کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
(2015-10-29 ساعت 19:53)Nightsky007 نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 18:01)شاپرک نوشته:  شما واکسن هپاتیت هم زده بودین؟ آیا لازم ود؟

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2015-10-29 ساعت 21:12)شاپرک نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 19:53)Nightsky007 نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 18:01)شاپرک نوشته:  شما واکسن هپاتیت هم زده بودین؟ آیا لازم ود؟

با سلام
خود پاستور کاملا در جریان هست که چه واکسنی رو لازم هست بزنید.
تگران نباشید
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، ho_tasha
پاستر به همسرم گفته برای بالای ۱۸ سال لازم نیست بزنید ولی بچه های اینجا یگن اگر نزنید گیر میدن، من که واقعن گیج شدم

Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، armehraboon
(2015-10-29 ساعت 23:48)شاپرک نوشته:  پاستر به همسرم گفته برای بالای ۱۸ سال لازم نیست بزنید ولی بچه های اینجا یگن اگر نزنید گیر میدن، من که واقعن گیج شدم

پاستور تجریش گفته؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 23:51)Nightsky007 نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 23:48)شاپرک نوشته:  پاستر به همسرم گفته برای بالای ۱۸ سال لازم نیست بزنید ولی بچه های اینجا یگن اگر نزنید گیر میدن، من که واقعن گیج شدم

پاستور تجریش گفته؟؟؟
دوست عزیز حتماً باید هپاتیت 3 مرحله هم زده بشه بزرگ کوچیک نداره اگر هم که زدین تست آنتی بادی بدین اگر هم که بیشتر از 10 سال میگذره براتون یاد آور میزنن. و تاریخ هارو وارد میکنن.
پاستور خوردش خوب میدونه چیکار کنه نگران نباشید فقط حواستون به تاریخ ها باشه اشتباه نشه یه وقت موفق باشی.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، armehraboon
بله پاستور تجریش ثگفته همسرم هم از جدول واکسن ها عکس گرفته بود که نوشته بود زیر ۱۸ سال

Cool
پاسخ
(2015-10-30 ساعت 01:22)شاپرک نوشته:  بله پاستور تجریش ثگفته همسرم هم از جدول واکسن ها عکس گرفته بود که نوشته بود زیر ۱۸ سال

شاپرک جان چیزی که من دیدم میدونم اینکه همه زدند ویا حتی نزده بودند تست انتی بادی دادند وارد کارت زرد کردند دبی یا انکارا برای نداشتن واکسن فقط پول میخواد بگیره مگه پاستور نمیگفت تابستون احتیاجی به واکسن انفلونزا نیست چراپس همه زدند ازجمله خودم
بازم تصمیم با خودتون هست
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
مرسی از راهنماییتون با این حساب بهتره همینجا بزنیم

Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، battosai ، sang ، shadoow
سلام. دوستان برای تجدید مدیکال لازمه حتما به همون کلینیک که دفعه اول رفته بودیم بریم یا هر کدوم از کلینیکهای دبی میشه رفت؟
متاسفانه ما دفعه اول نا آگاهانه به کلینیک مدیست که ایرانیه رفتیم و با اینکه هیچ واکسنی هم لازم نبود بزنیم ناحق نفری 1000 درهم گرفتن ولی شنیدم ان ام سی کلبتیک هندیه 540 درهم میگیره. حالا ما مجبوریم بازم بریم کلبنیک ایرانیه که دزده یا میتونیم بریم کلینیک هندیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، Sam-90
(2015-10-29 ساعت 17:06)mohammadlove نوشته:  من امروز مدیکال داشتم آنکارا. خانم اونگان همه واکسنهام رو قبول کرد و فقط آبله که نزده بودم رو زد. رفتاراشون خیلی خوب بود و مهربون بودن. 80 دلار واکسنم شد. 100 دلار ویزیت. 47.۵ هم عکس قفسه سینه و آزمایش خون.
اولین وقتشون ساعت ۹ بود که من ۸ و نیم رفتم و نیم ساعت بیرون بودم تا دقیقا ساعت ۹ منشی اومد بیرون و گفت بیا تو. هیچکس دیگه نبود اون موقع. کارام تو نیم ساعت تمام شد و بسیار راحت.
اگه سوالی داشتید در خدمتم بپرسید.

سلام
من 12 نوامبر وقت مدیکال دارم و 17 نوامبر وقت مصاحبه
میشه روند کارتون رو بگید که من هم از تجربه شما استفاده کنم
موفق باشی
امیدوارم ویزا یه ضرب بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، mohammadlove
(2015-10-30 ساعت 13:43)Isabel نوشته:  سلام. دوستان برای تجدید مدیکال لازمه حتما به همون کلینیک که دفعه اول رفته بودیم بریم یا هر کدوم از کلینیکهای دبی میشه رفت؟
متاسفانه ما دفعه اول نا آگاهانه به کلینیک مدیست که ایرانیه رفتیم و با اینکه هیچ واکسنی هم لازم نبود بزنیم ناحق نفری 1000 درهم گرفتن ولی شنیدم ان ام سی کلبتیک هندیه 540 درهم میگیره. حالا ما مجبوریم بازم بریم کلبنیک ایرانیه که دزده یا میتونیم بریم کلینیک هندیه؟

مجبور نيستي عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-30 ساعت 16:34)sarahnokhod نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 17:06)mohammadlove نوشته:  من امروز مدیکال داشتم آنکارا. خانم اونگان همه واکسنهام رو قبول کرد و فقط آبله که نزده بودم رو زد. رفتاراشون خیلی خوب بود و مهربون بودن. 80 دلار واکسنم شد. 100 دلار ویزیت. 47.۵ هم عکس قفسه سینه و آزمایش خون.
اولین وقتشون ساعت ۹ بود که من ۸ و نیم رفتم و نیم ساعت بیرون بودم تا دقیقا ساعت ۹ منشی اومد بیرون و گفت بیا تو. هیچکس دیگه نبود اون موقع. کارام تو نیم ساعت تمام شد و بسیار راحت.
اگه سوالی داشتید در خدمتم بپرسید.

سلام
من 12 نوامبر وقت مدیکال دارم و 17 نوامبر وقت مصاحبه
میشه روند کارتون رو بگید که من هم از تجربه شما استفاده کنم
موفق باشی
امیدوارم ویزا یه ضرب بگیرید
خیلی ممنون سارا خانم.شرایطش رو دارم اما باید دید مرحمت میفرمایند یا خیر.
شما همون ساعتی که وقت دارید برید برای مدیکال. زودتر از 9 برید خودتون معطل میشید. میرید توی کوچه و دفتر ماهان رو رد میکنید. 5 متر جلوتر سمت چپ یه در هست میرید تو سوار آسانسور چپی میشید که روش نوشته 2-4-6. طبقه 4 که پیاده شدید یه تیغه دیوار هست. شما میرید سمت چپی. اولین در رو میزنید واستون با ریموت باز میکنن. البته خودشون با دوربین میبیننتون. مدارک رو میدید و ازتون عکس میگیرن و دو تا برگه میدن بهتون میرید میرید یه طبقه بالاتر. اونجا ازتون 47.5 دلار میگیرن و راهنماییتون میکنن به اتاق xray. بعدشم راهنماییتون میکنن به اتاق آزمایش خون. همه چیز خیلی خیلی راحت و واضح هست. کلا آفیسها هم خیلی ساده و کوچیکن. نگران سردرگم شدن نباشید. بعدشم برمیگردید همون آفیس دکتر انگان راهنماییتون میکنن به اتاق دکتر. من که آقا بودم لخت شدم. فقط با لباس زیر. یه لباس نازک دادن پوشیدم. چند تا سوال در موردرد اینکه آیا بیماری قبلی داری یا نه. یه واکسن آبله که نزده بودم رو زد خانم اونگان و معاینه فشار خون و قلب و مچ پا و زیر شکم رو انجام داد. توی 2 دقیقه. خیلی هم خوش برخورد و مودب بودن. تازه شوخی هم کردم گفتم من پسر خوبی هستم نه سیگار میکشم نه مشروب میخورم و نه پیرسینج و تتو دارم.
بعدشم در میاید بیرون و بهتون پاسپورت رو میدن و میگن فردا ساعت 3 بیاید دنبال جواب. خیلی سریع هم دادن. منشی ها هم خیلی مهربون و مودب بودن. در آخر هم یه ایمیل میزنن بهتون که میزان رضایتتون رو ثبت کنید.
ضمنا الان که هوا عالیه و یه سویت شرت کافیه. هتل هم هیلتون گرفتم از الی گشت. قیمت عالی بود و اتاقم حرف نداره. تختهای هتل های هیلتون معروفن برای راحتی. البته من مشتری همیشگی هیلتون هستم. جالب اینه که اگه از الی گشت رزرو کنید حداقل دو هفته قبل از اقامت قیمتش استثنایی هست.نمیدونم چرا دوستان میرن هتلهای دیگه وقتی هیلتون اینقدر ارزونه. دمونتی و این هتلهای سه چهار ستاره بی نام و نشان از هیلتون گرونتر پاتون در میاد. از ما گفتن بود.
سوالی داشتید بفرمایید.
موفق باشید
کیس: K1
تاییدیه ارسال مدارک: جون-23-2015 (5 روز بعد از ارسال مدارک)
قبولی USCIS کالیفرنیا : جولای-20-2015
قبولی NVC : آگوست-14-2015
رسیدن پرونده به سفارت آنکارا: سپتامبر-1-2015
گرفتن وقت سفارت: بعد از کلی خون دل خوردن سپتامبر-14-2015
مصاحبه: نوامبر-2-2015
نتیجه: ویزای یکضرب
ورود به امریکا: روز پس از گرفتن ویزا از پست
مرز ورود: سیب بزرگ
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، armehraboon ، shadoow ، Nightsky007 ، sarahnokhod ، hosseinslm
سلام دوستان

می‌خواستم بدونم برای واکسن انیستتو اصلی‌ بهتره یا همون که تو تجریش هم هست خوب؟

کدوم معتبر تره؟

مرسی‌ از همگی‌
پاسخ
(2015-11-01 ساعت 02:00)behdad57 نوشته:  سلام دوستان

می‌خواستم بدونم برای واکسن انیستتو اصلی‌ بهتره یا همون که تو تجریش هم هست خوب؟

کدوم معتبر تره؟

مرسی‌ از همگی‌

با سلام

هر دو معتبره!
ولی تجریش خلوت تره و ظاهرا برخوردشون هم بهتر هست.
من خودم اونجا رفتم و راضی بودم.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015