کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نیوزلند و راه های آن
سلام من دانشجوی سال اول ای تی هستم .می خواستم بدونم بعد از اتما م درسم چه کارهایی باید بکنم که بتونم برای نیوزلند اقدام کنم؟
معدلم هم اگه بالای 16 باشه تا اخر امتیازی چیزی داره؟
سابقه کار چی؟چند سال باید کار کنم؟حین تحصیل برم سره کار قبوله؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-05 ساعت 16:47)sanavid نوشته:  سلام اگه لطف کنید کمکم کنید ممنون می شم.
من قبلا فوق دیپلم کامپیوتر داشتم بعد از اون حدود 7 سال کار کردم و الان لیسانس گرفتم. وضعیت تحصیلی و سابقه کار من چطور میشه؟
در ضمن خواهر همسرم نیوزلند زندگی می کنه. و شاید بتونه برام پیشنهاد کار هم جور کنه. حالا که میگید سابقه کار حتما باید بعد از گرفتن مدرک باشه نگران شدم. چون در غیر این صورت هروقت آیلتس رو می گرفتم امتیازم به 140 میرسید.
حالا چی؟ میشه راهنماییم کنید؟

هیچ کس نبود جواب بده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
بهترین کار برای شما پیدا کردن شغل از طریق خواهرتون در نیوزیلند است . در این حالت یک ویزای کاری 3ساله برای نیوزیلند می گیرید که در کمتر از 6 ماه معمولا صادر میشه . بعد از چند وقت کار کردن خیلی راحت از همانجا می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید . بازار کار برای رشته شما در نیوزلند برای افرادی که در کار خود حرفه ایی باشند مناسب است
اما تا زمانی که ایلتس 6.5 نگیرید نمی توانید برای نیوزیلند اقدام کنید .
با ارزوی موفقیت برای شما
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، mavarfan
سلام همسر من امسال از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل میشه در رشته مدیریت اجرایی کارشناسی ارشد
فکر می کنم معدل بالای 18 باشه و ده سال هم سابقه کاری مرتبط داره
می تونیم برای نیوزلند اقدام کنیم ?
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-22 ساعت 02:49)sachli نوشته:  سلام همسر من امسال از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل میشه در رشته مدیریت اجرایی کارشناسی ارشد
فکر می کنم معدل بالای 18 باشه و ده سال هم سابقه کاری مرتبط داره
می تونیم برای نیوزلند اقدام کنیم ?
ممنون
سلام
لیست رشته های موردنیاز نیوزیلند در صفحه اول است ان را مطالعه نمایید
با ارزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan
من شنیدم دورانی که توی خدمت بیمه بودیم هم جزو سابقه حساب میشه
درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من 26 ساله و لیسانس مهندسی عمران-عمران دارم ولی با معدل زیر 13 از دانشگاه آزاد ! یکی دو ماه دیگه نوبت امتحان آیلتسم هست که فکر میکنم بتونم آیلتس 6 یا 6.5 رو بگیرم .
سابقه کار هم 3 سال دارم (با بیمه).
سرمایه هم تا 60 هزار دلار میتونم جور کنم حداقل .
میشه برای نیوزلند اقدام کرد ؟ یا جای دیگه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من توی فرم ارزشیابی امتیاز ۱۱۰ آوردم. مدرک کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دارم از دانشگاه شهید بهشتی و ۵ سال سابقه کار. می‌خواستم ببینم اگه من EOI رو بفرستم بدون اینکه پیشنهاد کار داشته باشم، شانسی برای قبول شدن دارم یا صرفا اتلاف پول خواهد بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader

با سلام
من توی فرم ارزشیابی امتیاز ۱۱۰ آوردم. مدرک کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دارم از دانشگاه شهید بهشتی و ۵ سال سابقه کار. می‌خواستم ببینم اگه من EOI رو بفرستم بدون اینکه پیشنهاد کار داشته باشم، شانسی برای قبول شدن دارم یا صرفا اتلاف پول خواهد بود؟

سلام
با توجه به شرایط اخیر که فقط افراد بالای 6 سال سابقه کار و انهم با امتیاز بیشتر از 120 "گاهی اوقات " انتخاب می شوند بهتر است ارسال نکنید و به فکر استرالیا باشید .
البته برای استرالیا هم به ایلتس 7 در هر 4 باند احتیاج دارید که گرفتن ان واقعا مشکل است .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من درست متوجه نحوه امتیاز دهی نشدم کسی که مهندسی شیمی امیرکبیر 10 سال سابقه مرتبط داره چه امتیازی میگیره ؟ این 50 امتیاز چی هست ؟ چه کسانی 140 میگیرند؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-23 ساعت 13:47)lonely نوشته:  سلام دوستان من درست متوجه نحوه امتیاز دهی نشدم کسی که مهندسی شیمی امیرکبیر 10 سال سابقه مرتبط داره چه امتیازی میگیره ؟ این 50 امتیاز چی هست ؟ چه کسانی 140 میگیرند؟ممنون

سلام
در صفحه اول به طور کامل توضیح دادم
اما یکبار دیگر میگم
50 امیتاز برای داشتن مدرک لیسانس است
30 امتیاز برای داشتن 10 سال سابقه کار
10 امتیاز برای اینکه رشته شما مورد نیاز انها می باشد
15 امتیاز برای اینکه بیش از 6 سال سابقه کار در رشته مورد نیاز انها دارید .

افرادی که سن انها زیر 30 سال است 30 امتیار و برا ی افراد 30 تا 40 سال 25 امتیاز و افراد 50 تا 40 سال 20 امتیاز می گیرند .
اگر همسر شما لیسانس داشته باشند و ایلتس 6.5 بگیرند 20 امتیاز و اگر فوق دیپلم وایلتس 6.5 . 10 ا متیاز دیگر نیز می گیرید.
با ارزوی موفقیت برای همه

پاسخ
تشکر کنندگان: lonely ، mavarfan
واقعا از شما ممنونم دوست عزیز
سنشون 32 لیسانس مهندسی شیمی پلی تکنیک ایلتس 6.5 دارند و 10 سال سابقه کار . من الان اینطور که شما گفتید محاسبه کردم 150 امتیاز میارن ؟
به تنهایی میخوان اقدام کنند . امکانش هست پذیرش بشن ؟ آیا دانشگاه امیتیاز دارد ؟ چقدر طول میکشه ؟ ببخشید اگر زیاد می پرسم
شاید من درست متوجه نشدم کسی که مجرد باشه 20 امتیاز کمتر میشه ؟
بازم ممنون با ارزوی موفقیت شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-24 ساعت 16:56)lonely نوشته:  واقعا از شما ممنونم دوست عزیز
سنشون 32 لیسانس مهندسی شیمی پلی تکنیک ایلتس 6.5 دارند و 10 سال سابقه کار . من الان اینطور که شما گفتید محاسبه کردم 150 امتیاز میارن ؟
به تنهایی میخوان اقدام کنند . امکانش هست پذیرش بشن ؟ آیا دانشگاه امیتیاز دارد ؟ چقدر طول میکشه ؟ ببخشید اگر زیاد می پرسم
شاید من درست متوجه نشدم کسی که مجرد باشه 20 امتیاز کمتر میشه ؟
بازم ممنون با ارزوی موفقیت شما
سلام
اگر مجرد باشند 130 امتیاز بدست می اورند
البته در نظر داشته باشید که فقط سابقه کار بعد از کسب مدرک قابل قبول است
با این امتیاز هم راحت برا ی نیوزلند پذیرفته می شوند .
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، lonely ، ابی22 ، storagemeter ، mspayam ، shahyad
سلام,
می خواستم بدونم که چند وقت بعد از فرستادن EOI در صورت پذیرفته شدن دعوت به فرستادن مدارک میشه؟ آخه ایلتس من اول اکتبر expire میشه.
من فوق لیسانس معماری از دانشگاه تهران دارم .سال 78 لیسانسو تموم کردم، آیا سابقه کار پاره وقت قبل از اون جزو سوابق حساب میشه که بتونم 6 سال رو بگیرم؟
آیلتسم هم 7 جنرال هست ولی دو باند 6 دارم D:
سنم هم 28 هست .همسرم هم عین منه فقط ایلتس نداره(راستی این که نوشته مدرکی که ثابت کنه انگلیسی خوندین،این مدرک کانون قبول نیست؟واسه 1st applicant نمیگم ها)
من هر کاری میکنم با این شرایط 90 امتیاز بیشتر نمیگیرم ولی خودم که حساب میکنم بیشتر میشه....
لطفاً راهنماییم کنین خیلی دلم میخواد قبل از expireشدن ایلتسم ازش استفاده کنم
پیشاپیش ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2012-06-30 ساعت 10:15)r-mahmoudi نوشته:  سلام,
می خواستم بدونم که چند وقت بعد از فرستادن EOI در صورت پذیرفته شدن دعوت به فرستادن مدارک میشه؟ آخه ایلتس من اول اکتبر expire میشه.
من فوق لیسانس معماری از دانشگاه تهران دارم .سال 78 لیسانسو تموم کردم، آیا سابقه کار پاره وقت قبل از اون جزو سوابق حساب میشه که بتونم 6 سال رو بگیرم؟
آیلتسم هم 7 جنرال هست ولی دو باند 6 دارم D:
سنم هم 28 هست .همسرم هم عین منه فقط ایلتس نداره(راستی این که نوشته مدرکی که ثابت کنه انگلیسی خوندین،این مدرک کانون قبول نیست؟واسه 1st applicant نمیگم ها)
من هر کاری میکنم با این شرایط 90 امتیاز بیشتر نمیگیرم ولی خودم که حساب میکنم بیشتر میشه....
لطفاً راهنماییم کنین خیلی دلم میخواد قبل از expireشدن ایلتسم ازش استفاده کنم
پیشاپیش ممنونم
سلام
رشته معماری جزو مشاغل مورد نیاز نیوزیلند نیست و متاسفانه شما نمی توانید برای نیوزیلند اقدام کنید .
برای استرالیا می توانید اقدام کنید که البته می بایست حتما یکبار دیگر امتحان بدهید چون تا بخواهید مدارک خود را لاج کنید ایلتس شما اکسپایر شده است و البته اگر بتوانید ایلتس 7 در هر قسمت بدست اورید می توانید برای اقامت دائم و اگر ایلتس 6 در هر 4 قسمت بگیرید می توانید برای ویزای 3 ساله کاری اقدام کنید .بهتر است همسر شما هم ایلتس 6 جنرال بگیرند تا راحتتر بتوانید اقدام کنید .
سابقه شما تنها پس از لیسانس حساب می شود .

با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: lonely ، r-mahmoudi ، ابی22 ، shahyad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان