کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
با سلام
برای مدیکال تو ابوظبی تلفنی وقت میدن یا اینترنتی؟ من مصاحبم روز دوشنبه هستش. شنبه و 1شنبه تعطیل هست بیمارستان ها؟ کی برم بهتره؟ ممنون میشم از دوستان کمکم کنن.
تشکر کنندگان:
(2011-06-18 ساعت 02:59)سمیرا نوری نوشته:  با سلام
برای مدیکال تو ابوظبی تلفنی وقت میدن یا اینترنتی؟ من مصاحبم روز دوشنبه هستش. شنبه و 1شنبه تعطیل هست بیمارستان ها؟ کی برم بهتره؟ ممنون میشم از دوستان کمکم کنن.

شما میتونی ایمیل بزنی به این آدرس و اونا واست وقت میزارن ولی به گفته دوستان پرینت وقت پزشکی رو ازت نمیخوان!nmcروزهای شنبه و یک شنبه باز هستش و فقط جمعه ها تعطیله.
drshukla@nmc.ae
تشکر کنندگان:
(2011-06-18 ساعت 00:21)NavidNavid نوشته:  شما که در دوبی پاستون رو دادید به ایشون چه جوری برگشتید ایران؟ مگه تو فرودگاه اونجا و اینجا چک نمیکنن پاساتونو؟

دقیقا منم دوست دارم جواب sunrise عزیز و به این سوال بدونم.

سلام
منظور علي جان اين بود كه بعد از كلير شدن ميتوني با خانم مليكا تماس بگيري و بقيه كارها ولي هنوز كه هيچكدوم كلير نشديم كه پاسمون اونجا بمونه
(2011-06-17 ساعت 16:43)vahidvm60 نوشته:  سلام
من هم در june 12 با آقای Hornet و Alisarshar در ابوظبی مصاحبه داشتیم و ما هم آبی گرفتیم.
یه نکته جالب اینکه یه نفر تو صف سفارت جلوی من بود که دوستان هم دیدنش. برنده شده بود و با مهاجرسرا هیچ آشنایی نداشت و من مطالبی رو براش توضیح دادم. جالبتر اینکه کفیل هم نداشت و یک ضرب ویزا گرفت. (یعنی پاسشو نگه داشتن تا سه شنبه بهش ویزا بدن)
بنده خدا داشت از خوشحالی سکته میکرد.
یه سری مطالبو من بیرون سفارت که بودیم براش توضیح دادم.
لطفا دوستانی که مثل مت منتظر کلیرنس هستند بگن بعد از ok شدن در سایت سفارت دوباره سفر میکنن دوبی یا از طریق دیگه ای انجام میدن؟
خانم ملیکا هم اینکارو انجام میده؟ قیمتش چقدر میشه؟ (برای پست پاسپورت اگه امکان پذیره و دریافت ویزا و ارسال برگشت آن به ایران)

سلام وحيد جان اميدوارم كه همانطور كه خانم مليكا گفت سر 38روز هممون كلير بشيم و راستي اون آقايي كه يه ضرب ويزاشو گرفت با يه عربه اومده بود و احساس ميكنم خودش از نتيجه كار اطلاع داشت.
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
از بچه هايي كه ابوظبي مصاحبه دارند پيشنهاد ميكنم كه با خانم مليكا تماس بگيرند براي هتل و ويزا و بليط . مواردي كه براي من تعريف كرد خيلي خوب و به صرفه بود .
همچنين كسايي كه بچه كوچيك دارن براي خريد بهتره سري به خيابان صلاح الدين كنار بيمارستان NMC بزنند .
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: coming soon ، Hornet ، mohah ، najibi
(2011-06-18 ساعت 09:16)alisarshar نوشته:  
(2011-06-18 ساعت 00:21)NavidNavid نوشته:  شما که در دوبی پاستون رو دادید به ایشون چه جوری برگشتید ایران؟ مگه تو فرودگاه اونجا و اینجا چک نمیکنن پاساتونو؟

سلام
منظور علي جان اين بود كه بعد از كلير شدن ميتوني با خانم مليكا تماس بگيري و بقيه كارها ولي هنوز كه هيچكدوم كلير نشديم كه پاسمون اونجا بمونه
(2011-06-17 ساعت 16:43)vahidvm60 نوشته:  سلام
من هم در june 12 با آقای Hornet و Alisarshar در ابوظبی مصاحبه داشتیم و ما هم آبی گرفتیم.
یه نکته جالب اینکه یه نفر تو صف سفارت جلوی من بود که دوستان هم دیدنش. برنده شده بود و با مهاجرسرا هیچ آشنایی نداشت و من مطالبی رو براش توضیح دادم. جالبتر اینکه کفیل هم نداشت و یک ضرب ویزا گرفت. (یعنی پاسشو نگه داشتن تا سه شنبه بهش ویزا بدن)
بنده خدا داشت از خوشحالی سکته میکرد.
یه سری مطالبو من بیرون سفارت که بودیم براش توضیح دادم.
لطفا دوستانی که مثل مت منتظر کلیرنس هستند بگن بعد از ok شدن در سایت سفارت دوباره سفر میکنن دوبی یا از طریق دیگه ای انجام میدن؟
خانم ملیکا هم اینکارو انجام میده؟ قیمتش چقدر میشه؟ (برای پست پاسپورت اگه امکان پذیره و دریافت ویزا و ارسال برگشت آن به ایران)

سلام وحيد جان اميدوارم كه همانطور كه خانم مليكا گفت سر 38روز هممون كلير بشيم و راستي اون آقايي كه يه ضرب ويزاشو گرفت با يه عربه اومده بود و احساس ميكنم خودش از نتيجه كار اطلاع داشت.

ُسلام
پسره میگفت اون عربه عمومه که 30 ساله اینجا زندگی میکنه
بعید میدونم علی جان که از نتیجه کار خبر داشته باشه چون جلوی خود من و با راهنمایی من زنگ زد آدرس یکی از اقوامشو تو آمریکا از مامانش گرفت (برا تو فرمها)
(2011-06-18 ساعت 03:41)najibi نوشته:  
(2011-06-18 ساعت 02:59)سمیرا نوری نوشته:  با سلام

شما میتونی ایمیل بزنی به این آدرس و اونا واست وقت میزارن ولی به گفته دوستان پرینت وقت پزشکی رو ازت نمیخوان!nmcروزهای شنبه و یک شنبه باز هستش و فقط جمعه ها تعطیله.
drshukla@nmc.ae

سلام
وقت بگیرین یا نگیرین فکر کنم برای NMC مهم نیست
ماکه وقت داشتیم ولی گفتیم برا مدیکال اومدیم کارمونو سریع انجام دادن
بهتره با حداقل 72 ساعت قبل از صاحبه برسی برای مدیکال
چون دوستای ما براشون مشکلی پیش اومده بود که اگه مثل ما 48 ساعت قبل میرسیدن کارشون انجام نمیشد
یعنی ممکنه تست دوباره براتون لازم بشه پس مثل من ریسک نکنین
دوستانی که مثل من مشخصات عکس درخواستی رو از سایت سفارت ابوظبی برداشتن :
عکس بر خلاف اون چیزی که تو سایت نوشته (سه رخ) باید دید از روبرو باشه
من برا همین نقص مدرک خوردم
تشکر کنندگان: alisarshar

با سلام به شما دوستان، من چون در پاس همسرم به عنوان همراه بودم و ویزای دوبی را از طریق پاس همسرم گرفته بودیم احتیاجی به پاسپورتم برای برگشت به ایران نداشتم.
شما برای ارسال پاستون به دبی باید از طریق شرکت خانم ملیکا در تهران این کار را انجام بدید.
شاد و پیروز باشید
شماره کیس:2011as10000
تاریخ نامه قبولی :May 18th,2010
تاریخ کارنت شدن کیس:November
تاریخ دریافت نامه دوم : Nov 1st,2010
تاریخ مصاحبه : Dec 19th,2010
دریافت کلیرنس:همسرم Jan4th, خودم(حدودا 9ماه طول کشید)August 16th.
تاریخ مهاجرت:February 1st
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، Hornet ، kamrani.navid ، naeiji1974 ، alisarshar ، najibi
دوستان عزیز سلام. صدای ما رو از هتل مونپیک دیره میشنوید.امروز صبح ساعت ۱۰ رسیدیم و ساعت ۳.۳۰ هم رفتیم واسه مدیکال. حدود ۲.۳۰ اونجا بودیم چون بیمارستان خیلی شلوغ بود. گرفتن فشارخون،نبض،قد وزن و معاینه چشم بعدش هم معاینه توسط دکتر شوکلا.بعد از اون رفتیم ایکس رای و آزمایش خون و به سلامت. دم اتاق ایکس رای خانم ملیکا رو دیدیم که کارتش رو داد که اگه خاستیم با اون بریم هماهنگ کنیم. جواب آزمایش رو پسفردا میدهند و ما هم چون عجله نداشتیم اصرار نکردیم. البته گفت فردا تماس بگیرید شاید آماده باشه.
منتظر سفرنامه مفصل با دست پر باشید.
تشکر کنندگان: frozen mind ، Hornet ، coming soon ، AmericanHamid ، alisarshar ، jilibo
(2011-06-18 ساعت 19:21)najibi نوشته:  دوستان عزیز سلام. صدای ما رو از هتل مونپیک دیره میشنوید.امروز صبح ساعت ۱۰ رسیدیم و ساعت ۳.۳۰ هم رفتیم واسه مدیکال. حدود ۲.۳۰ اونجا بودیم چون بیمارستان خیلی شلوغ بود. گرفتن فشارخون،نبض،قد وزن و معاینه چشم بعدش هم معاینه توسط دکتر شوکلا.بعد از اون رفتیم ایکس رای و آزمایش خون و به سلامت. دم اتاق ایکس رای خانم ملیکا رو دیدیم که کارتش رو داد که اگه خاستیم با اون بریم هماهنگ کنیم. جواب آزمایش رو پسفردا میدهند و ما هم چون عجله نداشتیم اصرار نکردیم. البته گفت فردا تماس بگیرید شاید آماده باشه.

سلام دوست عزیز. برای مدیکال قبلا وقت گرفتید؟؟ من هفته اول آگوست مصاحبه دارم.کی زنگ بزنم Nmc وقت بگیرم؟؟؟؟ ممنونم. ایشالا خبر خوش ازتون میشنویم.
تشکر کنندگان:
(2011-06-18 ساعت 19:34)nil2011 نوشته:  
(2011-06-18 ساعت 19:21)najibi نوشته:  دوستان عزیز سلام. صدای ما رو از هتل مونپیک دیره میشنوید.امروز صبح ساعت ۱۰ رسیدیم و ساعت ۳.۳۰ هم رفتیم واسه مدیکال. حدود ۲.۳۰ اونجا بودیم چون بیمارستان خیلی شلوغ بود. گرفتن فشارخون،نبض،قد وزن و معاینه چشم بعدش هم معاینه توسط دکتر شوکلا.بعد از اون رفتیم ایکس رای و آزمایش خون و به سلامت. دم اتاق ایکس رای خانم ملیکا رو دیدیم که کارتش رو داد که اگه خاستیم با اون بریم هماهنگ کنیم. جواب آزمایش رو پسفردا میدهند و ما هم چون عجله نداشتیم اصرار نکردیم. البته گفت فردا تماس بگیرید شاید آماده باشه.

سلام دوست عزیز. برای مدیکال قبلا وقت گرفتید؟؟ من هفته اول آگوست مصاحبه دارم.کی زنگ بزنم Nmc وقت بگیرم؟؟؟؟ ممنونم. ایشالا خبر خوش ازتون میشنویم.
بله دوست عزیز من قبلا وقت گرفته بودم با ایمیل ولی انجا هم چیزی از من نخواستند که نشون بده وقت گرفتم.
شما دو هفته قبل از پروازتون بهشون ایمیل بزنید وازشون وقت بگیرید.
drshukla@nmc.ae
تشکر کنندگان:
(2011-06-18 ساعت 19:34)nil2011 نوشته:  

بيمارستان NMC احتياجي به وقت قبلي نداره همين كه بري اونجا بگي براي گرين كارت اومدي كارتو انجام ميدن
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: Hornet ، nil2011 ، najibi ، im-i ، coming soon
دوستان عزیز
من برای جمع و جور کردن مدارکم جهت مصاحبه یک چک لیست درست کرده بودم، که به پیوست حضورتان تقدیم می گردد. امیدوارم به دردتان بخوره.

خوب و خوش باشید

فایل‌های پیوست
.doc   ?? ???? ????? ???? ???? ???? ?????? ????? ?????? ?? ??????.doc (اندازه 63 KB / تعداد دانلود: 262)
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
دوستاني كه اطلاع دارند، دادن پاسپورتها به شركت خانم مليكا در تهران براي تحويل ويزا چقدر هزينه داره و آيا قابل اعتماد هستند؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-20 ساعت 17:43)mohah نوشته:  دوستاني كه اطلاع دارند، دادن پاسپورتها به شركت خانم مليكا در تهران براي تحويل ويزا چقدر هزينه داره و آيا قابل اعتماد هستند؟

سلام دوست عزیز
می گفت چند تا از بچه ها بهش دادن.
البته با برخوردی که من باهاشون داشتم به نظر آدم خوبی میاد و من خودم می خوام بعد از کلیر شدن (انشاالله)، از طریق ایشون اقدام کنم.
قیمت هم گفت : برای یک پاسپورت 500 درهم و اگر دوتا باشه پاسپورتی 400 درهم. البته گفتن کهه دفتر تهران یک هزینه ای هم برای پست میگیره.
موفق باشید
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: coming soon ، AmericanHamid ، mohah ، najibi ، یاشار و ماری
سلام دوستان

من درتاريخ 19 جولاي در ابوظبي مصاحبه دارم. كس ديگري هم هست كه توي اين روز يا حوالي اون مصاحبه داشته باشه؟
ش کیس : 2011AS0025XXX
دریافت نامه قبولی: may 24 2010
کنسولگری: ابو ظبي
ارسال فرمها: 2010 ,Jun 6
کارنت شدن: Jun 2011
دریافت نامه دوم: 15 Jun
مصاحبه:19 July
دریافت ویزا: 19 July
هزینه ها: 1500$
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2011-06-19 ساعت 17:48)Hornet نوشته:  دوستان عزیز
من برای جمع و جور کردن مدارکم جهت مصاحبه یک چک لیست درست کرده بودم، که به پیوست حضورتان تقدیم می گردد. امیدوارم به دردتان بخوره.

خوب و خوش باشید
سلام
منظورتون از ایمیل تایید رسید مدارک مالی چی هست؟
اگه مدرک لیسانس آماده نباشه مشکلی پیش میاد؟ ضروری هست که ببریم؟
(2011-06-21 ساعت 14:23)bahar1981 نوشته:  سلام دوستان

من درتاريخ 19 جولاي در ابوظبي مصاحبه دارم. كس ديگري هم هست كه توي اين روز يا حوالي اون مصاحبه داشته باشه؟

سلام
من 11جولای مصاحبه دارم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان