کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
(2014-12-22 ساعت 22:30)vahid1432 نوشته:  
(2014-12-20 ساعت 03:51)vahid1432 نوشته:  سلام دوستان
من اینجا کارشناسی ارشد حقوق رو گرفتم که میدونم اونجا بدردم نمیخوره. از طرفی توی کامپیوتر و مخصوصا محصولات اپل به اندازه کافی تخصص دارم ولی همه اینا رو تجربی یاد گرفتم و هیچ مدرکی هم ندارم. به نظرتون چکار کنم که بتونم اونجا زود کار پیدا کنم و زیاد از جیب خرج نکنم. آیا بدون مدرک و صرفا از طریق تست گرفتن میتونم کار پیدا کنم؟! یا اگه مدرک میخواد چه راهی رو پیشنهاد میدید؟
ممنونم Smile

هیچکدوم از دوستان نیستند؟!

درباره کامپیوتر و محصولات اپل ، سوالتون رو در تاپیک کامپیوتر بپرسین شاید دوستان بتونن راهنمایی کنن .
درباره کار و زیاد از جیب خرج نکردن هم طبق تجربه دوستان ، از کار های فروشگاهی و مشابه شروع کنید بعید میدونم با رنج درآمد و مالیات و ... توی خرج بمونید .
ولی پیگیر قضیه رشته حقوق هم باشید ، نمیدونم زیر شاخه تون چیه ، البته اطلاعاتی هم از این رشته ندارم ، ولی اگه بشه برخی واحد هاتون رو معادل کنید و تو یه زیر شاخه حقوق چند ترم بگذرونید که بتونید مدرک دانشگاهی اونجا رو بگیرید ، وضع فرق میکنه .
چون صنف حقوق هم پردرآمده ، هم درحال پیشرفته ، هم تقاضای زیادی داره ، و کلا روبورسه .
اگه مدرک دانشگاهی بگیرید و تو یه دفتر کوچیک حتی بعد از مدتی کارآموزی مشغول به کار بشید ، خیلی وضع بهتر خواهد شد .

البته اگه مثل من نتونید از عهده خرج شش ماهه از جیب بر بیایید Cool ، در بدترین شرایط همون سناریوی کلی ، راه حل خواهد بود ( شاید تنها راه حل ) .
سناریوی کلی : ورود به آمریکا با کمترین هزینه و بردن برخی وسایل و لباس های بیرونی اندازه 8 الی 12 ماه + سعی در پیدا کردن خونه با هزینه پایین یا هم اتاقی گرفتن ( یا هم اتاقی شدن - خودم دوست ندارم ولی وقت سختی چاره چیه ؟ Sad ) + بیش از 50 ساعت کار در هفته با حداقل حقوق ساعتی 8 دلار + گرفتن دوچرخه یا موتور به جای ماشین Tongue + پیش فعالی در جستجوی کار بهتر ( یا تلاش بیشتر تو کار فعلی اگه کار خوبیه ) + عدم ولخرجی ( بدون رستوران - دور دور - night life و ... Big Grin ) + تا حداقل شش ماه فقط : خواب-صبحانه-سرکاروناهار-شام سبک-خواب-دوباره صبحانه- سرکار .... + پس انداز + پس انداز + پس انداز

البته شما بذار بری مصاحبه و وضعیت ویزا ( ان شاالله یه ضرب ) مشخص شه بقیش خدا بزرگه + یه عالمه راه وجود داره

در ضمن موارد بالا در بدترین شرایطه که خیلی ها هم ممکنه تجربه نکرده باشن و تجربه هم نکنن ، لذا نترسید و امیدواریتون رو از دست ندید

Wink
پاسخ
[quote='maxsupermax' pid='87378' dateline='1291373222']
[quote='shiva ld' pid='87365' dateline='1291365099']
salam bebakhshid man farsi neminevisam safhe kelide farsi nadaram man va khanevade yek hafte pish be usa -la omadim .hich khabari az kar nist be har dari mizanim be moshkel mikhore . age kar paida nashe nemitoonim in ja zendegi konim majboor mishim bargardim va age in mogeeate talaee ro az dast bedim khaili bad mishe va yek omr pashimooni baraye nasl haye ayande va khodemoon mishe.lotfan komakam komakemoon konid

درود جهت امیدواری از واژه های مثبت استفاده کن معجزه میکنه وشما هفت خوان رستم رو گذروندی حالا گاو رو پوست کندی به دنبش رسیدی وپس با خودت خلوت کن و همون انرژی مثبتی رو که قبل ورود به امریکا و قبل گرفتن گرین کارت داشتی رو بیاد بیار واون امیدواری الان دوباره بکارت میاد ومطمین باش
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، حاجی واشنگتن ، vahid1432 ، Lecturer
سوال من اینه که home care giver این حقوق را از چه کسی دریافت میکنه؟
اگر فرد مسن بی پول باشه و احتیاج به مراقب داشته باشه دولت حقوق میده یعنی همون DHS . اگر پولدار باشه خودشه یا خانواده اش . یک دکتر ایرانی برای پدرش پرستار خونگی گرفته بود که از صبح بیاد کاراشو بکنه داروهاشو بده غذاشو درست کنه و بده بخوره و ساعت 5 بره . این خانم میگفت من تو خونه اون درس پرستاری خوندم چون همش خواب بود و غذا درست کردن کاری نداشت و ساعتی هشت دلار از دکتر میگرفت که این موارد نیازی به سوشیال سکوریتی نداره و کار نقدی هست . میتونید تو گریت لیست آگهی بزارید که نقدی کار میکنید .
از پیرمرد پیرزنها یا از دولت ؟ هر دو حالت ممکنه باشه
و این بندگان خدا (سالمندان) دارای چه شرایط جسمی هستند؟ همه جور مثلا ممکنه سالم باشند ولی آیزمر داشته داشته باشند و یکی باید دایم مراقب باشه از خونه بیرون نرن و..... ممکنه حتی رو جا افتاده باشند و مجبور به حمام و توالت بردن داشته باشن . یک خانم دکتر اهل گشور چین عکس یک زن خیلی چاق 45 ساله را نشون داد که ازش نگهداری میکرد مرض قند داشت باید انسولین براش میزد خرید بیرون و غذا درست کردن گفت هفت سال نگهش داشته تا مرده ولی تا دم دستشویی هم با ویلچر میبردش .یکی هم از یک دیالیزی نگهداری میکرد کارای روزمره و یک روز در میان هم باید میبردش مرکز دیالزیم و چهار ساعت بعد میرفت دنبالش میگفت این بنده خدا را که میبرم دیالیز این ناراحته و من خوشحال چون چهار ساعت میرم میگردم . بعد از دیالیزم هم اینقدر بی رمق هست که تا غذا میخوره میخوابه ولی کارای روزمره را هم خودش انجام میداد 65 سالش بوده . ولی بهر حال اگر دولت بخواد پول بده حتما اون نفر باید طوری باشه که نتونه تنها زندگی کنه و پرستار میاد می بینش و دکتر تایید میکنه . بعضی هم موقت هستند مثلا کسی پاش می شکنه یا جراحی داره که مدت سه ماه احتیاج به پرستار داره تا راه بیافته . بعضی وقتها تو کریت لیست می بینم کسی را میخوان که با پدرشون یا مادرشون زندگی کنه که فقط تنها نباشه حتی مریض هم نیستند .
معمولا چند سال به بالا هستند؟ معمولا 75 به بالا ( نگهداری بچه های معلول و عقب افتاده هم هست)
آیا تاحدودی توانایی انجام کارهای خودشونو دارند؟
بستگی به شانس شما داره که چه کسی به پست تون بخوره ولی حق انتخاب با خود شماست .
ولی کمترین حقوق 2300 هست اگر باهش 24 ساعته زندگی کنید و نسبت به سختی کارتون درامدتون بیشتر میشه . ولی اگر بخواهید ساعتی کار کنید ساعتی 13 دلار است و هستند کسانیکه که احتیاج ندارن کسی شب پیششون باشه ولی برای کارای روزمره و رانندگی برای خرید رفتن دکتر رفتن و .. نیاز به پرستار دارن .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: fariba_a ، حاجی واشنگتن ، behjat ، apoornaki ، mpas89 ، pari pariaaa ، P.R ، aristotel ، aristotel
man va khanevade yek hafte pish be usa -la omadim .
ببخشید من اشتباه میکنم یا شما اشتباه نوشتید یک هفته امدید و کار پیدا نکردید ؟؟
یک هفته که فقط طول میکشه سوشیال سکوریتی بگیرید و تازه اگر استخدام بشید دو هفته طول میکشه که بگراند چکتون بیاد .
من وقتی امدم سه ماه دنبال کار میکشتم و پیدا نمیکردم به من گفتند سه ماه خیلی زمان کمی هست شما حداقل باید یکسال بیکاری را در نظر میگرفتید که خدا را شکر شوهرم بعد 5 ماه و من بعد از 7 ماه مشغول شدم . اگر کسی را پیدا کنید که جایی کارمیکنه و معرف شما بشه خیلی سریعتر کار پیدا میکنید . تو هر ایالتی هستید پیام بزارید اگر کسی جایی کار میکنه که استخدامی داره به شما خبر بده .
امیدوارم موفق بشید
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: fariba_a ، HR-Immi ، behjat ، apoornaki ، pari pariaaa ، Lemony ، k1_m_1358 ، aristotel
(2014-12-22 ساعت 23:43)Nima90 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 22:30)vahid1432 نوشته:  
(2014-12-20 ساعت 03:51)vahid1432 نوشته:  سلام دوستان
من اینجا کارشناسی ارشد حقوق رو گرفتم که میدونم اونجا بدردم نمیخوره. از طرفی توی کامپیوتر و مخصوصا محصولات اپل به اندازه کافی تخصص دارم ولی همه اینا رو تجربی یاد گرفتم و هیچ مدرکی هم ندارم. به نظرتون چکار کنم که بتونم اونجا زود کار پیدا کنم و زیاد از جیب خرج نکنم. آیا بدون مدرک و صرفا از طریق تست گرفتن میتونم کار پیدا کنم؟! یا اگه مدرک میخواد چه راهی رو پیشنهاد میدید؟
ممنونم Smile

هیچکدوم از دوستان نیستند؟!

درباره کامپیوتر و محصولات اپل ، سوالتون رو در تاپیک کامپیوتر بپرسین شاید دوستان بتونن راهنمایی کنن .
درباره کار و زیاد از جیب خرج نکردن هم طبق تجربه دوستان ، از کار های فروشگاهی و مشابه شروع کنید بعید میدونم با رنج درآمد و مالیات و ... توی خرج بمونید .
ولی پیگیر قضیه رشته حقوق هم باشید ، نمیدونم زیر شاخه تون چیه ، البته اطلاعاتی هم از این رشته ندارم ، ولی اگه بشه برخی واحد هاتون رو معادل کنید و تو یه زیر شاخه حقوق چند ترم بگذرونید که بتونید مدرک دانشگاهی اونجا رو بگیرید ، وضع فرق میکنه .
چون صنف حقوق هم پردرآمده ، هم درحال پیشرفته ، هم تقاضای زیادی داره ، و کلا روبورسه .
اگه مدرک دانشگاهی بگیرید و تو یه دفتر کوچیک حتی بعد از مدتی کارآموزی مشغول به کار بشید ، خیلی وضع بهتر خواهد شد .

البته اگه مثل من نتونید از عهده خرج شش ماهه از جیب بر بیایید Cool ، در بدترین شرایط همون سناریوی کلی ، راه حل خواهد بود ( شاید تنها راه حل ) .
سناریوی کلی : ورود به آمریکا با کمترین هزینه و بردن برخی وسایل و لباس های بیرونی اندازه 8 الی 12 ماه + سعی در پیدا کردن خونه با هزینه پایین یا هم اتاقی گرفتن ( یا هم اتاقی شدن - خودم دوست ندارم ولی وقت سختی چاره چیه ؟ Sad ) + بیش از 50 ساعت کار در هفته با حداقل حقوق ساعتی 8 دلار + گرفتن دوچرخه یا موتور به جای ماشین Tongue + پیش فعالی در جستجوی کار بهتر ( یا تلاش بیشتر تو کار فعلی اگه کار خوبیه ) + عدم ولخرجی ( بدون رستوران - دور دور - night life و ... Big Grin ) + تا حداقل شش ماه فقط : خواب-صبحانه-سرکاروناهار-شام سبک-خواب-دوباره صبحانه- سرکار .... + پس انداز + پس انداز + پس انداز

البته شما بذار بری مصاحبه و وضعیت ویزا ( ان شاالله یه ضرب ) مشخص شه بقیش خدا بزرگه + یه عالمه راه وجود داره

در ضمن موارد بالا در بدترین شرایطه که خیلی ها هم ممکنه تجربه نکرده باشن و تجربه هم نکنن ، لذا نترسید و امیدواریتون رو از دست ندید

Wink

ممنون نیما جان بابت راهنماییت
امیدوارم که بتونم به راحتی بگذرونم با کمک دوستان خوبی که اینجا دارم. Smile
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat
(2014-12-20 ساعت 09:23)sib 24 نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 21:27)a10a نوشته:  سلام دوستان میشه لطفا به من جواب بدین قبلا هم توی یه تاپیک دیگه پرسیدم کسی جواب نداد ولی برای من خیلی مهمه! من اگر با یه بچه ی نوزاد بخوام کار کنم آیا مهد کودک دولتی برای بچه های زیر ۲سال هست؟اگر نیست کسی میدونه مهد خصوصی چقدر میشه؟ممنون میشم جوابمو بدین.

یکی از دوستانم بچش ۴سالش بود (4سال پیش) هفته ای 175 دلار مهد کودک خصوصی گذاشته بود که نوزاد و بچه های زیر ۲سال هم بودند.بیشترمردم اینجا پرستار میگیرند تو خونه از بچه نگهداری کنه.

ممنون که جوابمو دادین. فقط متوجه نشدم که مهد دولتی پیدا میشه یا نه. در ضمن میدونید اگر پرستار بگیرم هزینه اش چقدر میشه؟باز هم از جوابتون تشکر میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
سلام
دوستان من 3 ماهه که لس آنجلسم تو منطقه ی ولی 2 ماهه کامل دنبال کار می گردم برای ,Target,Ralphs, Walmart,ross ,macy's,McDonald's,car's jr... همه همه اقدام کردم فقط macy's منو به مصاحبه دعوت کرد و مک دونالد هم که هر هفته مصاحبه داره ولی هیچ کدوم نخواستن که باهام کار کنند دیگه نمی دونم که چه کاری می تونم بکنم آخه همه ی این جاهایی که اسم بردم دیپلمه می خوان ولی همه می گن باید زبانت خوب باشه ولی یعنی بین این کارا هیچ کاری پیدا نمی شه کد به حرف زدن احتیاج نداشته باشه شما راهی به ذهنتون نمی رسه چه کار باید کنم من متوجه می شم ولی انقد دارن بهم سخت می گیرن که دیگه می رم باهاشون هم صحبت می کنم دیگه نمی فهمم که چی می گن دیگه از فشار روحی و روانی داره فهم زبانم هم کم می شه چرا کار تو لس آنجلس انقد سخته ؟
2014AS41XX/ ابوظبی/20April
بنده دریافت ویزا: 20 آپریل همسر: بازمانده 2014
ورود به امریکا : 3 اکتبر به مقصد لس آنجلس
دریافت ssn بعد از یک هفته
بعد از 28 روز دریافت Green Card
پاسخ
دوستان لازم نیست که یاداوری کنم داشتن اکانت لینکدین و کانکشن های کافی و فعال میتونه کمک بزرگی جهت اخذ پیشنهاد کار تخصصی به شما بکنه؟
به نظر به جز بخش نفت بقیه اقتصاد آمریکا بسیار فعال شده و روی غلطک افتاده. به امین موفقیت همه شما در ینگه دنیا
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
(2014-12-25 ساعت 13:29)behdadK نوشته:  دوستان لازم نیست که یاداوری کنم داشتن اکانت لینکدین و کانکشن های کافی و فعال میتونه کمک بزرگی جهت اخذ پیشنهاد کار تخصصی به شما بکنه؟
به نظر به جز بخش نفت بقیه اقتصاد آمریکا بسیار فعال شده و روی غلطک افتاده. به امین موفقیت همه شما در ینگه دنیا
سلام آقا بهداد
به نظرتون داشتن لینکدین فعال و اکتیو کانکت شدن با دوستانی که در کانادا و اروپا کار میکنند یا درس میخونند و هم چنین دوستان مشغول در ۳ پاه و وزارت د ف ا ع برا کلیرنس مشکل ساز نمیشه!؟!

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
حالا شما در این گیر و ویری کانکشن با دوستان ایرانیتون واسه چی میخوای؟
توصیه میکنم کلا هر چی کانکشن ایرانی هم دارید پاک کنید که خیالتون راحت باشه
مگر اینکه مثلا 5000 تا کانکشن داشته باشید که معلوم الحالید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Aghaman
(2014-12-25 ساعت 13:22)MOHAMMADKHANI نوشته:  سلام
دوستان من 3 ماهه که لس آنجلسم تو منطقه ی ولی 2 ماهه کامل دنبال کار می گردم برای ,Target,Ralphs, Walmart,ross ,macy's,McDonald's,car's jr... همه همه اقدام کردم فقط macy's منو به مصاحبه دعوت کرد و مک دونالد هم که هر هفته مصاحبه داره ولی هیچ کدوم نخواستن که باهام کار کنند دیگه نمی دونم که چه کاری می تونم بکنم آخه همه ی این جاهایی که اسم بردم دیپلمه می خوان ولی همه می گن باید زبانت خوب باشه ولی یعنی بین این کارا هیچ کاری پیدا نمی شه کد به حرف زدن احتیاج نداشته باشه شما راهی به ذهنتون نمی رسه چه کار باید کنم من متوجه می شم ولی انقد دارن بهم سخت می گیرن که دیگه می رم باهاشون هم صحبت می کنم دیگه نمی فهمم که چی می گن دیگه از فشار روحی و روانی داره فهم زبانم هم کم می شه چرا کار تو لس آنجلس انقد سخته ؟

دوست عزیز بهترین گزینه برای شما رستورانها و فروشگاههای ایرانی هست.احتیاج به زبان هم ندارید.در منطقه لس آنجلس به وفور پیدا میشه.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
سلام من آمریکا تنها هستم میشه کمکم کنید نمیدونم چطور کار پیدا کنم و شمارم اینه اگه امکان داره با هم صحبت کنیم .البته خودمم میگردم ولی ممنون میشم راهنماییم کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-25 ساعت 13:22)MOHAMMADKHANI نوشته:  سلام

کار در بخش stock room (همون انبار) فروشگاهها نیاز زیادی به زبان نداره. برای کار در انبار اپلای کنید. همچنین اگه ماشین و گواهینامه دارید و میتونید از دستگاه جی پی اس استفاده کنید کار پیتزا دلیوری هم میتونید انجام بدید.
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، قصه گو ، حاجی واشنگتن ، MOHAMMADKHANI ، ibehnam ، aristotel
خانم شهلا سلام .
من از برندگان 2015 هستم رشتم پرستاری هست ایا کار می تونم پیدا کنم. ضمنا اطلاعات بیشتری در مورد اورگان می خوام . سه تا شهر مد نظرم هست سیاتل . اورنج کانی و اورگان . همسرم معلم زبان انگلیسی و موسسه زبان داره انگلیسیش فول فول اون چطور؟ لطفا جواب منو بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
توي اين يكسال و نيم از رؤيت قبولي تا الان، به اندازه ي كل عمرمون، تجربه هاي مختلف، اعم از تلخ و شيرين كسب كرديم.
راستي كار پيدا كردن حتي از نوع ساده اش هم ، همچين راحت نيست.وقتي واسه Ross اپلاي كردم، گفتم از فردا سر كارم، دو هفته گذشته و خبري نيست.
مردم تا رزومه نوشتم، حالا هر سايت كاريابي كه مي رم ميگه نه كاور لتر هم مي خواهيم، كه بايد بدوني كي قراره استخدامت كنه و اسم و تلفن و ايميلش چيه ، كه نامه رو مستقيماً خطاب به اون بنويسي و بهش بگي من هموني هستم كه تو دنبالش مي گشتي!! بعد كه استخدام شدي اين دفعه نامه ي تشكر بايد بنويسي.
آخه وقتي با يه كمپاني طرفي، چطور اسم مسئول استخدام در قسمت مورد نظر رو بايد پيدا كني؟ من ديگه از بيخوابي تغيير قيافه داده ام.همش پاي كامپيوترم. البته فكر كنم شما هم مثل من هستيد؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان