کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واشنگتن دی سی، پایتخت آمریکا
(2013-07-29 ساعت 15:53)poriaamer نوشته:  سلام آیا باخرید ملک و اموال می شود آنجا اقامت دائم داشته باشم

سلام.
بله میشه شما باید ازطریقه سرمایه گذاری اقدام کنید وشرایط خاص خودش رو داره بایک وکیل مشورت کنید تاراه روش مهاجرت رو به شما توضیح بده.....Shy
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، 5ina ، alirezanz ، adonis2006 ، t_arian_n
(2013-08-02 ساعت 10:52)abbas41 نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 15:53)poriaamer نوشته:  سلام آیا باخرید ملک و اموال می شود آنجا اقامت دائم داشته باشم

سلام.
بله میشه شما باید ازطریقه سرمایه گذاری اقدام کنید وشرایط خاص خودش رو داره بایک وکیل مشورت کنید تاراه روش مهاجرت رو به شما توضیح بده.....Shy
درود بر شما خیر شما نمی توانید با خرید ملک در امریکا اقامت دائم امریکا را کسب نمایید
مـــــــگــــــــــــر اینکه
آن ملکی که خریداری کرده اید را طوری ازش استفاده کنید که حداقل 10 کارمند امریکایی داشته باشید و به آنها حقوق بدهید.
مثلا یک ملکی خریدید که مثلا اونرو مثل خوابگاه کرده اید و چندتا کارمند امریکایی هم استخدام کردید (حداقل 10 نفر) و دارید بیزینستونو می کنید بله در این شرایط شما می توانید از طریق یک وکیل خوب اقامت امریکا را کسب کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: carpediem ، soli asali ، maryam_a ، 5ina ، alirezanz ، adonis2006 ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk ، copol
(2013-08-02 ساعت 11:22)پسرک مهاجر نوشته:  
(2013-08-02 ساعت 10:52)abbas41 نوشته:  

سلام.
درود بر شما خیر شما نمی توانید با خرید ملک در آمریکا اقامت دائم آمریکا را کسب نمایید
مـــــــگــــــــــــر اینکه
آن ملکی که خریداری کرده اید را طوری ازش استفاده کنید که حداقل 10 کارمند آمریکایی داشته باشید و به آنها حقوق بدهید.
مثلا یک ملکی خریدید که مثلا اونرو مثل خوابگاه کرده اید و چندتا کارمند آمریکایی هم استخدام کردید (حداقل 10 نفر) و دارید بیزینستونو می کنید بله در این شرایط شما می توانید از طریق یک وکیل خوب اقامت آمریکا را کسب کنید.

سلام.
اولا .من حرف شما رو توی یک جمله گفتم (مهاجرت از طریقه سرمایه گذاری)
دوما. شما درخواست مهاجرت میکنید ازطریقه سرمایه گذاری از شما مدارک میخوان درصورتی که شرایط شو داشته باشید بعداز مصاحبه ازشما میخوان سرمایه خودتون انتقال بدین شماباید یک بزینس پلان ارائه بدین ازخرید یک واحد تجاری بگیر تا احداث یک پمب بنزین ..یا اگر سرمایه بیشتر بود سرمایه گذاری دریک شرکت ساختمانی ...
سوم. لطفا اطلاعات غلط ندین ..وقبل از ارسال جمله نوشته شده خودتون رو اصلاح کنید .
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، soli asali ، 5ina ، alirezanz ، adonis2006 ، t_arian_n ، Memolk
سلام دوستان
دانشگاه مریلند تو شهر کالج پارک رشته های تحصیلی خیلی خوبی داره و یکی از بهترین دانشگاههای آمریکاست. لطفا اگه کسی از دوستان از شرایط شهر کالج پارک ایالت مریلند مخصوصا هزینه های زندگی و شرایط پیدا کردن کار و اجاره خونه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، الا ، پدی ، soli asali ، pr.kia ، 5ina ، alirezanz ، adonis2006 ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk ، copol
سلام دوستان
من دنبال بیسمنت برای مدت یک ماه در اطراف دی سی (فاصله کم) هستم.اگر شما دوستان جایی سراغ دارید برای یک نفر با قیمت مناسب لطفا اطلاع بدین.
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: 5ina ، alirezanz ، adonis2006 ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk
(2013-08-28 ساعت 10:33)2541327 نوشته:  
(2010-09-12 ساعت 12:07)امیر حسن نوشته:  سلام به اعضای گل و با وفای مهاجرسرا.لطف کنید در این پست چیزی به جز زندگی در واشنگتن دی سی ننویسید.من شاید به زودی یا برای تحصیل برم آمریکا یا اگر زود تر تو لاتاری برنده شدم کلا برای همیشه از ایران برم.که در این صورت بازم تحصیلاتم رو ادامه میدم.میخوام از کسایی که تجربه رفتن یا زندگی در این شهر رو دارند چند تا سوال بپرسم:1-زندگی تو این شهر چطوریه؟آیا برای تازه واردا می ارزه؟2-حقوق ها چطوریه؟3-آب و هواش چجوریه؟آب و هواش گرفته نیست؟4-مردمانش چطورین؟بیشتر سیاه پوستن یا سفید؟5-آیا ایرانی تو این شهر زیاده؟بیشتر تو کدوم منطقه هستن؟یه سواله خیلی مهم دارم که اگه اینو جواب بدین واقعا ممنونتون میشم.استودیو برای خوانندگی تو این شهر زیاد هست؟هرکی راجع به سواله آخرم اطلاعاتش قوی هست بی زحمت بگه،چون من در این رابطه خیلی سوال دارم.هر کی تجربه یا اطلاعی از زندگی تو این شهر داره ممنون میشم اگه در اختیار همه بزاره.با تشکر از همه.

سلام دوست عزیزم
اول این سوال جواب بده ... شما میخوای بری درس بخونی یا بری خواننده بشی. ..ها Big Grin
اگرمیخوای درس بخونی اب هواش گرفتس مخصوصا جمعه شب.Big GrinSad
اگرمیخوای خواننده بشی اب و هوا که هیچی .همچی ارومه توبه من.......
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، pr.kia ، 5ina ، alirezanz ، adonis2006 ، maria2000 ، t_arian_n
با تشکر از اطلاعات مفیدتون

لطفا اگر اطلاعاتی در مورد زندگی در مریلند و هزینهای زندگی ومالیات در این ایالت نسبت به بقیه دارید هم به اشتراک بگذارید ممنون میشم
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، 5ina ، alirezanz ، adonis2006 ، t_arian_n
در واشنگتن کدام منطقا رو برای زندگی پیشنهاد می کنید؟
هدف آروم بودن و داشتن امنیت بالاست!
هزینه تا 1500 دلار در ماه!
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
پاسخ
تشکر کنندگان: 5ina ، alirezanz ، adonis2006 ، t_arian_n ، Memolk ، soheil1993
(2013-09-02 ساعت 15:15)ramin888 نوشته:  در واشنگتن کدام منطقا رو برای زندگی پیشنهاد می کنید؟

دوست عزیز اصولا خود واشنگتن دی سی محل مناسبی برای اسکان اون هم برای بلند مدت و زندگی خانواده نیست چون دقیقا نه ارزون هست و نه آروم.
برای ساکن شدن خانواده های مناطق اطراف دی سی رو در نظر می گیرند یعنی جنوب مریلند و شمال ویرجینیا که در خیلی از موارد آروم هستند و امنیت قابل قبولی دارند اما به نسبت هزینه های اسکان چندان ارزان نیستند.
البته ۱۵۰۰ عدد کمی نیست که در نظرگرفتید اما باید مشخص کنید دنبال چه جور محلی برای اقامت هستید، استدیو، یک خوابه دو خوابه ولی تصور می کنم با این عدد اگر خوش شانس باشید بتونید آپارتمان دوخوابه هم پیدا کنید البته خیلی خیلی به دی سی نزدیک نخواهد بود.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، el333 ، aghaghia ، soli asali ، pr.kia ، 5ina ، pari pariaaa ، alirezanz ، adonis2006 ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk ، copol
(2013-09-02 ساعت 18:53)afs نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 15:15)ramin888 نوشته:  در واشنگتن کدام منطقا رو برای زندگی پیشنهاد می کنید؟

دوست عزیز اصولا خود واشنگتن دی سی محل مناسبی برای اسکان اون هم برای بلند مدت و زندگی خانواده نیست چون دقیقا نه ارزون هست و نه آروم.
برای ساکن شدن خانواده های مناطق اطراف دی سی رو در نظر می گیرند یعنی جنوب مریلند و شمال ویرجینیا که در خیلی از موارد آروم هستند و امنیت قابل قبولی دارند اما به نسبت هزینه های اسکان چندان ارزان نیستند.
البته ۱۵۰۰ عدد کمی نیست که در نظرگرفتید اما باید مشخص کنید دنبال چه جور محلی برای اقامت هستید، استدیو، یک خوابه دو خوابه ولی تصور می کنم با این عدد اگر خوش شانس باشید بتونید آپارتمان دوخوابه هم پیدا کنید البته خیلی خیلی به دی سی نزدیک نخواهد بود.

ممنون دوست عزیز، بیشتر یک خوابه یا شاید سوییت برای منو همسرم!
به این دلیل می خوایم بریم دی سی که داییم اونجاست!
شماره کیس:2013AS7$#*مصاحبه: ماه می
تعداد افراد کیس:2
پاسخ
تشکر کنندگان: 5ina ، alirezanz ، adonis2006 ، t_arian_n
دوستان عزيز ساكن منطقه شهري دي سي كسي در مورد وضعيت كار و مسكن شهرهاي الكساندريا و آرلينگتون ويرجينيا اطلاعي داره؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، soli asali ، 5ina ، alirezanz ، maria2000 ، t_arian_n
(2013-06-08 ساعت 22:34)masuodrh نوشته:  سلام ..تشکر میکنم از همه دوستانی که اطلاعات مفیدی رو اینجا گذاشتن
من و همسر و پسر یک ساله ام تو لاتاری 2014 برنده شدیم..به خاطر کار همسرم ترجیح مییم نزدیک واشنگتن دی سی باشیم
یه سوال داشتم..من دکتری مهندسی صنایع از ایران دارم ..میخواستم بدونم آیا شانسی برای کار در اون مناطق دارم؟
آیا بهتره برای پست دکتری اقدام کنم ؟
خیلی نگرانم که با مدرک ایران نتونم اونجا هیچ کاری بکنیم..
زبان هم در حد متوسط بلدیم..البته چند ماه کلاس مکالمه رو قبل از اومدن میرم
سلام دوست عزیز ما هم حدود دو ماهه در فیر فکس ویرجینیا ساکنیم. و تجربه من برای کسی که می خواد مهاجرت کنه اینه که فقط و فقط زبان در سطح خیلی خیلی بالا می تونه شغل خوبی رو براتون تضمین کنه بنابراین فقط زبان بخونید ، بقیه اش حله.Smile
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
پاسخ
تشکر کنندگان: amiry ، carpediem ، kasrafo ، soli asali ، amin arefi ، نوروز ، masuodrh ، pr.kia ، 5ina ، reza 1954 ، alirezanz ، adonis2006 ، Lemony ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk
(2013-09-03 ساعت 10:56)ramin888 نوشته:  
(2013-09-02 ساعت 18:53)afs نوشته:  

ممنون دوست عزیز، بیشتر یک خوابه یا شاید سوییت برای منو همسرم!
به این دلیل می خوایم بریم دی سی که داییم اونجاست!
هیچ مشکلی نیست. من توی maryland خیلی دنبال خونه گشتم با 1500 یکخوابه خوب توی برج نزدیک مترو میتونین بگیرین که راحت بیاین DC. سایت Zillow.com برین شرایط رو بزنین براتون پیدا میکنه. من خودم Silver spring گرفتم. Bethesda هم خوبه ولی هزینه زندگی بالاتره. از Virginia خیلی خبر ندارم ولی میدونم مقداری گرونتره خونه.

راستی هزینه قبوض رو هم فراموش نکنین، 1500 اجاره بدین 50 تا 300 هم هزینه آب و برق و گاز و کابل و... دارین. سعی کنین خونه All Utilities included‌ بگیرین. توی خونه های Basement و برجها این شرایط هست که غیر از هزینه کابل بقیه رو صاحب خونه میده.

سئوال داشتین بپرسین حتماً.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
یکی‌ از راهی که می‌توانید با شرکتها و موقعیت‌های شغلی‌ اونا اشنا بشین شرکت در job fairهست برا پیدا کردن job fair توی شهر خودتون می‌تونین به این سایت مراجعه کنین،،،حتما یادتون باشه لباس رسمی‌ بپوشون و چند نسخه از رزومه خودتون را هم همراه داشته باشین،،،
http://www.targetedjobfairs.com
پاسخ
تشکر کنندگان: itsmasoud ، gbtm ، مانترا ، soli asali ، 5ina ، پدی ، alirz ، mozhgangh ، alirezanz ، adonis2006 ، Lemony ، maria2000 ، t_arian_n ، Memolk ، maral-map
دوستان من 3 ماهه که ساکن SilverSpring در مریلند شدم. خوشحال میشم اگه کسی سوالی داشت بتونم کمک کنم.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان