خرداد ما 345000 تومان.چون ما مدیکالمون هم باطل شده،هم میریم مدیکال و هم ایشالا ویزا بگیریم.
ممنون

سلام متاسفانه این آژانس ها نرخ رو بردن بالا!فکر کنم متقاضی ویزای توریستی در این فصل زیاد خواهد شد. من برای خرداد با آقای عباس در ترکیه تماس گرفتم هتل سگمان را شبی 50 دلار( قبلا 45 دلار) برای سینگل و 100 دلار اجباری برای رزرو هتل و ترانسفر و وقت دکتر .... می گیره البته برای دو نفر را نمی دانم.
2011AS25xxx آنکارا

اولا که ترانسفر فرودگاهی رفت برگشت نفری ۳۰ دلار هستش....از ۱۰۰ دلار ۳۰ دلار کم کنیم باقیمانده می‌شه ۷۰ دلار یه‌چیزی حدودن معادل ۸۰ هزار تومان.

یعنی‌ شما یک چیزی حدود ۸۰ هزار تومان فقط برای گرفتن وقت دکتر (که وقت دکتر از اینترنت هستش و مجانی‌ هستش) و بابت رزرو هتل قراره پرداخت کنید؟؟؟

آن مبلغی که هر اژانسی یا شخصی‌ (که عباس آقا آژانس نیست و سر پایی‌ کار می‌کنه) بهتون میده سوده خودش هم روشه،یعنی‌ به طور مثال اصلا منطقی‌ نیست که کسی‌ قیمت هتل را بگه شبی ۵۰ دلار و ۷۰ دلار هم بابت رزروش بگیره!!!
با سلام
میشه لطفا شماره آقای عباس را بنویسید و یا پیام خصوصی بفرستید
تشکر کنندگان: mml ، tamanna
سلام دوستان
میشه آدرس آژانس مسافرتی که قیمتهای منصفانه داشته باشه را برام با پیام خصوصی بفرستین
ممنون میشم
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
دوستان
کسی بوده که بدون رزرو قبلی رفته باشه آنکارا و هتل گرفته باشه؟؟؟؟؟
یا اینکه باید حتما از طریق آژانس ها اقدام به رزرو کنیم؟
من اوایل خرداد مصاحبه دارم و نمی دونم تو این تاریخ شرایط چجوریه....
تشکر کنندگان: mml ، maaref
(2011-05-08 ساعت 19:17)narcis_ala نوشته:  دوستان
کسی بوده که بدون رزرو قبلی رفته باشه آنکارا و هتل گرفته باشه؟؟؟؟؟
یا اینکه باید حتما از طریق آژانس ها اقدام به رزرو کنیم؟
من اوایل خرداد مصاحبه دارم و نمی دونم تو این تاریخ شرایط چجوریه....

اگر از طریق آزانس ها اقدام کنید هم مطمئن تره و هم ارزانتر.بهتره از الان اقدام کنید.چون آژانس ها قیمت های متفاوتی دارند و شاید شما مجبور بشید از چند آژانس قیمت بگیرید.
اندیشیدن به پایان هر چیز، شیرینی حضورش را تلخ می کند. بگذار پایان تو را غافلگیر کند، درست مانند آغاز.
تشکر کنندگان: Parniyan ، maaref ، mml ، لیلا ج ، REZA1390
انجوری که هواشناسی میگه
هو کلا بارونیه تو این هفته ، پس وسایل مورد نیاز برای بارون رو حتما همراه داشته باشین دوستان خوبم
http://www.weather.com/weather/tenday/TUXX0002
تشکر کنندگان: maaref ، sepinod ، WIKIMAN ، frozen mind ، لیلا ج ، mml ، free_free
کسي اطلاع داره قيمت سيم کارت موقت توي آنکارا چنده؟
تو گوشيهاي ما کار ميکنه؟ از کجا بايد خريد؟
شماره کیس:2011AS00028XXX

(2011-05-09 ساعت 13:57)نگار 65 نوشته:  کسي اطلاع داره قيمت سيم کارت موقت توي آنکارا چنده؟
تو گوشيهاي ما کار ميکنه؟ از کجا بايد خريد؟
اگر از کارتهای تلفن itc استفاده کنی مناسبتره
همه بقالی هاش هم دارن .باهاش میتونی 20 دقیقه با ایران صحبت کنی Big Grin

تشکر کنندگان: نگار 65 ، maaref ، mml ، REZA1390 ، free_free
سلام به دوستان،

من علی هستم، و در حال هزار در آنکارا هستم، خوشحال میشم اگه بتونم کاری برای دوستان انجام بدم،
از آنجایی که دیدم خیلی ها با پرکردن فرم ها مشکل داشتند یا وقتی به اینجا میان لیدر ها سر خیلی ها رو کلاه گذاشتن و یا اگر با پیدا کردن محل های مختلف مشکل دارید،
لطفا اگه من میتونم در کمکی کنم بفرمایید تا درخدمت باشم،

متشکرم، علی
تشکر کنندگان: maaref ، REZA1390 ، reza12 ، mml ، alirezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: