کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع مهاجرت به دانمارک
سلام دوست عزیز.ممنون بابت راهنمایی.خیلی خیلی لطف کردین.
دوست عزیز اگه من میگم میخوام به دانمارک مهاجرت کنم به خاطر این هستش که این دختر اونجا زندگی میکنه و چون پناهنده شده و تایید شده ی دانمارک هستش توی کشورهای دیگه فکر نمیکنم قبولش کنن که بخوایم به کشورهای دیگه مهاجرت کنیم.
البته این حرف رو این دختر بهم گفت که چون پناهنده دانمارک هستش توی کشورهای دیگه قبولش نمیکنند.به خاطر همین دنبال یک راهی هستم که برم دانمارک.
حالا شما این حرف رو تایید میکنید آیا واقعا اینجوری هستش.؟
دیگه اگه دانمارک نشه میخوام بدونم این دختر اگه توی ایران باهم ازدواج کنیم میتونم توی ایران نگهش دارم یا توی ایران ازدواج کنیم بعد بریم یک کشور دیگه؟؟(چون پناهنده دانمارک هستش این سوال رو پرسیدم.)
منتظر جوابتون هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-03-30 ساعت 13:08)armani33 نوشته:  سلام خدمت ادمین و دوستان عزیز.
مهاجرت به دانمارک بدجوری فکرمو مشغول کرده.شرایطمو توضیح میدم ممنون میشم راهنمایی کنید.
من فوق دیپلم عمران دارم و در حال حاضر سرباز هستم و 10 ماه دیگه مونده که تموم بشه.با دختری که در دانمارک زندگی میکنه قصد ازدواج دارم.خودش حدود 2 سال میشه که در دانمارک هستش.خانواده ایشون 4سالی میشه.به صورت خانوادگی پناهنده اجتماعی هستند.هنوز اقامت دائم رو ندارند.تابعیت ایشون مال افغانستان هستش.میخواستم بدونم آیا با این شرایط میشه مهاجرت کرد؟که مثلا این دختر بیاد ایران ازدواج کنیم بعد مدارک ازدواج رو ببریم سفارت.آیا این روش جواب میده؟
روش دیگه اینکه مثلا برای 20 روز یا 1 ماه برم دانمارک و با کمک آشناهایی که اونجا دارم دنبال شغل بگردم و اگه شغل پبدا کردم برای ویزا کاری اقدام کنم.حالا اگه میشه به این روش اقدام کرد دنبال چه شغل هایی باید برم ؟آیا هر شغلی رو میشه اقدام کرد که صاحب کار به عنوان کارفرما دعوت نامه کاری بفرسته؟(و اینکه مدرک هم نیاز هستش برای ویزای کاری؟)
اگه خانواده این دختر توی دانمارک وکیل داشته باشن آیا میتونه کاری کنه واسه مهاجرت من.؟
بازم دوستان ممنووووون میشم یه راهی روشی رو بهم بگن که من چجوری و از چه راهی میتونم اقدام کنم واسه مهاجرت.
منتظر جوابتون هستم.

به راحتی نیست . اول از همه سن دختر باید بالای 24 سال باشه و بعد هم باید اثلمت دایم دانمارک رو داشته باشه . یعنی تقریبا 7 سالی در دانمارک زندگی کرده باشه و خقوق دولت رو نگرفته باشه یعنی خودش کار کرده باشه . در این صورت حدود 50 هزار کرون ودیعه باید بزاره تا بتونه شوهرش رو بیاره . شوهر هم باید 24 سال به بالا باشه .

به امید خدا .

(2013-03-31 ساعت 13:16)armani33 نوشته:  سلام دوست عزیز.ممنون بابت راهنمایی.خیلی خیلی لطف کردین.
دوست عزیز اگه من میگم میخوام به دانمارک مهاجرت کنم به خاطر این هستش که این دختر اونجا زندگی میکنه و چون پناهنده شده و تایید شده ی دانمارک هستش توی کشورهای دیگه فکر نمیکنم قبولش کنن که بخوایم به کشورهای دیگه مهاجرت کنیم.
البته این حرف رو این دختر بهم گفت که چون پناهنده دانمارک هستش توی کشورهای دیگه قبولش نمیکنند.به خاطر همین دنبال یک راهی هستم که برم دانمارک.
حالا شما این حرف رو تایید میکنید آیا واقعا اینجوری هستش.؟
دیگه اگه دانمارک نشه میخوام بدونم این دختر اگه توی ایران باهم ازدواج کنیم میتونم توی ایران نگهش دارم یا توی ایران ازدواج کنیم بعد بریم یک کشور دیگه؟؟(چون پناهنده دانمارک هستش این سوال رو پرسیدم.)
منتظر جوابتون هستم.

سلام .
نه امکانش نیست .
پناهنده شدن به این معنی نیست که شهروند دانمارک شدید . یعنی وقتی پناهنده میشید حالا حالاها باید کار کنید و درس بخونید و بعد از امتحان دولت حدودا 10 سال بعد از جواب پناهندگی میتونید اقدام برای شهروند شدن یعنی پاسپورت دانمارکی کنید .
بله بعد از داشتن پاسپورت دانمارکی به راحتی میتونید در ایران و یا هر جا زندگی کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، یه مهاجر ، msar
با سلام.ممنون دوستان عزیز بابت جواب های خوبتون ولی یه کوچولو نفهمیدم قضیه چی شد.
دوست عزیز من آمارشو گرفتم از خودش که 3 سال دیگه بهش پاسپورت دانمارکی میدن.
حالا اگه نخوایم تا 3 سال صبر کنیم.چون خیلی ریاد هستش 3 سال.یعنی منظورم اینه که با همین شرایطی که داریم اگه تا 1 سال یا 1 سال و نیم دیگه دختره بیاد ایران و توی ایران ازدواج کنیم نمیتونم توی ایران نگهش دارم؟؟یا مثلا بعد از ازدواج بریم یه کشور دیگه؟؟
یعنی اگه منم نخوام برم اونجا و دختره بخواد بیاد ایران برای زندگی باید حتما تا 3 سال صبر کنم که پاسپورت دانمارک بگیره؟؟؟
خدااااایا چه گرفتاری شدم من.
منتظر پاسخ شما هستم.
ممنون
پاسخ
ادمین و دوستان عزیز سلام
ممنون میشم این سوالی که پرسیدم رو جوابشو بدین بهم.مهمه واسم .ممنون میشم

دوست عزیز من آمارشو گرفتم از خودش که 3 سال دیگه بهش پاسپورت دانمارکی میدن.
حالا اگه نخوایم تا 3 سال صبر کنیم.چون خیلی ریاد هستش 3 سال.یعنی منظورم اینه که با همین شرایطی که داریم اگه تا 1 سال یا 1 سال و نیم دیگه دختره بیاد ایران و توی ایران ازدواج کنیم نمیتونم توی ایران نگهش دارم؟؟یا مثلا بعد از ازدواج بریم یه کشور دیگه؟؟
یعنی اگه منم نخوام برم اونجا و دختره بخواد بیاد ایران برای زندگی باید حتما تا 3 سال صبر کنم که پاسپورت دانمارک بگیره؟؟؟
پاسخ
(2013-04-01 ساعت 17:43)armani33 نوشته:  ادمین و دوستان عزیز سلام
ممنون میشم این سوالی که پرسیدم رو جوابشو بدین بهم.مهمه واسم .ممنون میشم
دوست عزیز..اگه نامزدتون با پاسپورت کشور خودش بیاد ایران و شما ازدواج کنید و دیگه نخواد برگرده دانمارک فکر نمی کنم مشکلی باشه.البته اگه سوالتون رو درست متوجه شده باشم.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

پاسخ
تشکر کنندگان: armin1 ، msar
سلام به همگي
من و دوست دخترم مي‌خواهيم بريم دانمارك من هم سنم زياده و هم نمره‌ي آيلتس ندارم ولي دوست دخترم نمره‌ي 100 رو گرفته. دوستم وقت سفارت داره حدوداي تير ماه و ما نمي‌دونيم كه براي اينكه باهم بريم دانمارك بايد تا اون موقع رسمن عروسي كنيم يا مي‌تونيم صبر كنيم تا جواب سفارت بياد
ممنون مي‌شم اگر جواب من رو بديد
پاسخ
با سلام

من وقت سفارت دانمارک دارم هفته دیگه، اما نمیدونم به جز تحویل مدارک چه سوالا دیگه میخوان بپرسن؛ کسی‌ میدون لطفا راهنمایی‌ کنه؟ و یکیم اینکه واسه بانک ستتمنت نیازی به گرفتن گردش حساب هست یا که یه نامه از بانک ببرم کافی‌؟

ممنون
پاسخ
(2013-06-15 ساعت 16:34)Mihaj نوشته:  با سلام

من وقت سفارت دانمارک دارم هفته دیگه، اما نمیدونم به جز تحویل مدارک چه سوالا دیگه میخوان بپرسن؛ کسی‌ میدون لطفا راهنمایی‌ کنه؟ و یکیم اینکه واسه بانک ستتمنت نیازی به گرفتن گردش حساب هست یا که یه نامه از بانک ببرم کافی‌؟

ممنون

در مورد سوالها بستگی به آفیسر مصاحبه کننده داره و در مورد استیتمنت شما باید به یکی از شعب بانک مراجعه کنید و درخواست پرینت دو تا شش ماهه گردش مالیتان بکنید که از قسمت بین الملل بانک مذکور صادر بشه و معمولا یک هفته زمان میبره . اگه درخواست سرمایه گذاری دارید احتمالا پرینت مالی ایران شما دریافت میشه ولی به دلیل تحریمها و بسته بودن سوئیفت ها مورد قبولشون نخواهد بود . در اینصورت ممکنه از شما پرینت بانکی از خارج کشور بخوان .
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، msar
سلام

من هفته دیگه وقت سفارت دارم برای ویزای GRI، الان یه ایمیل اومده که باید Case ID بسازم، این کارو کردم وCase ID رو گرفتم، اما سوالام اینه که ظاهراً باید مبلغی رو به عنوان هزینه fee پرداخت کنم (6367 DKK هستش که می‌شه ۱۱۰۰ دلار)؛ سوالام اینه که باید پولشو بریزم قبل اینکه وقت سفارتم بشه یا که باید بدم به سفارت خودشون بدهند؟ امکانش هست که پول رو روز مصاحبم بدم به سفارت یا که باید قبلش بدم؟ و اینکه این مبلغ برای چی‌ هست؟

ممنون
پاسخ
(2013-06-16 ساعت 16:33)Mihaj نوشته:  سلام

من هفته دیگه وقت سفارت دارم برای ویزای GRI، الان یه ایمیل اومده که باید Case ID بسازم، این کارو کردم وCase ID رو گرفتم، اما سوالام اینه که ظاهراً باید مبلغی رو به عنوان هزینه fee پرداخت کنم (6367 DKK هستش که می‌شه ۱۱۰۰ دلار)؛ سوالام اینه که باید پولشو بریزم قبل اینکه وقت سفارتم بشه یا که باید بدم به سفارت خودشون بدهند؟ امکانش هست که پول رو روز مصاحبم بدم به سفارت یا که باید قبلش بدم؟ و اینکه این مبلغ برای چی‌ هست؟

ممنون

این مبلغ هزینه رسیدگی به پرونده شماست و در صورت صدور ویزا یا رد ویزا غیر قابل استرداده . اغلب سفارتها یه شماره حساب مبدن که مبلغ معادل ریالی را میبایست قبل از مصاحبه به خساب واریز کنید . بهتره تو این روزای باقیمانده به سفارت سری بزنید و در مورد نحوه پرداخت از خود سفارت سوال بفرمایید .
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، Saeedv13 ، msar
سلام خسته نباشید… ممنون از اطلاعات مفیدتون
بنده دانشجوی ارشد برق قدرت هستم … در برنامه دانمارک مطلع شدم که حداقل یک سال سابقه کار با بیمه میخواهند … با توجه به اینکه بنده در حال تحصیل میباشم میخواستم بدونم سابقه کارم را در حال حاضر پارت تایم حساب میکنن یا فول تایم ؟
سوال دوم اینکه اثبات تامین مخارج یکسال به چه مدت باید تو حساب باشه ؟ چه مدت گردش حساب پرینت میخواهند ؟
سوال آخر اینکه نمره مدرک آیلتس حداقل داره ؟چون من از سایتهای مرجع محاسبه کردم با نمره نسبتا پایین آیلتس امتیازم به 100 میرسه.
ممنون از شما … منتظر پاسختون هستم
پاسخ
(2013-06-20 ساعت 19:23)Mohsen Kh نوشته:  سلام خسته نباشید… ممنون از اطلاعات مفیدتون
بنده دانشجوی ارشد برق قدرت هستم … در برنامه دانمارک مطلع شدم که حداقل یک سال سابقه کار با بیمه میخواهند … با توجه به اینکه بنده در حال تحصیل میباشم میخواستم بدونم سابقه کارم را در حال حاضر پارت تایم حساب میکنن یا فول تایم ؟
سوال دوم اینکه اثبات تامین مخارج یکسال به چه مدت باید تو حساب باشه ؟ چه مدت گردش حساب پرینت میخواهند ؟
سوال آخر اینکه نمره مدرک آیلتس حداقل داره ؟چون من از سایتهای مرجع محاسبه کردم با نمره نسبتا پایین آیلتس امتیازم به 100 میرسه.
ممنون از شما … منتظر پاسختون هستم

پارت تایم حساب میشه - گردش مالی سه ماهه کافیه . شما یه پرینت سه ماه از امور بین الملل بانکتون درخواست میکنید. مبلغ کل گردش سه ماهتون رو میدن بعلاوه میزان موجودی روز درخواستتون . سعی کنید تو این سه ماه گردش خوبی داشته باشید یا مثلا 5 روز پشت سر هم رقم سنگین بریزین تو حساب و فردا برداشت کنید و روز آخر موجودی بالا تو حسابتون باشه و درخواست بدین . بسته به نوع فعالیت و تحصیل نمره آیلتس مشخصه . تو سایتهای مربوطه پیگیری کنید به نتیجه میرسید . عموما آیلتس زیز 6.5 مورد قبول نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، ParsTrader ، Saeedv13 ، Mohsen Kh ، msar
سلام
من نوامبر وقت مصاحبه دارم می خواستم بدونم کی بایدcase order ID بسازم و چقدر پول و به چه شکل واریز کنم.

ممنون
پاسخ
(2013-07-01 ساعت 19:45)mehraeen نوشته:  سلام
من نوامبر وقت مصاحبه دارم می خواستم بدونم کی بایدcase order ID بسازم و چقدر پول و به چه شکل واریز کنم.

ممنون

سلام

حتا ۲ روز قبل مصاحبه هم میتونی‌ بسازیش اما باید بسازی وقتی‌ که میری اونجا. تقریبا ۱۳۰۰ $ به صورت آنلاین باید پرداخت کنی‌. http://www.nyidanmark.dk/en-us/coming_to...d-fees.htm
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، barvos ، nora ، msar
سلام دوستان عزیز
من و خانواده ام که 6 نفر میشویم قصد داریم برای سرمایه گذاری به کپنهاگ در دانمارک برای اقامت برویم
لطفا راهنمایی کنید که هزینه اش چقدر میشود آیا میشود خانه خرید ( ویلایی ) ( قیمت مثلا ) ؟
آیا به راحتی میشود برای اقامت رفت ؟
در انجا کار پیدا میشود که بتوانیم هزینه ی زندگی خود را در بیاوریم ؟

باتشکر
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان