کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمریکا
با درود. 1 سوال داشتم..
مثلا بلیط ار تهران - دبی - دالاس - سن فرانسیسکو باشه ... پاکت مدارک رو در دالاس باید تحویل بدیم یا سانفرانسیسکو؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 11:35)ariairani نوشته:  با درود. 1 سوال داشتم..
مثلا بلیط ار تهران - دبی - دالاس - سن فرانسیسکو باشه ... پاکت مدارک رو در دالاس باید تحویل بدیم یا سانفرانسیسکو؟
ممنون
به طور کلی شما هر طوری بلیط بگیرین اولین نقطه از خاک امریکا که وارد بشین از هر مرزی و به هر نحوی در اونجا باید پاکت مدارک رو تحویل بدی مهم نیست اونجا اسمش چی باشه و یا اینکه شما بعدا بخواهید جای دیگه برین . پس اولین نقطه از خاک امریکا که وارد اونجا میشین
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، behjan ، ELNAZ21
(2016-05-04 ساعت 20:04)tabangigs نوشته:  
ممنون
به طور کلی شما هر طوری بلیط بگیرین اولین نقطه از خاک آمریکا که وارد بشین از هر مرزی و به هر نحوی در اونجا باید پاکت مدارک رو تحویل بدی مهم نیست اونجا اسمش چی باشه و یا اینکه شما بعدا بخواهید جای دیگه برین . پس اولین نقطه از خاک آمریکا که وارد اونجا میشین

خیلی ممنون از شما و پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs ، behjan
آیا کسی اخیرا از ترکیه وارد آمریکا شده؟ من شنیدم کارهای ایمیگریشن ترکیش و ورود به آمریکا از خاک ترکیه انجام میشه؟ کسی میتونه تایید یا تکذیب کنه؟؟
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 00:19)KingNothing نوشته:  آیا کسی اخیرا از ترکیه وارد آمریکا شده؟ من شنیدم کارهای ایمیگریشن ترکیش و ورود به آمریکا از خاک ترکیه انجام میشه؟ کسی میتونه تایید یا تکذیب کنه؟؟

نه تو امريك ا انجام ميشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: KingNothing ، mani_badb0y
دوستان من وقتي شماره رسيد را وارد مي كنم براي پيگيري گرين كارت ارور ميده.
دقيقاً از فرداي روزي كه وارد خاك امري كا شديم اخرين اپديت بود و بعد از اون همش ارور ميده.
كسي اين مشكل براش پيش اومده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 00:42)ariairani نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 20:04)tabangigs نوشته:  
ممنون
به طور کلی شما هر طوری بلیط بگیرین اولین نقطه از خاک آمریکا که وارد بشین از هر مرزی و به هر نحوی در اونجا باید پاکت مدارک رو تحویل بدی مهم نیست اونجا اسمش چی باشه و یا اینکه شما بعدا بخواهید جای دیگه برین . پس اولین نقطه از خاک آمریکا که وارد اونجا میشین

خیلی ممنون از شما و پاسختون

باسلام وعرض ارادت دوست عزیز و بزرگوار به این ترتیب باید برای کارهای مهاجرتی در اولین ورود به امریکا زمان مناسب داشته باشیم یا اگر زمان کمی بین دو پرواز داخلی در امریکا باشه باید بلیط را عوض کرد یا راه دیگری هست با سپاس وآرزوی موفقیت شما
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 08:59)Sam-90 نوشته:  دوستان من وقتي شماره رسيد را وارد مي كنم براي پيگيري گرين كارت ارور ميده.
دقيقاً از فرداي روزي كه وارد خاك امري كا شديم اخرين اپديت بود و بعد از اون همش ارور ميده.
كسي اين مشكل براش پيش اومده.

منهم همین مشکل رو داشتم... گفتند که عادیه و پرونده داره بررسی میشه ولی الان 3 ماهه که هنوز خبری از کارت نیست...
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
Rainbow 
سلام به همه عزیزان .
دوستان عزیز من میخوام بدونم وقتی تو فرودگاه میرسم چه کارهایی رو باید انجام بدم؟
اصلا کسی میتونه همه مراحل رو واسم بگه.
ممنون از همه تون. Smile Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
توی نامه مصاحبه مجدد ما تمام مدارک رو اصلشو خواستن و اسمی از ترجمه نبردن. نامه هم به سفارت زدم اینو جواب دادن.
You do not need to bring the translations. However, please note that you should update the tax return forms (1040 and W2 forms for 2015).
If .... does not have a military card, you can tell it to the Consular Officer at the time of the interview.
Also, please note that you need to get new medical reports before the interview.

Sincerely,
Immigrant Visa Uni
حال به نظرتون لازمه ترجمه ببریم؟ در ضمن ترجمه مدارک تحصیلیمون چی؟ تو آمریکا لازم نمیشه احیانا؟!
F4 Category, PD 25Feb2002, Approval Date 21Oct2005, Current Date 1Jan2015, Interview 12May2015, cleared 18May 2016, Issued 24JUNE2016 Big Grin :
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-02 ساعت 08:44)mirwaisusa نوشته:  سلام به همه عزیزان .
دوستان عزیز من میخوام بدونم وقتی تو فرودگاه میرسم چه کارهایی رو باید انجام بدم؟
اصلا کسی میتونه همه مراحل رو واسم بگه.
ممنون از همه تون. Smile  Rolleyes

اول از همه اون برگه آبي كه توي هواپيما بهتون دادن تكميل كنيد.
وقتي رسيديد فرودگاه امر يك ا راهنماييتون مي كنند كه صفي كه مختص به شرايط شماست اونجا اثر پاسپورت و ويزا را مي گيرند و ازتون اثر انگشت و به يك دوربين نگاه مي كنيد ازتون يك عكس مي گيرند و اون برگ آبي كه توي هواپيما بهتون دادند و سوال مي كنند كه خوراكي چي همراه داريد و از اينجور حرفها( ممكنه كه افيسر مرحله بعدي اين وظيفه را بر عهده بگيره) و سپس راهنماييتون مي كنند به جايي كه پاكت زرد را ببريد تحويل بدهيد. در انجا پاكت را گرفته ادرس و تلفن و مي گيرند تا گرين كارتتون به اون ادرس بياد و ممكنه سوال كنند كه داريد پيش كي ميريد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ssprotest
(2016-06-06 ساعت 11:11)ssprotest نوشته:  سلام دوستان
توی نامه مصاحبه مجدد ما تمام مدارک رو اصلشو خواستن و اسمی از ترجمه نبردن. نامه هم به سفارت زدم اینو جواب دادن.
You do not need to bring the translations. However, please note that you should update the tax return forms (1040 and W2 forms for 2015).
If .... does not have a military card, you can tell it to the Consular Officer at the time of the interview.
Also, please note that you need to get new medical reports before the interview.

Sincerely,
Immigrant Visa Uni
حال به نظرتون لازمه ترجمه ببریم؟ در ضمن ترجمه مدارک تحصیلیمون چی؟ تو آمریکا لازم نمیشه احیانا؟!

وقتي گفته نمي خواد نمي خواد ولي اگه استرس داريد اگه قديمي داريد ببريد ولي تكس ها و مديكال جديد و حتماً ببريد.
مدارك تحصيلي تون را همراه با ريز نمرات ترجمه كنيد ببريد لازم ميشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستادن عزیز سلام من از بازماندگان ‎2014‎ هستم که خانومم ویزاشو گرفت و خودم جا موندم حالا همسرم داره هفته دیگه میره آمریکا و دنبال یه همخونه ای هست اگه کسی رو میشناسید که تازه میخواد بره یا اونجا دنبال همخونه میگرده ممنون میشم معرفی کنید (مقصد لس آنجلس)
**2014AS000057|تاریخ رویت قبولی:2MAY|تاریخ ارسال فرم از طریق ایمیل:20JUN|تاریخ جواب تاییدیه:27JUN|برنده کیس:همسرم|تعداد افراد کیس:2نفر|سفارت:زدن آنکارا تغییر دادیم ابوظبی|کارنت:18 MARCH|مصاحبه:هفته اول MAY|ویزا: خانومم یه ضرب خودم چک|ادامه پرونده از طریق |F2A مصاحبه جدید 1 نوامبر2016|دوباره چک| ورود به آمریکا:وقتی ویزا بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-11 ساعت 11:25)ccpj نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 00:19)KingNothing نوشته:  آیا کسی اخیرا از ترکیه وارد آمریکا شده؟ من شنیدم کارهای ایمیگریشن ترکیش و ورود به آمریکا از خاک ترکیه انجام میشه؟ کسی میتونه تایید یا تکذیب کنه؟؟

بله درست شنیدید.

مراحل به اینصورت است که شما پروازی که از ایران به مقصد یکی از شهرهای آمریکا میگیرید  در کشوری که کانکشن دارید باید مدارک ( پاکت زرد رنگ )‌ رو تحویل پلیس آمریکا در آن کشور بدهید ( یعنی اولین بندر آمریکا قبل از رسیدن به خاک آمریکا محسوب میشه) مثلا اگر شما پرواز ترکیه دارید تو کانکشن استانبول تحویل میدهید و اگر کشوری مثل هلند و یا انگلستان در همان کشور به هنگام رد شدن از ترانزیت تحویل پلیس میدهید و پس از نشستن در خاک آمریکا فقط مراحل امضاء و گمرکی را انجام میدهید.

شما مطمعن هستيد. تا قبل از اين فقط در دوبي بايد تحويل مي داديد

Case no 2000
Interview 2 dec ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-11 ساعت 21:34)Aabearff نوشته:  
(2016-08-11 ساعت 11:25)ccpj نوشته:  

بله درست شنیدید.

مراحل به اینصورت است که شما پروازی که از ایران به مقصد یکی از شهرهای آمریکا میگیرید  در کشوری که کانکشن دارید باید مدارک ( پاکت زرد رنگ )‌ رو تحویل پلیس آمریکا در آن کشور بدهید ( یعنی اولین بندر آمریکا قبل از رسیدن به خاک آمریکا محسوب میشه) مثلا اگر شما پرواز ترکیه دارید تو کانکشن استانبول تحویل میدهید و اگر کشوری مثل هلند و یا انگلستان در همان کشور به هنگام رد شدن از ترانزیت تحویل پلیس میدهید و پس از نشستن در خاک آمریکا فقط مراحل امضاء و گمرکی را انجام میدهید.

شما مطمعن هستيد. تا قبل از اين فقط در دوبي بايد تحويل مي داديد

Case no 2000
Interview 2 dec ankara

اگر اطلاعات دقيق نداريد لطفا اطلاعات نادرست ندهيد! در سايت رسمي دولت امريكا نوشته بندري كه وارد امريكا مي شويد نه قبل از ان

Case no 2000
Interview 2 dec ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، ccpj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان