کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
(2011-07-21 ساعت 13:42)omaco نوشته:  در مورد اسپانسر مالی چه اطلاعاتی دارید با تشکر و آرزوی موفقیت برای تک تکتون در ضمن به ایرانی بودن خود ببالید و آمریکا باید از خداش باشه که چند ایران با فرهنگ و اصول مثل شماها بخواهد وارد کشورش شود درود فراوان بر کوروش و ایرانی.
درود
شما برای کسب اطلاعات در مورد اسپانسر به تاپیک: اسپانسر و مدارک مرتبط با آن مراجعه کنید.

تشکر کنندگان:
دوستای گلم یه سوال داشتم؟
هیچ پستي ديگه به صورت اکسپرس از ایران به آمریکا وجود نداره؟
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان:
(2011-07-21 ساعت 21:45)shiva_h نوشته:  دوستای گلم یه سوال داشتم؟

من بعید می دانم که نباشه!
من پارسال اکسپرس با dhl فرستادم، امسال هم گویا پست TNT به "سفارت امریکا "در هیچ کشوری مرسوله پستی نمیفرسته، من مدارکم را با aramex به سفارت فرستادم، خیلی هم ارزون تر بود.
برای اطمینان بیشتر با نمایندگی هایشان صحبت کنید .
آرامکس : خ شهید بهایی پ 224 تلفن : 89720
دی اچ ال : خیابان وزرا، نبش خیابان 21، شماره 137 تلفن : 8408 8888
امورمشترکین تی ان تی در تهران : 82444
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان:
(2011-07-22 ساعت 03:42)Donkey chance نوشته:  
(2011-07-21 ساعت 21:45)shiva_h نوشته:  دوستای گلم یه سوال داشتم؟

من بعید می دانم که نباشه!
من پارسال اکسپرس با dhl فرستادم، امسال هم گویا پست TNT به "سفارت امریکا "در هیچ کشوری مرسوله پستی نمیفرسته، من مدارکم را با aramex به سفارت فرستادم، خیلی هم ارزون تر بود.
برای اطمینان بیشتر با نمایندگی هایشان صحبت کنید .
دی اچ ال : خیابان وزرا، نبش خیابان 21، شماره 137 تلفن : 8408 8888
امورمشترکین تی ان تی در تهران : 82444

خیلی ممنون دوست عزیز برای اطلاعات کاملتون
من هم پارسال از ایران با dhl فرستادم...اما شنیدم امسال از ایران به آمریکا دیگه پست نمیفرسته
خوشبختي بر سه ستون استوار است: فراموش کردن غم هاي گذشته، فراموش نکردن عبرت هاي گذشته، غنيمت شمردن حال و اميدوار بودن به آينده
تشکر کنندگان:
(2011-07-22 ساعت 03:42)Donkey chance نوشته:  ...
...

آرامکس در ملاصدرا بعد از خیابان شیخ بهایی قرار داره..
Cool
تشکر کنندگان:
سرکار خانم شیما
از اینکه بعد از سه روز جواب سلام این عضو را ندادید چه برسد به راهنمایی از شما کمال تشکر را دارم
ما ز مهاجر چشم یاری داشتیم خود غلط بود آنچه ما پنداشتیم
تشکر کنندگان:
با سلام
من توی فرم قسمت PETITIONER اسم خودم رو نوشتم بنظرتون مشکلی پیش می یاد؟
تشکر کنندگان:
خير... اشكال به اين واضحي رو خودشون مي فهمند و درستش مي كنند. با كسي دشمني ندارند كه... اشتباهي هم كه كرده ايد از نوعي نيست كه شك كنند خواستيد بهشون دروغ بگيد.

اصلا ناراحتش نباشيد.

(2011-07-24 ساعت 20:27)AMI4SAL نوشته:  با سلام
من توی فرم قسمت PETITIONER اسم خودم رو نوشتم بنظرتون مشکلی پیش می یاد؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-07-23 ساعت 16:00)royce نوشته:  سلام

من از برندگان 2012 هستم
دیپلم 11 ساله دارم و دانشجو هستم اگه بخوام برای تکمیل مدرک دیپلم سابقه کار بدم ترجمه سابقه بیمه هم ازم می خوان؟

من قبلا تو یه شرکت خصوصی کار می کردم و الان یه شغل دولتی دارم اگه شغل دولتیم را اعلام نکنم و همون شغل قبلیم رو بنویسم(چون من کیس تامبرم بالاست و میترسم بخاطر طولانی شدن کلیرنس ویزا بهم ندن) اونا متوجه میشن؟ چطوری در مورد محل کار کسی تحقیق میکنن؟ آیا فقط به گفته های خودتون استناد می کنند؟

در قسمت اطلاعات سربازی چون من هنوز کارتم رو ترجمه نکردم اگه اطلاعات درجه و ... با ترجمه ای که بعدا می فرستیم تفاوت داشته باشه مشکلی پیش میاد؟
جایی که باید تاریخ خدمت سربازی را وارد کنیم فقط یک جای تاریخ هست باید شروع خدمت را بزنیم یا پایان؟

دوستانی که تجربه دارن لطفا پاسخ بدن

ممنون از راهنماییتون

دوست عزيز اونها در ابتدا به آنچه كه تو فرم براشون ارسال ميكنيد اكتفا ميكنند ولي اگر كلير بخوريد و تو ضمينه تحقيقات بره و شما مجبور بشيد كه اصل مداركو بفرستيد اون موقع هستش كه دستتون رو ميشه . به اين موضوع توجه كن كه هميشه اصل اون چيزي كه هست براشون بفرستي حتي اگر به ضررتون باشه و از طرف ديگه نگران هيچي نباشيد چون اگر كه خدا خواسته تا اين مرحله رسيديد اگر خير و صلاحتون در رفتن باشه حتما ميريد پس از هيچي نترسيد و توكل به خدا كنيدSmile
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: سامان صفایی ، AmericanHamid
(2010-06-10 ساعت 19:41)User نوشته:  [quote='golesang' pid='55946' dateline='1276111806']
سلام من باز هم به کمکتون احتیاج دارم

در مورد کار شوهرم ما یه شرکتی داریم که هم به اسم منو شوهرمه هم شوهرم تو اون شرکت کارت کار داره به عنوان مدیر اما شرکت ما عملا کار نمیکنه ولی شرکتو نبستیم و هرماه شرکت داره مالیاتشو پرداخت میکنه و بیمه و تمام عوارضشو پرداخت میکنه و ما حسابدار داریم که تمام کارهای شرکت منظم و ردیفه ولی عملا کار نمیکنه و مدارک مالی شرکت هر ماه صفر رد میشه اما شغل اصلی شوهرم مغازه صرافی داره که اون شرکتش به نام ما نیست ما فقط یه قرارداد داریم که این مغازه به عنوان یکی از شعبه های اون شرکت مال شوهرمه و کارت کار شوهرم در این شرکت فقط 2 ساعت در روزه ما توی فرم فقط در مورد کار شوهرم همون مدیر بودن تو شرکت خودمونو نوشتیم و در مورد مغازه چیزی ننوشتیم چون نمیدونیم اگه بنویسیم همزمان هم تو شرکت به عنوان مدیره هم مغازه داره و اونجا هم مدیره چه جوری میشه ؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید که هردو رو بنویسیم یا فقط یکی رو چون شرکت خودمون هر مدارکی بخوان میتونیم راحت بیاریم ولی از یه طرف ممکنه اگه بهمون کلیرنس بخوره بفهمن که شرکتمون درآمدی نداره و اون موقع بهمون شک کنن و برامون مشکل ساز بشه یا تو مصاحبه ممکنه مدارک در آمد شرکتو بخوان ؟؟؟؟یا کاری با این چیزا ندارن ؟؟؟
ضمنا شوهرم برنده اصلی میباشد

سرفراش عزیز من تو تاپیک مربوط به فرم 122 و تو تاپیک اشتباه در مدارک و راه حل های آن هم سوال پرسیدم لطفا اونجا هم لطفتو ازم دریغ نکن و جوابمو بده ؟؟؟
سلام
ببینید مساله اصلی که شما بهش توجه نکرده اید اینه که شما برنده شده اید! و حالا فقط باید اطلاعات خودتون رو اعلام کنید. قرار نیست دوباره تصمیم بگیرند که شما برنده بشید یا نه! توی مصاحبه فقط می خوان فرد رو ببینند، و کنترل کنند که ازلاعات درسته یا نه!
توی مصاحبه هم همه چیز بر اساس اعتماد پیش میره. مگر اینکه لابلای صحبت ها ی شما در مصاحبه متوجه بشوند که اطلاعات اعلام شده با اونی که شما گفتید مغایرت داره. در این صورت دیگه هیچ کس نمیتونه کمکتون کنه در اون لحظه.

پس اگر شوهر شما مشغول به کاری غیر از کار شرکت (عملا تعطیل) هست اونو به عنوان شغل معرفی کنند. مالیات و بیمه و ... در درجه چندم اهمیت قرار دارند.
فراموش نکنید که اعلام کردن یک شغل غیر فعال و اعلام نکردن صرافی (با توجه به حساس بودن کشورهای غربی به انتقال پول به/از ایران) خودش به سادگی یک دلیل قاطع برای رد کردن کیس شماست.
به هر کاری که مشغول هستند آن را اعلام کنند.
موفق باشید
(2010-06-09 ساعت 10:54)bita-p نوشته:  1-درمورد branch مگه نبايد شاخه نظامي نوشته بشه مثلا نيروي زميني يا هوايي........؟من نوشتم ground force اشتباهه؟بدون اشاره به سپاه
2-در مورد rank/posisionمن نوشتم soldier(سرباز)
3_درmigitary speciality/occupationمن نوشتمclerk-typist به نظر دوستان چه اصلاحاتي بايد انجام بدم؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

من اینها رو بر اساس ترجمه رسمی کارت پایان خدمت خودم نوشتم. وقتی برنچ رو توی ترجمه نوشته کانسکریپت، من برای پرهیز از عدم تطابق همونو نوشتم. (اتفاقا قبل از اینکه به ترجمه رجوع کنم من هم نوشته بودم س.پ.ا.ه. پ.ا.س.د.ا.ر.ا.ن !)
موفق باشید

اشتباه نکنبد. Branch همان ارگانیه که اونجا خدمت کردید. مثلا نیروی زمینی، نیروی هوایی یا دریایی ارتش یا سپاه. خود ارتش امریکا از 5 شاخه(Branch ) تشکیل شده: Military, aire force, navy force, coast force, marine force
تشکر کنندگان: behzad7
سلام دوستان
چند تا سوال و موضوع هست که امیدوارم بتونین پاسخ بدین
1.آیا همراهان برنده ی اصلی نیز باید یک کپی جداگانه از 4 صفحه ی فرم ds230 پر کننند؟ به زبان دیگه آیا هر فرد همراه نیاز به پر کردن کامل فرم 4 صفحه ای دارد؟
2. با توجه به این که من و همسرم ساکن انگلستان هستیم و فقط برای تعطیلات تابستانی ایرانیم و قصد داریم در لندن مصاحبه بشیم نظر شما درباره ی سوال 13 که ادرس فعلی را میپرسه چیست؟
3. اگر سوال 31a را نام همسرم را بنویسم برای 31bچه چیزی باید نوشت؟ توجه داشته باشید ما بچه نداریم و کسی قرار نیست بعدا در آمریکا به ما ملحق بشه بعدا. ایا پیشنهاد میدین 31b را N/Aبزنم؟
4. با توجه به اینکه ما از روی اینترنت برنده شدن خودمون را دیدیم و دسترسی به صندوق ناممون در انگلستان نداریم آیا میتونیم بارکد را از روی اینترنت کپی کنیم و بفرستیم؟ و حالا که ما اون برچسب خودچسب! آدرس بازگشت را نداریم میتونیم آدرس را پرینت کنیم بچسبونیم یا خیر؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
سلام منظور از اين كه ميگه به پيوست آدرس برچسب دارشده و ليبل بفرستيد يعني چي؟
در مورد اين مورد توض
يح بديد.
تشکر کنندگان:
سلام
ببخشید می خواستم بدونم که تو فرم جای خالی برای تایپ موترد کمه. مثلا آدرس کامل جا نمیشه.
یا اسم مدرسه ها و غیره...
باید چی کار کنیم؟
تشکر کنندگان:
سلام
من از برندگان لاتاری 2011 هستم، یه سوال در مورد پر کرذن فرم ها برام پیش آمده، من مجرد هستم،
آبا باید هر دو فرم DS122 و DS-230 را پر کنم؟
یا فقط DS122 کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-05 ساعت 15:28)امیرحسین قاسم زاده نوشته:  سلام
من از برندگان لاتاری 2011 هستم، یه سوال در مورد پر کرذن فرم ها برام پیش آمده، من مجرد هستم،
آبا باید هر دو فرم DS122 و DS-230 را پر کنم؟
یا فقط DS122 کافیه؟

پر کردن هر دو فرم الزامی است.
تشکر کنندگان: alirezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان