کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان
من و خانواده پنجشنبه 25 ژوئن وقت سفارت ابوظبی (F4 family) داریم. میخواهیم به NMC دبی دیره مراجعه کنیم. من 50 ، خانم 47 ، پسر 19 و دختر 14 ساله هستیم. با توجه به سن و آزمایشهای لازم، آخرین زمانی که میتوانیم به بیمارستان مراجعه کنیم چه روزیه؟ دوشنبه صبح/دوشنبه بعد از ظهر/سه شنبه صبح/سه شنبه بعد از ظهر تا جواب آزمایش روز چهارشنبه بعد از ظهر آماده باشد؟ Sad
اگر دوستی اقدامات لازم در تهران با ذکر نام را راهنمایی کند بسیار متشکر خواهم بود (مانند واکسنهای لازم یا آزمایشها و ..)
با تشکر از راهنمایی هاBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali
(2015-05-26 ساعت 15:54)MohT نوشته:  سلام دوستان
من و خانواده پنجشنبه 25 ژوئن وقت سفارت ابوظبی (F4 family) داریم. میخواهیم به NMC دبی دیره مراجعه کنیم. من 50 ، خانم 47 ، پسر 19 و دختر 14 ساله هستیم. با توجه به سن و آزمایشهای لازم، آخرین زمانی که میتوانیم به بیمارستان مراجعه کنیم چه روزیه؟ دوشنبه صبح/دوشنبه بعد از ظهر/سه شنبه صبح/سه شنبه بعد از ظهر تا جواب آزمایش روز چهارشنبه بعد از ظهر آماده باشد؟ Sad
اگر دوستی اقدامات لازم در تهران با ذکر نام را راهنمایی کند بسیار متشکر خواهم بود (مانند واکسنهای لازم یا آزمایشها و ..)
با تشکر از راهنمایی هاBig Grin

سلام دوست عزیز
من برای مادرم حدود 6 سال پیش مراجعه کردیم به کلینیک دوبی که در همان منظقه دیره دوبی بود بهتر است حداقل 2 روز قبل برای اطمینان اونجا باشید معمولا اگر صبح اول وقت مراجعه کنید جواب را عصر به شما می دهند ولی شاید به علت شلوغی جواب کمی دیرتر آماده شود البته می توانید جهت اطمینان با کلینیک تماس گرفته سوال کنید ازشون که چه مدت طول میکشه جواب ها را بدهند ، در مورد واکسن ها برای هر سنی این واکسن ها متفاوت است البته واکسن هپاتیت برای همه اجباری است که بهتر آن را در انیستو پاستور ایران بزنید و کارت مهر شده اونجا با خود ببرید و در زمان پذیریش بهشون ارائه دهید تا هزینه اضافی از شما بابت واکسن دریافت نکنند چون هزینه واکسن ها در اونجا معمولا بالا است البته فقط واکسن هایی که در اتیستو پاستور زده باشید را قبول دارند و اگر در جایی دیگر واکسن بزنید از شما قبول نمی کنند در مورد دیگر آزمایش ها اآنها را باید همون جا انجام دهید معمولا مدیکال چک شامل یک عکس از قفسه سینه ، آزمایش خون ، انجام واکسناسیون در صورت لزوم و معایته توسط دکتر داخلی می باشد که تمام آنها در یک پاکت بسته شده تحویل شما داده می شود و شما باید آنرا به سفارت تحویل دهید همچنین معمولا عکس قفسه سینه در سفارت به شما عودت داده می شود. البته جهت حصول اطمینان حتمتا ازکیلینیک زمان لازم را سوال نماید تا دچار مشکلات و تاخیر نشوید.
باسپاس
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، MohT
بله همه دوستانی که میرن مصاحبه باید اون دوتا امپول رو بزنن یا در دبی یا در ترکیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
من و همسرم 15 جولای نوبت مصاحبه داریم در ابوظبی - دوستانی که تجربه مراجعه به دکتری در دبی و يا ابوظبی با کارت واکسن بین المللی پاستور دارند لطفا ما رو از تجربیاتشون آگاه کنند!ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
می بخشید اگر پیغام من تکراری است - بخاطر عجله در کار است.
من و همسرم 15 جولای نوبت مصاحبه داریم در ابوظبی - دوستانی که تجربه مراجعه به دکتری در دبی و يا ابوظبی با کارت واکسن بین المللی پاستور دارند لطفا ما رو از تجربیاتشون آگاه کنند!
اصلآ نمی دونیم چطوری باید کار را پیش برد. با کدام دکتر وقت بگیریم. آیا واکسن های با مدرک انسیتیتو پاستور مورد قبول است یا نه؟
ممنون همگی
ضیاء
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-12 ساعت 11:24)ZAN نوشته:  با سلام
من و همسرم 15 جولای نوبت مصاحبه داریم در ابوظبی - دوستانی که تجربه مراجعه به دکتری در دبی و يا ابوظبی با کارت واکسن بین المللی پاستور دارند لطفا ما رو از تجربیاتشون آگاه کنند!
اصلآ نمی دونیم چطوری باید کار را پیش برد. با کدام دکتر وقت بگیریم. آیا واکسن های با مدرک انسیتیتو پاستور مورد قبول است یا نه؟
ممنون همگی
ضیاء

سلام شما دیر اومدین زود هم می خواهین برین؟Wink شما نگفتید کدام کتگوری هستید.
بهرحال در نامه دعوت به مصاحبه لیست مدارک و نشانی مراکز معاینه نوشته شده. در باره پرونده پزشکی شما یک سری واکسن است که در پاستور یا هلال احمر می زنید و بعد یک کارت زرد تحویل می گیرید. این کارت زرد مورد قبول کلینیک های دبی و ابوظبی ست چون اساسا واکسن یک بحث بین المللی ست وپاستور هم شناخته شده ست. بهرحال مابقی کار شما را خود کلینیک خارج انجام میده که شامل معاینه و عکس سینه ست و یک سری سوال.
چند نکته می مونه:
1.این واکسن هارا در همان کلینیک خارج هم میشه زد منتها بدلیل هزینه بالا و تب احتمالی که میده ترجیحا بهتراست با فاصله از مصاحبه زده بشه واغلب ترجیح میدن همین پاستور بزنن
2.در دبی دو مرکز یکی پلی کلینیک و دیگری nmc این کار را انجام میده که دومی ارجح است. در ابوظبی نیز nmc هست.
3.واکسنهای اولیه شامل mmr وtdوهپاتیت و یک تست آبله مرغان هستندکه چند نوبتی اند و با توجه به زمان مصاحبه شمافقط نوبت اول به شما میخوره
4.شما حداقل سه روز قبل از مصاحبه باید به کلینیک خارج مراجعه کنید و روزهای تعطیل که شامل جمعه و گاهی شنبه و تعطیلی رسمی را مد نظرداشته باشید
و در آخر اینکه نشانی ها و تلفن پاستورهم موجود است اگر نیاز داشتید بفرمایید تا عرض کنم
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، ZAN ، ed2008 ، hosseinkht
(2015-06-12 ساعت 18:48)masmori نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 11:24)ZAN نوشته:  با سلام
ممنون همگی
ضیاء

سلام شما دیر اومدین زود هم می خواهین برین؟Wink شما نگفتید کدام کتگوری هستید.
بهرحال در نامه دعوت به مصاحبه لیست مدارک و نشانی مراکز معاینه نوشته شده. در باره پرونده پزشکی شما یک سری واکسن است که در پاستور یا هلال احمر می زنید و بعد یک کارت زرد تحویل می گیرید. این کارت زرد مورد قبول کلینیک های دبی و ابوظبی ست چون اساسا واکسن یک بحث بین المللی ست وپاستور هم شناخته شده ست. بهرحال مابقی کار شما را خود کلینیک خارج انجام میده که شامل معاینه و عکس سینه ست و یک سری سوال.
چند نکته می مونه:
۱.این واکسن هارا در همان کلینیک خارج هم میشه زد منتها بدلیل هزینه بالا و تب احتمالی که میده ترجیحا بهتراست با فاصله از مصاحبه زده بشه واغلب ترجیح میدن همین پاستور بزنن
۲.در دبی دو مرکز یکی پلی کلینیک و دیگری nmc این کار را انجام میده که دومی ارجح است. در ابوظبی نیز nmc هست.
۳.واکسنهای اولیه شامل mmr وtdوهپاتیت و یک تست آبله مرغان هستندکه چند نوبتی اند و با توجه به زمان مصاحبه شمافقط نوبت اول به شما میخوره
۴.شما حداقل سه روز قبل از مصاحبه باید به کلینیک خارج مراجعه کنید و روزهای تعطیل که شامل جمعه و گاهی شنبه و تعطیلی رسمی را مد نظرداشته باشید
و در آخر اینکه نشانی ها و تلفن پاستورهم موجود است اگر نیاز داشتید بفرمایید تا عرض کنم

مرسی و تشکر از زحمات
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-02 ساعت 16:02)omid311 نوشته:  بله همه دوستانی که میرن مصاحبه باید اون دوتا امپول رو بزنن یا در دبی یا در ترکیه

بستگی به کامل بودن کارت واکسن داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-15 ساعت 13:50)negin26 نوشته:  سلام.من یه سول داشتم.من آبله مرغان نگرفتم.واسه همین خواستم بدونم این تست آنتی بادی شامل حال من هم میشه؟چون پرسیدم واکسنش تو ایران نیست.واسه همین خواستم بدونم چکار باید کنم.مرسی از راهنماییتون

تست انتی بادی را انجام بدید گاها بصورت خفیف افراد مبتلا میشوند و در صورت نیاز واکسنش در ایران هست ادرس مراکز را خود انستیتو پاستور داره واحد تجریش پاستور خلوت تره
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسانیکه برای مصاخبه ابوظبی میروید کلینیک میدایست که متعلق به دکتر مروستی است قیمتها را دو برابر میگیرد البته خلوت تره ومعطلی نداره و یک روز زودتر جواب میدهد

برای معاینه غکس سینه و ازمایش از من 270 دلار {1000درهم}گرفت واکسن هم لازم نداشتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من کیس f4 و تاریخ sep2003 هستم و با این روند حدوا یک سال دیگر نوبت ما میشه
می خواستم بدونم اگر الان دنبال گرفتن کارت واکسن از انستیتو پاستور برم زود نیست و جواب آن تا تاریخ مصاحبه اعتبار داره
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-20 ساعت 18:47)alireza88 نوشته:  دوستان سلام
می خواستم بدونم اگر الان دنبال گرفتن کارت واکسن از انستیتو پاستور برم زود نیست و جواب آن تا تاریخ مصاحبه اعتبار داره

سلام با توجه به اينكه الان sep 2002 كارنت شده مدت يكسال زمان زياديه بنظر من شما ٥ يا ٦ ماه ديگه شروع كنيد
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني
(2015-06-21 ساعت 01:28)m_vaziran نوشته:  

سلام با توجه به اينكه الان sep 2002 كارنت شده مدت يكسال زمان زياديه بنظر من شما ٥ يا ٦ ماه ديگه شروع كنيد

ضمن تشکر از پاسخ شما
می خواستم بدونم این کارت واکسن تاریخ انقضا داره
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-22 ساعت 18:18)alireza88 نوشته:  

ضمن تشکر از پاسخ شما
6 ماه

(2015-06-22 ساعت 18:18)alireza88 نوشته:  

ضمن تشکر از پاسخ شما
6 ماه
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام یه سوال داشتم. اگه در معاینات پزشکی مشخص بشه که فرد هپاتیت ب داره چی میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان