کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
سلام دوستان
من چهارشنبه گذشته ارمنستان واسه توریستی مصاحبه داشتم که متاسفانه ندادن.کل مصاحبه کمتر از یک دقیقه طول کشید.هیچ کدام از مدارک رو نگاه نکرد و فقط گفت چون مجرد هستی ویزا به شما داده نمیشه.
من دو تا شینگن داشتم. سند خونه. پرینت 300 میلیونی. مدارک شغلی با 10 سال سابقه کار. ولی براشون اصلا اهمیت نداشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: sadegh59 ، jilibo ، r_ent ، s_1983 ، الهه سابق ، payamkj ، Armania ، shatsi
می شه یکی یه جوابی بده!!! ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من خودم جواب را پیدا کردم و به شما هم می گم که بدونین. ایمیل زدم و از سفارت پرسیدم و آن ها هم گفتن چون برای هر شخص DS 160 جدا پر کردین این اتفاق میفته و گفتن باید 2 تا وقت بگیرید ولی در یک زمان و من هم این کارو کردم.
سوال: حالا باید مدارک را پست کنم؟؟ چقدر وقت دارم؟؟ و چه مدارکی باید پست کنم؟؟ یک دنیا ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: r_ent ، shatsi
تا جاییکه من میدونم برای دبی نمیخواد مدارکتون رو زودتر پست کنید! اما ممکنه اطلاعاتم درست نباشه چون من قوانین ویزای توریستی رو نمیدونم
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
پاسخ
تشکر کنندگان: jilibo ، negi ، shatsi
برای ویزای توریستی هیچ وقت مدارک رو نباید پست کرد. روز مصاحبه باید با خودتون ببرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، jilibo ، r_ent
من برای پدر و مادرم بلاخره موفق شدم و وقت گرفتم از سفارت دبی. وقتی وقت رو می گیری تو رسید یا همون کانفرمیشن نوشته فرم DS-160 را ارسال کنید، منظور از ارسال چیه؟؟ یعنی همون پر کردن، چون من پر کردم ، کار دیگه ای هم باید انجام بدم؟؟؟ ممنون اگه جواب منو بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان: payamkj
usamohajer من خیلی متاسفم که ریجکت شدید,واقعا ناراحت شدم.امیدوارم دوباره سعی کنید و بتونید ویزا رو دریافت کنید.دوباره 1 یا 2 ماه دیگه از ارمنستان یا آنکارا.انشالله که ایندفه با خبر خوش میاید.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
سلام به همگی
شـــــــدیدا محتاج راهنماییتون هستم دوستان چون خیلی عجله دارم Sad
من یه دختر 29 سالمه و مجردم، شهرسازی خوندم، میخوام به یه طریقی خودم رو به امریکا برسونم، جساب بانکیم حدود 100 میلیونه و سند خونه هم هست البته به نام بابامه، پدر و مادرم سنشون بالاست و بیمارن مخصوصا پدرم (مدارک پزشکیشون رو هم میتونم بگیرم) و فقط من رو اینجا دارن به عبارتی میتونم بگم پرستارشونم! برادرم سیتیزن امریکاست... به نظر شما با این اوصاف من واسه توریستی اقدام کنم شانسم بیشتره با تحصیلی ؟؟؟؟؟؟؟
ضمنا قصد دارم یه سفارت اروپایی برم، زبانم هم اوکی هست یعنی میتونم صحبت کنم ولی مدرک تافل ندارم! معدل لیسانسم حدود 17 هست.
اون دانشگاهی که مد نظرمه مدرک زبان نمیخواد فعلا... حالا کدوم به نظرتون؟ توریستی یا تحصیلی ؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: payamkj ، shatsi
(2013-02-06 ساعت 07:33)فی فی نوشته:  سلام به همگی
من یه دختر 29 سالمه و مجردم، شهرسازی خوندم، میخوام به یه طریقی خودم رو به آمریکا برسونم، جساب بانکیم حدود 100 میلیونه و سند خونه هم هست البته به نام بابامه، پدر و مادرم سنشون بالاست و بیمارن مخصوصا پدرم (مدارک پزشکیشون رو هم میتونم بگیرم) و فقط من رو اینجا دارن به عبارتی میتونم بگم پرستارشونم! برادرم سیتیزن آمریکاست... به نظر شما با این اوصاف من واسه توریستی اقدام کنم شانسم بیشتره با تحصیلی ؟؟؟؟؟؟؟
ضمنا قصد دارم یه سفارت اروپایی برم، زبانم هم اوکی هست یعنی میتونم صحبت کنم ولی مدرک تافل ندارم! معدل لیسانسم حدود 17 هست.
اون دانشگاهی که مد نظرمه مدرک زبان نمیخواد فعلا... حالا کدوم به نظرتون؟ توریستی یا تحصیلی ؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
اروپا خیلی راحت تر ویزا میده مخصوصا فرانکفورت در آلمان. مدارکت خوبه. تمام مدارک رو ترجمه کن مخصوصا مدارک پزشکی پدرتون رو. سند رو هم وکالت بگیر به اسم خودت و سند و وکالت رو ترجمه کن. چون شما برادرتون سیتیزن آمریکا هستن امتیاز منفی به شما داده میشه ولی اقدام کن با کمی خوش شانسی ویزا میگیرید. دادن ویزا فقط به نظر افسر مصاحبه کننده بستگی داره و مدارک 10 درصد کار رو انجام میده. من هفته گذشته ارمنستان مصاحبه داشتم که ندادن

(2013-02-06 ساعت 00:02)s_1983 نوشته:  usamohajer من خیلی متاسفم که ریجکت شدید,واقعا ناراحت شدم.امیدوارم دوباره سعی کنید و بتونید ویزا رو دریافت کنید.دوباره 1 یا 2 ماه دیگه از ارمنستان یا آنکارا.انشالله که ایندفه با خبر خوش میاید.

مرسی از لطفت. ارمنستان راحت ویزا میده ولی افسری که با من مصاحبه کرد خیلی خشن بود و به هیچ کسی ویزا نداد ولی بقیه افسرها به همه ویزا دادن. ویزای آمریکا فقط به شانس آدم بستگی داره چون از من اصلا نپرسید چه مدارکی داری و این خیلی تعجب آور بود برام
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، s_1983 ، فی فی ، r_ent ، shatsi
سلام من برای پدر و مادرم وقت سفارت گرفتم و خودم هم آمریکا زندگی می کنم و گرین کارت دارمو می خواستم بپرسم اگه پدر و مادر من روز مصاحبه بگن که برای دیدار من دارن میان خوب نیست ؟؟ و البته بگن که آمریکا رو هم با من می خوان بگردن؟؟ پیشکسوتان عزیز میشه نظر بدین. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-02-06 ساعت 10:27)jilibo نوشته:  سلام من برای پدر و مادرم وقت سفارت گرفتم و خودم هم آمریکا زندگی می کنم و گرین کارت دارمو می خواستم بپرسم اگه پدر و مادر من روز مصاحبه بگن که برای دیدار من دارن میان خوب نیست ؟؟ و البته بگن که آمریکا رو هم با من می خوان بگردن؟؟ پیشکسوتان عزیز میشه نظر بدین. ممنون

سلام
با توجه به تجربه ای که در سفارت ارمنستان داشتم پدر و مادر هایی که واسه مصاحبه اومده بودن و واسه دیدن بچه هاشون ویزا می خواستن همگی بدون هیچ مشکلی ویزا گرفتن. نگران نباشید و به پدر و مادرتون بگید که بگن واسه دیدن بچه هاشون ویزا میخوان
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، jilibo ، r_ent ، payamkj ، shatsi
(2013-02-06 ساعت 07:33)فی فی نوشته:  سلام به همگی
من یه دختر 29 سالمه و مجردم، شهرسازی خوندم، میخوام به یه طریقی خودم رو به آمریکا برسونم، جساب بانکیم حدود 100 میلیونه و سند خونه هم هست البته به نام بابامه، پدر و مادرم سنشون بالاست و بیمارن مخصوصا پدرم (مدارک پزشکیشون رو هم میتونم بگیرم) و فقط من رو اینجا دارن به عبارتی میتونم بگم پرستارشونم! برادرم سیتیزن آمریکاست... به نظر شما با این اوصاف من واسه توریستی اقدام کنم شانسم بیشتره با تحصیلی ؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزيز شما اول توريستی اقدام کن اگر خدايی نکرده بهتون ويزا ندادن دانشجويی اقدام کنيد . به نظر من شما اگر قبلاً شينگن نداشتيد از سفارت اروپائی اقدام نکنيد. اول بريد ويزا شينگن بگيريد بعد برگرديد از يکی از سفارت های دور ايران اقدام کنيد. و شما 2 تا امتياز منفی داريد که برای افيسر خيلی مهم هست 1. سيتيزن بودن برادرتون 2. مجرد بودن
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، فی فی ، r_ent ، payamkj
usamohajer & Kourosh-Salehi

خیلــی ممنونم از توجه و پاسخگوییتون
پس به نظر شما فعلا توریستی اقدام کنم؟ شما کسی رو سراغ دارید که تو سن و سال من تونسته باشه ویزای توریستی رو بگیره ؟
و بعد اینکه اگه توی اون برگه اشاره ای به برادرم نکنم راهی وجود داره که بفهمن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-02-09 ساعت 02:16)فی فی نوشته:  usamohajer & Kourosh-Salehi

خیلــی ممنونم از توجه و پاسخگوییتون
پس به نظر شما فعلا توریستی اقدام کنم؟ شما کسی رو سراغ دارید که تو سن و سال من تونسته باشه ویزای توریستی رو بگیره ؟
و بعد اینکه اگه توی اون برگه اشاره ای به برادرم نکنم راهی وجود داره که بفهمن؟
بله دوست عزيز از سن شما کمتر هم ديدم ويزا بگيرن. به نظر من روز مصاحبه بهشون بگيد که برادرتون آنجا هست چون اگر بهشون نگيد و %1 بفهمن هم بهتون ويزا نميدن هم يه سابقه خيلی بد براتون ميشه
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: فی فی
خیلی خیلی ممنونم کوروش جان
حتما خبرشو بهتون میدم برام دعا کنید... Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان