کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
(2010-12-22 ساعت 14:32)armido نوشته:  سلام دوستان
میدونم الان دیگه احتمالا همه برندگان 2011 این فرم را ارسال کردن ولی این تجربه من بوده درباره پر کردن فرم DS230 که ممکنه به درد برندگان سالهای بعد بخوره.
من در قسمت 10و11 فرم اصلا هیچی ننوشته بودم حتی N/A (چون نوشته بود if Known و من و همسرم هم که خوب اون موقع نمیدونستیم کجا میخوایم بریم)
ولی kcc فرم ما رو برگردوند و قسمت آدرسها رو به عنوان نقص در فرم ، های لایت کرده بود که باید حتما پر میکردیم.در نتیجه مجبور شدیم دوباره بعد از نوشتن آدرس پستش کنیم که هم هزینه پست TNT دوباره و هم عقب افتادن تاریخ مصاحبه موند رو دستمون. (کیس ما که ##55 بود اکتبر کارنت شده بود و حالا مصاحبه افتاده برای اواخر ژانویه)
پس توصیه میکنم اگه آشنایی دارید تو امریکا همون اول آدرسشو بگیرید و بنویسید ، اگرم نخواستید برید پیشش فوقش بعدا موقع مصاحبه یا توی فرودگاه امریکا تغییرش میدید.
همانطور که میدونید هرچی مصاحبه به موقع انجام بشه بهتره چون اگه بهتون FBI check بخوره، زمان بیشتری وقت دارید تا آخر سپتامبر اون سال که پروسه لاتاری بسته میشه .

یعنی ماکه بند 10 و 11 رو N/A زدیم فرمهامون برگشت میخوره؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 16:33)omidazadd نوشته:  
(2010-12-22 ساعت 14:32)armido نوشته:  سلام دوستان
میدونم الان دیگه احتمالا همه برندگان 2011 این فرم را ارسال کردن ولی این تجربه من بوده درباره پر کردن فرم DS230 که ممکنه به درد برندگان سالهای بعد بخوره.
من در قسمت 10و11 فرم اصلا هیچی ننوشته بودم حتی N/A (چون نوشته بود if Known و من و همسرم هم که خوب اون موقع نمیدونستیم کجا میخوایم بریم)
ولی kcc فرم ما رو برگردوند و قسمت آدرسها رو به عنوان نقص در فرم ، های لایت کرده بود که باید حتما پر میکردیم.در نتیجه مجبور شدیم دوباره بعد از نوشتن آدرس پستش کنیم که هم هزینه پست TNT دوباره و هم عقب افتادن تاریخ مصاحبه موند رو دستمون. (کیس ما که ##55 بود اکتبر کارنت شده بود و حالا مصاحبه افتاده برای اواخر ژانویه)
پس توصیه میکنم اگه آشنایی دارید تو امریکا همون اول آدرسشو بگیرید و بنویسید ، اگرم نخواستید برید پیشش فوقش بعدا موقع مصاحبه یا توی فرودگاه امریکا تغییرش میدید.
همانطور که میدونید هرچی مصاحبه به موقع انجام بشه بهتره چون اگه بهتون FBI check بخوره، زمان بیشتری وقت دارید تا آخر سپتامبر اون سال که پروسه لاتاری بسته میشه .

یعنی ماکه بند 10 و 11 رو N/A زدیم فرمهامون برگشت میخوره؟

دوست عزيز شما براي اين مرحله آدرس احتياج نداريد و هنگام مصاحبه كه تشريف ميبريد سفارت اونجا آدرسو درج ميكنيد

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
من یه مشکل اساسی دارم که خواهش میکنم یکی یه راه حل بهم بده.
من به هنگام ارسال فرمها یادم رفت که از اونها کپی تهیه کنم و الان یادم رفته فرم را چطوری امضا کردم ( نخندین چون امضا را انگلیسی کردم الان شکل دقیقشو یادم نیست) از طرفی شنیدم باید جلوی آفیسر یه فرم را امضا کنیم و اگه مغایرت داشته باشه رد میشیم . تاریخ مصاحبه هم 9 جون هست موندم چکار کنم یکی بهم بگه
تشکر کنندگان:
(2011-05-11 ساعت 23:26)obama نوشته:  من یه مشکل اساسی دارم که خواهش میکنم یکی یه راه حل بهم بده.
من به هنگام ارسال فرمها یادم رفت که از اونها کپی تهیه کنم و الان یادم رفته فرم را چطوری امضا کردم ( نخندین چون امضا را انگلیسی کردم الان شکل دقیقشو یادم نیست) از طرفی شنیدم باید جلوی آفیسر یه فرم را امضا کنیم و اگه مغایرت داشته باشه رد میشیم . تاریخ مصاحبه هم 9 جون هست موندم چکار کنم یکی بهم بگه

مهم نیست

موقع امضای فرم ها میتونید یه نگاهی بهشون بندازید هر چند که دیدن فرم ها غیر قانونی نیست
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: tamanna
(2010-12-18 ساعت 15:31)rayan.s نوشته:  
(2010-12-16 ساعت 20:16)ali.sh نوشته:  سلام دوستان.من فرمهای سری اول رو مجردی فرستادم ولی الان ازدواج کردم.(برای ماه ژانویه هم مصاحبه دارم)حالا آیا شما میدونید که این فرمهای 230 رو که باید دوباره پر کنم،باید کجا بفرستم؟ KCC یا آنکارا؟

دوست عزیز؛ به شما بابت ازدواجتان تبریک میگم. متن زیر مدارک و اقداماتیست که شخص برنده لاتاری در صورت بچه دار شدن یا ازدواج بعد قبول شدن در لاتاری باید انجام بده:

Family members not included on the initial entry may cause the case to be disqualified. Extenuating circumstances such as; you have been married or had a child after the initial application submission may be acceptable. If you meet either of these circumstances a photocopy of the marriage and/or birth certificate, along with English translations, should be provided with the completed forms. If you need to obtain additional DS 230 Parts I & II forms, you may download them at: http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo...1342.html.

A spouse and/or eligible children, unmarried and under the age 21 must have the above forms completed and returned before KCC can make the necessary adjustments to your case. KCC will accept this information via postal mail, email, or fax. Information received at KCC after interview scheduling will be forwarded to the Embassy or the applicant may carry this information with them to their interview appointment.
خلاصه متن فوق میگه، باید عقد نامه و ترجمه اش و فرم 230 رو (بر اساس شرایط جدید،یکی برای خودتون یکی برای همسرتون)قبل از روز مصاحبه با پست یا میل یا فکس برای kcc ارسال کنید.
شما بهتره یک نسخه هم از مدارک فوق را برای سفارت ارسال نمایید و مطالب تایپیک ازدواج بعد از قبولی را هم مطالعه نمایید.

ابهامي براي من پيش اومده لطفا اگر درست ميگم تاييد كنيد من هنگام ثبت نام بچه نداشتم ولي الان بچه دار شدم و حالا بايد فرم DS-122 و DS-230 رو مجدد پر كنم و با خودم ببرم سفارت ديگه براي KCC كه احتياجي نيست بفرستم؟

لطفا راهنمايي كنيد.
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: tamanna ، Aydinnn
كسي نمي خواد منو راهنمايي كنه؟
2011AS14706

به امید فردا
سلام دوستان کسی از فرم های 221خبر داره در مورد چه چیزی است ممنون از راهنماییتان
تشکر کنندگان:
متاسفانه بعد از كارنت شدن فرم ها رو چك كردم ديدم كه فرم 230 قسمت دوم فرم نام فاميلي همسرم را ننوشتم قسمت 45 را امضا كردم وقسمت a43را سه موردش را نه وقسمت 43bرا بله زدمقسمت 39 را هم آدرس خودم رادادم با توجه به اين كه ايميلي كه بابت رسيد فرمها زده بودم وجوابي كه از kccدريافت كردم ايرادي به فرمها نگرفته بود ونوشته بود قابل قبول است حالا بايد چي كار كنم؟
خواهش ميكنم كمكم كنيد بايد براي همه اعضاي خانواده فرم 230 را ازاول پر كنم/
(2011-07-13 ساعت 17:54)nahid.t نوشته:  متاسفانه بعد از كارنت شدن فرم ها رو چك كردم ديدم كه فرم 230 قسمت 45 را امضا كردم وقسمت a43را سه موردش را نه وقسمت 43bرا بله زدم با توجه به اين كه ايميلي كه بابت رسيد فرمها زده بودم وجوابي كه از kccدريافت كردم ايرادي به فرمها نگرفته بود ونوشته بود قابل قبول است حالا بايد چي كار كنم؟
با درود
کار خاصی لازم نیست انجام دهید
زمان مصاحبه قسمت 43 را تصحیح میکنید و نیز قسمت 45 را دوباره و در حضور کنسول امضاء میکنید و تمام
احتیاطا یک فرم کامل شده صحیح را همراه خود داشته باشید تا اگر اجازه دادند با قبلی تعویض کنید
موفق باشید

هستم اگر می روم گر نروم نیستم
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …. آلبرت انيشتين

شکل جدید گرین کارتهای واقعی از سال 2010 به بعد
تشکر کنندگان: nahid.t ، tamanna
(2011-07-13 ساعت 17:54)nahid.t نوشته:  ...قسمت 43bرا بله زدم ..
فکر کنم این قسمت جوابش بله باشه چون بعدش هم توضیح داده که ما خیلی به جواب شما کار نداریم و کار خودمونو میکنیم!
Cool
تشکر کنندگان: yousef156 ، tamanna ، nahid.t
(2011-07-13 ساعت 18:44)yousef156 نوشته:  
(2011-07-13 ساعت 17:54)nahid.t نوشته:  متاسفانه بعد از كارنت شدن فرم ها رو چك كردم ديدم كه فرم 230 قسمت 45 را امضا كردم وقسمت a43را سه موردش را نه وقسمت 43bرا بله زدم با توجه به اين كه ايميلي كه بابت رسيد فرمها زده بودم وجوابي كه از kccدريافت كردم ايرادي به فرمها نگرفته بود ونوشته بود قابل قبول است حالا بايد چي كار كنم؟
با درود
زمان مصاحبه قسمت 43 را تصحیح میکنید و نیز قسمت 45 را دوباره و در حضور کنسول امضاء میکنید و تمام
احتیاطا یک فرم کامل شده صحیح را همراه خود داشته باشید تا اگر اجازه دادند با قبلی تعویض کنید
موفق باشید
ما يك خانواده چهار نفري هستيم يعني بايد 4تا فرم چهار صفحه اي براي همه اعضا همراهم باشه يا فقط از صفحه چهارم 4 تادر ضمن چون هنوز تاريخ مصاحبه ام مشخص نشده ميتونم صفحه چهارم را اتچ كنم يا بهتره همون روز مصاحبه اعلام كنم متشكرم از جوابتون

تشکر کنندگان:
(2011-07-13 ساعت 20:04)nahid.t نوشته:  
با درود
موفق باشید
ما يك خانواده چهار نفري هستيم يعني بايد 4تا فرم چهار صفحه اي براي همه اعضا همراهم باشه يا فقط از صفحه چهارم 4 تادر ضمن چون هنوز تاريخ مصاحبه ام مشخص نشده ميتونم صفحه چهارم را اتچ كنم يا بهتره همون روز مصاحبه اعلام كنم متشكرم از جوابتون
آن صفحه ای که اشتباه دارد آن هم فقط محض احتیاط پر شده وصحیح آن را داشته باشید تا آنجا معطل نشوید
اصلاح کردن فرمها کاری معمول است که بعضی از رفقا این موارد را داشته اند و مطلب زیاد مهمی نیست
اما راجع به سوال 43 اگر تمایل دارید که ssn شما اتوماتیک برایتان اقدام و نیز ارسال شود 43a را خط بالایی no و سمت چپ آن را خالی و سمت راست 43a را yes بزنید و 43b را هم yes بزنید
بله با ایمیل صفحه 4 اصلاح شده را البته این سری بدون امضا کردن قسمت 45 برای kcc بفرستید تا به پرونده تان ضمیمه کنند
موفق باشید

هستم اگر می روم گر نروم نیستم
زندگي مثل دوچرخه سواري مي مونه واسه حفظ تعادلت هميشه بايد در حركت باشي …. آلبرت انيشتين

شکل جدید گرین کارتهای واقعی از سال 2010 به بعد
تشکر کنندگان: nahid.t
(2011-07-13 ساعت 20:49)yousef156 نوشته:  
(2011-07-13 ساعت 20:04)nahid.t نوشته:  
با درود
موفق باشید
آن صفحه ای که اشتباه دارد آن هم فقط محض احتیاط پر شده وصحیح آن را داشته باشید تا آنجا معطل نشوید
اصلاح کردن فرمها کاری معمول است که بعضی از رفقا این موارد را داشته اند و مطلب زیاد مهمی نیست
اما راجع به سوال 43 اگر تمایل دارید که ssn شما اتوماتیک برایتان اقدام و نیز ارسال شود 43a را خط بالایی no و سمت چپ آن را خالی و سمت راست 43a را yes بزنید و 43b را هم yes بزنید
بله با ایمیل صفحه 4 اصلاح شده را البته این سری بدون امضا کردن قسمت 45 برای kcc بفرستید تا به پرونده تان ضمیمه کنند
موفق باشید

واقعا از راهنمايي ها و دقت نظر شما در پاسخگويي متشكرم خوشبخت باشيد و خرسند
تشکر کنندگان: yousef156 ، tamanna
(2011-07-13 ساعت 17:54)nahid.t نوشته:  متاسفانه بعد از كارنت شدن فرم ها رو چك كردم ديدم كه فرم 230 قسمت دوم فرم نام فاميلي همسرم را ننوشتم قسمت 45 را امضا كردم وقسمت a43را سه موردش را نه وقسمت 43bرا بله زدمقسمت 39 را هم آدرس خودم رادادم با توجه به اين كه ايميلي كه بابت رسيد فرمها زده بودم وجوابي كه از kccدريافت كردم ايرادي به فرمها نگرفته بود ونوشته بود قابل قبول است حالا بايد چي كار كنم؟
خواهش ميكنم كمكم كنيد بايد براي همه اعضاي خانواده فرم 230 را ازاول پر كنم/

منم اشتباههای زیادی داشتم با اعتماد به نفس کامل اون قسمت هارو دوباره پر کردم و براشون اتچ کردم اونام جواب دادن که تغییراتتون لحاظ میشه.منم کلی ذوق کردمBig Grin
تشکر کنندگان: yousef156 ، frozen mind ، nahid.t
در بخش 10 و 11 قسمت اول فرم 230 كسي كه معرفي ميشه اسپانسر حساب ميشه؟ اگه اون آدرس پستي رو كه دادم جاي خودش باشه و كسي كه فرم I-134 رو امضاء ميكنه فرد ديگه اي باشه عيب داره؟ فرد جديد بايد به KCC قبل از مراجعه به سفارت معرفي بشه؟
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان