کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
PART6چه آدرسي بايد بنويسيم؟
همش ارور ميده!
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
سلام دوستان
نحوه پر کردن فرم I-140
پارت 1
---------
شروع به پر کردن مشخصاتتون کنید 1a/ 1b /1c اما ما که Middle name نداریم باید اون رو None بزارید . چون سوشال و شماره مالیات و اینا نداریم اونا رو خالی بزارید فقط شماره 5 ایمیلتون رو بنویسید
6a.In Care of به انگلیسی یعنی برسد به دست
پس اسم کسی که می خواهید پقتی مدارکی براتون پست میکنن به دستش برسه رو بنویسید من که اسم خودمو نوشتم
بقیه هم که آدرستون هست state و zipcode رو خالی بزارید
پارت 2
--------
من ورزشکار هستم پس اولین مربع رو تیک زدم و دیگه هیچ کاری با فرم در این پارت نداریم

پارت3
-------
در مورد کسی که این فرم براش پر میشه اطلاعات میخواد یعنی خود شما!
اسم و آدرس و ایمیل و شماره تلفن تاریخ تولد و شهر محل تولد هست که خودن بهتر بلدین باز هم Middle name رو None بنویسید و state و zip code رو هم خال بزارین
قسمت 11 و 12 و 13و 14و 15 و 16 رو برام خالی گذاشت اگه سوالی در مورد این قسمت ها داشتین هم بپرسین:دی

پارت 4
-------
این بستگی به این داره که شما الان ایران هستین یا آمریکا و ما چون ایران هستیم 1a رو تیک زدیم و اون شهر و کشور جایی هست که برای مصاحبه انتخاب میکند من که ترکیه و آنکارا رو زدم شما هم میتونین مثل من بزنید یا ابوظبی امارات رو بزنین یا یک سفارت دیگه که مطمئنین برای این ویزا میشه اونجا رفت. پس city رو زدم Ankara کشور هم زدم ترکیه
ادامه پارت 4
------------
اگر شما در پارت 3 آدرس خونتون رو در آمریکا دادین اینجا باید دوباره آدرس ایرانتون رو بنویسین اما ما که هممون اکثرا اونجا خونه نداریم پس 2A رو فقط توی مربعش مینویسیم N/A بقیه را خالی میگذاریم تا قسمت 4 که جای تیک داره وکیلم همه این تیک ها رو برام No زده

پارت 5
--------
1b.SElF
2A. N/A
2c/2d/2e/2g همه را N/A گذاشتیم بقیه را خالی گذاشتیم ( چون پیشنهاد کاری و سوشال و ... ندارم و EB1 نیاز هم نداره!)
پارت 6
------
کلا خالی گذاشتیم ( چون پیشنهاد کاری و سوشال و ... ندارم و EB1 نیاز هم نداره!)

پارت7
------
مشخصات همسر و فرزندانتون که میخواهید به عنوان همراه ببرید دقت کنید که فقط فرزندان فک کنم زیر 18 سال ( یا 21 ؟) رو میتونید ببرید ها

1g. No 1H. YES

بقیه هم به همین ترتیب

پارت 8
--------
1A. باید امضا کنید ( میتونید فرم رو پرینت بگیرین بعد امضا کنید و دوباره اسکن کنید.
1b. تاریخ وقتی که امضا کردین
2. شماره تلفن
3.ایمیل
4. N/A (چون پیشنهاد کاری نداشتم)

پارت 9
-------
اگر کسی جز شما داره این فرم رو پر میکنه یعنی یک وکیل این قسمت رو اون باید پر کنه در غیر این ضورت خالی بگذارید مال من رو وکیلم مشخصات خودش رو نوشته

تموم شد دوستان امیدوارم بدردتون بخوره و در آمریکا زندگی شادی داشته باشید.
در مورد مدارک هم بعدا براتون توضیح میدم چون به غیر از فرم اصل کار مدارکتونه!

پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، kollok ، Tomas ، ravak ، siakhatar666 ، musicsadaf ، nousai ، mdashtdi ، Hamid_110 ، torshi ، آلیس-1980 ، victor2016 ، sadeghusa ، RGboxer
سلام
من فرم های سفارت امریکا رو دوانلود کردم و توی اون چند تا چیز رو می خواست
یه چیزی که خیلی سخته برای من پیدا کردنش فایننشال ساپورت هست
اصلا نمی دونم چطور باید اون رو پیدا کنم

با توجه به اینکه ویزایی که من می خوام درخواستشو بدم EB-1 هست و این ویزا نیازی به کارفرما نداره . آیا هنوز هم نیاز دارم که فایننشال ساپورت اعلام کنم یا نه ؟

آیا شرکت در لاتاری امریکا مشکلی برای درخواست ویزا بوجود نمیاره ؟

ممنون می شم اگه سریعتر بهم جواب بدید
پاسخ
eb1 نیاز به کارفرما نداره ، البته دو تا از category هاش، نمی دونم آیا شما شامل اون 2 تا می شید یا نه ؟
پاسخ
آقای / خانم wushu همه اطلاعاتی را که amir416 داد درسته، من از هر وکیلی می پرسم که زمان این پروسه چقدره میگه 1 سال، حالا یکی به من بگه از زمان ارسال مدارک به اداره مهاجرت، چقدر طول می کشه تا جواب اولیه رو بدن و بگن که این کیس پذیرفته شده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
نقل قول:
(2013-01-19 ساعت 17:22)sahar ra@d نوشته:  آقای wushu همه اطلاعاتی را که amir416 داد درسته، من از هر وکیلی می پرسم که زمان این پروسه چقدره میگه 1 سال، حالا یکی به من بگه از زمان ارسال مدارک به اداره مهاجرت، چقدر طول می کشه تا جواب اولیه رو بدن و بگن که این کیس پذیرفته شده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اولا بنده آقا هستم و نگفتم که دوست خوبم amir416 اشتباه میگه من با ایشون در ارتباط بودم و به موضوع بیشتر از شما آگاه هستم باید بگم که جدیدا سخت گیری ها برای این ویزا افزایش یافته .
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
(2012-12-24 ساعت 01:22)nora نوشته:  
(2012-12-23 ساعت 16:30)sepid_life نوشته:  سلام دوستان، کسانی که برای ویزای EB1 اقدام می کنند چند ماه بعد،جواب اولیه را می گیرند؟

بعد از ارسال مدارک کیس نامبر شما توسط ایمیل به اطلاع خواهد رسید. و بعد از دو هفته کیس نامبر با پست به دستان میرسد. اما این مرحله به معنای جواب دهی نیست. در مرحله بعد با توجه به تاریخ ارسال که حدود 4 الی 9ماه خواهد بود پرونده بررسی می گردد.و باز با نامه و همینطور سایت شما از وضیعت خود مطلع خواهید شد.

nora جان من وکیل دارم، پس حتما این کیس نامبر رو وکیلم دریافت می کنه، درسته؟؟ من چیزی دریافت نکردم و حدود 6 ماه پیش ثبت نام کردم و مدارکم ارسال شده

(2013-01-19 ساعت 17:43)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2013-01-19 ساعت 17:22)sahar ra@d نوشته:  آقای wushu همه اطلاعاتی را که amir416 داد درسته، من از هر وکیلی می پرسم که زمان این پروسه چقدره میگه 1 سال، حالا یکی به من بگه از زمان ارسال مدارک به اداره مهاجرت، چقدر طول می کشه تا جواب اولیه رو بدن و بگن که این کیس پذیرفته شده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اولا بنده آقا هستم و نگفتم که دوست خوبم amir416 اشتباه میگه من با ایشون در ارتباط بودم و به موضوع بیشتر از شما آگاه هستم باید بگم که جدیدا سخت گیری ها برای این ویزا افزایش یافته .

من قصد جسارت نداشتم، می شه قسمت دوم سوالم رو هم جواب بدید ممنون می شم
پاسخ
(2013-01-19 ساعت 17:54)wushu kung fu نوشته:  سحر جان تا تا اونجا که من میدونم تا 6 ماه باید به شما اطلاع بدن البته بازم میگم جدیدا چون اقدام از این طریق زیاد شده سخت گیری ها افزایش یافته
حالا اگر دوست دارید میتونید مشخصاتتون ( مدارکی که ضمیمه پرونده کردید مثالا ورزشکار بودید یا هنرمند) و نام وکلیتون رو برام توی خصوصی بفرستید تا نظرم رو بدم

ممنون از جوابتون، واقعیت اینه که وکیلم رو یکی از اقوام ام برام گرفته که در امریکاست و من اصلا با این وکیل در تماس نیستم
پاسخ
خواهش میکنم دوست عزیز فقط میگم کاملا مطمئن نیستم که 6 ماه جواب میدن یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، sahar ra@d
(2013-01-19 ساعت 17:22)sahar ra@d نوشته:  آقای / خانم wushu همه اطلاعاتی را که amir416 داد درسته، من از هر وکیلی می پرسم که زمان این پروسه چقدره میگه 1 سال، حالا یکی به من بگه از زمان ارسال مدارک به اداره مهاجرت، چقدر طول می کشه تا جواب اولیه رو بدن و بگن که این کیس پذیرفته شده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

1- 4 الی 9 ماه پس از ارسال مدارک.
2- اگر در فرم ادرس ایمیل داده باشید ،هر مطلبی که برای وکیلتان بفرستند ،به شما ایمیل خواهند زد.
3- نام و مشخصات خود را برای کسی در این سایت نفرستید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shohreh_b1987 ، sahar ra@d ، ParsTrader ، Tomas ، آلیس-1980 ، victor2016
wushu kung fu
سلام
وشو جان از گرفتن اطلاعات خصوصی افراد لطفا خودداری کن . چون اگر خدای نکرده برای ان فرد مشکلی هم پیش بیاد ممکنه به شما سوء ظن پیدا کنند.

از سایر کاربران هم میخوام از انتشار اطلاعات شخصی خودشون در سایت جدن خودداری کنند . تا خدای نکرده دچار مشکلی نشوند .
برای همه ارزوی موفقیت دارم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، nora ، Tomas ، امیر مهاجر ، آلیس-1980 ، victor2016
نقل قول:
(2013-01-21 ساعت 15:01)ParsTrader نوشته:  wushu kung fu
سلام
وشو جان از گرفتن اطلاعات خصوصی افراد لطفا خودداری کن . چون اگر خدای نکرده برای ان فرد مشکلی هم پیش بیاد ممکنه به شما سوء ظن پیدا کنند.

از سایر کاربران هم میخوام از انتشار اطلاعات شخصی خودشون در سایت جدن خودداری کنند . تا خدای نکرده دچار مشکلی نشوند .
برای همه ارزوی موفقیت دارم

دوست عزیزم پارس تریدر جان منظور بنده اسم و این حرفا نبود فقط میخواستم بدونم که کیسشون ورزشی بود یا هنری که همینجا گفتن

بابا بعد از این همه فعالیت تو سایت ما رو دست کم گرفتیا Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، امیر مهاجر
دوستان کسی میدونه میشه زمانی که واسه Eb-1 اقدام کرد واسه ویزای دیگه o-1 هم اقدام کرد یا نه ؟

یعنی هم زمان واسه دو ویزا اقدام کرد یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من مدارکم رو فرستادم ولی هیچ خبری نیست برای EB1 ، کسی می دونه چطوری و کی بهمون اطلاع می دن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نقل قول:
(2013-02-02 ساعت 21:55)Asal mo نوشته:  من مدارکم رو فرستادم ولی هیچ خبری نیست برای EB1 ، کسی می دونه چطوری و کی بهمون اطلاع می دن؟

به کجا فرستادی دقیقا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان