کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2010-07-05 ساعت 23:04)yazdan نوشته:  دوستان يه خبري شنيدم در مورد سرويس هاي TNT, DHL كه گويا تحريم ها شامل اين قضيه هم شده!
به نظر شما راه حل چيست؟

لطفا منبع خبر را بفرمایید چون تا 10 روز پیش که من با DHL فرستادم هیچ مشکلی وجود نداشت و 6 روزه هم رسید.
تشکر کنندگان: User
(2010-07-05 ساعت 23:39)ravian نوشته:  
(2010-07-05 ساعت 23:04)yazdan نوشته:  دوستان يه خبري شنيدم در مورد سرويس هاي TNT, DHL كه گويا تحريم ها شامل اين قضيه هم شده!
به نظر شما راه حل چيست؟

لطفا منبع خبر را بفرمایید چون تا 10 روز پیش که من با DHL فرستادم هیچ مشکلی وجود نداشت و 6 روزه هم رسید.

دوست من جاي نگراني براي امسال نيست" اگر" هم چنين تحريمي باشه سال آينده اعمال خواهد شد.
تشکر کنندگان:
شماره کیس:2011AS00019XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:30/3/1389
کنسولگری:Abu Dhabi(تغيير دادم به آنكارا)
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 14/04/1389
من كلا آدم دقيقي هستم و فرم ها را بسيار با وسواس و دقت بالائي پر كردم و چندين بار چك كردم.ديروز بعد اينكه با DHL فرمهارو پست كردم داخل تاكسي در زاه شركتم كل مراحل رو دونه دونه چك ميكردم تا چيزي از قلم نيافتاده باشه كه يهو بذهنم رسيد من اصلا فرم 122 رو امضا، نكردم(عليرغم كنترل چندباره، عجيب نيست؟)سريع به اداره پست برگشتم و خوشبختانه تونستم بدون اينكه به در پاكت خدشه اي وارد شه فرم رو امضا، كنم.اميدوارم اين سهل انگاري ها واسه كسي پيش نياد كه ميتونه خيلي استرس زا باشه
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: User ، Donkey chance
سلام به همه دوستان
من بعد از رسیدن نامه های سری اول به KCC ( بعد از گذشت 4 هفته از تاریخ رسیدن نامه ها که از طریق سایت DHL پی گیری کردم) ، یک ایمیل زدم به KCC و رسیدن پاکت رو پرسیدم که این جواب و دادن، البته مثل اینکه سرشون شولوغه چون 10 روز گذشت تا جواب دادن. متن ایمل KCC رو هم براتون میزارم.
Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.
Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان:
سلام

من در سایت چک کردم و پدر و مادر بنده برنده شده اند و گفته اند که اگر نامه را هنوز دریافت نکرده اید " یک آگوست " ایمیل بزنید.

یک آگوست case number را به ما می دهند؟

در این فرصت چه مدارکی را باید ترجمه کنند؟ چه فرم هایی را باید پر کنند؟

فرم ها چندتا بوده و از کجا می توان تهیه کرد؟

ممنون می شوم اگر راهنمایی کامل بکنیدSmile
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: ravian
بازم سلام. مشکل من حل شد. من شنبه DHL کردم از دفتر میدون ولیعصر.41500 شدو پاکت تا دوشنبه تهران بود. سه شنبه دوبی و امروز یعنی 4شنبه بدس MR CampbellتویErlanger رسیده.
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: ravian ، b!ta ، Donkey chance
دوستان عزیز کسی دیگه هم هست که نامشوCampbell گرفته باشه؟ مثل اینکه همه رو sutton گرفته!!!
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان:
(2010-07-07 ساعت 18:27)sorooshii نوشته:  سلام

من در سایت چک کردم و پدر و مادر بنده برنده شده اند و گفته اند که اگر نامه را هنوز دریافت نکرده اید " یک آگوست " ایمیل بزنید.

یک آگوست case number را به ما می دهند؟

در این فرصت چه مدارکی را باید ترجمه کنند؟ چه فرم هایی را باید پر کنند؟

فرم ها چندتا بوده و از کجا می توان تهیه کرد؟

ممنون می شوم اگر راهنمایی کامل بکنیدSmile

sorooshii عزیز بهتون تبریک میگم .بله کیس نامبر را از خود KCC دریافت میکنید ولی قبل از اون شما باید دو عدد فرم 122 (برای برنده) و 230 (برای برنده و همه اعضای خانواده) پر کنید که این فرمها + راهنما دقیقش را از اینجا (فرم DSP-122) و اینجا (فرم DS-230) میتونید دانلود کنید.لطفا این دو تاپیک را با دقت مطالعه کنید تا به پاسخ سوالاتتون برسید و اگر سوالی داشتید که جوابش را پیدا نکردید فقط در قسمت مربوط به خودش مطرح کنید.
در حال حاظر شما فرمها و راهنمای پر کردنشون را دانلود کنید و با دقت پرشون کنید ، عکسهای ارسالی را با شرایط خواسته شده بگیرید و مطالب سایت را هم بخونید.مطمئن باشید مدیران و دوستان خوب این سایت تنهاتون نمیزارن و جای هیچ نگرانی نیست.
شاد و پیروز باشید.
(2010-07-07 ساعت 20:54)saman33 نوشته:  دوستان عزیز کسی دیگه هم هست که نامشوCampbell گرفته باشه؟ مثل اینکه همه رو sutton گرفته!!!

دوست عزیز مهم نیست که چه کسی تحویل میگیره مهم رسیدنشه. 2 الی 4 هفته دیگه پیگیری کنید که از رسیدنش اطمینان پیدا کنید در ضمن 3 مرحله آخر رسیدن نامه توسط پست DHL به قراره زیره :

Delivered - Signed for by : SUTTON Erlanger, KY

20 With delivery courier Erlanger, KY

19 Arrived at Delivery Facility in Erlanger - USA Erlanger, KY

شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: saman33 ، Donkey chance
(2010-07-07 ساعت 21:28)ravian نوشته:  
(2010-07-07 ساعت 20:54)saman33 نوشته:  دوستان عزیز کسی دیگه هم هست که نامشوCampbell گرفته باشه؟ مثل اینکه همه رو sutton گرفته!!!

دوست عزیز مهم نیست که چه کسی تحویل میگیره مهم رسیدنشه. 2 الی 4 هفته دیگه پیگیری کنید که از رسیدنش اطمینان پیدا کنید در ضمن 3 مرحله آخر رسیدن نامه توسط پست DHL به قراره زیره :

Delivered - Signed for by : SUTTON Erlanger, KY

20 With delivery courier Erlanger, KY

19 Arrived at Delivery Facility in Erlanger - USA Erlanger, KY

شاد و پیروز باشید

همه مرسوله ها رو لزوما ساتن تحویل نمیگیره ممکنه شخص دیگه ای هم باشه
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
درود دوستان
نامه من هم چهار روزه از اصفهان رسید. روز یکشنبه ساعت 3:35تحویل دادم امروز هم ساعت 9:33 آقای sutton تحویل گرفته . Big Grin
تشکر کنندگان: User ، ravian ، Donkey chance
-----------------------------------------------------------------------------------

سلام مجدد

ممنون از راهنمایی های خوبتون

شما گفتیتد برای فرم 230 تمام اعضای خانواده. درسته؟ این شامل من و خواهر و برادرم که همگی بالای 21 سال هستیم می شودو باید پر کنیم؟؟ (فکرنکنم نتونیم ما ازامتیاز پدر و مادر برای فرزند استفاده کنیم. درسته؟ )

منظور اینکه اصلاً کی برای ما فرزندان بالای 21 سال بعنوان پدر و مادر می توانند اقدام به درخواست گرین کارت کنند؟ ( باید مثل اقدام کردن خواهر و برادربعد از 5 سال و سیتیزن شدنشون برای ما اقدام بکنند و در پروسه ی 8 تا 12 سال بیفتیم؟ Sad )

خدایی اگه نشه اصلاً روا نیست. چون برادرمن خارج از کشور هستش. خواهرم و شوهرشون تا 2و3 ما دیگه میرن کانادا از طریق مهاجرت.پدر و مادر من هم که از اینور.پس من می مانم و حوضم Smile)

ممنون می شوم جواب بدهید
[/quote]

دوست عزیزم متاسفانه باید عرض کنم در لاتاری خانواده به معنای زن و شوهر و فرزندان مجرد زیر 21 سال هست در نتیجه شما فاقد این امتیاز میباشید ولی از طرفی شما موقعیتهای خوبی در خارج از کشور دارید و اونا میتونن توی یک پروسه چند وقته شما را هم دعوت کنند و چون شما جزء بستگان درجه یک هستید پس برای مهاجرت مشکل چندانی ندارید.

2 نکته :
1- لطف کنید سوالات را در تاپیک های مخصوص به خودشون مطرح کنید.
2-برای تشکر کردن فقط کافی کلید تبریک و تشکر زیر هر پست را بزنید تا زحمت تایپ کردن هم نداشته باشید.
شاد و پیروز باشید
تشکر کنندگان: User ، Donkey chance ، farnaz82
بچه ها بالاخره kcc رسیدن مدارک منم رسما اعلام کرد ولی همون جمله معروف رو(که هر کی زودتر مدارکشو بفرسته زودتر کارش انجام میشه رو ) برام فرستادن

Big Grin
Big Grin

ایمیله بوی آمریکا میدادBig Grin
Cool
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: ravian ، User ، saman33 ، b!ta ، hasti_banoo ، Donkey chance
دوستان سلام
آدرس ارسال مدارک همینه که من نوشتم ؟
U.S.Department of state
Kentucky Consular Center
3505North Highway 25W
Williamsburg KY 40769
U.S.A

با سپاس
تشکر کنندگان:
(2010-07-12 ساعت 19:13)loveusa2010 نوشته:  دوستان سلام
آدرس ارسال مدارک همینه که من نوشتم ؟
U.S.Department of state
Kentucky Consular Center
3505North Highway 25W
Williamsburg KY 40769
U.S.A

با سپاس

سلام
احتمالا بعد از 2 روز دیگه این جواب به کارتون نمیاد و خودتون می دونید که بله همین آدرسه.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان