کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
سلام دوستان
من 18 سالمه و امسال یکبار همراه مادر و یکبار با پدرم ثبت نام کردیم. می خواستم ببینم در صورت قبولی، هیچ راهی ندارد که به تنهایی مهاجرت کنم؟ و اگر جواب خیر است تا چه مرحله ای باید پدر یا مادرم همراهم باشند؟ تا مصاحبه یا در خود آمریکا؟
خیلی ممنون
تشکر کنندگان: Amir78
(2010-10-31 ساعت 22:28)هادی کاف نوشته:  سلام دوستان
من 18 سالمه و امسال یکبار همراه مادر و یکبار با پدرم ثبت نام کردیم. می خواستم ببینم در صورت قبولی، هیچ راهی ندارد که به تنهایی مهاجرت کنم؟ و اگر جواب خیر است تا چه مرحله ای باید پدر یا مادرم همراهم باشند؟ تا مصاحبه یا در خود آمریکا؟
خیلی ممنون
دوست جوان
چقدر عجله داری واسه مجرد شدن
انقدر مجرد بشی که خودت دلت واسه این روز ها تنگ بشه
بابا تازه اول کاری صبر داشته باش
دعا کن قبول بشی
نگران نباش اگر پدر و یا مادرتان هر کدام که قبول بشوند همگی می بایست با هم تا داخل سفارت و برای اخذ ویزا تشریف ببرید
و هنگامی که ویزا را دریافت کردید و در پاسپورت های همگی شما درج گردید
هر کدام از اعضای کیس می بایست یا با برنده اصلی که ویزا را دریافت نموده است وارد امریکا گردند و یا بعد از ورود برنده اصلی به امریکا وارد گردند
و اعضای کیس نمی توانند زودتر از ورود برنده اصلی پا به امریکا بگذارند
و یا بدون برنده اصلی
موفق باشید

تشکر کنندگان: OMID_R ، Ashkan78 ، m.d. ، amir_ebrahimi99 ، rayan.s
سلام دوستان
کسی راجع به هایاس میدوته؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
من یک اشتباه فاحش Big Grin موقع ثبت نام کردم اونم این که نام همسرم رو اشتباهی وارد کردم
همسرم2 اسمه بوده و اسمی رو که باهاش اونو خطاب می کنیم با اسم شناسنامه ایش فرق می کنه از اونجایی که من در روزای آخر و با عجله ثبت نام کردم اسم کوچیک همسرم رو اشتباه ( اسمی که تو خونه صدا می زنیم ) نوشتم
خواستم بدونم اگه تو قرعه کشی برنده بشیم شانسی هم داریم که مورد پذیرش واقع بشیم یا ثبت نام ما باطل شده ؟Sad
تشکر کنندگان:
(2010-11-06 ساعت 11:02)saf0sade نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من یک اشتباه فاحش Big Grin موقع ثبت نام کردم اونم این که نام همسرم رو اشتباهی وارد کردم
همسرم2 اسمه بوده و اسمی رو که باهاش اونو خطاب می کنیم با اسم شناسنامه ایش فرق می کنه از اونجایی که من در روزای آخر و با عجله ثبت نام کردم اسم کوچیک همسرم رو اشتباه ( اسمی که تو خونه صدا می زنیم ) نوشتم
خواستم بدونم اگه تو قرعه کشی برنده بشیم شانسی هم داریم که مورد پذیرش واقع بشیم یا ثبت نام ما باطل شده ؟Sad
احتمالش کمه فکر نکنم قبول کنند
ولی باز هم امیدوار باشید و اگر قبول شدید در سفارت برایشان توضیح دهید ( گرچه احتمال قبول کردنشان بسیار کم است)
تشکر کنندگان: saf0sade
(2010-11-06 ساعت 11:05)dallas نوشته:  
(2010-11-06 ساعت 11:02)saf0sade نوشته:  با سلام خدمت دوستان
احتمالش کمه فکر نکنم قبول کنند
ولی باز هم امیدوار باشید و اگر قبول شدید در سفارت برایشان توضیح دهید ( گرچه احتمال قبول کردنشان بسیار کم است)

ممنونم دوست عزیز

من امیدوار بودم با توجه به نام فامیلی و مشخصات تولد و ....که صحیح ثبت شده این شانس و داشته باشیم اما مثل اینکه اینطور نیستCool
تشکر کنندگان:
یه راه دیگه هم هست اسم همسرتون عوض کنید
تشکر کنندگان: vroom ، saf0sade
(2010-11-06 ساعت 12:08)dallas نوشته:  یه راه دیگه هم هست اسم همسرتون عوض کنید

اینو که جدی نگفتین ؟ !!! Big GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
جدی یا شوخیش بستگی به قیمت زندگی در ایالات متحده داره
تشکر کنندگان: saf0sade
(2010-11-06 ساعت 19:43)dallas نوشته:  جدی یا شوخیش بستگی به قیمت زندگی در ایالات متحده داره

ارزششو داره هر چند که معلوم نیست اسممون تو لیست باشه اما می رم ثبت احوال و پیگیر می شم
تشکر کنندگان:
با سلام
من تازه عضو این انجمن شدم .میخواستم بدونم ایا فرصت ثبت نام لاتاری 2012 گذشته؟
اگه گذشته من باید تا کی واسه ی دوره ی بعدی صبر کنم.
با تشکر.
تشکر کنندگان:
سلام masih_mok عزيز

بله متاسفانه دير شده و ثبت نام تمام شده و بايد تا سال ديگه همين حدود مهر و آبان منتظر بمونين البته اگه تاريخش تغيير نكنه
تشکر کنندگان:
از راهنماییتان ممنون.پس برم 1 سال دیگه بیام.Big Grin
تشکر کنندگان:
سوال: امسال چند نفر ثبت نام کرده اند؟
جواب: 19,672,268 نفر. که 14,768,659 نفرات اصلی شرکت کننده (entrants) و 4,903,609 خانواده (Derivatives) آنها بوده اند.
یعنی اینکه اکثر کسانی که در لاتاری امسال شرکت کرده اند افراد مجرد بوده اند.

در مورد ایران قضیه کمی فرق می کند. از ایران مجموعا 547,735 شرکت کرده اند که 289,586 نفر شرکت کننده اصلی (entrants) و 258,149 نفر خانواده (derivatives) شرکت کننده اصلی بوده اند.
یعنی اینکه اکثر ایرانیها به صورت خانوادگی شرکت کرده اند و از آنجای که به احتمال زیاد زن و شوهر هر کدام جداگانه به عنوان شرکت کننده اصلی نام نویسی کرده اند بنابراین حدس می زنم که حدود 125000 خانواده ایرانی (زن و شوهر) که اکثر آنها بچه هم نداشته اند و احتمالا تازه عروس و داماد بوده اند در لاتاری شرکت کرده اند. (این پاراگراف آخری فقط حدس من است)

بیشترین تعداد شرکت کننده از بنگلادش با رکورد تاریخی 8,562,251 نفر و کمترین شرکت کننده از کشور Cocos Islands با 10 نفر شرکت کننده بوده است. از این 10 نفر شرکت کننده 6 نفر شرکت کننده اصلی بوده اند و 4 نفر خانواده ی آنها.

تعداد شرکت کننده گان ایرانی در سالهای قبل:
سال 2007: 290000 نفر
سال 2008: 250000 نفر
سال 2009: 266000 نفر
سال 2010: 470000 نفر
سال 2011: 426000 نفر
تشکر کنندگان: Hossein81 ، usa ، aminghshiraz
(2010-11-17 ساعت 19:40)samba نوشته:  سوال: امسال چند نفر ثبت نام کرده اند؟
جواب: 19,672,268 نفر. که 14,768,659 نفرات اصلی شرکت کننده (entrants) و 4,903,609 خانواده (Derivatives) آنها بوده اند.
یعنی اینکه اکثر کسانی که در لاتاری امسال شرکت کرده اند افراد مجرد بوده اند.

در مورد ایران قضیه کمی فرق می کند. از ایران مجموعا 547,735 شرکت کرده اند که 289,586 نفر شرکت کننده اصلی (entrants) و 258,149 نفر خانواده (derivatives) شرکت کننده اصلی بوده اند.
یعنی اینکه اکثر ایرانیها به صورت خانوادگی شرکت کرده اند و از آنجای که به احتمال زیاد زن و شوهر هر کدام جداگانه به عنوان شرکت کننده اصلی نام نویسی کرده اند بنابراین حدس می زنم که حدود 125000 خانواده ایرانی (زن و شوهر) که اکثر آنها بچه هم نداشته اند و احتمالا تازه عروس و داماد بوده اند در لاتاری شرکت کرده اند. (این پاراگراف آخری فقط حدس من است)

بیشترین تعداد شرکت کننده از بنگلادش با رکورد تاریخی 8,562,251 نفر و کمترین شرکت کننده از کشور Cocos Islands با 10 نفر شرکت کننده بوده است. از این 10 نفر شرکت کننده 6 نفر شرکت کننده اصلی بوده اند و 4 نفر خانواده ی آنها.

تعداد شرکت کننده گان ایرانی در سالهای قبل:
سال 2007: 290000 نفر
سال 2008: 250000 نفر
سال 2009: 266000 نفر
سال 2010: 470000 نفر
سال 2011: 426000 نفر

سلام دوست عزیز میشه منبع خبرتون رو بگید و اینکه تا چه حد این خبر واقعیت داره چون با این تفاسیر اکثر ایرانی ها برنده میشن!!!
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان