کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-07-05 ساعت 09:20)bita-p نوشته:  خوب بالاخره نوبت به ما رسيد.دوستان عزيز ما پنج شنبه صبح عازم هستيم.ويكشنبه صبح هم مصاحبه داريم.لطفا دعا كنيد.

بيتا خانم آرزوي موفقيت داريم ، فقط فرمهارو حتماً به اتفاق يك بار ديگه مرور كنينSad
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، alirezagh ، najibi ، AmericanHamid ، ramin_ad ، Hornet ، bita-p
با سلام به همه برو بچه هاي گل،بلاخره اين امتاحاناي دانشگا اجازه دادنو خدمتتون رسيديم براي كسب حلاليتو التماس دعا.شنبه به اتفاق خانواده عازميم،3شنبه هم مصاحبه.
مي خواستم پيشاپيش از همه دوستان تشكر كنم كه تونستم به كمك اونا اين انتظار سخت تحمل كنم.
با ارزوي موفقيت براي همه دوستان
تشکر کنندگان: najibi ، zohreh36 ، frozen mind ، nil2011 ، Hornet ، coming soon ، AmericanHamid ، vahidvm60 ، nastaran86 ، sepinod ، bita-p ، Mojtaba72
با سلام خدمت دوستان گل مهاجرسرا
همان طور که در سفرنامم نوشتم هر کس هتل، بلیط، ویزا با قیمت مناسب و راهنمایی خوب خواست ما در خدمتیم. (پیام خصوصی بذارید.)

تشکر کنندگان: najibi ، sunrise ، arash004
دوستان من چند تا سوال فني داشتم D:
1- من كه تو سپتامبر بايد برم مصاحبه بنظرتون چند روز قبل از تاريخ مصاحبه با توجه به انجام مديكال در دبي بليط رفت و چند روز بعد از مصاحبه اگه 1% احتمال ويزاي يك ضرب باشه بليط برگشت رو بگيرم؟
2- با توجه به امكان كلير خوردن براي هر ايراني چون تو اين ماه بايد حتما كلير بشم ميشه 2 بار تو 1 ماه ويزاي امارات رو گرفت؟
3- براي هتل هم اگه پيشنهادي هست استفاده ميكنم.
مرسي.
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
تشکر کنندگان:
(2011-07-15 ساعت 13:51)peyman2011 نوشته:  دوستان من چند تا سوال فني داشتم D:
1- من كه تو سپتامبر بايد برم مصاحبه بنظرتون چند روز قبل از تاريخ مصاحبه با توجه به انجام مديكال در دبي بليط رفت و چند روز بعد از مصاحبه اگه 1% احتمال ويزاي يك ضرب باشه بليط برگشت رو بگيرم؟
2- با توجه به امكان كلير خوردن براي هر ايراني چون تو اين ماه بايد حتما كلير بشم ميشه 2 بار تو 1 ماه ويزاي امارات رو گرفت؟
مرسي.
ما واسه ۲۱ جون ویزا گرفتیم تا ۱۵ آگوست اعتبار داره. حالا نمیدونم اینsingle entry هستش یا میتونیم به دفعات تا تاریخ انقضا رفت و آمد داشته باشیم؟!
هتلmovenpick توی دیره ۵ ستاره خیلی هتل خوبی هستش. شبی ۶۲ هزار تا واسه هر نفر.
تشکر کنندگان: peyman2011 ، arash004
کسی روز 25 آگست در ابوظبی مصاحبه داره؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-15 ساعت 14:33)najibi نوشته:  
(2011-07-15 ساعت 13:51)peyman2011 نوشته:  دوستان من چند تا سوال فني داشتم D:
مرسي.
ما واسه ۲۱ جون ویزا گرفتیم تا ۱۵ آگوست اعتبار داره. حالا نمیدونم اینsingle entry هستش یا میتونیم به دفعات تا تاریخ انقضا رفت و آمد داشته باشیم؟!
هتلmovenpick توی دیره ۵ ستاره خیلی هتل خوبی هستش. شبی ۶۲ هزار تا واسه ها نفر.

ویزایی که برای امارات صادر میشه single entry هستش و فقط یکبار میشه باهاش رفت امارات .
اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

تشکر کنندگان: peyman2011 ، najibi ، nastaran86 ، sare ، California
درود
من روز شنبه با پرواز ایران ایر از فرودگاه امام خمینی میرم دبی برای گرفتن ویزا . از دوستان آیا کسی هست در این تاریخ دبی باشه؟
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hornet ، nil2011 ، coming soon ، vahidvm60
سلام،من ۲۲ شهریور وقت مصاحبه در ابوظبی دارم ،میخواستم بپرسم آیا قبل از مصاحبه باید پول را پرداخت کرد ؟یا همون روز داخله سفارت پول را میگیرند ؟سوال بعدی من این است اگه من ۲۰ شهریور در دوبی باشم ،باتوجه به وجود آزمایش پزشکی میرسم ۲۲ سفارت برام ،یا به نظر شما زودتر از ۲۰ شهریور به دوبی برم،به نظر شما با تور برم دوبی یا خودم بلیت هواپیما بگیرم برم
تشکر کنندگان:
(2011-08-19 ساعت 16:35)iman-tajzade نوشته:  سلام،من ۲۲ شهریور وقت مصاحبه در ابوظبی دارم ،میخواستم بپرسم آیا قبل از مصاحبه باید پول را پرداخت کرد ؟یا همون روز داخله سفارت پول را میگیرند ؟سوال بعدی من این است اگه من ۲۰ شهریور در دوبی باشم ،باتوجه به وجود آزمایش پزشکی میرسم ۲۲ سفارت برام ،یا به نظر شما زودتر از ۲۰ شهریور به دوبی برم،به نظر شما با تور برم دوبی یا خودم بلیت هواپیما بگیرم برم

۱. پول رو باید روز مصاحبه در سفارت پرداخت کرد:۸۱۹ دلار دقیق. پول خرد هم همراه داشته باشید چون پول به کسی پس نمیدن.
۲. جواب آزمایشات پزشکی معمولا ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد آماده میشه اگه مشکلی نداشته باشید. ما واسه اطمینان ۳ روز زودتر از مصاحبه دوبی بودیم اما خودشون توی ایمیل شون میگن که جواب روز بعد آماده هستش.
۳. تور همیشه به صرفه تره اگه بتونید توری پیدا کنید که دقیقا با تاریخ رفت و برگشت شما هماهنگ باشه.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Hornet ، Mojtaba72
دوستان عزیزی که برای مصاحبه یا گرفتن ویزا تشریف می برین امارات
ممنون میشم اگر امکانش هست با پیام خصوصی اعلام بفرمائین
من یه زحمتی براتون داشتم
بازم ممنون Big Grin
تشکر کنندگان: alisarshar ، Hornet ، Mojtaba72
سلام من 3 سپتامبر میرم دبی کسی هست که بخواد تو این تاریخ بره دبی؟ لطفا سریع به من پیغام بدید چون من فردا میخوام بلیط تهیه کنم
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: sare ، Mojtaba72 ، Hornet ، alisarshar ، AmericanHamid
(2011-06-19 ساعت 17:48)Hornet نوشته:  دوستان عزیز
من برای جمع و جور کردن مدارکم جهت مصاحبه یک چک لیست درست کرده بودم، که به پیوست حضورتان تقدیم می گردد. امیدوارم به دردتان بخوره.

خوب و خوش باشید

سلام دوست عزیز
میشه ادرس ایمیل سفارت ومتنی که فرستادین رو بگین؟ممنونم
تشکر کنندگان:
(2011-08-24 ساعت 21:48)نفس نوشته:  
(2011-06-19 ساعت 17:48)Hornet نوشته:  دوستان عزیز
من برای جمع و جور کردن مدارکم جهت مصاحبه یک چک لیست درست کرده بودم، که به پیوست حضورتان تقدیم می گردد. امیدوارم به دردتان بخوره.

خوب و خوش باشید

سلام دوست عزیز
میشه ادرس ایمیل سفارت ومتنی که فرستادین رو بگین؟ممنونم

سلام دوست عزیز
ایمیل سفارت ابوظبی :
AbuDhabiIV@state.gov
متن کدوم ایمیل رو میخواین ؟

شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: najibi ، یاشار و ماری
(2010-12-18 ساعت 16:04)سمیرامیس نوشته:  سلام
ممکنه لطفا به من بگیید چه کسانی باید فرم I-130 را هم علاوه بر D-230 به سفارت آمریکا در ابوظبی ارایه بدهند.
ممنون میشم یکی سریع راهنمایی کنه.
دوست عزیز من نمی تونم جواب ایمیل شما رو بدهم گویا شما چیزی رو فعال
نکردید در تنظیمات مهاجرسرا. منتظر می مانم

سپاس
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان