کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
بی زحمت راهنمای فرمایید .نامه خودم را از طریق DHL در تاریخ 19-June فرستادم دو روزه که این پیام را میده :

16 Clearance delay Cincinnati Hub, OH - USA 02:55

Arrived at Sort Facility Cincinnati Hub - USA Cincinnati Hub, OH - USA 02:16 15

عنایت بفرمایید اینا یعنی چی ؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-23 ساعت 11:13)ravian نوشته:  بی زحمت راهنمای فرمایید .نامه خودم را از طریق DHL در تاریخ 19-June فرستادم دو روزه که این پیام را میده :

Arrived at Sort Facility Cincinnati Hub - USA Cincinnati Hub, OH - USA 02:16 15

عنایت بفرمایید اینا یعنی چی ؟

ظاهرا ما ایرانی ها هم باید خودمون کلیر بشیم هم مرسولاتومن. این همون مرحله بازرسی مرسوله های ارسالی از ایرانه که توی آمریکا این کار رو انجام می دهند.
نگران نباشید. به زودی بسته شما به کی سی سی می رسه.
(2010-06-23 ساعت 11:14)shivah نوشته:  سلام
ببخشید یکی از افرادی که بسته پستیش به kcc رسیده...میشه لطف کنه آخرین پیام سایت dhl مبنی بر رسیدن بستش رو اینجا بزاره..ممنون میشم

دوست عزیز
ارسال یک پست در تاپیک ها مختلف برخلاف مقرراتی است که قبول کرده ایم..
در تاپیک دیگری که همین سوال را پرسیده بوددید جواب شما توسط دوستان عزیز داده شده است: به اینجا مراجعه کنید
موفق باشید
اگر در یافتن تاپیکی که قبلا سوال خود را در آن پرسیده اید، دچار مشکل می شوید به این شکل عمل کنید:

در انتهای هر صفحه از تاپیک ها سمت چپ سه لینک قرار دارد :
نمایش نسخه قابل چاپ
ارسال این موضوع به دوستان
مشترک شدن در موضوع

می توانید روی لینک سوم، یعنی مشترک شدن در موضوع کلیک کنید و در موضوع مشترک شوید تا توسط یمیل از پاسخ های بعدی به سوال شما آگاه شوید.
تشکر کنندگان: ravian
سلام دوستان . من ديروز رفتم دفتر مركزي DHL تو خيابان وزرا و دوتا فرمهارو به همراه دوتا عكس فرستادم KCC .
76 هزار تومان ناقابل هم ازم گرفتن Big Grin
از طرف پرسيدم تا حالا چند نفر اومدن براي پست اين فرمها ؟ گفت شما حدود 110 مين نفري هستيد كه به اينجا مراجعه كرديد براي پست .
به نظر شما خيلي زياد نيست كه تو يك دفتر DHL 110 نفر فقط تو تهران پست كنند فرماشون رو ؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-23 ساعت 15:14)macroaria نوشته:  سلام دوستان . من ديروز رفتم دفتر مركزي DHL تو خيابان وزرا و دوتا فرمهارو به همراه دوتا عكس فرستادم KCC .
از طرف پرسيدم تا حالا چند نفر اومدن براي پست اين فرمها ؟ گفت شما حدود 110 مين نفري هستيد كه به اينجا مراجعه كرديد براي پست .
به نظر شما خيلي زياد نيست كه تو يك دفتر DHL 110 نفر فقط تو تهران پست كنند فرماشون رو ؟؟؟؟

این دی اچ ال چی ها آدم های نامردی هستند چون از هر کی یه جوری پول میگیرن. اعدادی که من دیدم از 55 تا 76 هزار تومان متغیر بوده حال آنکه طیق قوانین خود dhl زیر نیم کیلو قیمتش ثابته!(البته من فکر میکنم اینا شاهکارهای ادبی کارمندهای ایرانی اونا باشه)
منم مشهد که رفتم دفتر dhl طرف گفت روزی 5 یا 6 تا میارن. اونجا از من 63.5 چوق گرفتن!
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2010-06-23 ساعت 17:10)free_free نوشته:  
(2010-06-23 ساعت 15:14)macroaria نوشته:  سلام دوستان . من ديروز رفتم دفتر مركزي DHL تو خيابان وزرا و دوتا فرمهارو به همراه دوتا عكس فرستادم KCC .

این دی اچ ال چی ها آدم های نامردی هستند چون از هر کی یه جوری پول میگیرن. اعدادی که من دیدم از 55 تا 76 هزار تومان متغیر بوده حال آنکه طیق قوانین خود dhl زیر نیم کیلو قیمتش ثابته!(البته من فکر میکنم اینا شاهکارهای ادبی کارمندهای ایرانی اونا باشه)
منم مشهد که رفتم دفتر dhl طرف گفت روزی 5 یا 6 تا میارن. اونجا از من 63.5 چوق گرفتن!

آره والا . اين آخر نامرديه . من هم ديدم هرجا به هر مقدار چوق دلخواه كه طالب باشن از دوستان پول گرفتن نامردها Sad
اما دوستان بحث من چيز ديگست . من فكر ميكنم تو ايران براي خيلي ها از اين نامه ها اومده . مثلا هركي كه ثبت نام كرده برنده شده . شما چنين حسي نميكنيد ؟ الان اين دوستمون هم كه رفته بره پست فرماش بهش گفتن تو مشهد روزي 5 يا 6 نفر به اين دفترشون مراجعه كردن براي ارسال فرماشون به KCC .
چي بگم والا Rolleyes
(2010-06-23 ساعت 17:10)free_free نوشته:  

آره والا . اين آخر نامرديه . من هم ديدم هرجا به هر مقدار چوق دلخواه كه طالب باشن از دوستان پول گرفتن نامردها Sad
اما دوستان بحث من چيز ديگست . من فكر ميكنم تو ايران براي خيلي ها از اين نامه ها اومده . مثلا هركي كه ثبت نام كرده برنده شده . شما چنين حسي نميكنيد ؟ الان اين دوستمون هم كه رفته بره پست فرماش بهش گفتن تو مشهد روزي 5 يا 6 نفر به اين دفترشون مراجعه كردن براي ارسال فرماشون به KCC .
چي بگم والا Rolleyes
تشکر کنندگان: farnaz82
دوستمون اشکان در تاپیک تحلیل آماری نتایج لاتری 2011 گفته بود که طبق سایت وزارت لاتری امسال 2815 نفر از ایران برنده شده اند. بنابراین خیلی عجیب نیست اگه دی چ ل چی های مشهد گفتند روزی پنج شش نفر میان برای پست به کی سی سی یا اگه اون نامردهای وزرا گفتند تا حالا 110 نفر اومدن اینجا. تازه خیلی ها با تی ان تی پست می کنند.
اما نمیشه گفت همه کسانی که ثبت نام کردند قبول شدند. توی همین سایت کلی از دوستان هنوز منتظر اون پاکت آجری رنگ هستند.
ایکاش اونجوری می شد که شما می گویید. همه قبول می شدند. اونجوری خوشحالی ما برنده ها خیلی بیشتر می شد.

فارسی نوشتن به شیوه رسمی سخت است از طرفی نوشتن به شیوه گفتگوی روزانه تهدیدی برای زبان فارسی به شمار می رود.
تشکر کنندگان:
(2010-06-23 ساعت 02:04)b!ta نوشته:  راستی آقای sarfarash مدیر شدنتون را خیلی تبریک میگم.

بیتای عزیز
متشکرم.
تشکر کنندگان: b!ta ، ravian
جهت اطلاع دوستان عزیز مراحل ارسال نامه خودم را از طریق پست DHL اعلام میدارم : (از زمان ارسال تا تحویل 6 روز)

Wednesday, June 23, 2010 Location Time

21 Delivered - Signed for by : SUTTON Erlanger, KY - USA 10:31

20 With delivery courier Erlanger, KY - USA 09:01

19 Arrived at Delivery Facility in Erlanger - USA Erlanger, KY - USA 08:57

18 Departed Facility in Cincinnati Hub - USA Cincinnati Hub, OH - USA 05:56

17 Processed at Cincinnati Hub - USA Cincinnati Hub, OH - USA 05:36

Tuesday, June 22, 2010 Location Time

15 Arrived at Sort Facility Cincinnati Hub - USA Cincinnati Hub, OH - USA 02:16

Monday, June 21, 2010 Location Time
14 Departed Facility in New York City Gateway - USA New York City Gateway, NY - USA 23:50

13 Processed at New York City Gateway - USA New York City Gateway, NY - USA 22:28

12 Processed at New York City Gateway - USA New York City Gateway, NY - USA 18:10

11 Clearance processing complete at New York City Gateway - USA New York City Gateway, NY - USA 09:34

10 Arrived at Sort Facility New York City Gateway - USA New York City Gateway, NY - USA 09:34

9 Departed Facility in Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates 00:15

Sunday, June 20, 2010 Location Time
8 Processed at Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates 23:16

7 Arrived at Sort Facility Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates Express Logistics Centre, Dubai - United Arab Emirates 23:06

6 Departed Facility in Tehran - Iran (Islamic Republic of) Tehran - Iran (Islamic Republic of) 19:20

5 Processed at Tehran - Iran (Islamic Republic of) Tehran - Iran (Islamic Republic of) 15:04

4 Arrived at Sort Facility Tehran - Iran (Islamic Republic of) Tehran - Iran (Islamic Republic of) 08:23

Saturday, June 19, 2010 Location Time
3 Departed Facility in Isfahan - Iran (Islamic Republic of) Isfahan - Iran (Islamic Republic of) 16:15

2 Processed at Isfahan - Iran (Islamic Republic of) Isfahan - Iran (Islamic Republic of) 15:44

1 Shipment picked up Isfahan - Iran (Islamic Republic of) 13:05
تشکر کنندگان: vroom
(2010-06-23 ساعت 22:07)sarfarash نوشته:  
(2010-06-23 ساعت 02:04)b!ta نوشته:  راستی آقای sarfarash مدیر شدنتون را خیلی تبریک میگم.

بیتای عزیز
متشکرم.

دوست خوبم سرفراش عزیز شرمنده من نمیدونستم که جدیدا شما مدیر شدید.تبریک بنده را هم پذیرا باشید و براتون آرزوی شادی و موفقیت میکنم دوست عزیز
تشکر کنندگان: User
(2010-05-31 ساعت 16:17)kaveh1979 نوشته:  سلام به ههمگی. منم امروز فرم ها رو با TNT فرستادم. اکسپرس. گفت 5 روزه میرسه. جمعه میرسه. 60 تومن هم هرینش شد.
تشکر کنندگان:
(2010-06-23 ساعت 22:07)sarfarash نوشته:  

بیتای عزیز
متشکرم.

سلام اقای سرفراش من هم تبریک می گم.شما خیلی تو این سایت وقت می گذارین و راهنمایی می کنید.موفق باشید
تشکر کنندگان: User
منم اول زنگ زدم دفتر مرکزی گفت،60000 تومان ! ولی رفتم میدون ولیعصر 39500 دادم ، قبضم هم عین مال شماست ! فقط مبلغش فرق می کنه !خوب توی هرچیزی سرویس special گرونتره ! پیتزا هم Special اش گرونتره Smile) راستی مگه آمریکا portsmouth داره ؟ مگه تو انگلستان نیست ؟!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: frozen mind
(2010-06-24 ساعت 13:53)frozen mind نوشته:  دوستان گرامي سلام.

ما همه اينجا در اين محيط دوستانه و دلپذير جمع شده ايم تا با اطلاع رساني صحيح و به موقع به يكديگر كمك كنيم. اطلاعات داده شده توسط هر عضو بايد صحيح و تا حد امكان دقيق باشه تا باعث گمراهي نشه.
در اينجا من بعضي از نوشته هاي دوستان بسيار گرامي ام را نقل مي كنم:
«kaveh1979 : منم امروز فرم ها رو با TNT فرستادم. اکسپرس. گفت 5 روزه میرسه. جمعه میرسه. 60 تومن هم هرینش شد.

sarfarash : من شنبه پاکت رو به تی ان تی میدون ولیعصر دادم. (البته گفته بودند که دو روز تو ایران میمونه و 7 روز کاری طول میکشه چون از سرویس ویژه شون استفاده نکردم اما سرویس عادی هم 5 روز طول کشید!)

Ali-J : من تازه با TNT فرستادم ... برای من شد 39500 تومن با Global Express فرستادم ، Special express می شد 60 هزار تومان ...

Ali-J : من با پست معمولی فرستادم 3 روزه در واقع 2 روزه رسید ! پست معمولی TNT منظورم بود

vahid tavassol : من 3 روز پیش نامه خودم را پست کردم با پست tnt هزینش شد 60000 تومان

vahid tavassol : درسته سرویس TNT خیلی بهتره ... مبلغ پست تا آمریکا 60000 تومان کسانی که هنوز ارسال نکردن از پست TNT استفاده کنن .»

مي بينيد؟ كاوه عزيز ميگه با اكسپرس فرستاده در حالي كه همه‌ي انواع پست تي‌ان‌تي اكسپرسه! يا بقيه هم فقط گفتن تي‌ان‌تي و قيمت فلان و به نوع پست اشاره نكردن. يا حتي گفته شده عادي يا معمولي و ويژه.
فقط Ali-J عزيز از اصطلاحات Global Express و Special express اسم برده ولي نمي دونم چرا قيمتهايي كه داده با چيزي كه من ديدم جور در نمياد. من مداركمو در دفتر مركزي تي‌ان‌تي در خيابان ظفر تهران با پست Global Express فرستادم با هزينه 60.000 تومان. در سايت applyabroad هم يك نفر برخلاف نظر Ali-J گفته كه Special express ارزونتر از Global Express هستش.
من كه گيج شدم!
به هر حال، من بسته‌ام را پست كردم و براي آگاهي ساير دوستان از انواع پست TNT قبض اونو براتون اينجا به نمايش ميذارم:
[IMG][/IMG]

سلام دوست عزیز
قبض من هم عین قبض شماست. فقط به جای 600000 ریال نوشته 395000 ریال. جفتمون هم سرویس گلوبال اکسپرس استفاده کردیم!
در ضمن همه سرویس ها اکسپرس هستند. توی قبض که نگاه کنی می بینی نوشته:
Special Express
9:00 Express
12:00 Express
Global Express
Economy....

منتها به شما نگفته اند که چه جور اکسپرسی! اسپشیل یا گلوبل.
درواقع 60 تومن هزینه اسپشیل هستش که گرونتره: گرونیش هم به این خاطره که شما زنگ میزنی دفتر تی ان تی، اونها پیک میفرستن دم در خونه شما، بسته رو و 40 + 20 تومن پیک رو تحویل می گیرند و شما از خونه بیرون نمیرید دیگه!
حالا شما خودتون رفیتن دفتر تی ان تی، در واقع اون 20 تومن پیک رو خواستین صرفه جویی کنید. تی ان تی های نامرد هم اینو به شما نگفته اند و 20 تومن پیک رو مجددا از شما گرفته اند!
پس سرویس ویژه هم گرونتره. اون دوستمون توی اپلای ابورد اشتباه کرده.
مهم اینه که بسته شما برسه به مقصد. هزینش درجه دوم اهمیته. (البته تو ایران)

(2010-06-24 ساعت 14:30)Ali-J نوشته:  منم اول زنگ زدم دفتر مرکزی گفت،60000 تومان ! ولی رفتم میدون ولیعصر 39500 دادم ، قبضم هم عین مال شماست ! فقط مبلغش فرق می کنه !خوب توی هرچیزی سرویس special گرونتره ! پیتزا هم Special اش گرونتره Smile) راستی مگه آمریکا portsmouth داره ؟ مگه تو انگلستان نیست ؟!

علی جان چندین شهر به این نام تو آمریکا وجود داره! علی آبادشونه! Smile
(2010-06-24 ساعت 01:55)ravian نوشته:  دوست خوبم سرفراش عزیز شرمنده من نمیدونستم که جدیدا شما مدیر شدید.تبریک بنده را هم پذیرا باشید و براتون آرزوی شادی و موفقیت میکنم دوست عزیز
سلام اقای سرفراش من هم تبریک می گم.شما خیلی تو این سایت وقت می گذارین و راهنمایی می کنید.موفق باشید
[/quote]

ravian عزیز
امید عزیز
متشکرم شما هم موفق باشید
تشکر کنندگان: ravian ، frozen mind
(2010-06-25 ساعت 12:00)frozen mind نوشته:  خب Ali-J عزيز، فدات بشم نمي شد از همون اول بگي كه زنگ زدي به دفتر مركزي و همون سرويس رو گرونتر گفتن؟! Smile

سرفراش عزيز، اون جا حرفي از اكسپرس نبود چون همه‌ي سرويسها به قول شما اكسپرسه. در همين تاپيك نوشته بودن كه رفتن TNT و مداركشونو پست اكسپرس كردن!!

بگذريم ... با شما كاملا موافقم كه رسيدن تضميني مداركمون به مقصد اصله و بقيه فرع. 20 هزار تومن اضافه دادم ولي عوضش يه ليوان زپرتي اشانتيون گرفتم Cool

در ضمن من طرفدار سرسخت طنز سرفراش عزيز هستم. در تمام مدتي كه توي TNT بودم، مخصوصا موقعي كه اون تعهدنامه كذايي رو امضا مي كردم همه‌ش ياد اون حرف ايشون بودم كه وقتي توي گمرك گير بدن، تي‌ان‌تي كه سهله، بمب اتم هم نمي‌تونه كاري بكنه! Big Grin

Smile Smile خدارو شکر دست کم یکی از پست های من موجبات شادی یکی از دوستان شده Smile
حالا ردگیریش کن ببین کی میرسه مقصد.
آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما دوست عزیز

در ضمن تعطیلات خوش بگذره
تشکر کنندگان: frozen mind ، ravian
من DHL کردم 4 روزه رسید. بچه ها اینجا کسی هست که مدارکش رسیده باشه به KY? من امروز با اون Tracking Number چک کردم از سایت DHL نوشته رسیده به
Erlanger, KY
درسته؟ باید به همینجا برسه؟
Delivered - Signed for by : SUTTON Erlanger, KY - USA 10:48َََََ
With delivery courier Erlanger, KY - USA 9:20
آخه روی اون برچسب نوشته بود:Williamsburg, KY پس این Erlanger,KY چیه؟!
(2010-06-22 ساعت 23:20)free_free نوشته:  بچه ها نامه من هم بالاخره بعد از 6 روز رسید دست این کیسیسیچی ها.
اسم طرف اینه: SUTTON
نمیدونم مال همه رو همین گرفته یا نه؟
برای منم همینجا رسیده.
Delivered - Signed for by : SUTTON Erlanger, KY - USA 10:47
این SUTTON کیه !؟
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014