کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
اگه لطف کنید اطلاع دقیقتری بدبد ممنون میشم
یعنی کار خاصی نکنم؟
ایمیلی نزنم به جایی؟
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
هر وقت برنده شدین ایمیل بفرستید و توضیح بدین
فعلا کار خاصی نکنید
تشکر کنندگان:
سلام به همه بچه های سایت محاجر سرا .
من 1 سوال از خدمدتون داشتم
من اون موقع که ثبت نام می کردم واسه لاتاری 2012 زیر 21 سال سن داشتم و 3 بار ثبت نام کردم
1 بار خودم
1 بار با پدرم
1 بارم با مادرم
سوالم اینه که اگه قرعه به نام پدر یا مادرم دربیاد که منم فرزند اونا حساب میشم و قرار نیست اونا برن آمریکا و فقط من برای رفتن خودم اونارم ثبت نام کردم می تونم یا نه ؟؟؟
اگه می تونم که هیچ اگه نمی تونم تنهایی برم دونبال این جریانا و گرفتن گرین کارت باید حتما 3 تایی (من - پدرم - مادرم ) برای اخذ گرین کارت اقدام کنیم ؟؟؟
به سلامتی اونایی که این روزا زندگیشون شده
یه پنجره نیمه بازه بارون زده بهاری
یه پیک مشروب و یه نخ سیگار
یه موزیک ویرانگر و یه صفحه در حال لود مهاجر سرا
تشکر کنندگان:
در راه خدا یکی جواب منو بده
به سلامتی اونایی که این روزا زندگیشون شده
یه پنجره نیمه بازه بارون زده بهاری
یه پیک مشروب و یه نخ سیگار
یه موزیک ویرانگر و یه صفحه در حال لود مهاجر سرا
تشکر کنندگان:
(2011-01-27 ساعت 21:22)dallas نوشته:  
(2011-01-27 ساعت 20:01)mori نوشته:  مهاجرسرایی ها کمک...
من فرم ثبت نام رو 2 nov پر کردم و وضعیتم رو متاهل زدم
ولی تاریخ عقد ما 8 nov هستش...
نگید که همه چی تعطیله...

مشکلی پیش نمیاد
چون اينجا ايرانه و ما مسلمانيم و چيزي به نام عقد شرعي داريم نگران نباشBig Grin

شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: mori ، REZA1390 ، یاشار و ماری
سلام من 3 سالی هست که با گذاشتن 15 میلیون از مرز خارج میشم و برمیگردم. اگر برای 2012 قبول بشم آیا سفارت (الزاما) کارت معافیت یا پایان خدمت میخواد؟(از اینکه میتونم از کشور خارج بشم مطمئنم.)
تشکر کنندگان:
سلام. مهلت ثبت نامش تموم شده!!!!!!از چه تاریخی باید برای ثبت نام بریم هر سال.....
تشکر کنندگان:
یعنی واقعا هیچکس نیست که جواب سوال من رو بدونه؟
تشکر کنندگان:
(2011-02-21 ساعت 22:33)MeMo نوشته:  در راه خدا یکی جواب منو بده
خیلی مطمئن نیستم ولی فکر کنم اگر با کیسی برنده بشید که همراه پد و مادرتون ثبت نام کردید باید همه با هم برید و شما تنها نمیتونید اقدام کنید
تشکر کنندگان: frozen mind
(2011-02-21 ساعت 14:59)MeMo نوشته:  سلام به همه بچه های سایت محاجر سرا .
من 1 سوال از خدمدتون داشتم
من اون موقع که ثبت نام می کردم واسه لاتاری 2012 زیر 21 سال سن داشتم و 3 بار ثبت نام کردم
1 بار خودم
1 بار با پدرم
1 بارم با مادرم
سوالم اینه که اگه قرعه به نام پدر یا مادرم دربیاد که منم فرزند اونا حساب میشم و قرار نیست اونا برن آمریکا و فقط من برای رفتن خودم اونارم ثبت نام کردم می تونم یا نه ؟؟؟
اگه می تونم که هیچ اگه نمی تونم تنهایی برم دونبال این جریانا و گرفتن گرین کارت باید حتما 3 تایی (من - پدرم - مادرم ) برای اخذ گرین کارت اقدام کنیم ؟؟؟

برای لاتاری حتما باید همراه با برنده اصلی به آمریکا سفر کنید. امیدوارم خودت قبول بشی تا بتونی به تنهایی اقدام کنی.

شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
برای ثبت نام در لاتاری از کی باید شروع کنیم وتا کی وقت داریم؟
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
تشکر کنندگان:
سلام بر اساتيد.
آقا من مي دونم اين سوالي كه دارم مطرح مي كنم، حكم كردن شرايطش تقريبا محاله، اما برام سوال شده ديگه. اگر كسي بدونه و جوابمو بده خوشحالم مي كنه.
مي خوام بدونم اگر بزنه و مثلا هم من هم همسرم هر دو اسممون در بياد ( با نظر به اينكه هر دوتامون ثبت نام كرديم ) چه اتفاقي مي افته؟
يعني بايد بهشون بگيم كه هردوتامون اسممون دراومده يا بي خيال يكي مي شيم و از طريق يكيمون اقدام مي كنيم.
ممنون.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2011-04-10 ساعت 14:12)ghafari88 نوشته:  سلام بر اساتيد.
آقا من مي دونم اين سوالي كه دارم مطرح مي كنم، حكم كردن شرايطش تقريبا محاله، اما برام سوال شده ديگه. اگر كسي بدونه و جوابمو بده خوشحالم مي كنه.
مي خوام بدونم اگر بزنه و مثلا هم من هم همسرم هر دو اسممون در بياد ( با نظر به اينكه هر دوتامون ثبت نام كرديم ) چه اتفاقي مي افته؟
يعني بايد بهشون بگيم كه هردوتامون اسممون دراومده يا بي خيال يكي مي شيم و از طريق يكيمون اقدام مي كنيم.
ممنون.

دم دمای اعلام نتایج، کار به خیالبافی رسیده! Big Grin

دوست عزیز، قبلا همچین موردی بوده. به فرض قبولی هر دو نفر، باید صبر کنید و ببینید کیس نامبر کدامتان پایینتره تا از آن پرونده استفاده کنید و دیگری را بیخیال شوید.
فقط خدا اون روز رو نیاره که هر دو قبول بشین ولی با کیس نامبر خیلی بالا! Sad
(2011-04-07 ساعت 23:02)ashkan_rad نوشته:  سلام من 3 سالی هست که با گذاشتن 15 میلیون از مرز خارج میشم و برمیگردم. اگر برای 2012 قبول بشم آیا سفارت (الزاما) کارت معافیت یا پایان خدمت میخواد؟(از اینکه میتونم از کشور خارج بشم مطمئنم.)

نخیر لازم نیست. اونا ضامن این نیستن که من و شما حتما برای کشورمون خدمت کنیم. شما اگر در فرمهای KCC نوشته باشی که معاف هستی یا خدمت کردی، باید مدرکشو ارائه کنی. اما اگر بگی خدمت نکردی، لازم نیست معافی یا کارت پایان خدمت نشونشون بدی!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: ghafari88 ، baran2020
سلام. مهلت ثبت نامش تموم شده!!!!!!از چه تاریخی باید برای ثبت نام بریم هر سال.....
تشکر کنندگان:
(2011-04-10 ساعت 14:43)frozen mind نوشته:  
(2011-04-10 ساعت 14:12)ghafari88 نوشته:  سلام بر اساتيد.
ممنون.

دم دمای اعلام نتایج، کار به خیالبافی رسیده! Big Grin
خوب عزيز دل برادر مگه بده آدم توهم بزنه؟ .. خوبه كه .. به جان خودم انقدر حال مي ده اسم هر دوتامون در بياد. مي گيد نه؟! ... بذاريد در بياد بهتون مي گم! Tongue

2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان