کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
(2015-05-17 ساعت 01:54)tayebehgolestani نوشته:  سلام. من اول جولای ۲۰۱۵ وارد ارواین لس آنجلس میشوم. برای نگه داری از سالمند خانم دنبال کار هستم یا پرستاری از کودک، اگر موردی در نظر داشتید ممنون میشوم من را در جریان بگذارید.

از الان برای خوتون تو کریت لیست فایل باز کنید و مشخصاتتون را بزارید .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، قصه گو
(2015-05-24 ساعت 22:54)قصه گو نوشته:  بله اينجا هم هست ، و بهش مي گن كالج. و چهار فصل تحصيلي داره. از كلاس زبان گرفته تا هر گونه كلاس فني . حتي كلاس essay، كه همون انشأ نويسيه و بچه هاي اينجا براي نامه نگاري هاي مختلف بايد بلد باشند. چون براي دانشگاه بايد بتونند يك نامه ي قوي به مديريت دانشگاه بنويسند تا پذيرفته بشن.
كلاس هاي فني هزينه هاي نسبتاً بالايي داره ولي اگه بتونيد دوره اش رو بگذرونيد براي پيدا كردن كار راحت تر هستيد. و خود كالج هم شما رو در يافتن كار كمك مي كنه.
شما هم موفق باشيد.

با تشکر از پاسخ شما
میخواستم اگر امکان داره و آشنایی اگر با این مراکز دارید اسمی یا نشانی و منابعی رو برام بگید تا منم بتوم اطلاعاتم رو راجع به انواع آموزشها و زمان آنها و هزینه هاش جمع آوری کنم
ممنون میشم از کمکتون
پیروز و سربلند باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
(2015-05-25 ساعت 23:44)m.memari نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 23:11)usatravel نوشته:  دوستان عزیزی که الان در آمریکا سکونت دارین با زبان نسبتا خوب چه مدت طول میکشه تا بشه کار پیدا کرد. منظرم فقط کار تخصصی نیست . فروشندگی یا رستوران ....
میشه از تجربیاتتون بگید که اگه دنبال اینجور کارها بودین چقدر زمان برد تا پیدا کردین و البته لطفا بگین کدوم شهر.
اینجوری میتونید به افرادی مثل ما که در مرحله تصمیم گیری هستیم خیلی خیلی کمک کنید
راه درست همینه , قبل از اومدن خودتونو برای کارهای ساده آماده کنید

دوست عزیز

از همین الان میتونید سرچ کردن رو شروع کنید

۱- سایت .craigslist.org رو چک کنید ، تو قسمت job، البته باید محل اقامتتون رو مشخص کرده باشید

۲-تو گوگل شاپ‌های اطراف محل زندگی‌ تونو‌ پیدا کنید و برید حضوری اپلای کنید
در ضمن ، به محض پیدا کردن کار ،در حین کار دنبال کار مورد علاقتون باشید، و نگید یمدت دیگه جا افتادم اینکارو می‌کنم

دوست عزیز فقط اتکا به اینترنت نکنید, برای فروشندگی یا کار در رستوران باید برین به محل کار با رزومه آماده و با منیجر آنجا صحبت کنید , رمز موفقیت نداشتن استرس و اعتماد به نفس هست. باید جوری برخورد کنید که طرف مطمئن باشه خرابکاری نمیکنید . به احتمال زیاد از شما میخوان چند روز مجانی کار کنید تا مطمئن بشن و شما اگر وقان کار میخاید باید اینکارو بکنید . موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، حاجی واشنگتن ، قصه گو ، r.bazargan ، aristotel ، ey1366 ، shahzadeh
(2015-05-26 ساعت 09:45)شهلا 1346 نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 01:54)tayebehgolestani نوشته:  سلام. من اول جولای ۲۰۱۵ وارد ارواین لس آنجلس میشوم. برای نگه داری از سالمند خانم دنبال کار هستم یا پرستاری از کودک، اگر موردی در نظر داشتید ممنون میشوم من را در جریان بگذارید.

بهترین روش از طریق دوست یا آشنا هست. کسی بچه کوچیکشو دست مهاجری که تازه آماده و سابقه کار نداره به راحتی نمیده مگر اینکه شخصه دیگری به عنوان معرف شما رو تایید کنه. ولی اگر بتونید این کارو پیدا کنید درآمده به نسبت خوبی خواهید داشت. از طریقه فکابوک هم میتونید انجمن ایرانی های شهرتون را پیدا کنید و انجا پست بزارید کسانی هستند که میخوان حتمن با یک ایرانی کار کنن . امیدوارم موفق باشد
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، قصه گو ، aristotel
سلام
میشه روزها کار تخصیمون رو به صورت کار آموزی انجام بدیم و عصرها یا شب ها یک کار دیگه رو برای امرا معاش؟
پیشنهاد میدین برای شروع یک چنین موردی کدوم شهر بهتره و با چه شغل هایی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mr.foad
(2015-05-26 ساعت 16:05)mehdi2138 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 22:54)قصه گو نوشته:  بله اينجا هم هست ، و بهش مي گن كالج. و چهار فصل تحصيلي داره. از كلاس زبان گرفته تا هر گونه كلاس فني . حتي كلاس essay، كه همون انشأ نويسيه و بچه هاي اينجا براي نامه نگاري هاي مختلف بايد بلد باشند. چون براي دانشگاه بايد بتونند يك نامه ي قوي به مديريت دانشگاه بنويسند تا پذيرفته بشن.
كلاس هاي فني هزينه هاي نسبتاً بالايي داره ولي اگه بتونيد دوره اش رو بگذرونيد براي پيدا كردن كار راحت تر هستيد. و خود كالج هم شما رو در يافتن كار كمك مي كنه.
شما هم موفق باشيد.

با تشکر از پاسخ شما
میخواستم اگر امکان داره و آشنایی اگر با این مراکز دارید اسمی یا نشانی و منابعی رو برام بگید تا منم بتوم اطلاعاتم رو راجع به انواع آموزشها و زمان آنها و هزینه هاش جمع آوری کنم
ممنون میشم از کمکتون
پیروز و سربلند باشید

با اجازه قصه گو عزیز, بستگی داره شما کدوم شهر قراره که زندگی کنید , چه رشته یا مدرکی مورد نظر شما هست, اگر اطلاعات بیشتر بدهید راحت تر میشه کمکتون کرد اما به طور کلی میتونید لیست کالج های شهرتون را که رشته مورده علاقه شما را دارد تو اینترنت پیدا کنید به قسمت admission مراجعه کنید تقریبا تمام اطلاعات مربوط را انجا میتونید پیدا کنید اینکه مورد علاقه شما شامله چه درس های میشه چه مدت زمان و هزینه میبره و حتا در ارتباط با کمک هزینه تحصیلی
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mehdi2138
سلام
میخواستم بدونم در رابطه با شغل پرستاری آیا در صورت گرفتن CERTIFICATE مناسب از لحاظ کاری و حقوق به چه شکل میباشد؟
در ضمن برای ایالت تگزاس کسی تجربه گرفتن CERTIFICATE یا گذراندن دوره های پرستاری و پزشکی را دارد و آیا مدرک مهندسی فوق لیسانس از ایران را میتوان کاری کرد که در این دوره ها تاثیر مثبتی داشته باشد و هزینه این دوره ها چقدر میباشد؟ ایا میتوان برای این دوره ها کمک هزینه GRANTS گرفت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من ورودم از فرودگاه لوس انجلس بود موقع ورود به دوقسمت که مراجعه کردم هیچ کدام سی دی مدیکال رو نگرفتن و گفتن مربوط به ما نمیشه کسی میدونه که چرا نگرفتن و یا کجا باید تحویل داده شود.
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: aristotel
از ما هم نگرفتند
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
[ از طریقه فکابوک هم میتونید انجمن ایرانی های شهرتون را پیدا کنید و انجا پست بزارید کسانی هستند که میخوان حتمن با یک ایرانی کار کنن . امیدوارم موفق باشد
[/quote]
اینجا یک فروشگاه ایرانی هست که اگر کسی اتاق اجاره بده یا دنبال کار باشه یا کلاس موزیک رقص ایرانی و ... خلاصه هر کسی کاری داره به این فروشگاه مراجعه میکنه . اسمش هست رز مارکت . حتما جایی هم که شما زندگی میکنید فروشگاه معروف ایرانی هست که همه بشناسن و همینطوری پل ارتیاطی بین ایرانیها باشه .
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat ، nora-nora ، mr.foad ، aristotel
(2015-06-02 ساعت 06:21)omid man نوشته:  بچه ها من ورودم از فرودگاه لوس انجلس بود موقع ورود به دوقسمت که مراجعه کردم هیچ کدام سی دی مدیکال رو نگرفتن و گفتن مربوط به ما نمیشه کسی میدونه که چرا نگرفتن و یا کجا باید تحویل داده شود.

مدرسه هنگام ثبت نام می گیرد
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-31 ساعت 07:18)ya30 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 16:05)mehdi2138 نوشته:  
شما هم موفق باشيد.

با تشکر از پاسخ شما
ممنون میشم از کمکتون
پیروز و سربلند باشید

با اجازه قصه گو عزیز, بستگی داره شما کدوم شهر قراره که زندگی کنید , چه رشته یا مدرکی مورد نظر شما هست, اگر اطلاعات بیشتر بدهید راحت تر میشه کمکتون کرد اما به طور کلی میتونید لیست کالج های شهرتون را که رشته مورده علاقه شما را دارد تو اینترنت پیدا کنید به قسمت admission مراجعه کنید تقریبا تمام اطلاعات مربوط را انجا میتونید پیدا کنید اینکه مورد علاقه شما شامله چه درس های میشه چه مدت زمان و هزینه میبره و حتا در ارتباط با کمک هزینه تحصیلی
با درود فراوان خدمت دوست گرامی
من رشته ی اصلیم شبکه کامپیوتر هست
هم برنامه نویسی بانکهای اطلاعاتی میکنم هم طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری .
اما دیپلم من برق میباشد و در زمینه برق ساختمان و صنعتی هم سابقه دارم هم علاقه و دوست دارم که در کالیفرنیا این زمینه کاری رو ادامه و کسب درآمد کنم
اما میخواهم بصورت آکادمیک و حرفه ای این کار رو بکنم
برای همین میخوام مراکز آموزشی و نوع مدارک و هزینه ها و زمان آنهارا جمع آوری اطلاعات بکنم هم چنین ببینم که چه مدارکی رو از ایران بیارم اونجا قبول میکنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
سلام. من مدت پنج سالی هست که در مالزی در حال تحصیل در مقطع لیسانس و فوق لیسانس هستم. و زمینه تحصیلیم هم زبان شناسی است. و حدود سه سال هم هست که مشغول تدریس هستم اما نه تنها زبان انگلیسی بلکه دروس مقطع لیسانس که مرتبط به language teaching and learning هم باشه را تدریس میکنم. در حال یادگیری زبان آلمانی هستم به عنوان زبان دوم که بتونه برام نکته مثبتی محسوب بشه. و از اونجاییکه که من زبان عربی را در سطح مقدماتی بلد هستم نکته مثبتی بود برای من در زمینه تدریس دو زبانه انگلیسی/عربی به دانشجوهای عربی که تازه وارد مالزی میشدن و میخواستن ادامه تحصیل بدن. با توجه همه تحقیقات و سوال و پرسش هایی که از دوستان در کشورهای مختلف کردم تصمیم گرفتم که برای کار در آمریکا اقدام کنم. اما هیچ گونه اطلاعات موثق و دقیقی در ارتباط با ویزای کاری در آمریکا ندارم. ازتون درخواست داشتم که اگر در زمینه تدریس در موسسات زبان ، کالج ، یا دانشگاه اطلاعاتی دارین در اختیار من بذارین و اینکه با توجه به شرایط من، من باید چطوری دنبال کار باشم؟ آیا جایی باید ثبت نام کنم برای کار؟ یا سایت کاریابی بهم معرفی کنین؟ و اسم و نوع ویزایی که باید اقدام کنم چی هست؟ و سوال نهایی چقدر هزینه مالی لازمه برای انجام مراحل ویزای کاری؟

با سپاس

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 09:45)شهلا 1346 نوشته:  

سلام ممكنه كمي در مورد كرديت ليست توضيح بديد؟ و آدرس سايتش چي هست؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستانی که تجربه دارند میخواستم کمک کنند که بتونیم یه رزومه انگلیسی خوب درست کنم جهت درخواست دادن اینترنتی و هم بردن به صورت حضوری
ممنون میشم کمک کنید
شماره کیس: ***2015AS0006
نفرات : 2 نفر
سفارت: انکارا/ تغییر به ایروان
ارسال فرم سری اول : 5 جون
کارنت شدن :20 می
مصاحبه : دوم جولای
ویزا یکضرب بعد از یک هفته
مقصد : دالاس
اولین ورود : 11 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: