کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
(2016-04-28 ساعت 14:01)zorel13 نوشته:  سلام دوستان
1-بیمارستان NMC دبی چه روزهایی تعطیل هست در هفته؟
2-و همین طور روزای تعطیل اداره پست مرکز ی دبی در دیره چه روزایی هست؟
2-و روزهای تعطیل سفارت اوظبی چه روزایی هست؟

Nmc در دبی هر روز باز هست ولی روز های جمعه پزشک مربوطه نیست و مدیکال مربوط به سفارت را انجام نمیدهند . و روز های جمعه و شنبه سفارت تعطیل هست و فکر میکنم که پست هم جمعه و شنبه تعطیل باشه.
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: zorel13 ، armehraboon
(2016-04-28 ساعت 15:07)Joje mohajer نوشته:  

Nmc در دبی هر روز باز هست ولی روز های جمعه پزشک مربوطه نیست و مدیکال مربوط به سفارت را انجام نمیدهند . و روز های جمعه و شنبه سفارت تعطیل هست و فکر میکنم که پست هم جمعه و شنبه تعطیل باشه.

ممنونم از راهنماییتون پس من میتونم شنبه صبح برم NMC کارامو انجام بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-04-28 ساعت 19:23)zorel13 نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 15:07)Joje mohajer نوشته:  

ممنونم از راهنماییتون پس من میتونم شنبه صبح برم  NMC کارامو انجام بدم؟

بله حتما میتونید روز شنبه برید nmc .
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، zorel13
سلام به همه مهاجر سرایی ها عزیز
من در تاریخ 4 آپریل مرحله اول سفرم به تهران و گرفتن کارت واکسن بین المللی رو از پاستور تجریش شروع کردم البته خیلی از راهنمایی های شما عزیزان استفاده کردم مخصوصا این که گفته بودید برید پاستور تجریش که واقعا با سرعت و دقت کاراتونو انجام میدن البته و صد البته خودتونم مراقب باشید و چند بار همه چیز رو چک کنید. اولین قدم بر اساس تجربه خودم اینه که اول لیستی از واکسن ها رو تهیه کنیید که باید تزریق کنید که برا من 5 تا شد که اگر در فصل سرما باشیم با (واکسن آنفولانرا) میشه 6 تا اول TD دوم مننژیت سوم هپاتیت چهارم ام ام آر پنجم آبله مرغان. و دومین قدم اینه که همه کارت واکسناتونو که قبلا زدید ببیرید که خیلی به من کمک کرد. خانوم دکتر کلینیک برام آزمایش تیتر آبله مرغان و هپاتیت رو نوشت که جوابش یک هفته بعد حاضر شد و مصونیتم رو وارد کارت کرد و مهر زد البته من کارت سه گانه هپاتیتم رو که قبلا دوازده سال پیش تزریق کرده بودم اونو رو هم وارد کرد و اونم مهر زد بعد واکسن TD رو تزریق کردم و وارد کارت کرد و بعد رفتم حلال احمر ونک مننزیتم رو زدم و برگشتم پاستور و اونم وارد کارت کرد بعد هم بر گشتم شهر خودم و منتظر موندم که سی روز قبل از تاریخ مصاحبه دوباره برگردم تهران برای واکسن mmr چون که سال هشتاد و دو MMR رو تزریق کرده بودم نوبت اولیش رو وارد کرد و نو بت دومش رو دیروز 30 آپریل تزریق کردم و آخرین مهر هم زده شد.
1-چندتا نکته واکسن ام ام آر ویروس زندست و نباید سی روز قبل از مصاحبه زده بشه و دلیلشم اینه که ممکنه یک ورژن خفیف اوریون رو انتقال بدید به اطرافیان که خودش تا 20 روز مخفیه که اون شخص گرفته بعد از ان علائم پدیدار میشن این جا بازم یک نکته دیگه هست
1-1- کسانی که قبلا در سال 82 ام ام آر زدن ولی کارتشو ندارن و اونا که نزدن 40 روز قبل از مدیکال نوبت اول رو بزنند ( بر اساس تجربه دوستان در همین فروم مطالعه کنید) نوبت دومتون میشه 10 روز قبل از مدیکال.
2-1- کسانی که مثل من کارت سال 82 ام ام آرشون مورد قبول پاستور بود یک ماه قبل از مدیکال میشه نوبت دوم تزریقشون و تاریخ نوبت اول تزریقشون رو پاستور یک سال قبل از نوبت دوم
2-ام ام آر رو رفتم پیش دکتر هدایت در شهرک غرب که یک دکتر بسیاز بسیار محترم و خوش برخورد هستن روز قبل باهاشون هماهنگ کنید شمارشون اولین شماره روی شماره های ذکر شده رو برد پاستور هست. 40 هزارتومن شد
3- من در یک روز TD و مننزیت رو تزریق کردم که دچار تب و بدن درد شدید شدم تا چند روز و دستی که TD رو تزریق کرده بودند رو اصلا نمی تونستم تکون بدم و ورم زیادی کرد و قرمز شده بود که به مرور خوب شد اصلا محل تزریق رو نخارونین و فشار ندید که البته توضیح میدن این علائم نرماله بعد از تزریق.
4-مننژیت هم با هماهنگی قبلی برید حتما چون هر شیشه برای ده نفر و هر نفر 40 هزار تومن پرداخت میکنن. برا همین باید این 10 نفر فیکس بشه که تزریق رو انجام بدن حتما اون دوستانی که از شهرهای دیگه میان این نکته رو در نظر بگیرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، shadoow ، ep30lon ، inanna
سلام دوستان.

من 2 سوال داشتم:

1) من از زمان  تست پزشکی و واکسنام 5.5 ماه میگذره. مصاحبه هم دادم و در انتظار جواب هستم. به نظر شما من دوباره باید برای واکسن اقدام کنم بعد از اینکه ویزام صادر شد؟
مدت اعتبار واکسیناسیون ها چقدر هست؟ توی سایت زیر نوشته 1 سال:
http://www.immihelp.com/immigrant-visa/m...ation.html

2) پاکتی که مربوط به اسکن سینه (x-ray) هست همون موقع توسط پزشک باز شده (یادمه که توسط پزشک دوم باز شد و بهم گفت مشکلی ندارم) ، آیا این مشکلی ایجاد نمی کنه در بدو ورود به آمر یکا؟ چون شنیدم و خوندم در جایی که پاکت حاوی سی دی نباید باز بشه!
CR1
شروع کیس: نوامبر 2014
سفارت در اروپا
مصاحبه: اوایل ژانویه 2016
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به OR در اواسط مارس 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
میخواستم بگم غیر از انستیتو پاستور در تهران در مشهد هم دکتر دهقان نیری کارت واکسیناسیون صادر میکنن.
من خودم در dv2015 برنده شدم و چون ساکن مشهدم ایشونو پیدا کردم واز این طریق اقدام کردم.هنگام مصاحبه در آنکارا هم هیچ مشکلی پیش نیومد و مثل کارت انستیتو این رو هم قبول دارن.البته من خودم با تحقیق پیش ایشون رفتم ودیدم خیلی ها از ایشون کارت گرفتن.این رو بیشتر برا همشهری های خودم وشهرستانی های عزیز گفتم.خودشون هم واکسن ها رو داشتن و موارد لازم رو برای من تزریق کردند.حتی با مقایسه کارت ایشون وانستیتو دیدم ایشون اطلاعات رو بهتر و کاملتر وارد کردن.من برای تشکر از ایشون این پست رو گذاشتم چون حقیقتا برای من خیلی زحمت کشیدن و کارم رو راحت کردن.
آدرس مطب دکتر:مشهد میدان بیمارستان امام رضا ساختمان پزشکان ابن سینا  تلفن05138597999
امیدوارم که کمکی به دوستان کرده باشم
پاسخ
تشکر کنندگان: ep30lon ، armehraboon
سلام دوستان
آیا تست ابله مرغان ضروری هست؟ چون خانم دکتر به من گفت که آنکارا تست رو قبول نمیکنه و من انجام ندادم و هفته دیگه هم وقت سفارت دارم!
CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 11:39)mahdi7535 نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بگم غیر از انستیتو پاستور در تهران در مشهد هم دکتر دهقان نیری کارت واکسیناسیون صادر میکنن.
من خودم در dv2015 برنده شدم و چون ساکن مشهدم ایشونو پیدا کردم واز این طریق اقدام کردم.هنگام مصاحبه در آنکارا هم هیچ مشکلی پیش نیومد و مثل کارت انستیتو این رو هم قبول دارن.البته من خودم با تحقیق پیش ایشون رفتم ودیدم خیلی ها از ایشون کارت گرفتن.این رو بیشتر برا همشهری های خودم وشهرستانی های عزیز گفتم.خودشون هم واکسن ها رو داشتن و موارد لازم رو برای من تزریق کردند.حتی با مقایسه کارت ایشون وانستیتو دیدم ایشون اطلاعات رو بهتر و کاملتر وارد کردن.من برای تشکر از ایشون این پست رو گذاشتم چون حقیقتا برای من خیلی زحمت کشیدن و کارم رو راحت کردن.
آدرس مطب دکتر:مشهد میدان بیمارستان امام رضا ساختمان پزشکان ابن سینا  تلفن05138597999

در همه مراکز استانها کارت واکسن بین المللی صادر میشه
مراکز اصلی بهداشت و دفاتر حلال احمر
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979
(2016-05-04 ساعت 12:26)رضام نوشته:  سلام دوستان
آیا تست ابله مرغان ضروری هست؟ چون خانم دکتر به من گفت که آنکارا تست رو قبول نمیکنه و من انجام ندادم و هفته دیگه هم وقت سفارت دارم!

اول اینکه در برگه واکسن بین المللی تست مقاومت رو براتون میزنن بدون تست ، ازت می پرسه که گرفتی یا نه و مقاوم بودن رو میزنه
با این حال
دیگه گذشته
هفته دیگه مصاحبه داری خودت رو درگیر این مسائل نکن
مدارک لازمه رو با خود ببر
فوقش دکتری که میری پیشش برات یکی دوتا واکسن میزنه تمرکزت رو به روز مصاحبه بده
امیدوارم که موفق باشی
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، رضام ، armehraboon ، inanna
(2016-05-04 ساعت 17:19)ep30lon نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 12:26)رضام نوشته:  سلام دوستان

اول اینکه در برگه واکسن بین المللی تست مقاومت رو براتون میزنن بدون تست ، ازت می پرسه که گرفتی یا نه و مقاوم بودن رو میزنه
با این حال
دیگه گذشته
هفته دیگه مصاحبه داری خودت رو درگیر این مسائل نکن
مدارک لازمه رو با خود ببر
فوقش دکتری که میری پیشش برات یکی دوتا واکسن میزنه تمرکزت رو به روز مصاحبه بده
امیدوارم که موفق باشی

آقا رضا من ابله مرغون گرفته بودم و در کارتم هم قید شده بود , پاستور به من هم گفت تست رو نمیپذیرند و خوب من هم دیگه مته به خشخاش نذاشتم , دکتر اونگان هم ازم اصلا سوال نکرد و کار خودش رو کرد و واکسن رو زد , وقتی نتیجه رو گرفتم دیدم ابله مرغون بوده ! نگران این چیزا نباشید اصلا ! Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، رضام
راستی من یک conversation خیلی جالب هم با لیدر که همراهم بود (که خیلی ازشون ممنونم , خیلی کمک کردند) برای کار های مدیکال داشتم ! من برای روز مدیکال خودم رو آماده کرده بودم که اگه خواست واکسن بزنه سوال جواب کنم ازش که چی میخواد بزنه و از این حرف ها , بلکه بیخیال واکسن بشه , ولی اون روز به علت یک سری جریانات که یکی از مراجعان به وجود آورده بود , دکتراعصاب نداشت زیاد , آقای لیدر هم همینطور بین صحبت هاش اشاره کرد که این دکتر اصلا خوشش نمیاد کسی سوال جواب کنه ازش و یک بار که خود همین آقا دوستانه ازش سوال کرده بود " حالا چرا حتما باید واکسن بزنی به بعضیا و این چی بود امروز به فلانی تزریق کردی ؟ " دکتر هم گفته بود "  برای چی میپرسی ؟ کسی حق نداره از من سوال بپرسه ! خودم میدونم چیکار دارم میکنم , در واقع این من هستم که تصمیم میگیرم به کی ویزا بدن , به کی ندن !!!! " من هم دیگه  :|  ! دیدم حوصله هم نداره , بیخیال شدم و " لام تا کام " دیگه چیزی نگفتم و واکسن رو هم نوش جان کردم , اون هم که زحمت سوال کردن به خودش نداد اصلا ! البته همونطور که تو سفر نامه نوشتم ,حس کردم اصلا خالی زد و هیچی تزریق نشد , که از جهاتی خوشحالم , با این همه اوصاف که از واکسن ها آدم میشنوه , همون بهتر که خالی بود ! والا !
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
من خودم هم میخوام از طریق هلال احمر اقدام کنم برای گرفتن کارت واکسیناسیون بین المللی. یک سوال داشتم مهر پزشکان عمدتا به زبان فارسی هست و اسم آنها به شکل فارسی تایپ شده روی مهر نظام پزشکی . آیا مهمه که کسی که نام و نام خانوادگیش انگلیسی هست روی مهر ، مهرش روی کارت واکیسناسیون بخوره یا چیز مهمی نیست؟ ممنون میشم اگر جواب بدین

(2016-05-04 ساعت 17:16)ep30lon نوشته:  

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-07 ساعت 14:44)mulan1979 نوشته:  من خودم هم میخوام از طریق هلال احمر اقدام کنم برای گرفتن کارت واکسیناسیون بین المللی. یک سوال داشتم مهر پزشکان عمدتا به زبان فارسی هست و اسم آنها به شکل فارسی تایپ شده روی مهر نظام پزشکی . آیا مهمه که کسی که نام و نام خانوادگیش انگلیسی هست روی مهر ، مهرش روی کارت واکیسناسیون بخوره یا چیز مهمی نیست؟ ممنون میشم اگر جواب بدین

(2016-05-04 ساعت 17:16)ep30lon نوشته:  

کارت واکسیناسیون بین المللی همه چیش بین المللی هست
و اونجایی که 100 تومان میگیره صادر کنه کارت انگلیسی می ده بهت
تو همین تاپیک هست نمونه اش
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، Arash.arezoo
(2016-05-07 ساعت 17:09)ep30lon نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 14:44)mulan1979 نوشته:  من خودم هم میخوام از طریق هلال احمر اقدام کنم برای گرفتن کارت واکسیناسیون بین المللی. یک سوال داشتم مهر پزشکان عمدتا به زبان فارسی هست و اسم آنها به شکل فارسی تایپ شده روی مهر نظام پزشکی . آیا مهمه که کسی که نام و نام خانوادگیش انگلیسی هست روی مهر ، مهرش روی کارت واکیسناسیون بخوره یا چیز مهمی نیست؟ ممنون میشم اگر جواب بدین

(2016-05-04 ساعت 17:16)ep30lon نوشته:  در همه مراکز استانها کارت واکسن بین المللی صادر میشه

کارت واکسیناسیون بین المللی همه چیش بین المللی هست
و اونجایی که 100 تومان میگیره صادر کنه کارت انگلیسی  می ده بهت
تو همین تاپیک هست نمونه اش

با سلام به شما

دقیقا طبق گفته دوستمون هست و مهر هم انگلیسی و همینطور تاریخ ها.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
اقا من نمی دونستم تو ایران هنوز بعضی چیزها رایگان هست
رفتم واکسن کزاز دیفتیری زدم نوبت آخر گفتم چقدر میشه گفت رایگانه .... عجبببببباااااا قریباااااااااااااا مملکت اسلامی شده ... والااااااااا
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، قرباني ، عدلی ، inanna ، shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان