کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
naeiji جان ، من که عرض کردم "کاملا" Smile
به نظرم سوال آخرتو پاک کنی بهتره ...
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: javidk ، maaref ، لیلا ج
با سلام
میخواستم بدونم ایا داخل نیو مد یکال سنتر دبی بعد از ظهر تا چه ساعتی معاینه می کنند وپنجشنبه ها و شنبه باز هستند وایا باید حتما وقت قبلی بگیریم واگر نیاز وقت قبلی بگیریم ادرس سایتشو ممکن برام بگذارید ,وداخل پستهای قبلی خوندم که سفارت به علت زود جواب دادن نیو مدیکال سنتر دیگه مورد تائید سفارت نیست میخواستم بدونم ایا صحت دارد
تشکر کنندگان: maaref ، elnaz295
(2011-02-22 ساعت 10:12)hamidt نوشته:  با سلام
میخواستم بدونم ایا داخل نیو مد یکال سنتر دبی بعد از ظهر تا چه ساعتی معاینه می کنند وپنجشنبه ها و شنبه باز هستند وایا باید حتما وقت قبلی بگیریم واگر نیاز وقت قبلی بگیریم ادرس سایتشو ممکن برام بگذارید ,وداخل پستهای قبلی خوندم که سفارت به علت زود جواب دادن نیو مدیکال سنتر دیگه مورد تائید سفارت نیست میخواستم بدونم ایا صحت دارد
سلام دوست عزیز
NMC هنوز توی لیست سفارته . اینم لینکش:
http://abudhabi.usembassy.gov/medical_examination.html
پنجشنبه ها و شنبه ها بازه . بعداز ظهرها اگه اشتباه نکنم 4:30 تا 9 کار میکنن که شما برای آزمایش باید 4:30 اونجا باشی. صبح ها هم 9 باید بری.
وقت قبلی رو بهتره بگیری و بگی خودت چه ساعتی میخوای بری برای آزمایش ، که راهنماییت کنن . مخصوصا اگه شنبه میخوای بری چون خیلی شلوغ میشه.
Dr. Dinesh Kumar Shukla
Medical Director
NMC Hospital
Deira, Dubai
Tel :009714 2689800, 2683131
Fax: 0097142682353
E Mail : drshukla@nmc.ae
موفق باشی

تشکر کنندگان: maaref ، hamidt ، elnaz295
سلام. برای مدیکال هم عکس باید مشخصات خاصی داشته باشه مثل سفارت یا نه؟
ممنون
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: maaref
(2011-02-26 ساعت 00:23)moraddad نوشته:  سلام. برای مدیکال هم عکس باید مشخصات خاصی داشته باشه مثل سفارت یا نه؟
ممنون
سه عکس 5*5 رو به دوربین -تمام رخ درست مثل عکسهای سفارت
تشکر کنندگان: javidk ، maaref ، tamanna ، لیلا ج ، elnaz295
سلام
يه راهنمايي ميخوام براي يه بچه 20روزه كه تا زمان مصاحبه تقريبا 2ماه ونيم ميشه تو كلينيك چه واكسنهايي غير از واكسناي خودش كه تو ايران زده بهش ميزنن؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: maaref ، elnaz295
(2011-04-04 ساعت 11:35)alisarshar نوشته:  سلام
يه راهنمايي ميخوام براي يه بچه 20روزه كه تا زمان مصاحبه تقريبا 2ماه ونيم ميشه تو كلينيك چه واكسنهايي غير از واكسناي خودش كه تو ايران زده بهش ميزنن؟
سلام دوست عزیز
اول از همه تبریک میگم برای نوزاد تازه متولد شده Smile
دیدم تا حالا کسی پاسختون رو نداده . به نظرم بهتره یه ایمیل به کلینیکی که میخواین برین بزنین و سوال کنین . اینجوری جواب دقیق تری هم خواهید گرفت . جسارت نباشه ولی شاید این متن به دردتون بخوره :

Dear Dr. .......
My family and I are intending to do our medical examination for the US embassy at your clinic on ......2011. I will really appreciate it if you could let me know what vaccinations may be needed for my two and a half month old baby except the regular ones that were taken according to his/her immunization program?
many thanks

تشکر کنندگان: alisarshar ، maaref ، REZA1390
من مصاحبه ام ابوظبی 13 اردیبهشت افتاده.تو سایت nmc رو جز بیمارستان های مورد قبول زده ولی اینجا خوندم که nmc قبول نیست.این درسته؟
اگر نه بهم میگین چطور میتونم وقت بگیرم؟
و چند روز قبل باید برای آزمایش و عکس دبی باشم؟
تشکر کنندگان: maaref
(2011-04-10 ساعت 20:41)geologist نوشته:  من مصاحبه ام ابوظبی 13 اردیبهشت افتاده.تو سایت nmc رو جز بیمارستان های مورد قبول زده ولی اینجا خوندم که nmc قبول نیست.این درسته؟
من هم مصاحبم 12 اردیبهشت است . تا آنجایی که می دونم nmc هنوز جز بیمارستان های مورد قبول است و تلفنی از آنجا سوال کردم گفتند نیازی به وقت گرفتن نیست 2 روز قبل از آمدن تماس بگیرید و جواب آزمایش را هم 2 روزه می دهند ولی با اینحال به دکتر شوکلا ایمیل زدم و سوال کردم که اگر من شنبه بیام برای یکشنبه جواب آزمایشها آماده است که جواب داد مشکلی نیست و شنبه را بهم وقت داد .
case no :2011AS00023XXX
تاریخ دریافت پاکت اول :26may
تاریخ ارسال فرمها:3jun
تشکر کنندگان: لیلا ج ، maaref ، naarestan
(2011-04-11 ساعت 09:43)elena نوشته:  
(2011-04-10 ساعت 20:41)geologist نوشته:  من مصاحبه ام ابوظبی 13 اردیبهشت افتاده.تو سایت nmc رو جز بیمارستان های مورد قبول زده ولی اینجا خوندم که nmc قبول نیست.این درسته؟
من هم مصاحبم 12 اردیبهشت است . تا آنجایی که می دونم nmc هنوز جز بیمارستان های مورد قبول است و تلفنی از آنجا سوال کردم گفتند نیازی به وقت گرفتن نیست 2 روز قبل از آمدن تماس بگیرید و جواب آزمایش را هم 2 روزه می دهند ولی با اینحال به دکتر شوکلا ایمیل زدم و سوال کردم که اگر من شنبه بیام برای یکشنبه جواب آزمایشها آماده است که جواب داد مشکلی نیست و شنبه را بهم وقت داد .

میشه ایمیل دکتر شوکلا رو به من بدین؟
تشکر کنندگان:
(2011-04-12 ساعت 11:09)mehran626 نوشته:  
(2011-04-04 ساعت 11:35)alisarshar نوشته:  سلام

سلام
قدم نو رسیده مبارک و امیدوارم به میمنت تولد ایشان یک ضرب ویزا بگیرید.
بهر حال شما کارت واکسن فرزندتون رو ترجمه کنید و ببرید بر اساس اون و سن ایشان تشخیص خواهند داد چه واکسنی باید زده بشه و احتمالا همین جواب را به ایمیل شما خواهند داد.

راستی زبان انگلیسیش چطوره؟Big GrinTongue
(2011-04-11 ساعت 13:56)geologist نوشته:  
(2011-04-11 ساعت 09:43)elena نوشته:  

میشه ایمیل دکتر شوکلا رو به من بدین؟

drshukla@nmc.ae

بین dr و shukla فاصله نیست،یعنی به هم چسبیده است؟
میشه لطف کنید و متن ایمیلی که برای وقت گرفتن از دکتر فرستادین،برام بزارین؟
تشکر کنندگان: maaref ، آرتين
سلام به دوستان عزيز و همراهم.
در مورد سئوالاتي كه پرسيديد خواستم توضيحاتي بدم.
آقاي سرشار عزيز براي واكسن ها سئوال نفرمائيد. من پرسيدم جواب ندادند و بر اساس كارت واكسيناسيون فرزندتان و سنش ، خودشان اگر لازم بود واكسن ميزنند و لازمه اينو بگم كه از بابت تزريق واكسن بيمورد nmc سابقه بدي ندارد پس درين مورد نگران نباشيد و فكر كنم تنها واكسني كه به ايشان بزنند واكسن آبله مرغان باشد كه قيمت اونجا از ايران كمتر هم هست.
در مورد وقت گرفتن :
به آدرس ايميل خود بيمارستان ايميل بزنيد نه دكتر شوكلا كه بنده خدا مدير بيمارستانه.من اينكارو كردم و يكروزه جواب گرفتم و وقت مورد نظرتون رو در خواستتون و مشخصات خود و همراهانتون رو اعلام فرمائيد. بفرمت زير:

( ايميل بيمارستان)hospitaldxb@nmc.ae
Dear sir/madam
our interview has been scheduled at the American Consulate /Embassy of Abu Dhabi on ....... , 2011 .
I will appreciate to schedule an appointment for our medical in NMC hospital in Dubai on........, 2011 at .... am ( pm)
name age gender
..... ...... * male
..... ...... * female
Best Regards
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: sare ، maaref ، baran2020 ، coming soon ، آرتين ، Hornet ، AmericanHamid ، daria ، naarestan
بچه ها من مصاحبم روز سه شنبه تو ابوظبی هست کی دبی باشم که به مدیکالم برسم؟
دکتر شوکلا گفت که 2 روز طول میکشه که جوابو بدن
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، maaref ، آرتين
(2011-04-18 ساعت 17:40)shiva_h نوشته:  بچه ها من مصاحبم روز سه شنبه تو ابوظبی هست کی دبی باشم که به مدیکالم برسم؟
دکتر شوکلا گفت که 2 روز طول میکشه که جوابو بدن

شنبه صبح حرکت کن و آنجا باش و نگران نباش اگر زودتر باشی چیزی از دست نمی دهی و استرست کمتر است .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: shiva_h ، AmericanHamid ، coming soon ، maaref ، آرتين
بچه ها من با بیمارستان که مکاتبه کردم با دکتری به نام Dr.Vinod Prabhu دارم صحبت می کنم...وقت هم از همین دکتر گرفتم
من مصاحبم 7 جون هست به من 4 جون ساعت 5 بعد از ظهر وقت داد...همه چی درسته به نظر شما؟
من خیلی استرس گرفتتم

خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان: maaref ، آرتين

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان