کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
همه سوالات مربوط به ویزا و دعوت نامه انگلستان
(2013-12-28 ساعت 22:26)badbat نوشته:  سلام

آیا امکانش هست از طریقه سفارت انگلستان توی ارمنستان اقدام کنیم؟

و اینکه زمانی‌ که رفتیم اونجا باید حتما ۲-۳ هفته بمونیم تا ویزا بیاد؟

هیچ راهی‌ نداره برگردیم؟

البته چون پاس می‌مونه دست اونا مسلما هیچ راهی‌ نداره مگر اینکه تبصره ایی چیزی که من ازش بی‌ اطلاعم،

کسی‌ چیزی میدونه ؟

با سلام،
برای ویزا های توریستی کشورهایی که در کشور مبدا سفارت ندارند میشود از هر نقطه ای در دنیا اقدام کرد.
برای ویزا های غیر توریستی شهر های خاصی مشخص میشوند که در سایت وزارت خارجه کشورهای مبدا اعلام میشود.
در مورد انگلیس امکان درخواست ویزاهای عیر توریستی در ترکیه و امارات متحده عربی برقرار هست
یا مثلا در مورد امریکا ترکیه، امارات و آلمان.

در مورد برگشتن به ایران.
اگر قصد شما دریافت پاسپورت باشد تقریبا غیر ممکن هست.
اما شرکت هایی هستند که میتوانند برای شما برگه عبور از سفارت ایران بگیرند و شما پس از تحویل مدارک به سفارت بعد از دو یا سه روز بدون پاسپورت و با برگه عبور به ایران برگردید.شرکت های مذبور پاسپورت شما را از سفارت دریافت و به شما در ایران تحویل میدهند.
البته شما باید به اداره گذرنامه مراجعه و نسبت به درج مهر ورود در پاسپورت خود اقدام کنید.
امیدوارم کمک کرده باشه.
اراتمند نوید
پاسخ
تشکر کنندگان: badbat ، msar
(2013-12-29 ساعت 02:12)kingnavid نوشته:  

هیچ راهی‌ نداره برگردیم؟

البته چون پاس می‌مونه دست اونا مسلما هیچ راهی‌ نداره مگر اینکه تبصره ایی چیزی که من ازش بی‌ اطلاعم،

کسی‌ چیزی میدونه ؟

با سلام،
برای ویزا های توریستی کشورهایی که در کشور مبدا سفارت ندارند میشود از هر نقطه ای در دنیا اقدام کرد.
برای ویزا های غیر توریستی شهر های خاصی مشخص میشوند که در سایت وزارت خارجه کشورهای مبدا اعلام میشود.
در مورد انگلیس امکان درخواست ویزاهای عیر توریستی در ترکیه و امارات متحده عربی برقرار هست
یا مثلا در مورد آمریکا ترکیه، امارات و آلمان.

در مورد برگشتن به ایران.
اما شرکت هایی هستند که میتوانند برای شما برگه عبور از سفارت ایران بگیرند و شما پس از تحویل مدارک به سفارت بعد از دو یا سه روز بدون پاسپورت و با برگه عبور به ایران برگردید.شرکت های مذبور پاسپورت شما را از سفارت دریافت و به شما در ایران تحویل میدهند.
البته شما باید به اداره گذرنامه مراجعه و نسبت به درج مهر ورود در پاسپورت خود اقدام کنید.
امیدوارم کمک کرده باشه.
اراتمند نوید
با سلام دوباره خدمت شما آقا نوید

اطلاعات خوبی‌ بهم دادید ، مچّکرم

در حقیقت قصد ما ویزای توریستیه که اینجور که شما فرمودید

از طریقه ارمنستان هم می‌شه

اما در مورد بازگشت به ایران ،

شرکتی‌ که این کارو از طریقه ارمنستان انجام میده اسمی چیزی ازش میدونید؟

مثلا ورد بریج فقط واسه ترکیه هست مثل اینکه

و دبی هم یه شرکت دیگس

اما درباره ارمنستان اطلاعی ندارم

ممنون میشم راهنمای کنید
Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-12-29 ساعت 22:12)badbat نوشته:  
(2013-12-29 ساعت 02:12)kingnavid نوشته:  

هیچ راهی‌ نداره برگردیم؟

کسی‌ چیزی میدونه ؟

با سلام،
یا مثلا در مورد آمریکا ترکیه، امارات و آلمان.

در مورد برگشتن به ایران.
امیدوارم کمک کرده باشه.
اراتمند نوید
با سلام دوباره خدمت شما آقا نوید

اطلاعات خوبی‌ بهم دادید ، مچّکرم

در حقیقت قصد ما ویزای توریستیه که اینجور که شما فرمودید

از طریقه ارمنستان هم می‌شه

اما در مورد بازگشت به ایران ،

شرکتی‌ که این کارو از طریقه ارمنستان انجام میده اسمی چیزی ازش میدونید؟

مثلا ورد بریج فقط واسه ترکیه هست مثل اینکه

و دبی هم یه شرکت دیگس

اما درباره ارمنستان اطلاعی ندارم

ممنون میشم راهنمای کنید

سلام
اگر در گوگل جستجو کنید کلی شرکت پیدا میشه.
وورد بریج یا دی اف اس یا هر چی دیگه که در ارمنستان که فعال باشه تغییر در خدمات شما اتفاق نمیافتد
ارتمند نوید
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، msar
با سلام من در انكلستان زندكي مي كنم و ٣/٥ سال ميشه اينجا هستم ولي تراول داكيومنت دارم وسال٢٠١٥ بريتيش مي شوم ايا الان با اين اوضاع مي توانم براي مادرم دعوت نامه بدهم يا خير بايد حتما بريتيش داشته باشم با تشكر
پاسخ
(2014-01-27 ساعت 04:44)Artinramtin نوشته:  با سلام من در انكلستان زندكي مي كنم و ٣/٥ سال ميشه اينجا هستم ولي تراول داكيومنت دارم وسال٢٠١٥ بريتيش مي شوم ايا الان با اين اوضاع مي توانم براي مادرم دعوت نامه بدهم يا خير بايد حتما بريتيش داشته باشم با تشكر

بله . میتوانید .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
سلام من45 سال دارم و18سال است كه پزشك عمومي درتهران هستم من ازنظرشرايط جسمي ويلچرباندهستم متاسفانه درايران به من اهميت داده نشده براي يك زندگي راحت كجا بهتر به من اقامت ميدهند
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، msar
سلام لطفا راهنمايي كنيد
براي من دعوت نامه كاري از يك شركت اروپايي رسيده من هيچ چيزي راجع به شرايط رفتن يا هر چيز ديگه ندارم اصلا نمي دونم بايد چي كار كنم
پاسخ
سلام
خسته نباشد
یک شرکت در انگلستان می خواد مرا به مدت 2 سال استخدام کند
و بعد از مصاحبه و فرستادن قرداد این ایمیل را برام فرستاده

We have received your mail.. We shall send your details of your job
offer and contract letter in our next mail.. However we want to let us
know about Traveling Expenses . Regarding expenses...Remember that we
inform you that we shall take care of your
transportation,Accommodation and also with your flight ticket. On the
issue of flight ticket ,It will be after when your visa and work
permit document is out,because without the visa number we can not book
for your flight ticket.As soon as we confirm your visa and work permit
document is ready, we shall need the visa number to book for your
flight ticket.All this document will be package and deliver to your
doorstep.

On the issues of your Visa .. That expenses is not costly and it will
be your contribution to show how serious you need the job . This is
part of our company policy that applicant seeking to work with us must
have something to contribute so that we can have the benefit of doubt
that he or she will not have a change of mind or seek for another
company job after successful deliver of Flight ticket details to their
home address. The cost of visa documentation from your country is 600
Pounds.

ایا می توانم اعتماد کنم و کاری ویزا رو انجام بدم؟
برای ویزا گرفتن چی کارا را باید انجام بدم؟ چه مدت طول میکشه ؟ و چقد هزینه داره این کار؟چه نوعی ویزایی بگیرم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
سلام دوستان وقت بخیر
۱کی‌ از دوستانم از طرف اقوامشون در انگلستان دعوتنامهٔ توریستی دریافت کرده و البته قصد داره در انگلستان وکیل بگیره و به نوعی برای اینکه از این فامیلشون نگهداری کنه (بخاطر اینکه سنشون بالاست) ویزا رو تغییر بده

اول از همه اینکه هیچ آشنایی با این سیستم نداریم یعنی‌ حتی نمیدونم از کجا باید وقت برای سفارت بگیریم

دیروز دعوتنامه از طریق ایمیل به دستمون رسیده و الان نمیدونیم برای مراحل بعدی چیکار باید بکنیم ممنون میشم اگه کسی‌ راهنماییم کنه
پاسخ
سلام دوستان .وقتتون بخیر ممنون میشم جواب بدید
من عموم و یکسری از فامیل هام تقریبا ۳۰ساله که انگلیس زندگی می کنند آیا میتونند ‌واسه من دعوت نامه بدن که بتونم اقامت بگیرم؟
پاسخ
(2014-12-14 ساعت 00:28)Nikoomilad نوشته:  سلام دوستان .وقتتون بخیر ممنون میشم جواب بدید
من عموم و یکسری از فامیل هام تقریبا ۳۰ساله که انگلیس زندگی می کنند آیا میتونند ‌واسه من دعوت نامه بدن که بتونم اقامت بگیرم؟

دو تا از ساده ترين راهها يا بايد با يكي از اقوام يا هر فرد ديگري ازدواج كنيد و يا اينكه برايتان كاري پيدا كنند و شما از طريق دعوتنامه كاري و اقامت كاري تشريف ببريد .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
دوستان در جریان باشید که کسب اقامت انگلیس از طریق ازدواج کار چندان راحتی نیست
1. باید طرف شما در انگلیس بتونه درآمد بالای 18 هزارپوندی رو نشون بده
2. باید جای خواب و مسکن استاندار تامین کنه
3. 5 سال وضع شما به همین شکل خواهد بود
4. در تمام این مدت هم چک می شوید که شرایط بالا حفظ شده باشه مثلا اگه طرف بیکار بشه می تونه مشکل ساز بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، gbtm
سلام.من 17 سالمه. سوم کامپیوتر..برادر بزگ من تو لندن اقامت میکنه و الان 8 ساله ک اونجاس...میخواستم بدونم راهی هس که من الان برای ادامه تحصیل مقطع دبیرستانم برم لندن یا ن؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من از طریق ازدواج به انگلیس بروم دختر یکی از فامیلهامون 30 سال او نجاست بگم برام دعوتنامه بفرسته آیا این کافیه یا جیز دیگه ای میخواد اگر فرستاد باید چیکار کنم با ید برم سفارت باید چیکار کنم خواهش میکنم راهنمایم کنید البته من پاسپورت دارم با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من از طریق ازدواج به انگلیس بروم دختر یکی از فامیلهامون 30 سال او نجاست بگم برام دعوتنامه بفرسته آیا این کافیه برای دعوتنامه کجا باید بره و چیکار باید بکنه اگر وضع مالیش خوب نبود آیا من میتونم پول بدم به سفارت البته به خودش اطمینان ندارم آیا میتونه ایمیل کنه برام دعوتنامه اگر فرستاد باید چیکار کنم من رفتم سفارت چیکار کنم و ازم چی می خوان من انگلیسی زیاد خوبی ندارم با ید برم سفارت باید چیکار کنم خواهش میکنم راهنمایم کنید البته من پاسپورت دارم با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان