کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه پروسه كيس نامزدي پس از ورود به آمريكا
(2015-12-23 ساعت 20:42)anastazy نوشته:  
(2015-12-23 ساعت 05:53)ehsan6114 نوشته:  دوستان یه سوال داشتم، اگه گرین کارت صادر بشه و ارسال کنن استاتوس توی سایت uscis عوض میشه؟
Bale, avaz mish

سلام. بله عوض میشه اما نه دقیقا اون تایمی که گرین کارد رو میفرستن واسه من 3-4 ماه بعد از اینکه گرین کارت اومد سایت آپدیت شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 07:59)هستی 1985 نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 20:30)Hamed.nf نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 22:56)هستی 1985 نوشته:  سلام دوستان ...یک خبر خوب دارم امروز گرین کاردم به دستم رسید...SmileBig GrinWinkTongue
1 جون : پول رو از حسابم برداشتند.
25 جون: رفتم واسه انگشت نگاری
7 آگوست: یک نامه اومد که اپروو کردن نامه I-131
15 آکوست: نامه برای ورک پرمیت و اجازه خروجم اومد که اپروو شده و می فرستیم واستون
29 آگوست: ورک پرمیت به دستم رسید
17 سپتامبر: نامه اومد که مصاحبه ندارم و تا 6 ماه صبر کن سرمون شلوغه
2 نوامبر: یک نامه اومد به آمریکا خوش آمدید و پرونده شما قبول شده و تا 3 هفته دیگه گرین کارد می رسه اگه نه تماس بگیرید به شماره ای که توی نامه بود
5 نوامبر: گرین کارد به دستم رسید.
باورم نمیشه خیلی خوشحال هستم چون انتظار نداشتم به این زودی چون گفته بودن 6 ماه صبر کنید. اگه کسی سوال داره خوشحال می شم جواب بدم

سلام خانم هستي
من يك ماه ديگه دارم با k1 ميام نيويورك، نامزدم ايراني نيست، امريكاييه، ميشه كل پروسه اي كه من بايد بعد از ورود به امريكا انجام بدم رو خلاصه بگيد چيه! و ايا موردي هست كه من بايد حواسم بهش باشه! من متاسفانه اونجا فاميلي ندارم، و فكر ميكنم بايد با چشم باز بياك اونجا! بخاطر همين ممنون ميشم اگه نكاتي رو كه مهم هستند بهم ياداوري كنيد!
 سلام. فکر میکنم که هر اطلاعاتی که بخواید اگه کامنت ها را بخونید حساب کار دستتون می آد که چه کارهایی باید انجام بدید . این سایت خیلی به من کمک کرده تا حالا. اولین کاری که می کنید وقتی اومدید واسه سوشال سکیوریتی اقدام کنید نیازی به صبر کردن نیست بلافاصله می تونید بدو ورود انجام بدید. دوم اینکه اگه پولی با خودتون دارید من توی بانک Td bank حساب باز کردم خیلی آسون تر هست بانک های  دیگه دردسر داشت انجام نمی دادن به خاطر اسم ایران.
سوم فکر می کنم وقتی واسه ازدواج اقدام کردید فامیلتون رو فعلا عوض نکنید وقتی گرین کارد اومد بعدش اقدام کنید چون من این اشتباه رو کردم و سوشالم با فامیل خودم بود بعد از ازدواج فامیلم عوض شد که باید دوباره سوشال رو عوض می کردم . بعد از اون اجازه خروج اومد با فامیل جدید همسرم ولی با فامیل پاسپورت همخونی نداشت که بتونم برم ایران باید صبر می کردم که حتما گرین کارد بیاد که توی فرودگاه گیر ندن. کلا این تغییر فامیل توی روند پرونده خیلی تاثیر داره همه چیو باید عوض کنید. اگه سوالی دارید بپرسید من چیزایی که مهم بود رو گفتم.
ممنونم از پاسختون! 
ممنون ميشم اگه مراحلي كاري كه بايد انجام بشه از بدو ورود به امريكا تا گرفتن گرين كارت بايد انجام بشه تا در كمترين زمان به دستمون برسه رو به صورت خلاصه بگيد! متشكرم??
ویزا K1
اقدام اولیه March 2015
اپرو May 2015
دریافت نامه مصاحبه July 2015
مصاحبه 2015 August
نتیجه Administrative Processing
تاريخ كلير شدن 2016 January 
تاریخ ورود به امریکا 2016 March
تاريخ سيتيزن شدن June 2021
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 20:30)Hamed.nf نوشته:  
(2016-02-18 ساعت 07:59)هستی 1985 نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 20:30)Hamed.nf نوشته:  سلام خانم هستي
من يك ماه ديگه دارم با k1 ميام نيويورك، نامزدم ايراني نيست، امريكاييه، ميشه كل پروسه اي كه من بايد بعد از ورود به امريكا انجام بدم رو خلاصه بگيد چيه! و ايا موردي هست كه من بايد حواسم بهش باشه! من متاسفانه اونجا فاميلي ندارم، و فكر ميكنم بايد با چشم باز بياك اونجا! بخاطر همين ممنون ميشم اگه نكاتي رو كه مهم هستند بهم ياداوري كنيد!
 سلام. فکر میکنم که هر اطلاعاتی که بخواید اگه کامنت ها را بخونید حساب کار دستتون می آد که چه کارهایی باید انجام بدید . این سایت خیلی به من کمک کرده تا حالا. اولین کاری که می کنید وقتی اومدید واسه سوشال سکیوریتی اقدام کنید نیازی به صبر کردن نیست بلافاصله می تونید بدو ورود انجام بدید. دوم اینکه اگه پولی با خودتون دارید من توی بانک Td bank حساب باز کردم خیلی آسون تر هست بانک های  دیگه دردسر داشت انجام نمی دادن به خاطر اسم ایران.
سوم فکر می کنم وقتی واسه ازدواج اقدام کردید فامیلتون رو فعلا عوض نکنید وقتی گرین کارد اومد بعدش اقدام کنید چون من این اشتباه رو کردم و سوشالم با فامیل خودم بود بعد از ازدواج فامیلم عوض شد که باید دوباره سوشال رو عوض می کردم . بعد از اون اجازه خروج اومد با فامیل جدید همسرم ولی با فامیل پاسپورت همخونی نداشت که بتونم برم ایران باید صبر می کردم که حتما گرین کارد بیاد که توی فرودگاه گیر ندن. کلا این تغییر فامیل توی روند پرونده خیلی تاثیر داره همه چیو باید عوض کنید. اگه سوالی دارید بپرسید من چیزایی که مهم بود رو گفتم.
ممنونم از پاسختون! 
ممنون ميشم اگه مراحلي كاري كه بايد انجام بشه از بدو ورود به امريكا تا گرفتن گرين كارت بايد انجام بشه تا در كمترين زمان به دستمون برسه رو به صورت خلاصه بگيد! متشكرم??

سلام. لطفا پست های قبلی منو بخونید. اگه می خواید زودتر گرین کارد به دستتون برسه دیگه 3 ماه صبر نکنید اگه تصمیمتون جدی هست واسه ازدواج.من 3 ماه صبر کردم که ببینم شرایط چطوریه بعد اقدام کردم .
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamed.nf
دوستان با تجربه يه سوال، من آي دي كه گرفتم ٢ ماهه بود اعتبارش فكر كنم و باطل شده، الان در مرحله اي هستم كه انگشتنگاري كردم ومنتظر اجازه كار و سفر هستم، چجور ميتونم آي ديم رو تمديد كنم قبل از گرين كارت موقت؟ راهي داره؟ چون خود مسئولش كه گفت وقتي نامه wellcome اومد ولي خب اون ماهها طول ميكشه، ايا وقتي اجازه كارم بياد ميتونم تمديدش كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
آفرين به اين تحليل آقاى كوروش
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-24 ساعت 11:00)دخترمهربون نوشته:  دوستان عزيزم من مصاحبه دون رو دادم اصلا هيچي نگراني نكرد فقط اطلاعات شخصي پرسيد همين خيلي أسونه اصلا نگران نباشيد دونقطه دي

دختر مهربون لطفا اگه به اين فروم سر زدى راجع به مصاحبت بگو و اينكه چه مداركى ارائه دادى؟ مثل حساب مشترك و ،،،
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من یه سوال واسم پیش اومده. من زمانی که اومدم قبل از اینکه ازدواج کنم سوشال نامبرم رو گرفتم و روی کارتش نوشته شده for work only
الان کومبو کارتم اومده. آیا الان باز هم باید برم شماره جدید رو بگیرم یا بذارم وقتی گرین کارت اومد؟ و آیا اگه الان برم، بعد از گرین کارت هم باید برم دوباره؟؟؟
چند بار باید بریم آخه؟؟؟
پاسخ
(2016-02-23 ساعت 06:45)negar6043 نوشته:  دوستان من یه سوال واسم پیش اومده. من زمانی که اومدم قبل از اینکه ازدواج کنم سوشال نامبرم رو گرفتم و روی کارتش نوشته شده for work only
الان کومبو کارتم اومده. آیا الان باز هم باید برم شماره جدید رو بگیرم یا بذارم وقتی گرین کارت اومد؟ و آیا اگه الان برم، بعد از گرین کارت هم باید برم دوباره؟؟؟
چند بار باید بریم آخه؟؟؟

سلام. من پرسیدم گفتن وقتی گرین کارد اومد بیا عوض کن الان لازم نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، negar6043
سلام به همه دوستای خوب قدیمی و جدید..
بچه ها، ماه جولای برای من هم نامه اومد که مصاحبه ندارم و تا 6 ماه صبر کن، سرمون شلوغه و ازین داستانا.. تا الان 8 ماه شده و هر زمان سایت رو چک میکنم همون متن بیحال "داریم روش کار میکنیم " هست و دیگر هیچ!! دو بار هم تماس گرفتم باز همین رو میگن، به نظرتون چه باید کرد؟
کس دیگه ای هست مثل من باشه شرایطش؟ خیلی ناراحتم کرده ای موضوع و این همه کند بودن پروسه رسیدگی.
از یک شخصی شنیدم زمان اقدام برای سیتیزن شیپی هم بعد از آمدن گرین کارت میاد، درسته آیا؟
ممنون میشم مثل همیشه لطف کنین و راهنمایی کنین..
امیدوارم بیشتر وقت بگزارین بیاین مطلب و تجربیاتتون رو بنویسین، چند وقتی هست که مطالب آپدیت نشدن.
شااااد باشید..
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: 13 Nov. 2013
دريافت رسيد مدارك: 22 Nov. 2013
مصاحبه: 20 MAY 2014-ابوظبی
ورود به آمریکا: DEC2014
ازدواج: March 2015
انگشت نگاری: April 2015
نامه کنسلی احتمالی مصاحبه: Jun 2015
وضعیت اکنون: دریافت گرین کارت بعد از 1.6 ماه!
پاسخ
(2016-03-02 ساعت 04:18)ad_jojo نوشته:  سلام به همه دوستای خوب قدیمی و جدید..
بچه ها، ماه جولای برای من هم نامه اومد که مصاحبه ندارم و تا ، سرمون شلوغه و ازین داستانا.. تا الان 8 ماه شده و هر زمان سایت رو چک میکنم همون متن بیحال "داریم روش کار میکنیم " هست و دیگر هیچ!! دو بار هم تماس گرفتم باز همین رو میگن، به نظرتون چه باید کرد؟
کس دیگه ای هست مثل من باشه شرایطش؟ خیلی ناراحتم کرده ای موضوع و این همه کند بودن پروسه رسیدگی.
از یک شخصی شنیدم زمان اقدام برای سیتیزن شیپی هم بعد از آمدن گرین کارت میاد، درسته آیا؟
امیدوارم بیشتر وقت بگزارین بیاین مطلب و تجربیاتتون رو بنویسین، چند وقتی هست که مطالب آپدیت نشدن.
شااااد باشید..
من هم دقیقا شرایط شما رو دارم و نامه 6 ماه صبر کن رو 8 ماه پیش گرفتم و تا الان خبری نیست ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
با قانونی که گذاشتن واسه محدودیت سفر به ایران کسانی که سیتیزن آمریکا هستن مشکلی ندارن واسه اومدن به ایران آیا برای ما هم همینطور هست که با داشتن گرین کارد می تونیم راحت بریم ایران و برگردیم گیر نمی دن توی فرودگاه یا اینکه نذارن وارد بشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-07 ساعت 18:50)hasti1985 نوشته:  سلام دوستان.
با قانونی که گذاشتن واسه محدودیت سفر به ایران کسانی که سیتیزن آمریکا هستن مشکلی ندارن واسه اومدن به ایران آیا برای ما هم همینطور هست که با داشتن گرین کارد می تونیم راحت بریم ایران و برگردیم گیر نمی دن توی فرودگاه یا اینکه نذارن وارد بشیم؟
سلام دوست عزیز نه این قانون اصلا شامل ما نمیشه وهیچ مشکلی رفتن به ایران نداره این قانون مربوط به افرادی هستش که در اروپا هستن که قبلا بدون ویزا میتونستن بیان امریکا ، حالا یک خورده کارشون سخت شده اگه برن ایران یک سفر راحت نمیتونن بیان امریکا باید اول برن ویزا بگیرن [emoji4]
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti1985
سلام دوباره
من زنگ زدم به سفارت که ببینم کی گرین کارت به دستم می رسه اونا گفتن خیلی تاخیر داردن الان 8 جولای هستن. چون همونطور که قبلا گفتم گرین کارد من با اطلاعات اشتباه به دستم رسید. حالا اونا گفتن اگه استمپ بخوره پاسپورتت می تونی بری مسافرت چون دیگه نمیتونم بیشتر از این صبر کنم واسه کاری باید برم ایران از دوستان کسی بوده که با این مهر تو پاسپورت رفته باشه و راحت برگشته باشه؟ چون می گن وقتی مهر می خوره حکم اینو داره که تو گرین کارد داری حالا نمی دونم چیکار کنم.؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-06 ساعت 21:05)ehsan6114 نوشته:  
بچه ها، ماه جولای برای من هم نامه اومد که مصاحبه ندارم و تا ، سرمون شلوغه و ازین داستانا.. تا الان 8 ماه شده و هر زمان سایت رو چک میکنم همون متن بیحال "داریم روش کار میکنیم " هست و دیگر هیچ!! دو بار هم تماس گرفتم باز همین رو میگن، به نظرتون چه باید کرد؟
شااااد باشید..
من هم دقیقا شرایط شما رو دارم و نامه 6 ماه صبر کن رو 8 ماه پیش گرفتم و تا الان خبری نیست ...

سلام. من هم 10 ماه پیش این نامه رو گرفتم ولی هنوز خبر جدیدی نیست. کارت اجازهء کارم در حال باطل شدن هست. مجبور شدم درخواست تمدید بدم. Sad
نوع ویزا : K1
تاریخ و محل مصاحبه : Ankara    2014-26-Feb
در تاریخ 2014-May 31 کلیر شدم اما زمانی که رفتم آنکارا گفتند اشتباه شده و دست خالی برگشتم ولی 2 ماه بعدش در تاریخ 4 آگوست با ایمیل کلیر شدم .Tongue
5 ماه و نیم انتظار برای کلیرینس.Cool
ورود به آمریکا Sep 2014
ازدواج و ارسال مدارک ِ Dec 2014
دریافت کارت اجازه کار . Apr 2015.
پاسخ
(2016-03-09 ساعت 04:48)Alireza83 نوشته:  
(2016-03-06 ساعت 21:05)ehsan6114 نوشته:  
شااااد باشید..

سلام. من هم 10 ماه پیش این نامه رو گرفتم ولی هنوز خبر جدیدی نیست. کارت اجازهء کارم در حال باطل شدن هست. مجبور شدم درخواست تمدید بدم.  Sad

عجب از این انتظار! علیرضا جان من هم سه ماه دیگه اجازه کار و به همون نسبت درایور لایسنس هم تمومه اعتبارش، می تونم بپرسم چه کردین برای تمدید اجازه کار ؟ چه فرمی هست؟ شما هم مثل من تا 3 ماه دیگه تاریخ انقضا کارتتون هست ؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: 13 Nov. 2013
دريافت رسيد مدارك: 22 Nov. 2013
مصاحبه: 20 MAY 2014-ابوظبی
ورود به آمریکا: DEC2014
ازدواج: March 2015
انگشت نگاری: April 2015
نامه کنسلی احتمالی مصاحبه: Jun 2015
وضعیت اکنون: دریافت گرین کارت بعد از 1.6 ماه!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان