کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا
پیام جان ممنون از سفرنامه خوبت مطالب جالب و مفیدی داشت امیدوارم تو آمریکا هم شاد و پیروز باشی پس فعلاً تا یه وقت دیگه و یه برنامه دیگه خدانگهدار.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: payam_prz
سفر نامه با حالی بود.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
آقای مبصر سفرنامه رو تو بخش سفرنامه بنویسید. یک پست جدا اختصاص ندید بهش (؛
تشکر کنندگان:
پیام جان ایول داری
حالا بالاخره بهت ویزا دادن یا مثل ما یه برگه آبی (قرمزته) سرکاری با یه آدرس سر کاری تر دادن بهت.
( اگر آره مبارکه)
تشکر کنندگان:
علی آقا یعنی ما سرکاریم!!!؟؟؟؟
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
ali1339 نوشته: پیام جان ایول داری
حالا بالاخره بهت ویزا دادن یا مثل ما یه برگه آبی (قرمزته) سرکاری با یه آدرس سر کاری تر دادن بهت.
( اگر آره مبارکه)

وا علی جان به طرق مختلف اعلام کرده ویزا گرفته دیگه...........Wink

از لذت بردن از لحظه ی ورود به کشور و چسبوندن اون عکس برگردون خوشگلهBig Grin

تا کلافگی زمان رسیدن پاسپورت به هتل.........

و غیره................
تشکر کنندگان:
ممنون از اظهار لطف دوستان
یه مطلبی، من تو اداره عکسای توی سفرنامه ام رو می بینم، ولی تو خونه که این صفحه رو باز می کنم، هیچ عکسی توش نیست. البته Hojjat عزیز که دیده ولی بقیه عکسا رو می بینن یا نه؟ برای کسایی که می خوان عکس بذارن تو متن، من عکسارو تو فلیکر آپلود کردم و لینکشو دادم اینور.
Hojjat جان مطمئنی؟ یعنی دیگه پرواز آنکارا ندارن؟ کلاً قطع کردن؟ البته از یه نظر هم بهتر چون موقع رفت اون فوکر درب و داغونی که ما سوار شدیم تا آخر سفر تن من می لرزید. به قول پیام مینی بوس بالدار ... مثه این توپولفه که سقوط کرد و کلی مردم بدبخت توش کشته شدن.
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان:
دوستان 2009 ای;

در مصاحبه سفارت، دقیقا چه سوالاتی میپرسن؟
به عنوان مثال آیا سوالات شامل دیدگاه و قصد طرف در امریکا هم میشود که قصد دراه چی کار کنه یا مجا زندگی کنه؟ یا اینکه در ایران از کارت راضی بودی یا نه؟ و از این دست سوالات روان شناختی که خیلی چیز ها رو میشه ازشون نتیجه گرفت
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
از من فقط پرسیدند کدوم ایالت می خواهید زندگی کنید؟ که جواب دادم کالیفرنیا
بعد پرسیدند که شغل دولتی داشتی ؟ که گفتم نه
همین ...به همین راحتی
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: meweadl
meweadl نوشته: دوستان 2009 ای;

در مصاحبه سفارت، دقیقا چه سوالاتی میپرسن؟
به عنوان مثال آیا سوالات شامل دیدگاه و قصد طرف در امریکا هم میشود که قصد دراه چی کار کنه یا مجا زندگی کنه؟ یا اینکه در ایران از کارت راضی بودی یا نه؟ و از این دست سوالات روان شناختی که خیلی چیز ها رو میشه ازشون نتیجه گرفت

از من پرسیدند قصدت چیه، منم گفتم قصد من ازدواجه...
بعد خانم امانپور آمد پشت گیشه در مورد دیدگاههای من سوالاتی پرسید، که امیدوارم به زودی در CNN پخش بشه و همه مطلع بشن.
در آخر هم یک روانشناس اومد و پرسید آیا موضوع حل نشده ای از دوران کودکی خود دارم یا نه، که من هم گفتم بله، میشه به من بگین گوریل انگوری چطوری رو ماشین بیگلی بیگلی مینشست که ماشینش داغون نمی شد؟
تشکر کنندگان: Arta ، Monica ، سارا کوچولو ، ساسان ، MPU
تقاضاي كمك فوري
بچه ها جون سلام
ما 23 جولاي تو آنكارا مصاحبه داريم. ولي متاسفانه براي همسرم يه مشكلي پيش اومده كه احتمالا نتونه خودشو برسونه. حالا به نظر شما من چي كار كنم ؟ آيا تنهايي برم مصاحبه و بگم همسرم بعدا مياد يا وقت مصاحبه رو عقب بندازم ؟ آيا اصلا تو اين فرصت 5-6 روزه امكان هيچ كدوم از اين كارا هست ؟ آيا اگه با تلفن تماس بگيرم خودشون مي گن كه چي كار كنم ؟ سفارت آنكارا شمارش اينه ؟00903124440033
اگه زودتر جواب بدين ممنون ميشم چون فردا تاريخ پروازمونه ....
تشکر کنندگان:
بوف نوشته: تقاضاي كمك فوري
بچه ها جون سلام
ما 23 جولاي تو آنكارا مصاحبه داريم. ولي متاسفانه براي همسرم يه مشكلي پيش اومده كه احتمالا نتونه خودشو برسونه. حالا به نظر شما من چي كار كنم ؟ آيا تنهايي برم مصاحبه و بگم همسرم بعدا مياد يا وقت مصاحبه رو عقب بندازم ؟ آيا اصلا تو اين فرصت 5-6 روزه امكان هيچ كدوم از اين كارا هست ؟ آيا اگه با تلفن تماس بگيرم خودشون مي گن كه چي كار كنم ؟ سفارت آنكارا شمارش اينه ؟00903124440033
اگه زودتر جواب بدين ممنون ميشم چون فردا تاريخ پروازمونه ....

اصلی ترین عامل قضاوت رو نگفتید، شما برنده اصلی هستید یا همسرتان؟

مشکل همسرتون تا چند روزه حل میشه؟ اگه تا 10 روزه قابل حله، با عقب انداحتن وقت مصاجبه میتونی مشکل رو برطرف کنید.
توی این فرصت هم میتونن وقت رو عقب بندازن
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
تشکر کنندگان:
بوف عزیز بهترین کار تماس فوری با سفارته اگه بهتون جواب دادن که خب مشکل حله ولی اگه نتونستید جواب بگیرین به شرط اینکه خودتون برنده ی اصلی باشید حتما بروید....................
در صورت امکان مدارک لازم برای غیبت همسرتون و با خودتون ببرید مثلا خدائی نکرده در صورت بیماری و یا مسئله ای که بشه گواهی در موردش دریافت کرد.................
قوانین حاکم در سفارت تا اونجا که من دیدم خیلی خشک و سفت و سخت نیست و انعطاف پذیری لازم و دارنBig Grin
به امید دریافت نتیجه ی مطلوب
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان:
tehranipoor نوشته: ممنون از اظهار لطف دوستان
یه مطلبی، من تو اداره عکسای توی سفرنامه ام رو می بینم، ولی تو خونه که این صفحه رو باز می کنم، هیچ عکسی توش نیست. البته Hojjat عزیز که دیده ولی بقیه عکسا رو می بینن یا نه؟ برای کسایی که می خوان عکس بذارن تو متن، من عکسارو تو فلیکر آپلود کردم و لینکشو دادم اینور.
Hojjat جان مطمئنی؟ یعنی دیگه پرواز آنکارا ندارن؟ کلاً قطع کردن؟ البته از یه نظر هم بهتر چون موقع رفت اون فوکر درب و داغونی که ما سوار شدیم تا آخر سفر تن من می لرزید. به قول پیام مینی بوس بالدار ... مثه این توپولفه که سقوط کرد و کلی مردم بدبخت توش کشته شدن.

فلیکر رو یه سری از آی‌اس‌پی‌ها بستن اما یه سری باز نگه داشتن. اگر عکس‌ها رو توی همین مهاجرسرا آپلود می‌کردید شاید بهتر بود.

مطمئن که ... من از هما اطلاعی ندارم. اطلاعات من از همون جزیره بهشت می‌آد که الان یک هفته‌است که داشت تلاش می‌کرد که برای من برای برگشتن روز جمعه هفتهٔ بعد بلیط ارزون گیر بیاره ... آخرش این شد که من از آنکارا برم استانبول و از اون‌جا برگردم. عین جمله‌ای که به من گفتن این بود که «قبلاً می‌شد با ایران‌ایر جمعه از آنکارا برگردی اما الآن ایران‌ایر این پرواز رو برداشته» (و دو تا هم فحش آبدار به ایران‌ایر دادن!) حالا این که فقط جمعه‌ها رو برداشته (شانس من) یا کلاً ... نمی‌دونم.

در مورد فوکر هم بگم که خود اهالی جزیرهٔ بهشت هم از کیفیت هواپیماهای ایران‌ایر توی خط آنکارا گله‌مند بودن.
تشکر کنندگان:
Hojjat جان منظورت چیه تو همین جا آپلود می کردم؟ چه جوری باید اینکارو بکنم؟
شماره کیس: **342
تاریخ دریافت نامه قبولی:خرداد 87 (ژوئن 2008)
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: ژوئیه 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 13 تیر، 2 ژوئن
تاریخ مصاحبه: 18 تیر، 9 ژوئیه
تاریخ دریافت کلیرنس: 1 سپتامبر (بعد از 51 روز)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان