کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا
قبض رو نمی‌خوان. اگر چه توشم چیزی جز رقم پرداخت نیست. یعنی اطلاعات شخصی شما توش نیست.
تشکر کنندگان:
bache ha sorry man ankara font nadaram baraye hamin english minivisam/
dar har soorat man emrooz mosahebe boodam behem nadadan vali be pedar madaram dadan
-------------------------
بچه ها شرمنده من در آنکارا فونت فارسی ندارم برای همین انگلیش می نویسم
در هر صورت من امروز مصاحبه بودم بهم ندادن ولی به پدر مادرم دادن .
This Visa bulletin things killing me, waiting to comes current.
تشکر کنندگان:
این که می‌گی بهت ندادن یعنی فعلاً ندادن یا کلاً ندادن؟
تشکر کنندگان: ssnniiffeerr
saeedhei نوشته:
tomi_ft2000 نوشته: bache ha sorry man ankara font nadaram baraye hamin english minivisam/
dar har soorat man emrooz mosahebe boodam behem nadadan vali be pedar madaram dadan

ترجمه متن فینگلیش دوست عزیزمون
بچه ها شرمنده من در آنکارا فونت فارسی ندارم برای همین انگلیش می نویسم
در هر صورت من امروز مصاحبه بودم بهم ندادن ولی به پدر مادرم دادن .
موفق و سربلند باشید .
عیب نداره غصه نخور اگر پدر و مادرتون به قصد زندگی برن اون طرف، با هزار تا راه قانونی (مثل تحصیل، تقاضای کار و ...) میتونن شما را ببرن اون طرف.
آخر آخرش هم اینه که باید حدود 6 سال صبر کنید تا کارتون درست بشه.
(حالا تو دلت فحش نده - می دونم سخته)
دوستان گل من اصلا ناراحت نیستم و آنکارا خیلی خوش گذشت . در مورد کلیرنس پدرم از افسر پرسید .
قول داده بودم به shadow و ... .
گفت میاد نگران نباشید .
تا قبل از 30 septamber اعلام میشه .
تشکر کنندگان: matrix ، ssnniiffeerr
tomi منم دقیقا شرایط تورو دارم بی خیال بابا خدا رو چه دیدی شاید 2011 اسم ماهام در بیاد شانسه دیگهSmile
bibikhatoon مشکلی نیست . هزار راه هست که ما هم بتونیم بریم .
تحصیلی و شغلی و ...
یا نهایتن 3 سال اونجا بمونن به ما هم میدن .
اخرش هم میشه 6 سال خدا برگه .
matrix جان روحیه نداشته باشیم چیکار کنیم؟؟؟من یکی که همش دارم خودمو دل داری میدم با این اوضاع ایران من نمی دونم میمردن به ماهام ویزا میدادنSmile
روحیه بالاست خدا بزرگه .
سلام
دوستان خواهر من برای pick up کردن ویزا رفته آنکارا.
مدارک پزشکی رو که داده گفتن برای اینکه ویزات بیاد بین 3 تا 5 روز زمان میبره.
ولی فردا پرواز برگشتشه، به نظر شما باید چیکار کنه که زودتر بتونه بگیره ویزا رو و اصولا چقدر طول میکشه؟
ضمناً بهترین و کم هزینه ترین راه واسه اینکه پروازش رو بندازه عقب و هتل رو تمدید کنه چیه ؟

مرسی از راهنماییتون

(یه چیزی هم بگم شاید به دردتون بخوره،
خواهرم واسه اینکه ویزاش مدت بیشتری داشته باشه مدارک پزشکیش رو مجبور شد دوباره تمدید کنه ، دکتر نامرد هم دوباره همه واکسن ها رو با وجود اینکه موقع مصاحبه زده بود، بهش زده. دکتره مثل اینکه شده دلال به جای اینکه به فکر سلامتی مردم باشه)
با سلام
يكشنبه به انكارا رسيديم و او اونجايي كه بايد ازمايشات مجدد ميداديم دوشنبه رفتيم كلينيك اونكان و عين هميشه به من و خانمم نفري يك واكسن ابله مرغان زد كه 6 ماه قبل هم خودش بهمون زده بود و به فرزندمون يك زير جلدي تي اس تي براي تست سل زد و 4 تا واكسن زد كه 2 تاش MMR & HIB بود و جالب اينكه 6 ماه قبل هم اين واكسنها رو به فرزند مون زده بود و اقعا كه جاي تعجب داره اخه هر ادم عاقلي ميدونه كه در عرض 6 ماه 2 بار ام ام ار به كودك 4 ساله زدن خطرناكه ولي اونكان فقط و فقط به MONEY فكر ميكنه و بس اينو اطمينان دارم و يك ادعاي توخالي نيست من باورم نميشد كه براي ايشون حتي جون كودك 4 ساله هم مهم نباشه و الا مثل خودمون واكسن هاي زده شده 6 ماه قبل رو 2 باره ميبردم دكترش فقط براي نزدن مجدد بنويسه تو كارته واكسنش ولي افسوس كه اين كار رو نكرديم و براي اين حماقت خودم رو نخواهم بخشيد اخه براي خودم و همسرم اين كارو كردم و واكسن MMR & TD رو 1 روز قبل از رفتن به انكارا دادم تو كارت واكسنمون وارد كردند و بخاطر همين فقط واكسن ابله مرغون به ما زد و بس و بالاخره ما جواب ازمايش 3 نفري مونو روز 5 شنبه حدود ساعت يك بعد او ظهر برديم سفارت و بعد كمي در صف ورود به سفارت ايستادن و بعد از ورود به داخل سالن انتظار بعد از حدود 15 دقيقه انتظار شماره ما رو صدا كردند و ما ورق ابي رو به خانم متصدي دريافت مدارك داديم و ايشان فرمودند كه بريد به قسمت UPS و از ما 36 ليرا متصدي UPS دريافت كرد و وقتي از خانم سوال كردم كه كي ميتوانيم منتظر رسيدن passpport ها توسط UPS به هتل محل اقامتمون باشيم جواب داد كه بين 3 تا 5 روز و از انجايي كه خدا با ما بود حتي با اينكه passport ها رو سفارت فرداي ان روز يعني جمعه ساعت 4 و نيم بعد از ظهر به UPS تحويل داده بود بسته UPS روز شنبه ساعت 10 صبح بعد از يك سال و نيم انتظار با لاخره به دستمون رسيد واقعا به نازم به لطف خداوند متعال كه ما رو از 4 روز انتظار طاقت فرسا نجات داد و ما توانستيم با flight ساعت 11 شب شنبه به تهران بركرديم و قصه خانم وكيلي ساعت 9 شب هم به مدت زمان 1 سال و نيم( عين باد صبا) به اخر رسيد و ويزاي رويايي امريكا داخل passport ها مون زده شد واقعا موقع دريافت passport ها از UPS و امضا دريافت بسته احساس غريبي منو تو خودم برد و كل اين 1 سال و نيم در ذهنم مرور شد و دوستاي دوست داشتني كه I have never seen هم يادم اومد و با خودم زمزمه كردم كه خيلي دلم براي مهاجرسرا تنك خواهد شد و كساني كه باهاشون بصورت مجازي زندكي كردم و بعضي موفع ها هم با سوالاته تكراريم رنجندمشون و كفرشونو در اوردم deeply sorry بايد باهاشون غزل خىاحافظي رو بخونم ولي در هر صورت بقولFredy Mercury :
SHOW MUST GO ON يا به قول انكليسيها THAT'S LIFT يا به قول Japanese: Jinse da karaneيا به قول روس ها eta zhizn و در اخر ارزو ميكنم كه تمام اونايي كه منتظرند به زودي زود ويزاي نازنينشرن رو دريافت كرده با اعلام اين خبر خوش همه اعضا مهاجر سرا را خوشحال كنند و كلام اخر براي اونهايي كه به هر دليلي موفق به دريافت ويزا نشدند كه ىنيا به اخر نرسيده فقط يك همت بلند ميخواد كه خدا را شكر همه شما داريد و صبر و اميد زيرا خارجي ها بيخود نيست كه ميكن: HOPE NEVER DIES خوب وقت وقت خداحافظيه I wish you all Amercian Permanent residents Good health wealth & good luck
تشکر کنندگان: hbita ، arshkarshk ، sh-b ، Monica ، sniffer ، Spiritual ، fairwall ، ssnniiffeerr ، farzad24 ، Farshid22
با سلام دوستان.من 3 هفته دیگه برا LA بلیت دارم.در فرودگاه چه مدارکی رو باید تحویل بدیم.ممنون.اگر توضیحات بیشتری بدین ممنون میشم.
خيلي ساده است باكت زردي كه از سفارت دريافت كرديد بعلاوه Passport خودتون كه ويزاي مهاجرت داخلش هست همين و بس البته يك فرم كه در داخل airplane به شما ميدند كه براي دادن به مامور كمرك فرودكاه هست هم بايدداخلش بنويسيى كه مبلغي كه همراه داري براي 10000 دلارو بالاتر و مخلفات با ارزش
سلام اقا بهزاد ممنون از سفرنامه مختصر و مفیدت
1سوال 1550 دلار برای چی بود ؟
آیا برای ویزا اونجا پول می گیرن
دو تا 775 دلار! توی سفارت!
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان