کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
(2015-10-31 ساعت 16:07)mohammadlove نوشته:  
(2015-10-30 ساعت 16:34)sarahnokhod نوشته:  
(2015-10-29 ساعت 17:06)mohammadlove نوشته:  من امروز مدیکال داشتم آنکارا. خانم اونگان همه واکسنهام رو قبول کرد و فقط آبله که نزده بودم رو زد. رفتاراشون خیلی خوب بود و مهربون بودن. 80 دلار واکسنم شد. 100 دلار ویزیت. 47.۵ هم عکس قفسه سینه و آزمایش خون.
اولین وقتشون ساعت ۹ بود که من ۸ و نیم رفتم و نیم ساعت بیرون بودم تا دقیقا ساعت ۹ منشی اومد بیرون و گفت بیا تو. هیچکس دیگه نبود اون موقع. کارام تو نیم ساعت تمام شد و بسیار راحت.
اگه سوالی داشتید در خدمتم بپرسید.

سلام
من 12 نوامبر وقت مدیکال دارم و 17 نوامبر وقت مصاحبه
میشه روند کارتون رو بگید که من هم از تجربه شما استفاده کنم
موفق باشی
امیدوارم ویزا یه ضرب بگیرید
خیلی ممنون سارا خانم.شرایطش رو دارم اما باید دید مرحمت میفرمایند یا خیر.
شما همون ساعتی که وقت دارید برید برای مدیکال. زودتر از ۹ برید خودتون معطل میشید. میرید توی کوچه و دفتر ماهان رو رد میکنید. ۵ متر جلوتر سمت چپ یه در هست میرید تو سوار آسانسور چپی میشید که روش نوشته ۲-۴-۶. طبقه ۴ که پیاده شدید یه تیغه دیوار هست. شما میرید سمت چپی. اولین در رو میزنید واستون با ریموت باز میکنن. البته خودشون با دوربین میبیننتون. مدارک رو میدید و ازتون عکس میگیرن و دو تا برگه میدن بهتون میرید میرید یه طبقه بالاتر. اونجا ازتون 47.۵ دلار میگیرن و راهنماییتون میکنن به اتاق xray. بعدشم راهنماییتون میکنن به اتاق آزمایش خون. همه چیز خیلی خیلی راحت و واضح هست. کلا آفیسها هم خیلی ساده و کوچیکن. نگران سردرگم شدن نباشید. بعدشم برمیگردید همون آفیس دکتر انگان راهنماییتون میکنن به اتاق دکتر. من که آقا بودم لخت شدم. فقط با لباس زیر. یه لباس نازک دادن پوشیدم. چند تا سوال در موردرد اینکه آیا بیماری قبلی داری یا نه. یه واکسن آبله که نزده بودم رو زد خانم اونگان و معاینه فشار خون و قلب و مچ پا و زیر شکم رو انجام داد. توی ۲ دقیقه. خیلی هم خوش برخورد و مودب بودن. تازه شوخی هم کردم گفتم من پسر خوبی هستم نه سیگار میکشم نه مشروب میخورم و نه پیرسینج و تتو دارم.
بعدشم در میاید بیرون و بهتون پاسپورت رو میدن و میگن فردا ساعت ۳ بیاید دنبال جواب. خیلی سریع هم دادن. منشی ها هم خیلی مهربون و مودب بودن. در آخر هم یه ایمیل میزنن بهتون که میزان رضایتتون رو ثبت کنید.
ضمنا الان که هوا عالیه و یه سویت شرت کافیه. هتل هم هیلتون گرفتم از الی گشت. قیمت عالی بود و اتاقم حرف نداره. تختهای هتل های هیلتون معروفن برای راحتی. البته من مشتری همیشگی هیلتون هستم. جالب اینه که اگه از الی گشت رزرو کنید حداقل دو هفته قبل از اقامت قیمتش استثنایی هست.نمیدونم چرا دوستان میرن هتلهای دیگه وقتی هیلتون اینقدر ارزونه. دمونتی و این هتلهای سه چهار ستاره بی نام و نشان از هیلتون گرونتر پاتون در میاد. از ما گفتن بود.
سوالی داشتید بفرمایید.
موفق باشید

ایشالا که ویزا رو میگیرید
خیلی خوشحال شدم
من ایروان وقت دارم
ترکیه نیستم
ولی ممنون بابت توضیحات
مصاحبه چطور بود
به امید خبرای خوب
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Sam-90 ، mrb ، mohammadlove ، zorel13
درود
سارا خانم خوشبختانه ویزا رو گرفتم یکضرب. تقریبا همه آقایون که سربازی یا کار دولتی داشتن کلیرنس خوردن. 4 ساعت کار من طول کشید. نفر یکی مونده به آخر بودم. خیلی خسته و گرسنه. دیگه مغزم درست کار نمیکرد جواب آفیسر رو بدم. آفیسرم هم یه خانم جوون چشم رنگی بسیار زیبا و خوش برخورد بود. واقعا ممنونم از ایشون به خاطر لطفی که به من کردن. همه خانم و بچه های لاتاری ویزا گرفتن. بجز دو تا خانواده که اشتباه در ثبت نام داشتن. یه خانم ویزای دانشجویی ویزا گرفت. یه آقای ویزای دانشجویی رد شد که بسیار بی ادب بود و حتی خداحافظی هم نکرد از آفسیر. بسیار هم از خود راضی و ریلکس بود قبل از مصاحبه. یه خانم مسن چادری هم ویزای توریستیشونو گرفتن.
مصاحبه نه استرس داره نه ترس نه هیچ چیز دیگه ای. فقط کافیه مدارک کامل باشه و ازدواجتون واقعی. چند روز دیگه هم شما تشریف میارید و میگید دوستان ویزامو گرفتم یکضرب. ما هم خوشحال میکنید.
پیروز باشید
کیس: K1
تاییدیه ارسال مدارک: جون-23-2015 (5 روز بعد از ارسال مدارک)
قبولی USCIS کالیفرنیا : جولای-20-2015
قبولی NVC : آگوست-14-2015
رسیدن پرونده به سفارت آنکارا: سپتامبر-1-2015
گرفتن وقت سفارت: بعد از کلی خون دل خوردن سپتامبر-14-2015
مصاحبه: نوامبر-2-2015
نتیجه: ویزای یکضرب
ورود به امریکا: روز پس از گرفتن ویزا از پست
مرز ورود: سیب بزرگ
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sarahnokhod ، shadoow ، inanna ، hosseinslm ، zorel13
(2015-11-02 ساعت 17:12)mohammadlove نوشته:  درود
سارا خانم خوشبختانه ویزا رو گرفتم یکضرب. تقریبا همه آقایون که سربازی یا کار دولتی داشتن کلیرنس خوردن. ۴ ساعت کار من طول کشید. نفر یکی مونده به آخر بودم. خیلی خسته و گرسنه. دیگه مغزم درست کار نمیکرد جواب آفیسر رو بدم. آفیسرم هم یه خانم جوون چشم رنگی بسیار زیبا و خوش برخورد بود. واقعا ممنونم از ایشون به خاطر لطفی که به من کردن. همه خانم و بچه های لاتاری ویزا گرفتن. بجز دو تا خانواده که اشتباه در ثبت نام داشتن. یه خانم ویزای دانشجویی ویزا گرفت. یه آقای ویزای دانشجویی رد شد که بسیار بی ادب بود و حتی خداحافظی هم نکرد از آفسیر. بسیار هم از خود راضی و ریلکس بود قبل از مصاحبه. یه خانم مسن چادری هم ویزای توریستیشونو گرفتن.
مصاحبه نه استرس داره نه ترس نه هیچ چیز دیگه ای. فقط کافیه مدارک کامل باشه و ازدواجتون واقعی. چند روز دیگه هم شما تشریف میارید و میگید دوستان ویزامو گرفتم یکضرب. ما هم خوشحال میکنید.
پیروز باشید

ممنون بابت توضیحات
ایشالا که همه ویزای یضرب بگیرن
من هم همینطور
و باز هم برای شما خوشحال شدم
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadlove ، shadoow ، inanna
دوستان که تجربه دارید
من هیچ کدام از آزمایشات رو ندارم
و با اینکه وقت هست صلاح می دونید در ایران اقدام کنم یا برم همونجا دکتر اوگان زحمتش رو بکشه ؟
کسی از دوستان می دونه که هزینه کل آزمایشات پیش دکتر سفارت در ترکیه چقدر می شه ؟
====
در صفحه سفارت این اطلاعات چشم من رو گرد کرد و یکم شکه شدم :

IMPROTANT NOTE: Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html
===========================
VACCINATION REQUIREMENTS
United States Immigration Law requires immigrant visa applicants to obtain certain vaccinations (listed below) prior to the issuance of an immigrant visa. Instructions and procedural guides direct panel physicians who conduct immigrant visa medical examinations to verify that applicants have met the vaccination requirement, or that it is medically inappropriate for the visa applicant to receive one or more of the listed vaccinations: Mumps, Measles, Rubella, Polio, Tetanus and Diphtheria Toxoids, Pertussis, Influenza Type B (HIB), Hepatitis A, Hepatitis B, Varicella, Pneumococcal, Influenza, Rotavirus, Meningococcal.

In order to assist the panel physician, and to avoid delays in the processing of your visa, all immigrant visa applicants should have their vaccination records available for the panel physician’s review at the time of the medical examination. Visa applicants should consult with their regular health care provider to obtain a copy of their immunization record, if available. If you do not have a vaccination record, the panel physician will work with you to determine which vaccinations you may need to meet the requirement. Certain waivers of the vaccination requirement are available upon the recommendation of the panel physician. Only a physician can determine which of the listed vaccinations are medically appropriate for you, given your age, medical history and current medical condition.

IMPROTANT NOTE: Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-03 ساعت 19:37)ep30lon نوشته:  دوستان که تجربه دارید
من هیچ کدام از آزمایشات رو ندارم
و با اینکه وقت هست صلاح می دونید در ایران اقدام کنم یا برم همونجا دکتر اوگان زحمتش رو بکشه ؟
کسی از دوستان می دونه که هزینه کل آزمایشات پیش دکتر سفارت در ترکیه چقدر می شه ؟
====
در صفحه سفارت این اطلاعات چشم من رو گرد کرد و یکم شکه شدم :

http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html
===========================
VACCINATION REQUIREMENTS
United States Immigration Law requires immigrant visa applicants to obtain certain vaccinations (listed below) prior to the issuance of an immigrant visa. Instructions and procedural guides direct panel physicians who conduct immigrant visa medical examinations to verify that applicants have met the vaccination requirement, or that it is medically inappropriate for the visa applicant to receive one or more of the listed vaccinations: Mumps, Measles, Rubella, Polio, Tetanus and Diphtheria Toxoids, Pertussis, Influenza Type B (HIB), Hepatitis A, Hepatitis B, Varicella, Pneumococcal, Influenza, Rotavirus, Meningococcal.

In order to assist the panel physician, and to avoid delays in the processing of your visa, all immigrant visa applicants should have their vaccination records available for the panel physician’s review at the time of the medical examination. Visa applicants should consult with their regular health care provider to obtain a copy of their immunization record, if available. If you do not have a vaccination record, the panel physician will work with you to determine which vaccinations you may need to meet the requirement. Certain waivers of the vaccination requirement are available upon the recommendation of the panel physician. Only a physician can determine which of the listed vaccinations are medically appropriate for you, given your age, medical history and current medical condition.

با سلام
بستگی به خدوتون داره!
اگه هزینش مهم نیست اونجا بزنید.
کل پروسه یک هفته طول میکشه توی پاستور.
البته دو تا واکسن انفولانزا و کزاز روی یک روزه میزنن براتون.
حالا انتخاب با خودتون هست.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، amirsalehish
سلام دوستان
آيا تزريق واكسن مننژيت براى همه الزاميه؟ چون ما رفتيم از پاستور كارت زردمون رو گرفتيم و خانم دكترى كه اونجا بودن نگفتن كه مننژيت هم بايد بزنيم، ولى اينجا خوندم كه بعضى از دوستان مننژيت هم زدن.
با تشكر

کتگوری F4
تعداد اعضای پرونده 3
pd: Sep 2002
تاريخ مصاحبه Dec 18 2015
نتيجه  2 نفر یک ضرب، 1 نفر AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-05 ساعت 00:03)Nilo_o نوشته:  سلام دوستان
آيا تزريق واكسن مننژيت براى همه الزاميه؟ چون ما رفتيم از پاستور كارت زردمون رو گرفتيم و خانم دكترى كه اونجا بودن نگفتن كه مننژيت هم بايد بزنيم، ولى اينجا خوندم كه بعضى از دوستان مننژيت هم زدن.
با تشكر

اتفاقا برای من هم نزد، پرسیدم نیاز نیست؟ گفت نه، مننژیت برای زیر 12 یا 14 ساله! گفتم پس چرا واسه سربازی میزنن؟ گفت چون اونجا محیط خوابگاهیه!!!
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish
(2015-11-06 ساعت 10:39)hamidoo_b نوشته:  
با تشكر

کتگوری F4
تعداد اعضای پرونده 3
pd: Sep 2002
تاريخ مصاحبه Dec 18 2015
نتيجه  2 نفر یک ضرب، 1 نفر AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-06 ساعت 18:40)Nilo_o نوشته:  
با تشكر

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-06 ساعت 19:37)hamidoo_b نوشته:  
با تشكر

سلام
شما پاستوز اصلی رفتین یا اونیکه تو تجریشه؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-06 ساعت 19:53)behdad57 نوشته:  
(2015-11-06 ساعت 19:37)hamidoo_b نوشته:  
با تشكر

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، shadoow
به قول دوستمون دکتر پاستور تجریش از در رفتم تو کل ماجرا رو ریخت رو دایره برام
حرفه ای و خیلی مسلط
سئوال ها : وقت مصاحبه ات کی هست ؟ چند سالته ؟ و کجا مصاحبه داری .....
هزینه واکسن در آنکارا مجموعا 400 دلار میشه و اگر کارت پزشکی داشته باشین بدون واکسن 150 دلار و هر واکسن از 20 دلار تا 200 دلار که با کارت پاستور شما فقط باید 80 دلار آبله مرغان را بدهید ( اگر اشتباه می کنم اصلاح فرمایید . پس نتیجه : ..............
-----------------------------
واکسن هاتون ایران بزنید من بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم هم از نظر پولی و هم از نظر غیر پولی به شرط اینکه حداق یک ماه یا دو ماه وقت داشته باشید.
( اینجا نمی شه عکس آپلود کرد من تایپ می کنم :

متن کامل نوشته روی دیوار در انستیتو پاستور تجریش
واکسن ها مخصوص سفارت آمریکا توضیحات
======================================================
MMR سرخک سرخچه اوریون { متولدین 1957 میلادی به بعد } | 2 نوبت
Hep.B هپاتیت B { ریز 18 سال | 3 نوبت
TD دیفتری کزاز { بالای 50 سال 3 نوب } { 40 تا 50 سال 2 نوبت } {زیر40 سال 1 نوبت }
آبله مرغان Varicella { آزمایش آنتی بادی به غیر از سفارت آمریکا }
Flu آنفولانزا { فصلی پاییز و زمستان } | 1 نوبت
پنوموکوک Peneumoccocal { بالای 65 سال } { سفارت آنکارا بالای 60 سال } | 1 نوبت
Meningococcal مننژیت { 11 تا 18 سال } | 1 نوبت
\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/
مراکز تزریق واکسن MMR
شهرک غرب تلفن 09125152394 و 22087160
سیدخندان پگاه 22887579 تا 22887582
پارک وی ( فرشته) 22669473
ملاصدرا ( کلینیک غرب ) 88034928 الی 32
قیطریه ( نسیم ) 22212327 الی 9
انقلاب ( 16 آذر) 66469352
اشرفی اصفهانی ( بهرداد) 44059760

قبل از مراجعه تماس بگیرید
\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/
لیست قیمت انواع خدمات واکسیناسیون
صدور کارت بین الملل با ویزیت پزشک 99 هزار تومان
تکمیل فرم دانشجویی با ویزیت پزشک 99 هزار تومان
تزریق واکسن هپاتیت بی 7 هزار تومان
آزمایش آبله مرغان 9 هزار 800 تومان
آزمایش هپاتیت بی 18 هزار تومان
تزریق واکسن 2 هزار تومان

مدارک دریافت کارت بین المللی واکسیناسیون
حضور فرد ( بالای 18 سال)
اصل پاسپورت
کارت واکسیناسیون
( البته به من گفت یک قطعه عکس بیار حالا نمی دونم می خواد یا نه )

مراجعین محترم قبل از رفتن به سفارت از کارت واکسن بین المللی ( برای خود) کپی تهیه فرمایید
( این مورد خیلی توصیه خوبی بود )

عکسهایی تابلو اعلانات اونجا هم در لینک ذیل قابل دانلود هستند.
http://imgur.com/a/byIJE
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: amirsalehish ، Soap McTavish ، aida123 ، pelertishia ، barfi1 ، hosseinslm ، roteil ، Hana2015 ، jalayevatan
(2015-11-07 ساعت 19:28)ep30lon نوشته:  به قول دوستمون دکتر پاستور تجریش از در رفتم تو کل ماجرا رو ریخت رو دایره برام
حرفه ای و خیلی مسلط
سئوال ها : وقت مصاحبه ات کی هست ؟ چند سالته ؟ و کجا مصاحبه داری .....
هزینه واکسن در آنکارا مجموعا 400 دلار میشه و اگر کارت پزشکی داشته باشین بدون واکسن 150 دلار و هر واکسن از 20 دلار تا 200 دلار که با کارت پاستور شما فقط باید 80 دلار آبله مرغان را بدهید ( اگر اشتباه می کنم اصلاح فرمایید . پس نتیجه : ..............
-----------------------------
واکسن هاتون ایران بزنید من بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم هم از نظر پولی و هم از نظر غیر پولی به شرط اینکه حداق یک ماه یا دو ماه وقت داشته باشید.
( اینجا نمی شه عکس آپلود کرد من تایپ می کنم :

متن کامل نوشته روی دیوار در انستیتو پاستور تجریش
واکسن ها مخصوص سفارت آمریکا توضیحات
MMR سرخک سرخچه اوریون { متولدین 1957 میلادی به بعد } | ۲ نوبت
Hep.B هپاتیت B { ریز 18 سال | ۳ نوبت
TD دیفتری کزاز { بالای 50 سال ۳ نوب } { 40 تا 50 سال ۲ نوبت } {زیر40 سال ۱ نوبت }
آبله مرغان Varicella { آزمایش آنتی بادی به غیر از سفارت آمریکا }
Flu آنفولانزا { فصلی پاییز و زمستان } | ۱ نوبت
پنوموکوک Peneumoccocal { بالای 65 سال } { سفارت آنکارا بالای 60 سال } | ۱ نوبت
Meningococcal مننژیت { 11 تا 18 سال } | ۱ نوبت
مراکز تزریق واکسن MMR
شهرک غرب تلفن 09125152394 و 22087160
سیدخندان پگاه 22887579 تا 22887582
پارک وی ( فرشته) 22669473
ملاصدرا ( کلینیک غرب ) 88034928 الی 32
قیطریه ( نسیم ) 22212327 الی ۹
انقلاب ( 16 آذر) 66469352
اشرفی اصفهانی ( بهرداد) 44059760

قبل از مراجعه تماس بگیرید
لیست قیمت انواع خدمات واکسیناسیون
صدور کارت بین الملل با ویزیت پزشک 99 هزار تومان
تکمیل فرم دانشجویی با ویزیت پزشک 99 هزار تومان
تزریق واکسن هپاتیت بی ۷ هزار تومان
آزمایش آبله مرغان ۹ هزار 800 تومان
آزمایش هپاتیت بی 18 هزار تومان
تزریق واکسن ۲ هزار تومان

مدارک دریافت کارت بین المللی واکسیناسیون
حضور فرد ( بالای 18 سال)
اصل پاسپورت
کارت واکسیناسیون
( البته به من گفت یک قطعه عکس بیار حالا نمی دونم می خواد یا نه )

مراجعین محترم قبل از رفتن به سفارت از کارت واکسن بین المللی ( برای خود) کپی تهیه فرمایید
( این مورد خیلی توصیه خوبی بود )

عکسهایی تابلو اعلانات اونجا هم در لینک ذیل قابل دانلود هستند.
http://imgur.com/a/byIJE
دمتون گرم بابا... مرسی
عالی بود این کار

CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، barfi1 ، shahab2000 ، sheghi ، jalayevatan
سلام دوستان
من چون نمیدونستم که واکسن هپاتیت کی زدم یا اصلا زدم یا نزدم ؛تیتر انتی بادی هپاتیت دادم
حالا میخاستم ببینم جواب تست چجوری باید باشه که نشون بده من دیگه واکسن نمیخام؟
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: طناز12
(2015-11-18 ساعت 14:31)aida123 نوشته:  سلام دوستان
من چون نمیدونستم که واکسن هپاتیت کی زدم یا اصلا زدم یا نزدم ؛تیتر انتی بادی هپاتیت دادم
حالا میخاستم ببینم جواب تست چجوری باید باشه که نشون بده من دیگه واکسن نمیخام؟

سلام

عددی که نوشته شده باید خیلی بیشتر از حد نرمال باشه واین نشونه وجود آنتی بادی هست. که البته دکتر یا مسئول ازمایشگاه هم اینو کاملا متوجه میشن.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015